wrossi 2010 jún. 17. - 12:35:31 Előzmény Nissi
(2242/3502)
Ha monjuk az a pasas helyettesítené McGee-t hosszútávon aki a 6.évad elején beugrott egy részre,hát akkor biztos kárt tennék a tévékészülékemben.Nagyon idegesítõ egy figura volt.Viszont az tetszett, ahogy McGee-t istenítette a többi kocka.
Nissi 2010 jún. 17. - 06:48:27
(2241/3502)
persze, igazad van, csak mondjuk, hogy ha pl. McGee-t kiírnák valami oknál fogva, akkor úgyis kell egy kocka a csapatba, szóval akkor úgyis McGee-hez hasonlítanánk, ahogy szerintem a többi szereplõ is

nincs pótolhatatlan szereplõ, de a távozása nagyon nagy ûrt hagyna, és elképzelhetõ, hogy sokan elhagynák a sorozatot, hiszen az már nem olyan lenne, de az is igaz, hogy néha kell a vérfrissítés, amibõl jó és rossz is kisülhet, ezzel tisztába kell lenniük a készítõknek

mert egy ilyen karakterközpontú sorozat esetén, ha valakit 2 év után írnak ki, azt jobban meg lehet oldani, úgy fogalmazok hogy "kisebb" a változás a nézõk számára, mintha valaki a kezdetektõl benne van, vagy akár 6 éve, de igaz, hogy 2 év alatt is meg lehet kedvelni a karaktereket, de akár az elsõ perctõl fogva is
wrossi 2010 jún. 16. - 22:00:20
(2240/3502)
Mielõtt kijelentenénk bármelyik szereplõrõl,hogy pótolhatatlan azért tudni kellene azt,hogy kivel akarják pótolni.Akik megalkották a jelenlegi karaktereket azok képesek lehetnek ugyanolyan szerethetõ és érdekes új karaktert létrehozni.Nem azt mondom,hogy ez könnyû csak azt,hogy lehetséges.Bár ha a Tiva párost szétrobbantanák azért én is nagyon megorrolnék.
10/10
Viky 21 2010 jún. 16. - 21:21:36 10/10
(2239/3502)
Én azért bízom benne, hogy nem fogják lecserélni a szereplõket.
Én elõbb láttam a 3. évadot, mint az elsõ kettõt és mégis nagyon megkedveltem Kate-et is, épp úgy, ahogy Ziva-t. Ha választanom kéne, nem tudnám megmondani, melyiküket kedvelem jobban. Annyira mások mind a ketten, és ez pont így jó.
Engem nem Kate távozása akasztott ki annyira. Inkább Jenny-é. Illetve nem is magában az, h õ elment, inkább az, hogy Vance került a helyére. Õt valamiért utálom. Nem tudom igazából megindokolni, csak egyszerûen nem szimpatikus.
Nissi 2010 jún. 16. - 20:52:19
(2238/3502)
nekem mindenki hiányozna, már hozzájuk szoktam, ezt a sorozatot a karakterek miatt érdemes nézni, akik nagyon jók, egyikõjük nélkül sem tudnám elképzelni az NCIS-t, mindegyiket szeretem

nekem Kate-tel kicsit más a helyzetem, mert én elõször a 3. évadot láttam, és utána néztem meg az elsõ 2 évadot, de valahogy nekem Kate sosem volt a kedvencem, és az is igaz, hogy anno õ kérte, hogy írják ki, mert családot szeretne, és így neki már nem fért bele a napi 10-12 óra forgatás

azért annyit lehet tudni, hogy MW és PP több évados szerzõdést írt alá, MH-nak a 8. évadra van, ahogy CdP-nek és RC-nak is, szóval jövõre biztos megint jön majd ez a herce-hurca, de én bízom benne, hogy ezzel a szereplõgárdával zárják le az NCIS-t, és ha ez 8 évadot jelent, akkor annyit jelent, de igazából ezt kétlem, viszont ez még a jövõ zenéje, majd meglátjuk :D
STKAKTUSZ 2010 jún. 16. - 20:11:39 Előzmény Viky 21
(2237/3502)
Amit a Gibbs-Jen & Tony-Ziva párhuzamról írtam azt nem neked válaszoltam, csak nem akartam kétszer írni:)

