Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 júl. 22. - 18:14:34
(384/444)
Igen a kis csaj anyja Ileana az is egy szemét pénzéhes nõ, nagyon lehet gyûlölni azt is Carolinaval együtt, meg van õrülve Mauért, a kis nyávogós.A sorozaton ha végig megyünk szinte alig van olyan karakter akit szeretni lehet, mert mind a más vagyonára vágyik meg a másik pasijára. Aztán ott van ez a tömény brutalitás, de minek enélkül is sorozat lenne. Mostanában én már nagyon szelektálom õket inkább rejtvényt fejtek, mert egyszerûen irritálnak ezeka lehetetlen semmit mondó sorozatok, elmegy az ember kedve, mert nem elég a világban mi van a sok robbantás terror, ezt nézzük itt is csak rossz, szóval szerintem nagyon megváltozott minden, azért a régiekben nem volt ennyi öldöklés, meg rossz. Nagyon köszönöm a heti munkádat, szép hétvégét kívánok.
kikelet54 2016 júl. 22. - 17:29:21
(383/444)
Jaime azért nem mondja el a feleségének, mert nem akarja elszomorítani, és ne kelljen neki aggódni az állapota miatt. Megkérte Almudenat is, nehogy elmondja valakinek. Úgy gondolom egy ilyen állapotot nem sokáig lehet eltitkolni, szerintem biztos lebuknak.

Maitenek meg sem kell szólalni, már a puszta kinézete is irritál, és valóban mindig ilyen ocsmány szerepeket kap.

A másik szõke nõ is egy elfuserált, utálatos dög, hogy rászállt most Gonzalora, szerencsétlennek most van annyi baja, szerintem fel sem fogja, hogy mit is akar tõle, így hárítani sem tud.

Tényleg több mint sok a negatív szereplõ, nem értem, miért kell ennyit beírni egy sorozatba.
kikelet54 2016 júl. 22. - 17:18:03
(382/444)
115. rész:

Tobias nagyon nagy arc lett, mindenkinek kérkedik a hirtelen jött gazdagságával, ami Fabriziot nagyon felháborítja.

Nuriaék telefonáltak a váltságdíjért, Gonzalo bizonyítékot kér, hogy Valentina még életben van.

Mau nagyon szomorú, tehetetlennek érzi magát.

Valénak sikerül megszökni, de nem jut messzire, pont Nuriaba botlik, aki úgy behúz neki, hogy elájul.

Gonzalora teljesen rátelepedett a szörfös ribi anyja, kihasználja, hogy mennyire elgyötört Valentina miatt. Még a telefonját is felveszi, és megmondja Angélicanak, hogy most senki hívását sem fogadja.
malvinkicska 2016 júl. 22. - 15:28:35
(381/444)
Nagyon szépen köszönöm a szívességedet felháborító amit követ az a szemét Nuria, és nem bírnak vele, ez nem egy jó felépítésû sorozat szinte bûn mostanában nézni ezeket a sorozatokat, egyik butaság a másikat éri benne. A család tag oda van és nem veszik észre, szóval röhej, most szenved Vale attól az elmebeteg N-tõl, de nem is értem miért ez a szál bele, hiszen sokan vannak örökösök, miért nem a fiúkkal teszi, annak még más színezete lenne. az egész csak ebbõl a sok ronda dolgokból áll. Jaime dolgát sem értem miért titkolja a felesége elõl mikor az egy aranyos megértõ nõ, el kellene, mondja neki, olyan sok felemás helyzet van, Aztán az a másik férfi faló Maite, mindenkit kitámad, nem értem az sem tud egy palit magának fogni, mindig a másé kell igaz az a színésznõ is elég galád szerepeket szokott kapni.
kikelet54 2016 júl. 21. - 17:21:33
(380/444)
114. rész:

Leonel rábeszéli /nem volt nehéz, mert mindig is erre vágyott/ a gazdagságra Tobiast, de hivatalosan még nem lehet vele.

Gisela gyanakszik, mert Jaima visszautasította, másnap nehezen viseli a kezelést, rosszul lesz a munkahelyén, Almudena érte megy, amit Gisela meglát.

