Téma: Nyomtalanul

10/10
Sphinx 2010 jún. 21. - 21:33:43 10/10 Előzmény zuzan
(4754/6114)
Szerintem beírod a google-ba a sorozat címét és, hogy magyar vagy angol feliratot keresel, biztos lesz rá találat, Pláne, ha angolul írod be. Pl. a la nouva squandra eng sub
10/10
Sphinx 2010 jún. 21. - 21:32:21 10/10 Előzmény Nighty
(4753/6114)
Igen már tudom, köszi. :)
Nighty 2010 jún. 21. - 20:13:13
(4752/6114)
Én fiatal? Köszi a bókot, szerintem percrõl percre öregebb vagyok :)

Persze, hogy követnek el hibát a rendõrök, sõt, olykor már fáj, hogy mennyire hülyék (tiszt.kiv). Engem pl. õsszel akartak megbírságolni, mert a házam elõtti járóátkelõn piroson indultam el, de már zölden érkeztem át (gyalog természetesen) A legszebb az egészben, hogy két, kb velem egykorú járõr lehetett, akiket alapból letegeztem, õk pedig felháborodva mondták, hogy akkor ez most egy 30.000 ft-os mulatság volt. Hozzáteszem, hogy tõlünk 10percre a nyugati aluljáróban hemzsegnek a qrvák és a hozzájuk tartozó körítés, azonban oda már nem mennek le vitézkedni :)

Nah, de ne offoljunk :)

Martin a nõk terén befarag? Hát, A Sam-es szituációt szerintem õ szúrta el. (jó, Sam viselkedése sem volt semmi) De tény, hogy pont a legrosszabbkor határozta el, hogy véget vet ennek. Pedig S, már hajlott volna a kapcsolat "legalizálására" Hiába, minden pasi hisztis és türelmetlen XD

Danny ügyében akkor ezek szerint egyetértünk :)

Képek: Itt nem próbálkozom, egyszerûbb, ha a saját oldalamra töltöm fel õket, és onnan linkelem be :) ennyi
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 19:54:41 10/10
(4751/6114)
Húúúú…..de fiatal vagy:-)))) csak közlöm neked, hogy annyi 5 Ft-om lenne, amennyi minden nem érdekli a rendõröket, arról megint tudnék mesélni, vagy pedig hibáznak mivel sokszor elõfordul az is……..:-)))DD Az elsõ sógorom rendõr volt, a volt osztálytársam nyomozó, ha már hibát keresünk a szõnyegtekerõsdibe találnék, tudod nekem már sok élettapasztalatom van, de folytathatjuk az észerevételeidet, én megcáfolom:-))D

Most nem emlékszem, hogy a pasit milyen embernek állították be, de ha jól tudom nem volt büntetve, és nemi erõszakot fõleg nem feltételeztek róla, és nem is volt anyagiakkal ellátva, így Sam és családja miért lett volna gyanús. A nõvére utána azonnal elment, de tinédzsereknél ez nem meglepõ, és örökbe adta a gyerekét, és ezáltal ez sem lehet kiinduló pont.

Most arra sem emlékszem, hogy nem hallgatták ki õket, ha ez így van a sorozat hibája, de visszanézem.
Az pedig , hogy nem találják meg, elõfordul, ezt írtam Spinx-nek is, hiszen a való életben is vannak személyek akik eltûnnek és nem találják meg soha.
Itt is azt mondom, ha nincs nyom, nem tudják megtalálni, és egy 13 és 16.éves lányra nem gondolnak, hogy erõteljes férfit valamelyik megöli.
Sam helyébe , lehet Én is ezt tettem volna, a nemi erõszak húúúúú…….:-((((((((((
Itt ahol lakom, kb. 10 éve megöltek , és megerõszakoltak egy tinédzser lányt, azóta sem találják meg a gyilkosát, igaz nem ásta el, és a megölt lány is elõkerült. Eláshatta volna, és lehet helybeli is lehetett, vagy ez esetben mégsem, és azóta sincs meg az elkövetõ, talán egyedi eset, még nem követett addig el semmit, és utána sem.
Aki dolgozik az hibázik, a rendõrök sem kivételek.
Persze Danny esete tényleg más, nem is azért írtam:-))) Nagyon szeretem a karakterét, valóban a háttérbe szorul, de csakis azért mert a sorozat Jack és Sam kapcsolatáról szól inkább, arra kíváncsiak az emberek, de szerintem a nézõnek is észre kell venni, hogy a több ügynökre is nagy szükség van, mert nélkülük, vagyis a karakterük nélkül gyengébb lenne a sorozat. (Én nagyon sokat nevetek Danny-n, és Elenaval pedig tökéletes párost alkot, Martin karakter kezdetben jó volt addig , ameddig Sam-el nem szakított, pedig kezdetektõl fogva szimpatikusak voltak egymásnak, elõször a nézõ azt hitte, hogy hamar össze fognak jönni,) azóta csak sajnálkozni lehet rajta, hogy egy jóképû, jó testû pasi a nõk terén befarag. Egy-egy kiemelkedõ jelenetekben pedig megmutatja színészészi képességeit, ami lenyûgöz:-))))
Most mi van ezekkel a képekkel nem értem, az a Martinos amit felraktam, az a tiéd , és nem jeleníti meg neked, ha te rakod fel ????:-)))))) Csak így tudod linkben, vagy nem értem, na mindegy:-))))
Bocsi itt vagyok, csak egy picit hosszúra sikeredet, meg közben boszorkány munkát is kell végeznem:-)))))
Nighty 2010 jún. 21. - 18:51:10
(4750/6114)
személyes tapasztalatokkal - tény, gépelni nem tudok :)
Nighty 2010 jún. 21. - 18:10:13
(4749/6114)
Azért jó lehet, mikor az ember az egyik példaképe exnõjébe szerelmes... XD, de ahogy látszik, Martin könnyebben túltette magát ezen az apróságon :D Mindenesetre meglepõdött.