Ahogy nézem az egyetlen közös Abby, aki nélkül senki nem tudná elképzelni az NCIS-t:) én is õt mondanám, illetve mellé akárhogyis, de nekem jár Gibbs. A többiektõl ha nehezen is, búcsút tudnék venni, de még évadokon át utálnám azt aki a helyükre jön:P Kíváncsi vagyok, megér-e a sorozat annyi évadot, hogy a mostani gárdából valakit lecseréljenek. Ebbe belegondolva azt mondom, inkább a cancel, minthogy akárkit is ki(ny)írjanak... :( egy-két évad után biztos megszoknám, Kate halála után is megszoktam (mondjuk Zivát az elsõ jelenetétõl kezdve jobban bírtam mint õt valahogy).
10/10
Viky 21 2010 jún. 15. - 21:46:23 10/10
(2236/3502)
Én is hasonló véleményen vagyok Veled. Mind nagyon különleges, egyedi karakterek, még Palmer is, de McGee-bõl nekem is hiányzik valami. Nem tudom, van róla pár érdekes dolog, de azért mégis olyan üres. Nincs vele bajom, csak nem olyan érdekes és egyedi, mint a többiek.
wrossi 2010 jún. 15. - 21:44:17
(2235/3502)
Nincs arra lehetõség,hogy minden szereplõ egyformán a középpontban legyen és az igazat megvallva McGee érdekessége leginkább abban rejlik,hogy állandó célpontja Tony és Ziva piszkálódásának.Persze szimpatikus figura,de semmiképpen sem nevezhetõ nélkülözhetetlennek.Bár minden szereplõt kedvelek,csak Tonyt,Zivát és Abbyt tartom kulcsfontosságúnak.Az NCIS nagyon fontos eleme a humor és ezt ez a három személy garantálja.Gibbs azért hiányozna mert õ minden szereplõhöz egyedi módon kötõdik és viszont.Kate is fontos szereplõ volt,állandó bolondozása Tonyval nagyon szórakoztató volt és mégis feledtetni tudta õt Ziva parádés alakítása.Gondolom a hozzászólásaimból kiderül,hogy nekem õ a kedvencem.
könnycseppek 2010 jún. 15. - 20:23:39 Előzmény wrossi
(2234/3502)
Igaz, ha önként hagyná ott, akkor is sajnálnám, de én valahogy nem azt vettem ki, hogy MW akarna kiszállni...;-)

Persze így jó a csapat, ahogy van, de ha választani kellene, akkor, én személy szerint leginkább Tony-t és Ducky-t és Abby-t tartom pótolhatatlannak.

Gibbs nélkül már voltak és bevallom, nem nagyon hiányzott, Ziva-ról már beszéltem;-) és McGee ... nos valahogy õt nagyon súlytalannak érzem. Úgy értem, számítógépzseni, meg ilyenek, de valahogy mégis inkább felszínesnek tûnik és valahogy nem tudom megragadni azt a 'fontosságot/jellemet' benne, mint pl. Ziva-ban igen.

Ti mit gondoltok Tim-rõl? Végülis itt is talán róla esik a legkevesebb szó, nem?
könnycseppek 2010 jún. 15. - 20:13:56
(2233/3502)
"Michael Weatherly is aláírta többéves szerzõdését az NCIS-szel."
(s.junkie)

