wrossi 2010 ápr. 03. - 13:56:34
(2022/3502)
Nem akadályozhatja a nyomozást az törvénybeütközõ lenne,de azért megnehezítheti a beosztottai munkáját csak azért,hogy minden pontosan úgy történjen ahogy õ akarja.Az,hogy minden ügy megoldódik nem azért van mert õ is közremûködik,hanem annak ellenére.A bizalom egy csapat összetartozásának a legfontosabb kritériuma,ezért nem fog Vance soha beilleszkedni.Mikor azt mondta Gibbsnek,hogy csak nem a székemre pályázol,Gibbs azt válaszolta,csak bízni akarok az emberben aki abban a székben ül.
10/10
Viky 21 2010 ápr. 03. - 12:55:56 10/10
(2021/3502)
Én azt hiszem, Vance figurája meghatározhatatlan. Vannak jobb és kevésbé jó cselekedetei is, nem kifejezetten mondhatni negatívnak, de pozitívnak sem. Az ügynökök nincsenek oda érte, amire van okuk, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül gonosznak kell lennie. Az írók azt hiszem, direkt nem alkottak olyan egyértelmû karaktert, ezzel is feszültséget és bizonytalanságot okozva a nézõkben. Az viszont elég egyértelmû, hogy Jen gyökeres ellentéte. Nem mondhatnám, hogy akadályozza a nyomozást, de azt sem, hogy olyan nagyon közlékeny lenne. Nem folyik bele annyira az ügyekbe, mint azt Jen tette, csak épp hogy annyira, amennyire a hatásköre miatt kötelezettsége. Õ egyértelmûen meghúzza a vonalat a saját feladatai és a csapat munkája között, nem szól bele annyira a nyomozásba, inkább hagyja õket békén. Kiköveteli az ügynökökbõl a tiszteletet, csak azért, mert õ a fõnök, ahelyett, hogy inkább bizonyítana. Elvárja, hogy Gibbs feltétel nélkül bízzon benne, de nem viszonoz semmit. Jen, talán épp a múltjuk miatt, nem várta el, hogy felnézzen rá, mert õ belátta, hogy nincs rá oka. És épp ezzel a hozzáállással vívta ki a tiszteletet magának.
Hannassey 2010 ápr. 03. - 12:04:18
(2020/3502)
a második évad végén
nicole94 2010 ápr. 03. - 11:49:37
(2019/3502)
megtudná valaki mondani h melyik részben vagy évadban hal meg Kate? ^^"
10/10
tyg 2010 ápr. 03. - 09:45:58 10/10
(2018/3502)
Én azok közé tartozom, akik annyira nem tartják negatív figurának Vance-t, de... igaz, meg volt rá az oka, hogy szétszedje a csapatot, viszont mikor már az az ügy megoldódott, mindenkit visszahelyezett, Tonyt viszont nem, és nekem nem volt teljesen világos, hogy miért nem...Ráadásul ott van az az akta, amit megsemmisített rögtön az elsõ napjaiban (ami valószínûleg ugyanaz, amit Gibbs késõbb megkapott Corttól).
Nissi 2010 ápr. 03. - 08:46:44
(2017/3502)
lehet, hogy negatív figurának szánták, de ez szerintem nem valósult meg, igaz az 5. évad végén szétszedte a csapatot, de megvolt rá az indoka: egy tégla volt az NCIS-en belül és a saját, valamint Amerika érdekében meg kellett találnia, igaz elmondhatta volna Gibbs-nek, hogy mi a célja elejétõl fogva, de hát az írók így írták meg, hogy legyen dráma és jó kis cliffhanger a nyárra, ennyi, nincs is ezzel semmi gond.

