10/10
duckshoot 2010 jún. 07. - 21:09:08 10/10
(2202/3502)
Igen. Egészen õszig.
kabala 2010 jún. 07. - 20:56:15
(2201/3502)
Hello! Ez most ismétlés lesz?
Köszi.
Nissi 2010 jún. 06. - 19:46:19
(2200/3502)
***SPOILER***

szerintem nem fogja Gibbs apját bántani, az nem derült ki, hogy miért ölte meg az apját, hogy vajon tudják-e azt Palomáék, az az érzésem, hogy nem, de majd Gibbs apja felvilágosítja, és akkor rájön, hogy eléggé elcseszett már Gibbs élete

de ettõl függetlenül nem tudom, hogy mit találnak majd ki a premierre, hogy ezt a dolgot hogy fogják megoldani, majd szeptemberben meglátjuk :D
könnycseppek 2010 jún. 06. - 16:22:34
(2199/3502)
Hozom be a lemaradásomat, már csak pár rész van hátra;-)

A 21.-nél tartok... és ez simán bekerült nálam a legjobbak közé.

*** 7x21 ***

Mondjuk kicsit hirtelen jött, hogy Tony bárkivel kapcsolatban is ennyire "megszállott" legyen (bár szerintem nem az volt, csak...), de ezt leszámítva nagggyon tetszett az egész:
- Végülis az -is- vezetett a megoldáshoz, hogy Tonyt személyesebben érintette az ügy, közben/pedig/ennek ellenére a személyes érintettség benne van a 'szabálykönyvben' (minden éremnek két oldala van);
- milyen jó volt a végén, ahogy egyrészt Tony Gibbshez ment 'megnyugodni'*, másrészt Gibbs is láttatott magából egy darabot Tony elõtt.
- Ziva kicsit megosztó volt nálam (és itt most nem -sem- rossz értelemben mondom), mert egyfelõl érdekes volt a kérdése (a Tony számára tökéletes nõ, mit látna Tonyban), mert olyan mintha nem ismerné Tonyt, nem tudná -kezdené sejteni-, mi van a felszín alatt, másfelõl nagyon is figyelt rá, mert észrevette a változást, illetve -ami sztem nagyon is fontos rész volt- amikor rátalált Tonyra Dana lakásában, filmes utalással (!;-)) próbálta figyelmeztetni arra, ami szte nem feltétlenül helyes.
- Tetszett, hogy Mr. Palmer (;-)) meghatározó és fontos momentumot kapott, és Ducky hagyta is kibontakozni:-)

___
* Ez a Dana-sztori érdekelt volna, pontosabban kissé elszomorított, hogy ez lett a vége.
könnycseppek 2010 jún. 06. - 15:58:30 Előzmény Cimmike
(2198/3502)
Igen, közben megnéztem:-)
és el is olvastam a hozzászólásokat.

*** 7x13 ***
Mikor néztem, hirtelen én sem tudtam, mire mondta Ziva a végén, hogy Tony is hazudott, de kizárásos alapon a pénzfeldobást könyveltem el magamban, mert más eszembe sem jutott (és ez még bele is illene a képbe, mert annyira "tagadják", hogy végülis Ziva is nõ:-) és Tony is lehet 'lovagias';-)).
Amikor korábban a kávézóban beszélgettek és Tony utalt arra, hogy Ziva milyen jól aludt, stb. Ziva (pontosabban Cote;-)) arcáról én azt olvastam le, hogy igazából hirtelen nem is tudja, mirõl beszél Tony, vagyis olyan "nagy" dolog nem történhetett:-)

Az epizód egyébként -is- tetszett:-)
STKAKTUSZ 2010 jún. 06. - 14:29:43 Előzmény wrossi
(2197/3502)
---spoiler---

Én el tudom képzelni, hogy a csaj csak beijesztett, és még nem csinál semmit (hiszen Gibbs eddig még teljesítette amit kért), csak szépen megjelöli a territóriumát, hogy Gibbs biztos lehessen benne, hogy tényleg azonnal kivégzi az apját, amint õ elszúr valamit.

