Téma: Odaát

10/10
monkeyjade 2009 júl. 07. - 09:37:56 10/10
(5337/7737)
Ja és nem beszélni magyart. Bocsi, rossz a gépem.

Jess... honnan is gondoljuk, hogy a mennyben van?
10/10
monkeyjade 2009 júl. 07. - 09:35:48 10/10
(5336/7737)
Szerintem Cas simán túléli az majd 5. évadot... a francba...(kell hogy valamirõl szóljon a 6. évad! Castiel kalandjai szárazon és vizen címmel. Csak poén!)
A két testvér viszont nem hiszem. Sõt, szerintem Sam hamarabb is el fog tûnni a Supernaturalból, mint a vége.... Dea negyedül fog marad...Castiellel... Jaj de jó lesz! Sam meg... vagy meghal, vagy valami más történik vele, de nem lesz végig az évadban.
Saját vélemény!!!!!!!, de ha bejön akkor kérek egy csomó csoki! :)
kymara 2009 júl. 07. - 09:33:51
(5335/7737)
Visszatérve a filmhez, szerintem se jó ötlet a régi szereplõket visszahozni. Talán Kripke kifogyott a jó ötletekbõl. Remélem, hogy nem rontja el az egész évadot.
Jessica színre lépésére is kíváncsi vagyok, mert ugyebár Lucifer nem tudja csak úgy leimádkozni a mennybõl.
kymara 2009 júl. 07. - 09:30:40 Előzmény monkeyjade
(5334/7737)
Megnyugtatok mindenkit, hogy Misha nekem is közömbös. Amúgy az angyalokat én is úgy utálom mint Dean,nemcsak a filmben, hanem a valóságban is. Legszívesebben mindegyikbõl fülesbaglyok készítenék.
A saját verzióban az 5. évad végén kinyírom Cas-t.
Úgymond "hõsi halált" hal.
10/10
monkeyjade 2009 júl. 06. - 19:44:41 10/10
(5333/7737)
Imádlak!!!!!!!

Ez kellett volna tennie DEannek az elsõ pillanatban!

"egy gonddal kevesebb" Ezt tudni fogd mibõl idéztem! :))
demonicangel81 2009 júl. 06. - 17:45:00
(5332/7737)
na szerintem Jade, ezt csípné :D
Ez NEM SPOILER EZ CSAK EGY MANIP :D
demonicangel81 2009 júl. 06. - 17:35:43
(5331/7737)
Az nekem is fura volt Z-tõl... Én is kerestem az értelmét, de még a mai napig nem leltem...
Ellenben mi lenne abban üzlet Samnek, hogy visszakaphatná Jessicát... Itt már sokkal többrõl van szó szerintem... A túlélésrõl... s ha így haladunk lassan Sam is eljut arra az "Emo" szintre, mint Dean, hogy neki már minden mindegy és már nem érdekli a túl élés sem, "csak" a világot akarja megmenteni nagy suttyomban. ;)
minimal03 2009 júl. 06. - 16:30:25
(5330/7737)
Nekem van egy elméletem arra, hogy miért kerülnek vissza régi szereplõk. Luciról ugye volt egy elejtett megjegyzés, hogy majd megjutalmazza azt, aki kihozta õt a "hûvösrõl":) Szóval Sam...kemény napjai lesznek, mert õ ugyebár nem akar gonosz lenni, de mi van, ha felajánlják neki Jessicát jutalmul? Gondolom nem könnyen mondana nemet, szóval én ilyen megkisértõs dologra gondolok.
Egyébként van valami, amin az évadzáró óta agyalok, bár lehet, hogy lényegtelen.Amikor Dean Zakariással társalog a kis angyalszobros szobában és Z. leül, van mögötte egy egy tükör, amiben többször tükrözõdik, mint amikor a tévében ugynazt nézik, amit én látok és igy tovább...Ez normális?:)
10/10
Estee87 2009 júl. 06. - 14:43:05 10/10
(5329/7737)
Számomra is mindig a két srác miatt lesz ez a sorozat az ami, hiszen tényleg õk tették azzá ami most, Jared tényleg szinte elõttünk lett férfi :) :)
(ÉS hamarabb kiáltoznék J2-nél mint Mishánál!!! :) )
Hát én sem szeretném hogy visszaröppenjenek régi szereplõk mint Jess, (tiszta felesleg) de lehet valaki úgy érezte hogy kellenek még szerelmi szálak a sorozatba (már ha ilyen témájú lesz??), pedig szerintem is teljesen felesleges, a sorozat nem errõl hanem a fiúkról szól.
De Jade azért nézd az 5. évadot, annyira ez ne vegye kedved :P, majd kiderül minden szeptemberben mit hoztak össze az írók. :)
10/10
true.believer 2009 júl. 06. - 13:38:56 10/10
(5328/7737)
ettõl a képtõl még jobban elretten Jade :D

