könnycseppek 2010 szept. 28. - 20:15:40
(2482/3502)
*** 8x01 ***

Jajtényleg a 'him'! én meg csak az I found-ig figyeltem;-D Azért ez tetszik az angolban, hogy már innen lehet tudni, hogy férfi, vagy nõ.;-)

Nos, igen. Vagyis nem, nekem sem volt sosem szimpatikus Vance, de általában mégis "jófej" volt. Nem tudom, AZ mennyire férne bele a NCIS-imidzs-be, hogy rosszfiút csináljanak az igazgatóból... Majd meglátjuk!:-)

Tényleg megosztó ez a végsõ megoldás (én is erre írtam, hogy nem túl ncis-es), de végülis a tesók kíméletlenek voltak, fõleg a nõ és talán ez volt a leghatásosabb megoldás, hogy lezárják az ügyet. Bár tény, hogy R. bosszút esküdhet, és lehet, hogy hiábavaló lenne azt hangoztatni, hogy valójában ki is kezdte az egészet.
Apropó: ilyen értelemben az elõzõ évad végén Abbyvel tudtam teljesen azonosulni, miszerint érthetõ, hogy megölték a családját, de mégis... hidegvérrel ölt... alapból ez tényleg nem "gibbs-es"... szóval már korábban is voltak fura reakciók/megoldások.
Nissi 2010 szept. 28. - 20:01:22
(2481/3502)
az ügyvédnõ nem lehet az, akit David apu megtalált, hiszen úgy volt az sms, hogy "I found him.", szóval nemtom hogy ki lesz, de majd meglátjuk

a sunyiságról annyit, hogy érdekes érzésem van Vance-el kapcsolatban egyre inkább, egyrészt az, hogy milyen jól együtt tudnak mûködni Gibbs-el, pillantásokból is értik egymást, de másrészt bennem van az, hogy néha nagyon unja Gibbs-t, mert valljuk be, olyan dolgokat enged meg magának, amit egy NCIS ügynöknek nem kéne, talán ha már nagyon elege lesz Gibbs-bõl, akkor elõkapja az aktát, de kétlem, talán majd valaki egyszer megtalálja....

másrészt nekem nem tetszett a vége, hogy a tesóval ölették meg Palomát, mert szerintem egy ilyen szintû aljasság, vagy még durvább kivégzés, nem való az NCIS-hez, de bennem van az is, hogy annyira akarták a bosszút a Reynosa testvérek, hogy ez lett a vesztük, szóval nem tudom
könnycseppek 2010 szept. 28. - 19:42:21 Előzmény STKAKTUSZ
(2480/3502)
*** 8x01 ***

Azt hogy' érted, hogy "Jah és ne feledjük el Vance sunyiságát sem, hogy végülis nem küldte el a jelentést."

Vance azt mondta, hogy meg sem nézte meg a jelentést, hanem elküldte, de aztán késõbb mutatják, hogy az ügyvédnõ otthagyta Gibbs-nél. Nem hinném, hogy több példányban készült. (Vagy igen? Abby is csak azért mondta most, hogy nincs több, mert nem akarta odaadni R-nak?).
Arra nem emlékszem, hogy utaltak volna rá, de akkor ezek szerint nyilván Gibbs adhatta oda AZUTÁN, hogy kiderült mégsem lett elküldve. Ezesetben nem feltétlenül sunyiság, ha Vance nem küldi tovább. Az már inkább, hogy eldugja és nem megsemmisíti.:-)
könnycseppek 2010 szept. 28. - 19:35:54
(2479/3502)
*** 8x01 ***

Szerintem nem volt ez olyan rossz.:-)
Mondjuk az elõzõtõl fényévekkel lemaradt, de mondjuk én nem is vártam, hogy azt felülmúlhatja (bármelyik is;-).
Tény, hogy elég kiszámítható volt, de nekem pl. a vége meglepetés volt. Bár nem feltétlenül "ncis-es", de végülis ötletes. (és nem, nem tudtam sajnálni a testvéreket).
Bár az is igaz, hogy azt még jobban bírtam volna, ha a 3 "öreg" akciózik valamit.:-)
Ezzel együtt remélem, ezt a vonalat lezárták, legalábbis egy jó ideig - bár... Gibbs aktáját nem égették el, "csak" eldugták, úgyhogy ez azért még talonban van...

Az DiNozzo-apa-fiú témát kíváncsian várom, mint ahogy azt is, hogy kit talált meg David-papa. Nekem hirtelen az ügyvédnõ jutott eszembe, de õ mit keresne Izraelben (bár nem írta, hogy hol találta meg), meg aztán Õ talán mégsem olyan fontos szereplõ.;-)
(és általában nem is olvasok spoilereket-híreket, hogy tudjam, szerepel-e még a színésznõ;-)).