:-)
Alea Dahast 2010 jún. 15. - 19:44:36 Előzmény wrossi
(2232/3502)
De ha egyszer olyan romantikus lelkületû vagyok! Hollis Mann már 50-es volt, M. Allison Hart még fiatalabb, szóval becsúszhatna egy baba :) Lehet egy baba gyógyír lenne.
wrossi 2010 jún. 15. - 17:25:55
(2231/3502)
***SPOILER*** Ezt Gibbs is elmondta Tony apjának,hogy Tony egy kiváló ügynök aki szeret egy bohóc álarca mögé rejtõzni.
10/10
Viky 21 2010 jún. 15. - 15:17:02 10/10
(2230/3502)
Tony egy nagyon különleges karakter és valóban van közös benne és Gibbsben. Tony megjátssza az eszét, eljátssza az önelégült, egoista idiótát, akit csak a nõk, a filmek és a szex érdekel, de ez egyáltalán nincs így. Tud komoly is lenni, csak azért játssza meg hogy éretlen, mert addig is nem kell komolyan vennie semmit. De ettõl még õ is ember, vele is történnek rossz dolgok, csak õ ezt így tudja feldolgozni. Persze ugyanúgy nyomasztják dolgok mint másokat, csak õ nem mutatja ki.
10/10
Viky 21 2010 jún. 15. - 14:59:40 10/10
(2229/3502)
A többiek tényleg nem tudják, amúgy meg Doki mondta el Gibbs-nek, hogy Jenny haldoklott és megváltás volt számára ez a gyors halál.

Én sem mondtam, hogy a Tony-Ziva és a Gibbs-Jenny kapcsolat ugyanolyan, csak azt, hogy az egyik hatással van a másikra. De maguk a kapcsolatok teljesen mások, mást jelentenek mindenki számára. A Gibbs-Jenny kapcsolat a múltban már megtörtént, tényleges eseményekre alapul, míg Tony és Ziva kapcsolata inkább csak flörtölgetés, fantáziálás. Az még nem bontakozott ki igazán, de remélem ki fog.
wrossi 2010 jún. 15. - 13:16:18
(2228/3502)
Abban a részben amikor a doki néni megvádolta Tonyt a béka megölésével,Tony Ziva tanácsára(legyél már férfi)azt hazudta Jeanne-nek,hogy neki az egész kapcsolat nem jelentett semmit.Azt gondolta,hogy ha megbátja õt akkor nem fog évekig bánkódni a szakításon.Ezzel Tony végleg felégetett minden hidat ami még kettejüket összeköthette volna,de az milyen lenne ha Tonyt lõtt sebbel bevinnék a kórházba és ott váratlanúl Jeanne tünne fel,hogy megmentse az életét.Így akaratukon kívül találkozhatnának.Bár hozzá kell tennem,nekem az a csaj soha nem volt szimpatikus,talán végig éreztem,hogy rossz vége lesz.
STKAKTUSZ 2010 jún. 15. - 09:08:48
(2227/3502)
Nem tudom, a többiek mennyire tudják, hogy Jenny beteg volt, mert errõl nem volt szó. Ducky tudta, mivel õ csinálta a teszteket, Mike, neki Jenny mondta el, és Gibbs, neki meg Mike ha jól emlékszem. Szerintem a többiek nem tudják.

Viszont szerintem is teljesen más Gibbs és Jen esete, mint Tony és Ziva esete. Nagyon kíváncsi leszek, hogy Gibbs tényleg továbblép-e a következõ évadban. Egyelõre nagyon úgy tûnik.
Nissi 2010 jún. 15. - 07:17:57 Előzmény STKAKTUSZ
(2226/3502)
igazatok van, valóban Gibbs-nek Shannon volt a nagy õ, egyszerûen nem tud túllépni azon, hogy elvesztette õt és a lányukat, annak ellenére, hogy többször is házasodott utána, illetve ott voltak a barátnõk, akik közül Jenny és Mann volt a komolyabb, igaz a többirõl nem tudunk. Mann azért hagyta ott, mert rájött, hogy egyszerûen nem tud a családjától szabadulni, ugye lent volt a pincében Gibbs-re várva, ahol egy szép dalt hallgatott, erre megszólal Kelly, mert õ játszott a zongorán....gondoljatok bele abban a házban él, ahol õk ott boldogok voltak, az is lehet, hogy a többi nõvel is ott élt, és ez bizony elég durva, de valahogy az az érzésem, hogy Gibbs egyszerûen nem tud ezen a tragédián túllépni, talán nem is akar, mert bûnösnek érzi magát, és így bünteti magát...talán

de azért remélem, hogy az írók észreveszik azt, hogy Tony nem Gibbs, és Ziva nem Jenny, habár Tony-nál azért hasonlóságok észrevehetõek, ugye egyszer még Ducky is megemlítette, hogy Gibbs pont olyan volt, mint most Tony, és ezen a Jeanne dolgon sem tudnak túllépni, azaz inkább Tony, beleszeretett, és õ is elvesztette, azóta nem is volt barátnõje, talán a kávézós lányról tudunk, de másról nem, akkor voltak a problémái a nõkkel, hogy nem tudott egyszerûen flörtölni, mert azonnal a régi szerelemrõl kezdett beszélni, és hát egy nõ szempontjából ezért nem nagyon jár piros pont, de azt hiszem, hogy eljött az idõ, hogy legalább Tony ezen túllépjen