Amúgy most ezt komolyan hogy gondolják? Gibbs innentõl kezdve akkor drogot fog csempészni az NCIS igazgatójának orra elõtt, pontosabban a tudtával és engedélyével? Ez mi már? Plusz szerintem nem sokáig fognak megelégedni a csempészéssel, hanem következik, hogy engedjen el 1-2 drogdílert, nézzen el 1-2 gyilkosságot vagy éppen õ maga hallgattasson el valakit... és a csapat nem tud semmirõl. Remélem ezt hamar megoldják majd.
wrossi 2010 jún. 06. - 09:59:53
(2196/3502)
***SPOILER*** Ha Gibbs apukája nem hal meg akkor õ fogja lelõni azt a mexikói p csát,több jel is utalt erre.Egy korábbi részben rabló támadt rá és õ kénytelen volt lelõni,így már átesett a tûzkeresztségen.Az utolsó részben Gibbs mondta a nõnek,hogy csak egy férfi tud férfit nevelni és fel is hívta az apját,hogy figyelmeztesse a veszélyre,tehát nem éri váratlanul.
Nissi 2010 jún. 06. - 09:19:01
(2195/3502)
***SPOILER***

nemcsak te érzed így, ez az évad néhány részt kivéve tele volt átlagosra sikerült részekkel, szóval számomra ez egy közepes évad volt...sajnos

Gibbs-tõl már lassan herótom van, én nem értem miért kell ezt a mexikós dolgot állandóan elõrángatni, olyan mintha nem lenne ötletük, és ebbe menekülnének, pedig pl. Tony nyomozós múltjáról még semmit nem tudunk, biztos, hogy nála is elõ lehetne venni valami régi ügyet, amit nem tudott megoldani, és most felbukkanna egy új nyom vagy valami, azt hogy Zivával a szomáliai történtek fölött csak átsuhantak, szerintem rossz ötlet volt, mert 4 hónapos fogság után a kiszabadítást követõen néhány napra rá már dolgozott, szerintem ez nem normális

szerintem Párizsban nem történt Tony és Ziva között semmi, sõt ez csak egy kis mézesmadzag volt a Tiva rajongóknak, semmi több, pedig velük kapcsolatban is sokat ígérgettek, és ezekbõl sem lett semmi

az egész olyan, mintha nem tudnák, hogy mit akarnak a karakterekkel, persze kivéve Gibbst természetesen, az hogy Tony néha visszafelé fejlõdik, eléggé furcsa, lassan a készítõknek be kell látni, hogy lassan Gibbs helyett a többieket is elõtérbe lehetne hozni, és rájuk építeni, a 7x01 megmutatta, hogy MW is képes elvinni egy részt, és hogy érdemes lenne rá építeni, hát majd meglátjuk
wrossi 2010 jún. 05. - 22:24:36
(2194/3502)
Szerintem normális,hogy az évad elsõ fele könnyedebb hangvételû,míg a vége egy kicsit komolyabb,aprólékosabb.Abban viszont mindenképpen van igazság,hogy feliratos változatban sokkal nehezebb feldolgozni az apró rezdüléseket amitõl egy ilyen évad végi összetett rész értelmet nyer.
10/10
szmerci 2010 jún. 05. - 22:04:24 10/10
(2193/3502)
spoiler

én csak most jutottam el az évadzáró részig és hát elég érdekes volt... annyira nem élveztem.(azért persze jó rész volt):/ de csak nekem tûnt úgy vagy már tényleg nagyon bonyolódnak itt a dolgok? úgyértem a régi NCIS könnyed és vicces volt:) mostmeg már egyre komolyabb minden. ne értsetek félre nincs bajom az ilyen mélyebb jelentésû dolgokkal. de szerintem már kicsit nyomasztó az egész. már nem lehet pislogással nézni a részt mert elvesztem a fonalat. vagy csak komolyan én látom így??:S
megmár teljesen úgyérzem, h mint csapat már alig-alig van közös jelenetük. volt egy rész amiben Zivának esküszöm 3mondatnál többje nem volt:/