Remélem, a továbbiakban lesz sokkal több Tony (;-)), meg Abby:-)


...és Sean Murray ne fogyjon már tovább, mert lassan már el is tûnik...!...:-)
könnycseppek 2010 szept. 28. - 19:26:58
(2478/3502)
Jó, hogy említed, én éppen akartam írni a szinkronos verzióról;-)

*** 7x13 ***
Most már azt gondolom, hogy igen, egy ágyban aludtak és semmi más nem történt, de/"csak" jól érezték magukat.:-)
...és úgy tûnik, ezt Ziva nem meri bevallani, Tony inkább... legalábbis egymás között;-)

A szinkronnal kapcsolatban csak azt akartam mondani, hogy
-> tetszett ahogy megoldották a fordításban pl. a párnás dolgot. Akkor az eredetiben is félreértés volt elsõre a nem és a mogyoró miatt, itt a szinkronban meg végülis jó volt, hogy a "bûzlik" - "az ügy?" - "nem, a párna" megoldást használták,
-> nem tetszett, hogy a végén lemaradt a poén, amikor Gibbs elütötték. Pontosabban szerintem magyarul
(valami olyasmi, hogy "Megütötted magad, Fõnök?" - Nem, elütöttek, McGee" volt) nem jött ki olyan jól, mint az eredeti ("Megütötted a vállad, Fõnök?" - "Nem. A kocsi volt, McGee.").
Jahhh és a végén Tony pénzfeldobásos mondata is átalakult "ez jutott"-tá, vagy valami ilyesmi.
Nissi 2010 szept. 28. - 18:48:45
(2477/3502)
igen, én is így gondolom, hogy valami olyasmi történhetett Párizsban, de szerintem ezt sosem fogjuk megtudni....
wrossi 2010 szept. 28. - 18:00:44
(2476/3502)
Sajnálom,hogy mostanában már nem esik szó az éppen aktuális részrõl,mindenki a 8.évaddal foglalkozik.Engem nagyon érdekelne,hogy szerintetek mi történt Tony és Ziva között Párizsban?Egy szobában aludtak és emiatt baromi furán viselkedtek a repülõn,sõt hazudtak is róla.Tudom,nem szex volt,de el tudom képzelni,hogy órákig vitatkoztak melyikük aludjon az ágyon.Aztán mint rendesen egyikük sem engedett,így mindketten az ágyon aludtak,de hatezer párnával barikádozták el magukat.Ha ennek ellenére reggel mégis egymás karjaiban ébredtek,na arról már érdemes hazudni McGee-nek.
STKAKTUSZ 2010 szept. 25. - 14:15:10 Előzmény Cimmike
(2475/3502)
És pont ezt hagytam ki, a legjobbat, hogy új fõcím:D:D:D már most ez a második kedvencem, a legjobb fõcím eddig sztem a 3. évados volt.
Nissi 2010 szept. 24. - 06:44:47
(2474/3502)
SPOILER

egyetértek, szerintem egy elég gyenge évadkezdés volt, kiszámítható történettel, sajnálom, hogy a Tony-Franks szálból nem hoztak ki többet, és hogy nem zárták le örökre a Mexikói szálat, Vance nem semmisítette meg a jelentést, plusz ez az Alejandro is bosszúra szomjazva kerül majd a börtönbe, ezt a szálat itt le kellett volna zárniuk...szerintem

azért érdekes volt DiNozzo apu e-mailje, és David apu sms-e a végén, hát meglátjuk mit hoznak ki belõle, de remélem Zivának nem írnak megint egy titkos pasit, mert tudjuk hogy a korábbiak hogy végzõdtek..........
10/10
Cimmike 2010 szept. 23. - 22:14:01 10/10
(2473/3502)
***Spoiler 8x01***

Háááát, nekem annyira nem volt izgalmas, de a végén az az SMS meglepett. Vajon kit talált meg "tudjukki"? ;-)

Végre új fõcím!!! :-D
STKAKTUSZ 2010 szept. 23. - 19:17:43 Előzmény szmerci
(2472/3502)
például én:) szóval SPOILER 8x01------------------

Jó rész volt, bár annyira nem volt sokkoló kezdés, mint amikhez hozzászoktam, de tökéletes "befejezése" volt a sztorinak (azért idézõjelben, mert tuti elõ fog még ez jönni...). Tetszett, ahogy felzárkóztattak minket, mi is történt az elmúlt két hónapban, jól megcsinálták, ismételten:) Kaptunk két potenciális átívelõ szálat az évadra, az egyik DiNozzo-apuka, a másik David-apuka kavargatása. Kíváncsian várom, hogyan alakul mindkettõ. Jah és ne feledjük el Vance sunyiságát sem, hogy végülis nem küldte el a jelentést. Vajon MAllison azért hagyta el az országot, mert Vance megkérte rá? Az évad végén még nagyon égett a vágytól, hogy Gibbs tárgyalásán bizonyíthasson, most meg hirtelen sehol sincs... nagyon is el tudom képzelni, hogy Vance keze van a dologban. Gibbs mindenesetre megköszönheti neki.
wrossi 2010 szept. 22. - 00:47:55
(2471/3502)
Igen,valóban várható volt az,hogy Ziva flörtöl az öreg Dinozzoval,aztán Tony orra alá dörgöli,hogy milyen jó pasi az apád,de nem ez történt.Ziva csak a saját hiúságát legyezgette és ezért írtam,hogy csalódást okozott nekem.
10/10
szmerci 2010 szept. 21. - 20:33:32 10/10 Előzmény wrossi
(2470/3502)
szerintem lettek volna rá utalások ha Tony Gibbsnél lakna. mer tudjuk h Tony milyen. és Gibbs biztos megemlítené h szétszórta a cuccait vagy egy pizzásdoboz rossz helyen landolt:D

egyébként miért csalódtál Abbyben és Zivában?? :O szerintem lehetett erre számítani. :)

