Nissi 2009 dec. 09. - 19:02:28
(1722/3502)
"téli szünetre" megy, de nem kell aggódni, januárban folytatódik
10/10
Zsanyecz 2009 dec. 09. - 17:46:56 10/10
(1721/3502)
hali! nem tudjátok, hogy miért nem lesz hétfõtõl a tv2-n ncis???
10/10
davedave123 2009 dec. 07. - 21:31:57 10/10
(1720/3502)
Hahaha.. 5 perc utan reklam :))
10/10
zora 2009 dec. 06. - 14:50:18 10/10
(1719/3502)
Egy jopofa részlet a beszélgetésböl:
Mark Harmon kérdezi David McCallum-ot:
- Mi a titka a hosszu karrierednek?
David: - Az, hogy még élek...
:-DDD
10/10
zora 2009 dec. 06. - 14:32:47 10/10
(1718/3502)
Ez hihetetlen! Ebben a videoban Michael tiszta Tony, mert ugy fujja regi filmek szereplöinek es rendezöinek a nevet, mintha olvasnä! Nagyon jo! http://www.youtube.com/user/BlondAngel07#p/u/3/W73-TICn4Sk
10/10
zora 2009 dec. 06. - 13:42:05 10/10 Előzmény Cimmike
(1717/3502)
Igazad van! Nagyon szepek a szemei! De ugy az egesz pasi...
10/10
zora 2009 dec. 06. - 13:40:26 10/10
(1716/3502)
Itt van ket aranyos video Abby/Pauley-röl. Nemet felirattal...: 1; http://www.youtube.com/watch?v=lti_2Kw5imE&NR=1 2; http://www.youtube.com/watch?v=EdT9E-2OByg&NR=1 .
10/10
nuussi 2009 dec. 03. - 17:59:54 10/10
(1715/3502)
köszi :)
10/10
Cimmike 2009 dec. 03. - 17:58:44 10/10
(1714/3502)
Ha jól számoltam, akkor most hétfõn ment le a 6. évad 13. része, szóval még majdnem a fele (12 rész) hátravan az évadból. Érdekes lesz, nézzétek!
10/10
nuussi 2009 dec. 03. - 17:48:34 10/10
(1713/3502)
Most hanyadik évadnál jár a tv2-n?
10/10
Cimmike 2009 dec. 03. - 17:40:24 10/10 Előzmény tyg
(1712/3502)
Megjelenik, persze, hogy megjelenik, de csak akkor, ha rákattintasz az "Összes hozzászólás"-ra!

Na de ezen a képen.... Hogy lehet egy hapsinak ilyen szép szeme? :-)
10/10
tyg 2009 dec. 02. - 19:33:02 10/10 Előzmény Nissi
(1711/3502)
Ez a kép (persze ha megjelenik) jóval elõnyösebb:).

(Ha valakit érdekel,és itt nem jelenik meg http://*****.net/2009/11/13/big-update/ oldalon meg tudja nézni, a csillagok helyére michaelweatherly -t kell írni:))
Nissi 2009 dec. 01. - 17:56:00 Előzmény STKAKTUSZ
(1710/3502)
Íme a cikk: egy ausztrál magazinból

"The Future for "Tiva"

As the dust settles after NCIS's dramatic return, we find out if Tony and Ziva can rekindle the flame.

Tony may have risked his life to rescue Ziva from a secret terrorist camp in Africa, but there was no happily ever after for this NCIS pair. In fact, the hurdles the couple now face seem higher than ever. We ask the portrayers, Cote de Pablo and Michael Weatherly, for thier take on where the "Tiva" relationship is heading.

Cote de Pablo says:

"I think Ziva is completely confused. The big issue of coming back and staying with the team is murky because the idea of working with Tony - she doesn't know if she can trust him. She's the sort of person who needs to know she can put her life in someone else's hands, and he doesn't seem to fit that for her anymore.

That doesn't mean there's no chance for them. You can always entertain the idea that these people could try again. There have been years of friendship prior to this incident, and I think sometimes when people make mistakes, they can be impulsive and judge someone on one particular thing. Ziva isn't overreacting - Tony did kill someone who was a big part of her life - but, at the time, she couldn't see clearly.

I've never shied away from taking this character to really dark places. It was the only way I could justify what would happen in the future with her, to show what she went through. Bad things happened to Ziva in Africa when she was captured, things that we probably won't really tap into this season. Things are different for her with everyone. When she returns, her loyalty is questioned - but, in this season, it will become very clear that she sees NCIS as her family and that her loyalty is really is with this family, as opposed to her blood family in Israel.

I really think there's still so much to explore regarding the relationship between Ziva and Tony. I do believe that the Tiva relationship will keep on growing. There's a reason why she comes back and there's a reason why she stays. It's a journey with much more to come"

Michael Weatherly says:

"After all they've both been through, Tony and Ziva are very emotionally cautious around each other and will continue to circle each other warily. They have to get past this trust issue, which is: did Tony kill Ziva's boyfriend because he was jealous because he was an actual threat? He was a threat, but whether or not Tony was actually jealous, that's up to the viewers to decide!

Tony has enjoyed a very simple world view his whole life, and I think that this event with Ziva - and the fact she didn't die - makes it much more complicated. If she'd died, he may have continued along a certain path, but now that she's back, it's not as simple as, 'Hey, I like you and you like me; let's go to a movie and see where it leads' - it's an impossibility for them to be together. But then, how much do they ruin each other for true happiness with someone else? They're so star-crossed that they might actually wreck each other's game for other people.