Nuriaék a mûhelybe viszik Valét, pénzt akarnak érte, a rendõrség továbbra is keresi õket.

A család rájön, hogy Vale eltünt. Beto megtalálja az üres autót, azonnal szól Gonzalonak.

Tobias a kezdeti sokk után magához tér, és körbe járja a szállodát, a partot, és rendkívül lekezelõen beszél Alexissel, aki se köpni, se nyelni nem tud, nem érti, hogy mi történt.
malvinkicska 2016 júl. 21. - 10:35:19
(379/444)
Egyre gyatrább lett eza sorozat miért nem az öreg asszonyt keresik akit megölt a bolond Julieta, hanem sírnak itt ott, értelme semmi azon a kis mocsok Tobiason nem tudnak túl lépni, mikor milyen kis féreg, most is. Aztán a másik mocsok elrabolja a tesóját ami elég gagyi annyira hiteltelen, hogy az fájdalmas, a hang minden felismerhetõ volt, ez csak azért van húzzák az idõt minek, értelme semmi. Vale most meddig lesz oda a rendõrség sok mindent tud és még is futni hagyják nagyon szappanopera az egész, eza történet sem bír el ennyi részt, mert értelmetlen lett az egész, az a jó nem sok van belõle, igaz én most már egy részt nézek nem jön be abba hagyom a Maria is parkoló pályás, ott is a sok sírásra nem vagyok vevõ, annyit látok belõle mikor várom a török sorozatot, és áldom az eszem abba hagytam. Amilyen sorozatok vannak szinte bûn nézni annyira semmik.
kikelet54 2016 júl. 20. - 17:29:34
(378/444)
113. rész:

A mai részben nagyon sok a visszaemlékezés, általában a sorozatok vége felé szokott ennyi lenni, de itt még kb. 28 rész van hátra.

Chelo külön költözik Betotól, nagyon haragos.

Gonzalo a közös asztalhoz hívja reggelizni Tobiast, próbál a lelkére beszélni, hogy ne haragudjon Betoékra, késõbb kap egy szobát az emeleten.

Nuria újabb támadást szervez, végül elrabolják Valentinát.

Leonel elmondja Renének, hogy van egy újabb unokaöccse, egy újabb Murat örökös.

Tobias találkozik az irodában az apjával, de nem engedi kimenni Gonzálót. Na itt aztán meghülyítik szegény gyereket, mindegyik mondja a maga vélt igazát, Tobiasnak fogalma sincs kinek higgyen, de számon kéri az apját, miért hagyta el õket annak idején, és miért 17 év után jutott eszébe visszajönni.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 14:16:49 Előzmény kikelet54
(377/444)
A te tartalmas leírásodhoz nem sokat tudok hozzá fûzni, a színészek közül rondán játszik, Tobias anyja olyan rondán csinált félni kell tõle, még sírni sem tud amúgy nem egy nagy szám az a nõ. Jól alakítanak az Arturok apa fia, szeretem õket, azt sajnálom Leticiat kiírták. Vale és Mau is nagyon jól alakítanak, várom a hepit.
Nagyon szépen köszönöm a szívességed, hogy leírod.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 14:00:01 Előzmény ildimix
(376/444)
A kutyát leveszi róla Osvaldo, lassan de jól alakulnak a dolgok.
offtopic
ildimix 2016 júl. 20. - 09:07:03
(375/444)
Most ott tartok a sorozatban, hogy az a szemét Leonel elmondta, hogy ki volt Anhelika szeretõje. Mondjuk a nõt sem értem meg már régen el kellett volna mondani a férjének. Remélem Gonsalo nem jön össze azzal az utálatos nõvel aki most Rakel barátnõjének jótevõjének adja magát.

Félek a kutyás jelenettõl csak ne legyen baja Gonsalónak.
kikelet54 2016 júl. 19. - 17:35:50
(374/444)
112. rész:

Osvaldo és Angélica beszélgetnek, mivel Fernanda zöld utat adott a kapcsolatuknak, Osvaldo folytatni akarja, de Angélica nem.

Felix be akarja fejezni a támadásokat, de Nuria megzsarolja, hogy minden rosszat elmond róla.