én örülnék neki, hogy egy részre visszahoznák Jeanne-t, hogy az mit váltana ki Tony-ból, lehetne egy olyat is, hogy Jeanne már túllépett ezen a becsapás dolgon, megbocsátott neki, és ha Tony erre rájönne, talán neki is sikerülhetne végre, mert ugye õk is úgy váltak el, hogy Jeanne azt mondja "bárcsak soha nem találkoztunk volna", szóval a sorozatban még sok potenciál van, minden téren, úgyhogy kíváncsian várom a 8. évadot :D
wrossi 2010 jún. 15. - 00:03:36
(2225/3502)
Annyiban vitatkoznék,hogy Jenny beteg volt,így a halála sem közvetve,sem közvetlenül nem hozható összefüggésbe Gibbshez fûzõdõ viszonyával.Tony és Ziva valóban okulhat a történtekbõl,mégpedig azt,hogy egy ponton túl már nem szabad a munkát a magánélet elé helyezni.Mikor az egész Jenny dolog Gibbsel megtörtént,õ már túl volt mindazon ami Tonyval és Zivával még csak ezután fog megtörténni(remélhetõleg).
10/10
Viky 21 2010 jún. 14. - 22:48:53 10/10 Előzmény STKAKTUSZ
(2224/3502)
Igen, ez az egész egy lényeges szála volt a sorozatnak, ill. még nagyon minimális szinten most is jelen van. Ez a kapcsolat kihat Tony és Ziva kapcsolatára, szinte intõ példaként. Látják maguk elõtt, hogy egy munkahelyi kapcsolat így ért véget, az egyik fél halálával és ettõl mindketten kicsit megfontolják ezt az egészet, hisz tudják, hogy nagy a kockázat és könnyen rosszul sülhet el.

Én is sajnálom, hogy ezt a szálat nem vitték tovább, nem tudott igazán kibontakozni. De azért részemrõl nagyon élvezhetõ, szórakoztató volt, ameddig tartott.
STKAKTUSZ 2010 jún. 14. - 17:53:37
(2223/3502)
Hát úgy sosem fog szeretni senkit, ahogy Shannont szerette, az egész eddigi élete rá épült, még a halála után is, még akkor is, amikor éppen mással volt...

Ez a Jen-sztori szerintem nagyon érdekes... ugye nekik volt az az európai "körutazásuk", amirõl azért olyan sokat nem tudunk, a legtöbbet persze párizsról... :) sztem az az egész is azért történhetett, amit már Tony és Ziva is kimondott, hogy egymásra bízták az életüket, tényleg teljesen egymásra voltak utalva és amit hátrahagytak otthon, az szinte megszûnt létezni... ezért volt sztem Jennyvel mégiscsak más, mint a többiekkel Shannon után, mert egy teljesen más életet éltek ott Európában, álnéven, rejtõzködve... Talán az a Gibbs el tudta hinni, hogy ki tud lépni abból a szerepbõl, amiben addig élt és hátrahagyhat mindent, ami nyomasztotta. De ezért nem is mûködhetett volna késõbb Amerikában a dolog, mert akkor már valahogy minden visszatért a régi kerékvágásba, Gibbs megint csak Gibbs lett, a múltjával együtt, Jen pedig... hát, õ pedig ugyanaz a nõ, aki igazából az egész európai dolognak véget vetett azzal, hogy elárulta a partnerét a cél érdekében, az a nõ, akinek az élete a munkája volt gyakorlatilag.

Sajnálom, hogy errõl nem tudtunk meg többet, nagyon érdekelt volna kettejük közös múltja.