és és és... 8.évad maa (L):)) mmint kinn Amcsiban, félre értés ne legyen. ki fogja nézni??:)
wrossi 2010 szept. 20. - 22:41:18
(2469/3502)
A közös vacsora és a bizalmas beszélgetés Gibbsnél nem hinném,hogy Tony lakhelyére utalna.Néhány résszel korábban mikor az apukája meglátogatta Gibbst,elég sok jelenet játszódott a házában és semmi nem utalt arra,hogy Tony ott lakna.Tony csalódott az apjában,megint.Kivel tudná ezt a témát megbeszélni ha nem a mentorával.Gibbs nem oktatja ki,még tanácsot sem ad a szó hagyományos értelmében,mégis néhány perc beszélgetés vele és már tudja is,hogy mit kell tennie.Gibbs még az öreg Dinozzo nem létezõ lelkiismeretét is felpiszkálta egy kicsit.Csalódtam Abby-ben és Zivában,hogy mindketten elolvadtak a vén csirkefogó sármjától.
10/10
offtopic
Roland Katarn 2010 szept. 19. - 13:35:22 10/10
(2468/3502)
Hát mind remélhetõleg majd kiderül, hogy hol is lakik Tony! XD
könnycseppek 2010 szept. 19. - 10:40:08
(2467/3502)
"Mennyire másképp látunk dolgokat! -ez végülis jó (is lehet;-)):-)" -->> vagy ha hasonlóan látjuk, az is;-D
könnycseppek 2010 szept. 19. - 10:36:36
(2466/3502)
Hm, érdekes, hogy ezt mondják, mert nekem eszembe sem jutott ez a Tony-Gibbsnél-lakik ötlet.
Nem az volt, hogy egyszer mintha valami gáz lett volna Tonynál és akkor ajánlotta fel Gibbs hogy igeiglenesen lakhat nála?


*** 7. évad ***
Abban, hogy említed ezt a két részt, meg az az érdekes számomra (mármint, ha tényleg emiatt gondolják, hogy így van), mert ezeknél a jeleneteknél nekem éppenséggel pont nem az ugrott be, hogy Tony azért megy Gibbshez, mert ott lakik, hanem azért, mert Gibbs az, akihez a számára fontos/meghatározó/nehéz pillanatokban fordulhat.


Mennyire másképp látunk dolgokat! -ez végülis jó (is lehet;-)):-)
Nissi 2010 szept. 19. - 10:27:06
(2465/3502)
én nem hiszem, hogy Tony Gibbs-nél lakna, jó hogy ezeket a jeleneteket vetted ki a 7. évadból, mert érdekesek, de szerintem ezek csak egy olyan "tanácsért megyek a fõnökhöz" dolgok, mert õ pontosan tudja, hogy mit érzek most....bár ki tudja
10/10
Cimmike 2010 szept. 19. - 08:26:20 10/10
(2464/3502)
SPOILER lehet benne!

Utánagondoltam egy kicsit és eszembe jutott 2 jelenet is, mindkettõ a 7. évadban volt, úgyhogy aki még nem látta, az most ne figyeljen ide!

7x12: Ebben a részben látogatja meg Tony-t az apja. Az epizód végén Tony Gibbs házába megy, lelül mellé és megbeszélik, hogy mi történt a papával, stb. Aztán, mint aki jól végezte dolgát, nekilátnak steak-et enni. Olyan volt, mintha Tony Gibbs-hez menne haza...
7x21: Ebben a részben van a csinos szõke TV-s csaj, aki könyvesboltot örököl (vagy hogy is volt), és Tony teljesen odavan érte. Szintén az epizód végén van a jelenet, amiben Tony Gibbs pincéjébe megy és ott elmélkednek arról a fránya 10-es szabályról...

Nekem hirtelen ez a 2 jutott eszembe, de biztosan volt több ilyen jelenet is, ami alapján az ember azt is gondolhatja, hogy Tony Gibbs-nél lakik. :-)
10/10
Cimmike 2010 szept. 19. - 07:42:18 10/10 Előzmény Roland Katarn
(2463/3502)
Nem tudom, de nem hivatalos helyrõl jött az infó, hanem a rajongók okoskodták ki. Tudod, csak találgattak, mert voltak olyan jelenetek, ami arra utaltak, hogy esetleg ott lakhat... :-)