Igazgatóként részt vesz a nyomozásokban, és rangjának köszönhetõen segíti is amennyiben szükséges, most az, hogy Gibbs-nek néha haladékot ad, hogy zárja már le a nyomozást (ezt Jenny is megtette), az nem akadályozás, hiszen eddig mindig sikerült lezárni az ügyeket. Mondj nekem egy olyan esetet, ahol szándékosan akadályozta a csapat munkáját.
wrossi 2010 ápr. 03. - 00:15:33
(2016/3502)
Mindenben igazad lehet,kivéve Vance igazgatót.Szerintem Vance negatív figura és a sorozat készítõi is annak szánták.Kellett valaki aki állandóan keresztbe tesz a csapatnak,így teremtve olyan konfliktushelyzeteket amelyekkel fenntarthatják a nézõk érdeklõdését.Nem állítom,hogy ez mindíg így lesz,de egyenlõre az õ szerepe ebben merül ki és amíg az írók ezen nem változtatnak addig nem számíthat túl nagy rajongótáborra.
10/10
lilu87 2010 ápr. 02. - 23:00:29 10/10
(2015/3502)
Ja és én is remélem, hogy kiderül több minden Vance-rõl...tuti van valami érdekes a múltjában...meg fogunk lepõdni
10/10
lilu87 2010 ápr. 02. - 22:57:24 10/10
(2014/3502)
Tuti össze fogják hozni õket, nem lehet másképp. Csak húzni kell az idõt, mert ha már együtt vannak, akkor uncsi lesz az egész, nincs piszkálódás stb. és a forgatókönyv írók sem akarnak olyan részeket, ahol kínos jelenetek lennének a munka és a magánélet összeegyeztetésébõl, azt egy filmben sem látjuk... de attól még amerikai sorozat...:D A JAG-ben is a legvégén jöttek össze, pedig annyiszor lett volna lehetõségük rá. Meg most komolyan, basszus Tony közli (úgy, hogy be van lõve és nem tud hazudni!) Zivával, hogy nem tudtam nélküled élni, erre a következõ részekben, mintha mi sem történt volna. Köszi...
Ó és köszönöm a javítást, tényleg azt mondja, hogy "guess" és nem "can't" (megnéztem még párszor:P)...így ebbõl is látszik, hogy még maguknak sem vallják be, õk sem tudják igazán, hogy mit is éreznek egymás iránt (Hiányoztál...azt hiszem...). De ami késik nem múlik.
U.i: én csípem Vince igazgatót is, szerintem jó fej, ez csak egy maszk, jó ember õ.
10/10
nettinet20 2010 ápr. 02. - 18:47:29 10/10
(2013/3502)
Nekem sem szimpi Vance! Jen sokkal jobb volt!!! :(
wrossi 2010 ápr. 02. - 18:14:43 Előzmény Millagro
(2012/3502)
Megölni Salim Ulmant,Vance ezért akart csapatot küldeni.Ha mégis érdekelte volna Ziva hogyléte csak azért,hogy benyaljon Eli Davidnak.Vance egy féreg,akit nam szeretnek a nézõk és ezért hamarosan ki fogják Írni a sorozatból.Remélem kap egy golyót a fejébe és jön helyette egy sokkal kevésbé opportunista igazgató.
Nissi 2010 ápr. 02. - 17:33:15
(2011/3502)
!!!SPOILER lehet!!!

egyetértek, én sem látnám, hogy alakulna közöttük szerelmi szál, néhány féltékeny és mély pillantást kivéve, de hát ezeket már megszokhattuk az elõzõ 4 évad során is, szóval idén nem hinném, hogy lenne közöttük bármi is.

zsolt: szerintem ezt rosszul tudod, egyrészt Bellisarió-nak semmi köze nincs az NCIS-hez, talán még producerkedik, de már az 5. évad óta nem õ a showrunner, hanem Shane Brennan, és amiket leírtál, hogy az utolsó 4 rész Tiva központú, ez szerintem még 6. évados infó, mert bizony arra tökéletesen ráillik. Annyit lehet tudni, hogy az idei finálé Gibbs központú lesz, viszont Rocky Carroll nemrég nyilatkozott, ami során azt mondta, hogy Ziva és Ziva apja még terítékre kerül az idei évadban, és Vance-David apu kapcsolata egy tesztnek lesz kitéve, talán itt végre feloldják azt a pincebeli beszélgetést, amit a 6. évad fináléjában volt Gibbs és a Miniszter között...majd kiderül

még 6 rész lesz idén, és az az érzésem, hogy legalább olyan tömény lesz mint a 6. évadbeli záró epizódok voltak

akit érdekel itt az interjú: http://videos.team-ncis.com/video_830_rocky_carroll.html
10/10
Cimmike 2010 ápr. 02. - 13:44:53 10/10
(2010/3502)
***Spoiler lehet benne***

Nekem nem úgy tûnik, hogy összehozzák õket, hiába volt az a mozizós jelenet a legutóbbi epizód végén. A 7. évad eleje óta túl sok idõ telt már el (jövõ héten jön a 19. rész, ha jól számolom), és néhány bizalmas mondattól eltekintve Tony és Ziva egyáltalán nem beszéltek egymással. Mármint kettõjüket és a "viszonyukat" érintõen nem. Munkaügyben tárgyaltak, de azt más. Én eddig nem láttam semmi utalást arra, hogy közelítenék a két karaktert egymáshoz. Ha a mostanitól közelebb lennének, azt talán már megsínylené a film. Vagy éppen összehozzák õket, de akkor ezzel a "happy end"-del kb. véget is érhetne a sorozat. Gibbs elmegy nyugdíjba, õk meg boldogan élnek, míg meg nem...