René összeveszett az anyjával, mert itt maradnak a szállóban. Mivel a szörfös csaj pont nála volt "romantikázni", mikor az anyja jött, beküldte a fürdõszobába, ezen a leányzó besértõdött.

Osvaldó és Monica egymásnak panaszkodnak, és rájönnek, hogy nagyon jól elvannak egymással.

Tobiasnak Gonsalo mindent elmagyaráz a szülei és a nagyanyja jelenlétében, amint felocsúdik a meglepetésbõl, rögtön megtagadja õket, mert õk csak cselédek.
Késõbb kint sír az udvaron, és miután felfogta, hogy Nuria az anyja, tudatosul benne, hogy már a születésekor eldobta, és egy gyilkos fia.

Az egész család nagyon szomorú és letört, Gonsalo megteszi a feljelentést Nuria ellen, de teljesen összetört utána.

Vale faggatja Maut, hogy ki az a nõ, akit szeret, de Mau csak sejtelmesen mosolyog.

Annyit még hozzáfûznék, hogy pont ilyen reagálásra számítottam Tobiastól. Most egy kicsit sajnáltam, kapott az élettõl rendesen. Kíváncsi vagyok, hogy ilyen szülõi /Nuria, Leonel/ háttérrel lesz-e belõle valaha rendes ember. Habár az utóbbi napok eseményei egy kicsit felnyitották a szemét.
malvinkicska 2016 júl. 19. - 11:20:25
(373/444)
Nuria már a férfinek is sok, az is kiismerte egy vacak. Aztán most hogy kitudódott Tobias kié ez azért zavarja a kedélyeket, Leonel is egy galád féreg, hogy beszél mindenkivel. René most nincs színen, sem a sok csajszi, akik féltékenyek. Az már egy kicsit sok volt kétszer, vissza játszották ezt a gyerek dolgot azt hiszik nem emlékezzünk egyik percrõl a másikra, a színészek is rondán alakítottak a Celo különösen. A fele emlék a következõ részek, meg csak azok lesznek ha így haladunk. Fernanda nem veszi észre, hogy milyen beteg a nénje a beszédébõl rá jöhetne, de szerintem az sem tiszta agyilag.
offtopic
ildimix 2016 júl. 18. - 23:23:42
(372/444)
A sorozattal le vagyok maradva ezért sem olvastam el a fórumot nem szeretném elõre tudni mi történik. Talán a hétvégéig bepótlom a részeket. Sajnáltam Gonzalót, hogy rálõttek és ez a kutyás sztori nekem egyáltalán nem tetszik remélem nem fog sikerülni Núriáék terve.

Adriana olyan gonosz mint a nagynénje mind2 fiút hülyíti magába bolondította. Kihasznál mindenkit.

Hajmét nem értem meg miért nem mondja el a családjának, hogy agytumora van? A felesége kiállna mellette és legalább együtt cipelnék a terhet.

Tobiast sajnálom csalódott Núriába az ráadásul meg is fenyegette ha nem teszi azt amit mond bosszút áll Adrianon.

Én ezt a lányt adriant visszatoloncolnám Spanyolországba mert mindenkinek csak a baja lesz vele.

Jó, hogy Mau az utolsó pillanatban visszalépett a résztvények odaadásától.

Még kb 4 résszel vagyok lemaradva.

Azt nem szertem ebbe a sorozatba, hogy sok a visszaemlékezés.
kikelet54 2016 júl. 18. - 19:24:20
(371/444)
111. rész:

Nuria menekül az apja elõl, végül a szerelõnél köt ki, de már neki is elege van belõle.

Gonsalo szenved testileg a lövés és a kutyaharapás miatt, és szenved lelkileg a feljelentés miatt, mert mégis csak a lánya, de gyõz a becsületessége, mert tudja, hogy nagyon rosszat követett el Nuria.

Leonel megkapja a DNS-tesztet, és kiderül, hogy a koporsóban nem az õ fia van, de még csak nem is Nuriaé.

Tobias odaadta a telefont Adrinak, így tudtak beszélni Julietaval, és továbbra is az elszökést tervezik.

