Téma: Odaát

10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 19:42:15 10/10
(5477/7737)
hát igen... elég gáááz
nem akarsz nekik vmi posztert készíteni? :)
az infókat szívesen, 5. évadra én is kíváncsi leszek, fõleg, ha keveset látjuk a testvéreket :brühühü:
Castiel-el nincs konkrét bajom, számomra közömbös, ezt már leírtam, azt tudjuk, h te nem csíped :) de ha róluk fog szólni az évad... háááát :húzza a száját:
a linket is köszi, mindjárt meg is nézem
mára viszont tényleg OFF
10/10
monkeyjade 2009 aug. 11. - 19:25:18 10/10
(5476/7737)
PS: a promo poszter pedig photoshop. :)
Ettõl zengett a net pár hónapja. a CW-nek annyira nincs pénze, hogy a SV-nek és a Supnatnak olyan promo poszter csináltak, hogy kivágták a testüket egy képbõl és ráillesztettek egy fejet. Ezen a poszteren is megfigyelhetõ és nem is kell nagyon mûvésznek lenni, hogy Sam feje kicsit firán áll és Dean feje meg nem ehhez a testhez illik.
A SV-nél még durvább volt mert ott Lana testéhez Loise fejét tették...

EZ ANNYIRA GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ!

ennél még én is ezerszer jobb manipokat csinálok, vagy fogok csinálni... bocs... szóval a CW szívás....
10/10
monkeyjade 2009 aug. 11. - 19:02:31 10/10
(5475/7737)
Köszi, hogy ezt leírtad, kimásoltad! Érdekes volt.
Az 5. évad számomra elég érdekes lesz, mert úgy érzem, hogy Samet és Deant majd nagyítóval kell keresnünk az évadban, nem hinném, hogy sok szerepet osztanának rájuk, hiszen most Castiel és Lucifer lesz a középpontban... Bocs... Castiel sem tudom ,hogy Castiel... ha SPOILER ha egyszer már meghalt, mint tudjuk a 4. évad végén SPOILER VÉGE

Itt van egy 5 perces klip AZ 5. ÉVAD ELSÕ részének közepébõl, ahol SPOILER valóban kiderül, hogy Castiel halott (hála istennek, legalább 2 percig nem látom a fejét) SPOILER VÉGE

felvétel a Comic Con-on készült suttyomban:

http://www.youtube.com/watch?v=mm52RjXMVAY


SPOILER:
Paris valóbn szerepelni fog az 5. évad 5. részében, melyben celeb szellemek tünnek fel, pl: Gahndi és Lincoln is. Érdekes lesz. A CW kifejezetten kérte (sõt kész tények elé állították Kripkét) hogy kell bele egy celeb. 5 név merült fel és a a végén Kripke Paris mellett döntött.

SPOILER VÉGE
10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 18:51:45 10/10
(5474/7737)
raknék még be képeket a chevy impala-ról, de most nem teszem
OFF
10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 18:40:18 10/10
(5473/7737)
azt hiszem túl nagy volt a mérete, elnézést! :újratervezés:
10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 18:37:48 10/10
(5472/7737)
Szerintem ez egy remek alkotás!
10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 18:32:52 10/10
(5471/7737)
Igen, jól el vannak találva. A fõ- és mellékszereplõk is. Ha már az eredeti hangokról beszéltetek, nagyon szeretem Dean és Sam hangját, igaz, elég mély (bár nekem ez kifejezetten tetszik!) és mivel el is harapják sokszor a szavak végét, nehezen érthetõ, de még így is jobban szeretem az eredetit. Azazel és Alastair is jó karakterek, viszont Christopher Heyerdahl hangja egyrészt jól el lett találva (megkockáztatom, h illet Alastair-hez), másrészt nagyon idegesítõ volt. 4x16 - On the head of pin

::SPOILER::SPOILER::SPOILER::SPOILER::SPOILER::SPOILER::

Mark Pellegrino fogja játszani Lucifert.

Lehet, hogy már vki leírta elõttem, de pár infó az 5. évadról:

