Téma: Nõvéremnek

Fereste 2008 jún. 15. - 00:39:37
(9/49)
tényleg sokkoló, de nagyon elgondolkodtató volt ez a film.
a vége nélkül viszont sokat veszítene az értékébõl nálam.
utána egybõl eszembe jutott egy régebbi jelenet, mikor a kishúg rosszul lett utazás közben és a nõvére segített neki. a nõvére azt mondta az anyjára illetve saját magára, h bár dögölnének meg. Anais ellenben azt mondta, csak a magad nevében beszélj... ez csak elejtett mondatnak tûnt akkor, de így a végével egészen más megvilágítást nyert.

számomra sok mindent jelentett ez a fajta befejezés. egyrészt a lány minden agressziójának, talán vágyának kivetülését (elõször azt hittem, a lány ezt csak képzeli, h bár így történne..). másrészt az is elgondolkodtató, h így jön a halál, az egyik percben még azon sírdogálsz, h anyuci megdorgált a szüzességed elvesztése miatt, aztán puff. értelmetlen hülyeségeken marakodunk ahelyett, hogy a lényegre koncentrálnánk.
végül még az a nagyon fontos probléma ragadott meg, ami tényleg ránehezül manapság a szûz lányokra, vagyis a szüzesség utálatos volta. ami következik abból, h a szüzességet az évszázadok során túlmisztifikálták, de ebbe nem megyek bele, mert így is sokat írtam:)

sziasztok,
Fereste
nagykamilla 2008 jún. 15. - 00:08:35
(8/49)
Igen szerintem is az a pasas volt a rendõrök között.
Anteris 2008 jún. 15. - 00:08:25
(7/49)
beteg ez a francia pitsa, semmi kétség.
radnaid 2008 jún. 15. - 00:07:55
(6/49)
Ez nagykamilla kérdésére ment, bocsi.
radnaid 2008 jún. 15. - 00:06:17
(5/49)
Hogy nem volt erõszak.....

A pasi egyébként ott állt a rendõrok között, nem?
Mintha épp csak egy pillanatra mutatták volna.
radnaid 2008 jún. 15. - 00:03:40
(4/49)
A pasi a végén nem az olasz srác volt, ugye?! Egyáltalán nem értettem meg a koncepciót, és hogy mi értelme volt az egésznek...

Voltak vontatott jelenetek, de az autópályás engem speciel nagyon idegesített - tudtam, hogy lesz vm a film végén, és már elõre féltem. Azt hittem, azokkal a kamionokkal lesz valami.
nagykamilla 2008 jún. 15. - 00:03:03
(3/49)
Sajnos lemaradtam a végérõl. Mit mondott a rendõröknek???
MrsChabie 2008 jún. 14. - 23:54:29
(2/49)
Huhh, a vége nem volt semmi! Borzasztó volt! De látom, nem csak én vagyok így ezzel!
1/10
r-win 2008 jún. 14. - 23:46:13 1/10
(1/49)
mackóné, üzenetedet olvasva saját gondolataimat látom megfogalmazódni. Attól eltekintve, hogy nekem az utolsó negyed óráig sem volt élvezhetõ és normális. :-)
Igaz, hogy nagyjából csak a második felét láttam és így nem szoktam pontozni soha, de most megteszem.
Én sem érzem semmi értelmét a végének...de elõtte már pl. az autópályás kamerabeállások is unalmasak és érthetetlenek voltak.