Aides nõ: 4x19 azt hiszem. Drogos epizód után. :)
Nighty 2010 jún. 21. - 18:08:02
(4748/6114)
nekem az nem tetszett, hogy Jack SPOILER(???) ordibál Martinnal, hogy az õ hülyesége miatt néz a csapat egy rakás kellemetlenség elé (Kimes sztori miatt), és hogy egy darabig az engedélye nélkül kb. levegõt sem vehet. Ha visszaemlékezünk, azért 1. az õ szerelmi élete is megér egy misét. Persze Jackre nem vonatkoznak a szabályok, ahogy Danny megfogalmazta - itt egy kis kitérõ: és nyugodtan utasíthatja Samet, hogy ne hozza be a magánéletét az irodába - 3x20- mikor Martin reptette - Természetesen, mikor vele kavart, az nem számított. :D:D:D Plusz pontért 2. az állását valamilyen szinten M-nek köszönhette, mert mikor felajánlották neki a vezetõi posztot, nyugodtan mondhatott volna igent. :D Én ezek után biztos megválogattam volna a szavaimat.
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 18:07:33 10/10
(4747/6114)
Martin pedig egész más eset, felnéz Jack-re, elismeri tudását, és szerintem, ha emlékeztek még, az AISD terhes nõ szülésének epizódjának végén látszott,(mi lesz az újszülöttnek a neve), hogy akkor mondott le teljesen Sam-rõl, és azóta Jack-el való viszonya ott forduló pontot vetett, többször együtt mentek nyomozni, és a kihallgatáson is mellette volt a 6.évadzárójában szerintem:)))))
Most hirtelen ntom melyik évadban volt az AISD terh.nõ, majd visszanézem:-)))))
Nighty 2010 jún. 21. - 17:57:39
(4746/6114)
Jó, de azért csak feltûnik egy kisfaluban/városban, hogy Jockey ( a név tetszõlegesen mással behelyettesíthetõ) már hetek/hónapok óta nem megy dolgozni/kocsmázni/meccset nézni/tök mindegy mit csinálni, és így kicsit fura, hogy nem találják meg a rendõrök. Az meg felettébb, hogy a közelben lakó kicsit sárgalapos kis családot nem faggatják ki. Amúgy ok, Sam nem lett volna büntethetõ, de lehet nem mutatott volna jól az önéletrajzában, hogy " Személyes tapasztalatokat rendelkezem gyilkossággal, valamint hullaeltüntetéssel kapcsolatban."

Azért nem olyan bonyolult helyre dugták el, és kutyával jobb esetben simán meg lehetett volna találni. Ok, nem X évvel késõbb :D

Danny esete kicsit más: Egy ittas vezetés és egy emberölés közt azért van különbség :))

Képfeltöltés: szerintem ha van valami, akkor töltöm a saját oldalamra. Így biztos megjeleníti, és nem kell vele parádézni. Ha a csoporttársaimnak nem tetszik, majd reklamálnak :D / nem mennek többet az oldalra (de nem is lesz jegyzetük)

Danny karaktere: Szerintem is nagyon jól megcsinálták, kár, hogy a többiek "háttérbe szorítják." :)
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 17:51:45 10/10
(4745/6114)
Jájjjj....az egyik kedvencem Danny, nem is tudom, hogy melyiknek a karaktere jobb, Danny-é vagy Martiné, hol az egyik, hol a másik jön be jobban s sorozatban:-)))