I think that Tony is going to do some very stupid things this year when it comes to Ziva. She's going to protect herself much better than he will, so season seven may be more about Tony attempting to articulate whether it's love, or friendship. I think it's going to be horrible and deeply uncomfortable for viewers and Tony alike, and will lead to untold amounts of misery in the end.

Also, Mcgee is becoming a really solid field agent, and this is part of the issue. Everyone is moving forward and Tony feels a little stuck. Tony looks around and thinks, 'What exactly is next for me?' That may lead him to reach out to Ziva."
STKAKTUSZ 2009 dec. 01. - 14:19:24 Előzmény Nissi
(1709/3502)
hoppá lemaradt, el tudnád küldeni légyszi az interjút? most már érdekel:)
STKAKTUSZ 2009 dec. 01. - 14:17:43
(1708/3502)
---SPOILER 7x09---

McGee nagyon jó pasi lett:) az elején még nagyon kisfiús volt, de így hogy fogyott, meg a 7. évadtól amilyen úton viszik a karakterét, határozottan elkezdett felnõni. Nagyon bírom, hogy már nem lehet csak úgy szivatni, már egyre kevésbé van rá szüksége, hogy Ziva szóljon be Tonynak helyette:P Viszont Tony - kapcsolódva az idézett interjúhoz - télleg még mindig ott tart, ahol eddig. Változott (pontosabban kevesebbet fed el magából a poénjaival), de nem eleget. Ziva, McGee és Gibbs is elég nagyot változtatott az életfelfogásán, és mivel ezt kábé egyszerre tették, õk nagyon is összeklikkelnek, még mindig. Tony meg szegény keresi, hogy ebbe az új felállásba õ hogyan passzol bele. És egyelõre nem nagyon tudja, ami nagyon vicces:)
A hálaadásos rész meg... hát minden benne volt, ami miatt nézem az NCIS-t:) nem is tudok mást írni, elsõ perctõl az utolsóig imádtam:)

Valaki látta az NCIS:LA 1x09-et (Random On Purpose)? Nekem ez az elsõ rész, amit láttam belõle, és bár ez tetszett, nem hinném hogy nézni fogom. Se a szereplõk, se a megvalósítás nem jött be annyira, mintha egy aukciósházban vagy múzeumban dolgoznának, a sok high-tech kütyüs szoba meg az irodák nagyon ütik egymást, azok a random villogó képkockák meg kifejezetten idegesítettek. A Legend-ben még Kensi meg a pszichiáter pasi egész szimpi volt, itt már õk se annyira:S De ennek ellenére sztem érdemes megnézni, ebben a részben vendégszerepel Abby és még az ügy is egész jó volt.
Micorgó 2009 nov. 30. - 21:17:35
(1707/3502)
Jöjjön már, mert tiszta gáz a többi adó, DVD-t meg nem érdemes elkezdeni nézni....
Vica 09 2009 nov. 30. - 09:22:26
(1706/3502)
Nos, nekem személy szerint jobban tetszik a mostani állapot... Michael kicsit mackósabban, Sean meg egy nyüzügébben! :D
Természeten, nem vagyunk egyformák... unalmas is lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene! :)
Nissi 2009 nov. 28. - 09:32:32
(1705/3502)
Egyébként ez a kép sem MW-rõl, sem pedig a feleségérõl nem elõnyös, ezzel egyet értek. Azért hozzáteszem, hogy már 41 éves, persze tudom, hogy ez nem mentség. Egy interjújában õ is elmondta, hogy nagyon nehéz odafigyelni a rendszeres étkezésekre mikor napi 10-12 órát forgatnak hetente 5x, ezért is vett fel egy trénert/fitness gurut vagy mit, nem tudom, hogy hálivúdi berkekben hogy hívják.
10/10
Cimmike 2009 nov. 27. - 21:59:06 10/10
(1704/3502)
Kíváncsi vagyok, hogy ez a frigy meddig fog tartani... Nem nagyon szerencsés a nõkkel, úgy vettem észre. Elsõ házassága elég rövid volt. Aztán eljegyezte Jessica Alba-t, de a korkülönbség, meg egyebek miatt szétmentek. (Volt persze pár híresebb nõ az életében, de szerintem szóra sem érdemes egyik sem.) Na most ha ez a csaj még tanul, akkor itt is több, mint 10 év korkülönbséggel számolhatunk.
A Dark Angelben valóban sokkal vékonyabb volt Logan/Michael/Tony (mindegyik neve tetszik :-D), de szerintem ott meg túl vézna volt. A mostani NCIS-es epizódokban viszont már jól ki van gömbölyödve. Remélem, hogy az új asszonyka kedvéért kicsit le fog fogyni, mert akkor nem csak csinosabb lesz, hanem picit fiatalabbnak is fog látszani. :-)
Ezen a képen viszont szörnyen néz ki, bár a nõ sem egy "matyóhímzés"...
Millagro 2009 nov. 27. - 21:45:08 Előzmény Cimmike
(1703/3502)
Szeptemberben elvette Bojana Jankovic-ot, Kanadai orvostanhallgató, onkológus lesz, már évek óta jártak, és egy baráti vacsorán ismerkedtek meg. A lány nincs annyira otthon a színészek világában. Egyébként szerb származású, nyáron voltak Belgrádban családlátogatáson, az NCIS európai promóturnéja után.