én sem rajongok érte, de nem is utálom, számomra is közömbös, különösebb vizet nem zavar; a sorozatban kap szerepet, *spoiler* 5. évadban elvileg még többet *sopiler* de nem õ a fõ momentum (legalábbis eddig). a 'saving people, hunting things, the family business' örök és szerettem azokat a részeket, de ami a testvérekrõl szól, ami köztük lezajlik az évadok során, az még inkább! kíváncsi vagyok az 5. évadra, várom nagyon, de bennem is vannak kételyek...
10/10
true.believer 2009 júl. 06. - 13:06:23 10/10 Előzmény monkeyjade
(5327/7737)
Abszolút egyetértek! :)
demonicangel81 2009 júl. 06. - 12:27:40
(5326/7737)
Hát nekem is megvan a magam véleménye, de...
Én szeretem ezt az angyal szálat a sorozatban, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belõle. Mishával sincs semmi bajom, szerintem nem rossz színész, csak van egy kifacsarodott humora... Csak nehogy egyszer emiatt üsse meg a bokáját.
Viszont az Asylum... Na ott engem is furcsán érintett, hogy mikor mentek az ilyen-olyan filmek a kivetítõn, akkor ha Mishát/Castielt mutatták a közönség elhalva visított mint az újévi malac... Ha Samet/Jaredet mutatták, magam is meglepõdtem, de azért néhányan felhördültek... Ám amikor Deant/Jensent mutatták... néma csönd és hullaszag (rajtam kívûl... nem néztem ki kicsit sem hülyén, mikor magam "felkiáltottam"... khm... no mindegy) maximum akkor nyekkent meg a közönség ha Dean volt ha épp egy szexjelenetet vagy valami hasonlót vágtak be tõle, márpedig azt gondolom, hogy Jensen nagyon is jól formálja Dean karakterét és nem egyszer meg tud lepni mire képes még mint színész ( pl: DémonDean, Yellow fever Dean... etc... ) és nem a szexjeleneteinek kéne meghatároznia õt. Csakúgy mint Jared aki a 4 évad alatt akkorát fejlõdött, mint egyik színész sem és fantasztikus ahogy az arcát használja. Minden tiszteletem az övé, hogy mivé érett az egykori kis színészpalánta.
Mondom Misha szerintem nem rossz színész, sõt, de nem teljesen vágom mi ez a hirtelen nagy sztárolás és a rajongók amnéziája az alaptörténet 2 fõszereplõjével szemben...
Abban meg teljesen egyet értek Jade-el, hogy nem vagyok lelkes ezért, hogy hozzunk vissza minden fû-fa-virág egyszer átsétált a képen szereplõt...
Ez az én véleményem, de minden esetre izgatottan várom, az 5. évadot.
ÁM!!!! Arról nem tud senki, hogy miért vette le, vagy meddig a Viasat a mûsoráról az Odaátot? Jó hogy jobban szeretem a részeket eredeti nyelven, de azért jól esett szerda esténként egy-egy részt megnézni.
10/10
monkeyjade 2009 júl. 06. - 09:23:33 10/10
(5325/7737)