kíváncsi leszek nagyon a 8. évadra. fõleg h Gibbs-szel most mi lesz.. el sem tudom képzelni h hogy fogják folytatni..:O de végre már Tonyékkal is kezdhetnének valamit. Párizs óta nincs semmmi. és az évad elején felépítettek egy szép románcot, mikor azthittük h naa.naaa. és utána csak egy két jelenetük volt.
viszont én láttam valamit, amit gondolom mki aki nézte az évadzárót, h ugye Tony nem volt ott Ziva esküjénél.. és amikor mondták akkor Ziva nézett az üres székre. persze mint barát hiányzott neki Tony, de szerintem többet jelentett az a jelenet..:/
wrossi 2010 jún. 05. - 21:33:50
(2192/3502)
***SPOILER*** Úgy döntöttem,nem várok õszig és három nap alatt átszáguldottam a 7.évad tévében még nem vetített részein.A finálé nekem csalódás volt,úgy terveztem,hogy együtt csapatként leszámolnak a mexikói pokolfajzatokkal,aztán szintén együtt megünneplik Ziva nagy napját.Ehelyett Gibbs egyedül akarta megoldani a dolgot,pedig amikor Tony és Ziva a szállítógéppel megérkeztek Mexikóba és Ziva azt mondta,hogy Gibbs nélkül nem megyünk haza,akkor azt hittem,hogy most kõ kövön nem marad.Különben is milyen utolsó rész az amit túlélnek a rosszfiúk,sõt látszólag még nyerésre is állnak,olyan mintha egy rész lemaradt volna a végérõl.Ami viszont tetszett az utolsó részekben,hogy Jimmy egyre oldottabban viselkedik Gibbs tátsaságában,Tonynak is sikerült beleszeretnie egy haldoklóba(korábban ez Zivával is megesett),Abby meg rájött,hogy manipulálnak az üdítõje összetevõivel és gyorsan rendre is utasította a gyártót.A legnagyobb poén viszont az volt,amikor a 18. részben McGee kihalgatta Biloxi szõke szépét és közölte vele,hogy a pasija meghalt.A nõ teljesen le volt súlytva,azonban ezután jött a rosszhír,hogy ráadásul még el is hunyt.
10/10
tizenhárom 2010 jún. 05. - 18:04:05 10/10
(2191/3502)
Hát persze, ezeket mindig a csatorna fizeti. De azért egy kis befolyás mindig lehet!
STKAKTUSZ 2010 jún. 05. - 17:55:46
(2190/3502)
Szerintem a fizetésemelés elsõsorban a csatornától függ, Bellisario neve pedig mostanra már csak "ott van", annyira nem szól bele a dolgokba. Az utolsó rész amit írt, a 4x24 volt (Angel of Death).
10/10
tizenhárom 2010 jún. 05. - 17:33:32 10/10
(2189/3502)
Nos tényleg nagyon keveset keresnek... A dr. House-ban pl 400.000 dolcsi epizódonként a bér.. o.o
mengyan 2010 jún. 05. - 17:13:28
(2188/3502)
Nekem az a furcsa - bár ha a saját esetembõl indulok ki, nem is annyira -, hogy Sean Murray mostoha papája nem más, mint Donald P. Belissario, az executive producer! Bár lehet, hogy Belissario papa is úgy van vele, mint az én apám, a gyereknek adott fizetés ablakon kidobott pénz.
wrossi 2010 jún. 05. - 14:05:45
(2187/3502)
Nyilván tudja a CBS is,hogy alacsony a bérük de a magasabb füzetést nem vágják csak úgy az emberhez,azt ki kell alkudni.Követelni kell ha úgy tetszik,PP és a többiek most pont ezt tették.Örülök,hogy mind együtt maradnak,meg is érdemlik a magasabb bért.
Nissi 2010 jún. 05. - 08:30:48
(2186/3502)
most olvasom, hogy PP aláírta új szerzõdését, míg MW és SM közel vannak a megállapodáshoz
Nissi 2010 jún. 05. - 08:24:07 Előzmény Alea Dahast
(2185/3502)
azért remélem, hogy meg tudnak majd egyezni, de õszintén nem értem a CBS-t, hiszen PP és MW is már a kezdetektõl a gárda tagja, 7 éve, SM is ha úgy vesszük, bár õ a 2. évadtól lett csak állandó, de nem értem, hogy miért keresnek 100e alatt (ami szintén elég nagy pénz), hiszen a többi CBS-es sorozatsztár e fölött keres jóval, pl. Mark Harmon is 350e körül, Charlie Sheen 1 millió fölötti gázsija egyenesen nevetséges, szóval ez gáz, hogy a legnézettebb skripted show sztárjai ennyit keresnek, nyilván alá fognak majd írni a 8. évadra is, de nem jó jel, hogy eddig húzódik
Alea Dahast 2010 jún. 04. - 21:33:22
(2184/3502)
Elolvastam a cikket, amit belinkeltél. Hát sejtettem, hogy nem keresnek annyit, mint más sorozatszereplõk (Ducky és Abby is nyilatkozott olyanokat sokszor, hogy mennyire meg kell becsülni a munkát, és hogy örülnek, ha van, mert a számlákat fizetni kell stb.), de azt nem gondoltam volna, hogy 100k alatt van. Mondjuk én baromira örülnék ekkora fizetésnek, de a többi sorozatszínész fizujával összehasonlítva kicsit kevésnek tûnik. A Friends-esek a vége felé már 1 millát kaptak egy díszletben forgatott 20 perces epizódért.
Alea Dahast 2010 jún. 04. - 21:27:16
(2183/3502)
Persze, hogy segített Franks Gibbsnek, õ nyomozott Shannon és Kelly gyilkosságának ügyében, és elõl hagyta az aktát, hogy Gibbs megtalálja Hernandezt és bosszút tudjon állni.
Ha jól emlékszem a 3. évad utsó két epizódjában el is játszák szépen. Hiatus 1-2.