Tapasztalt TV nézõk úgyis tudják, hogy az írók azért keverik így a kártyát, hogy az emberek beszéljenek róla, találgassanak, elméleteket gyártsanak. Az esetek többségében úgysem úgy alakul a történet, ahogy mi gondolnánk. :-)
STKAKTUSZ 2010 ápr. 02. - 00:17:58
(2009/3502)
Számomra még nem derült ki teljesen, hogy Vance-nek akkor mi is az érdeke vagy hogy milyen igazgató. Jenny azért elég jól behatárolható: erõs és öntudatos NÕ (direkt nagybetûvel, alatta sokkal "lágyabb" volt a hivatal), akinek van egy partnere az ügynökök között akit tisztel és akire felnéz és akihez hûséges, idealista (tekintve a hozzáállását pl a Moszadhoz), és munkamániás. Plusz ugye ott van a személyes bosszú is. Vance ezzel szemben leírhatatlan:D Talán annyi, hogy a család nagyon fontos számára. De hogy melyik oldalon áll vagy mennyire hûséges az embereihez vagy mit is csinál az NCIS-nél azt nem tudnám biztosra mondani:P
Millagro 2010 ápr. 01. - 15:05:08 Előzmény wrossi
(2008/3502)
De érdekelte, ezért utalt rá, hogyan küldhetnének oda egy csapatot.:)
10/10
Viky 21 2010 ápr. 01. - 13:43:58 10/10
(2007/3502)
Azért én vitatkoznék azzal, h Jenny-nek csak a szeméyes bosszú számított... Nem mondom, hogy mindig helyesen cselekedett, különösen azt az ügyet érintõen, de attól még jó igazgató volt. Vance az a típus, aki ledolgozza a napi x órát a munkahelyén aztán haza megy és annyi. Jenny karrierista, az élete a munkája volt. Ha kellett bent éjszakázott, csak hogy megoldjon valamit. Persze ebbe gondolom benne van az is, hogy Jen egyedülálló volt, õ megtehette, míg Vance nem az. Nem hinném, hogy Jenny jobb lenne, de azt sem, hogy rosszabb. Egyszerûen más az egész. Vance pontosan betartja ill. betartatja a szabályokat, míg Jenny-nek nem okozott problémát, hogy megszegjen egyet-kettõt. Az csak nézõpont kérdése, hogy melyik a hatékonyabb.
Nissi 2010 márc. 31. - 19:49:44
(2006/3502)
a hétfõi március 29-i epizód a 7. évad elsõ része volt
Nissi 2010 márc. 31. - 19:48:25 Előzmény wrossi
(2005/3502)
Tonyval és Zivával kapcsolatban én nem vagyok abban biztos, hogy valaha összehozzák-e õket, hiába vagyok nagy Tiva fan, nem látom azt, hogy haladnának a dologgal, szerintem ha lesz is közöttük valami akkor valóban csak az utolsó rész utolsó percében történnek majd a dolgok, vagy a másik véglet, hogy valamelyiküket kinyírják a vége elõtt, amit nem igen szeretnék, na de majd meglátjuk mi lesz
.BP. 2010 márc. 31. - 19:44:48
(2004/3502)
Valaki megmondaná hogy a hétfõi TV2-es rész az melyik évad melyik része? köszönöm!
Nissi 2010 márc. 31. - 19:43:56 Előzmény wrossi
(2003/3502)
szerintem azért Vancenek is számított, hogy vajon Ziva életben van-e vagy sem, Vance sunyinak sunyi, de azért törõdik õ az embereivel, igaz akkor Ziva már nem volt az embere, de ha nem számított volna neki, akkor nem küldi oda a három legjobb ügynökét, még akkor is ha Gibbs igen meggyõzõ tud lenni, szerintem jobb igazgató mint Dzseni volt, akinek a személyes bosszú számított, míg Vance inkább az ügynökség érdekeit tartja szem elõtt, azért az ellenkezõjére is láttunk példát, de többnyire az NCIS volt az elsõ

és tuti, hogy Gibbs és Vance együtt találták ki "a helyzetet meg kell változtatni" és akkor vezethetnek katonai mûveletet Szomáliában, és a sejtésen kívül õk azért többet tudhattak, amit nem mondhattak el Tonyéknak, hiszen így meglephették a terroristákat