Leonel beront Gonsaloékhoz, és követeli a fiát, mindenki megdöbbenésére. Mica nem bírja tovább cipelni a gyerek csere terhét, és elmondja a teljes igazságot, hogy mi történt azon a bizonyos éjszakán, amikor a két nõ egyszerre szült.
Leonel tombol, börtönnel fenyegetõzik, el akarja vinni a fiát azonnal.

Póbálják csitítani, és meggyõzik, hogy mivel õt nem is ismeri Tobias, elõbb Gonsalo beszél vele, és elmagyaráz neki mindent.

Azt hiszem, ennek az egész dolognak Tobias fog a legjobban örülni, hogy kikerül a szegénységbõl, azt viszont nem tudom, hogy fogja feldolgozni, hogy a saját anyjába volt szerelmes, és a végén olyan borzalmas dolgokat tudott meg róla, hogy megutálta.
malvinkicska 2016 júl. 17. - 17:46:13
(370/444)
Kikelet nagyon tündér leírja mindennap, én már csak kritizálok ahogy szoktam, de azért ez a fórum érezd jól magad a továbbiakban. Próbáljuk ecsetelni a dolgokat.
Szép hetet neked.
malvinkicska 2016 júl. 17. - 17:46:13
(369/444)
Kikelet nagyon tündér leírja mindennap, én már csak kritizálok ahogy szoktam, de azért ez a fórum érezd jól magad a továbbiakban. Próbáljuk ecsetelni a dolgokat.
Szép hetet neked.
malvinkicska 2016 júl. 17. - 07:20:32
(368/444)
Õszinte leszek én is belenéztem a Youtube, hát nem semmi ami lesz benne, mert csak pár percek vannak fent, az még nem is lenne gond, csak legalább ne húznák, mint a rétest. Amúgy a téma nem lenne rossz csak sok benne a pszichés zavaros szereplõ, azért tudom sok elme háborodott van, de hogy a sorozatok is ezekkel van tele, azt azért már sokallom egy kicsit. Szép hétvégét itt nagyon ronda az idõ esõs.
malvinkicska 2016 júl. 17. - 07:20:32
(367/444)
Õszinte leszek én is belenéztem a Youtube, hát nem semmi ami lesz benne, mert csak pár percek vannak fent, az még nem is lenne gond, csak legalább ne húznák, mint a rétest. Amúgy a téma nem lenne rossz csak sok benne a pszichés zavaros szereplõ, azért tudom sok elme háborodott van, de hogy a sorozatok is ezekkel van tele, azt azért már sokallom egy kicsit. Szép hétvégét itt nagyon ronda az idõ esõs.
malvinkicska 2016 júl. 17. - 07:20:31
(366/444)
Õszinte leszek én is belenéztem a Youtube, hát nem semmi ami lesz benne, mert csak pár percek vannak fent, az még nem is lenne gond, csak legalább ne húznák, mint a rétest. Amúgy a téma nem lenne rossz csak sok benne a pszichés zavaros szereplõ, azért tudom sok elme háborodott van, de hogy a sorozatok is ezekkel van tele, azt azért már sokallom egy kicsit. Szép hétvégét itt nagyon ronda az idõ esõs.
kikelet54 2016 júl. 16. - 22:27:23 Előzmény malvinkicska
(365/444)
Valóban még mindig sok a visszaemlékezés, vajon hány részen keresztül lesz még?? Ez visszafogja a cselekmény menetét.
Különben is mostanában nagyon Nuriára építették az eseményeket, de most, hogy lebukott és próbál menekülni, biztos még továbbra is fokozottan foglalkoznak vele.

Fernandát talán el akarja rabolni az apja, hogy útlevelet csináltat neki?

Maite és Leonel is szövetkeztek, na azok sem normálisak. Leonel hiába erõlködik, nem nagyon halad elõre.

Az igaz, hogy Raquel beteg, de Nuria tettérõl mindig következetesen nyilatkozott, és pontosan elmondott mindent már a kezdetektõl.
Kíváncsi vagyok Gonzalo feladja-e Nuriat a rendõrségen.

Julieta megcsináltatta a fogát és a haját, de az agyát kellett volna rendbe szedni, hogy ne csinálja továbbra is a borzalmait.

Egyébként lesznek még érdekes részek, láttam egy-két jó videót a további részekrõl.