elmondom neked, hogy az Asylum óta el vagyok képedve, hogy a rajongók mit mûvelnek. És hogy szerencsétlen J2 éveken keresztül dolgozik, felhozza a showt, majd jön egy "jött-ment" senki aki egy viszonylag jó nyitójelenettel megjelenik és a rajongók azonnal rácuppannak sõt J2 már le is van tojva. J2 felépít valamit õ pedig beleül kényelmesen...Ezt láthattuk az Asylumon és majd meghasadt a szívem emiatt... borzalmas volt.
Ezt demonicangel is elmesélheti.
Sajnálom. Nem érdekel Misha Collins és nem hatódom meg tõle.
10/10
monkeyjade 2009 júl. 06. - 09:18:08 10/10
(5324/7737)
Igen. Tudom. Vagy... nem nézem az ötödik évadot. Választható.
Bár abba belehalnék.
Igaz, sok spoilert olvastam és egyáltalán nem tetszik az irány amerre elviszik a showt.
Sõt az sem tetszik, hogy rengeteg szereplõt láthatunk viszont.
Meg, Jess... Minek??? Már nem tudnak mit kitalálni?
kymara 2009 júl. 06. - 08:24:24
(5323/7737)
Pedig el kell viselned még az 5. évadban is.
10/10
Estee87 2009 júl. 05. - 23:27:29 10/10
(5322/7737)
:) :) huh hát ezt nehéz picit elképzelni hogy még másabb a hangjuk is a való életben mint a filmen..de tényleg elhiszem :)...én sajnos nem voltam ott :( milyen fura mintha két külön emberrõl (vagy talán négy emberrõl) beszélnénk, én ilyen szemmel még nem néztem a fiúkat, nem is gondoltam rá, de igazad van ebben.
Köszi a beszélgetést, mára most már hagylak :), jó éjszakát, majd írok legközelebb is. :D
És akkor már tõlem is egy kép :)
10/10
monkeyjade 2009 júl. 05. - 22:52:17 10/10
(5321/7737)
ja, a hangszín, de Jensennek is más a hangja mint Dean és egészen más az életben. :) Õ is sokat mélyít rajta. Jared inkább a pofázmányával játszik, mert az életben egyáltalán nem olyan mint Sam és ez megdöbbentõ, ahogyan Jensen is, aki egyszerûen szép és nem olyan mint Dean... ok Dean is szép.. nem õ inkább helyes.
Misha jön a ballonkabátban és kicsit Colombozik. :)) Azt ennyi.
10/10
Estee87 2009 júl. 05. - 22:36:24 10/10
(5320/7737)
Persze érthetõ... nem is muszáj rajongani...:) én nem "ismerem vagy ismertem meg" annyira mint te, számomra csak úgy van, nem sok vizet zavar, de nem sajnálom hogy benne lesz a következõ évadban.
Az utolsó évadot ahogy néztem feliratosan a hangja tetszett..bár a Jimmy-s részben, mikor a tök átlagos fickót játszott viszont nem volt egy nagy durranás. Valószínû a szerep része hogy két hangszintet használt... nekem ez az egy pozitívum jött le..eddig.
10/10
monkeyjade 2009 júl. 05. - 22:25:11 10/10
(5319/7737)
Az egész ember miatt. Az Asylumon végig kellet szenvednem. Sajnálom, mint ember egyáltalán nem jön be, (amit a twitteren ír szánalmas, még akkor is ha a PR-osa írja, nem vicces, inkább szomorú és unalmas) mint pasi borzalmas, szeme szép, azt nem tagadom, és mint színész, átlag semmi extra.
S mert egy új szereplõ nem kell rajonganom érte, mert nem muszáj. :)
10/10
Estee87 2009 júl. 05. - 22:17:58 10/10
(5318/7737)
A játéka miatt, vagy a karakter amit játszik?