Danny az Elanával való beszélgetés során kiderült, hogy az évadzáróban Jack ellen fog vallani, hát ez nekem nem nagyott tetszett:-)))
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 17:41:16 10/10 Előzmény Sphinx
(4744/6114)
Valóban a korkülönbség nem számít:-))))
Hát ha jól megnézzük, lehet hogy kerülgették egymást 6.évad végéig, de elsõ helyen a munka állt , és nem is nagyon mondhatnám, hogy nem akartak összekerülni, de mindig akadályt tettek az évadok során, amiért nem sikerült:-(((((((
Részletesebben majd Niqhty-nek, ha megvár a válasszal:-))))
Basszus……. nagyon szeretem, de ha sokat emlegetitek, többet nem eszek-(((((((D
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 17:33:10 10/10
(4743/6114)
javítás..... vagyis nem is tudták, hogy megölték, csak hogy eltûnt.
Miért nem lehet jav. fél percen belül, csak õk törölhetnek hsz-et:-)))
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 17:27:57 10/10 Előzmény Sphinx
(4742/6114)
Persze, hogy fel kell mutatni az erkölcsi bizonyítványt, ma már a legtöbb munkahelyen, nem hogy az FBI-nál??? Ez nem is kérdés számomra, igazad van Sam tiszta, és Danny is:-))))))D
Jó, hogy kiírtad, hogy Spoiler, nem akarom tudni, így is eleget mérgelõdök az utóbbi epizódokban.
Figyu….. te azt írtad, hogy nem derült ki a gyilkosság, akkor mi a francnak kellett volna felásni az erdõt, ha jól emlékszem, nem is tudták, hogy hol ölhették meg a pasit, mert a fene tudja , honnan tûnt el :-)))))
A való életben is elõfordul ,hogy nem kerül elõ az eltûnt személy. Nem hallottál róla? Vagy a tettes nem kapják el, legalabbis, ha eltelik 10 év, már akkor kicsi az esély???? B.
Utolsó elõtti mondatoddal egyetértek, de gondolkozom rajta, vagy újból elõröl megnézzük, ha ismétlik:-))))) DDDDD
Igen , vannak hibái a sorozatnak, mind az összes többi sorozatnak, csak a 6.évadbam Jack karaktere valóban el lett túlozva, és a 7.évadban is lehet felfedezni hibákat, de ott nálam eddig csak a történetekben, mivel az elõzõ évadoké sokkal érdekesebbnek tûntek, a fõszereplõk eddigi jelenetei pedig sokkal jobbak, mint eddig. Jack Malone a 7.évadban pedig már nem bír magával, mert annyira szerelmes szerintem……végre nem a munkával törödik, erre volt egy aranyos jelenet,és jön megint egy "piszkos" fordulat, mint az eddigi évadok során, hogy nem kerülhetnek szorosabb kapcsolatba:-))))))
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 17:12:20 10/10
(4741/6114)
Szerintünk nincs , 100 helyen megnéztük, de csak az utóbbit, olasz filmekhez nuku, de jól kikapták:-((((( kíváncsi vaok., lehet hogy neked sikerül:-))))

DDDDDDDDD , másra:-)))))
Háttérbõl figyeltem most:-))DD
Sajnos a gépet nem egyedül használom:-(((
Nem!!!! Azért mert, lehet más a véleményed, ezért sem, és nagyon jókat írsz , és majdnem mindenben egyetértek:-))
Spinx-nek a válaszaim megvannak, neked azért jóval összetettebb, ha türelmesen kivárod,akkor OK-és, de nem ígérek semmit, hogy melyik nap, bocsi érte egy kicsit idõhiányban is szenvedek:-))))
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 16:58:39 10/10
(4740/6114)
Szerintem így is:-))))
Nekem is volt már olyan, amikor nem sikerült a kép, hiába tettem fel többször, akkor sem látszódott, szerintem azok le vannak tiltva, de ez nem:-))))))
10/10
Zsuscy 2010 jún. 21. - 16:55:17 10/10
(4739/6114)
:-)
Nighty 2010 jún. 21. - 14:07:17 Előzmény zuzan
(4738/6114)
Hmm... este lehet leszedem és megnézem hogyan mûködik. :)
Többiek lost? Zsuzscy, remélem nem akasztottalak ki :)

Nah, egy képpróbálkozás, hátha így mûködik a link :D
http://kretori.hu/wat/zsaninak.jpg
http://kretori.hu/wat/GN21.jpg
http://kretori.hu/wat/2.jpg - Vitya (L)
10/10
offtopic
zuzan 2010 jún. 20. - 22:31:26 10/10
(4737/6114)
nekem media playerem van,
10/10
offtopic
zuzan 2010 jún. 20. - 22:30:05 10/10
(4736/6114)
a la nouva squandra , igazából az m1-en kezdtem el nézni délelõttönként a színészpalánták -Grandi Domani- c . sorit és Marco Giallini felkeltette az érdeklõdésemet, nem is kicsit. és a legnagyobb problémám az, hogy minden a honlapja , stb olaszul van , én meg angolul tudok elég jól. .
bocs az offért. de szerintem ezt a sorit a magyar tévében fényévek múlva láthatom, ha egyáltalán. ...
Nighty 2010 jún. 20. - 21:28:50
(4735/6114)
Milyen olasz sori? Nyelvvizsga elõtt lehet nem ártana pár részt végignéznem belõle :D
Amúgy, milyen lejátszóprogramot használsz? Én VLC media playert.