Forrás: http://www.cinemaspy.com/article.php?id=2846, www.hqparadise.hu

"Magyarul a lényeg:
- jön ugyebár Lucifer (Mark Pellegrino), de valószínûleg ebben az évadban véget is ér az õ története, mivel az eredeti 5 éves tervben is így szerepelt. Nem elképzelhetetlen, hogy legyen 6. évad, ha a CW hajlandó tovább fizetni és a nézettség jó lesz és így azért kíváncsi vagyok, mit találnának ki az apokalipszis és Lucifer után. smileeee.gif
- bemutattak egy klipet, amiben három gátlástalan angyalnak állít csapdát Sam és Dean egy házban
- Lucifert megpróbálják szimpatikusnak feltüntetni, elõször õt verték át, így talán a nézõk együtt tudnak talán vele érezni némileg, fõleg ha az angyalokat sikerül szemeteknek beállítani
- annak ellenére, hogy jön a vég, ez az évad optimistább lesz az elõzõnél és a Winchester testvérek is újra közelebb kerülnek
- a humor most sem marad el, lesz például egy olyan jelenet, ahol 22 ember vár nyugodtan arra, hogy felakasszák õket
- Castiel elveszti sok angyal barátját és hatalmának egy részét is, így többet lesz a földön, ahol ugye régóta nem járt (mármint nem élt itt), ezért idegen számára. És persze ebbõl még több humoros jelenetet ki lehet hozni, például Dean elviszi majd õt egy bordélyba
- a 4. epizódban elõreugranak 5 évet, ekkor már nagyon közel lesz a vég, amit az is jelezni fog, hogy Sara Palin lesz az elnök
- Bobby-nak kitaláltak egy érdekes mellékszálat, de ennél többet nem mondtak róla
- Ellen Harvelle (Samantha Ferris) visszatér, hogy segítsen a lányának, Jo-nak (Alona Tal)
- régi vadászok is elõkerülnek, mint Rufus, mivel itt az apokalipszis és mindenkire szükség van
- az apokalipszis négy lovasa is tiszteletét teszi majd
- más bibliai és egyéb mitológiai lények is szerepet kapnak
- több ismert ember szelleme is feltûnik majd, köztük lesz egy vérszomjas Abraham Lincoln szellem is
- visszatér Jessica Moore (Adrianne Palicki), mint Sam barátnõje

AZ 5.ÉVAD SZEPTEMBER 10-ÉN KEZDÕDIK, AZAZ MÁSNAP HAJNALBAN."

"A források szerint Paris Hilton vendégszerepet kapott a Supernatural 5. évadában.
Hilton szerepének részleteit hét lakat alatt tartják, de azt tanácsoljuk, hogy semmi értelme sincs a hisztériának. Egy nagyon bizalmas forrás elmondta, hogy: "A rajongóknak bízniuk kell Eric Kripkeben." (Hallottunk a cselekményszálról, és ha meglátjátok, garantáltan meg fogtok tõle halni. Félelmetes lesz)."

sírjak vagy nevessek? :blöáh:

most keresnék season 5 promo-kat, de mind válogatás a lucifer rising epizódzárással?! ez a legviccesebb, de hogy honnan jött...?! :D http://www.youtube.com/watch?v=d6JxwReg6sw&feature=fvw

viszont a promo poster: http://www.kryptonsite.com/supernaturalbad.htm ---> hmmm, régi képek (miért?) és nem túl egyedi... ötlettelen... remélem lesz másik és jobb

jah, és elfogadnék egy Chevy Impala-t! :D
__________________
Sam: Well, thinking about fairy tales.
Dean: Oh, that's... that's nice... You think about fairy tales often?

Sam: Do you remember Cinderella...
Dean: Dude, could you be more gay? ... Don't answer that.
10/10
trl007 2009 aug. 11. - 15:44:32 10/10
(5470/7737)
Mellesleg a szereplõk is nagyon el vannak találva. Pl. Azazel, vagy Alaister. Nekem Alaister karaktere nagyon bejött. Lehet, hogy õ a legbrutálisabb démon, de mégsem úgy néz ki, viszont a kimért modora, meg nyájassága nagyon is utal rá, hogy nem túl kedves. Azazel meg szinte már szimpatikus lett a 2. évad végén.
10/10
trl007 2009 aug. 11. - 15:06:00 10/10
(5469/7737)
Az a szám nekem is bejön, mindig alig vártam az évadzáró részeket. Tiszta jó!!!
Most már persze megvannak az évadok is, meg a zenék is, szóval nem kell várnom, úgyhogy akkor nézem és hallgatom, amikor akarom. És az elég gyakran van :D!
10/10
true.believer 2009 aug. 11. - 14:48:06 10/10
(5468/7737)
jajj, ne is mondjátok. :) mennyire igazakat írtok. kár, h "elvileg" nem örvend a Supnat nagy nézettségnek. pedig egy nagyon jó sorozat (poénok, történet, zene stb.)! bevallom, eleinte én is hülyeségnek tartottam, a démonok meg egyéb okok miatt, aztán azon kaptam magam, hogy minden hét péntekén nézem az RTL Klub-on, mikor véget ért, azon szomorkodtam, hogy nem tudom nézni. majd le lett töltve az összes évad és megnéztem végig. :) most pedig hiányzik és várom a szeptembert. na meg kansas-tõl a carry on my wayward son a csengõhangom. :D még mielõtt vki ezt már fanatizmusnak tartaná, kijelentem, h nem így van, ott még nem tartunk. :) de ez a szám is remek meg pl. a don't fear the reaper is. egyébként is ilyesmi zenéket hallgatok.
10/10
trl007 2009 aug. 11. - 13:13:09 10/10
(5467/7737)
Ja, és mellesleg a történet sem utolsó. Ahogy az évadokat egymásba fûzik... A második évad végén azt hittem, hogy vége mindennek, és akkor az a csavar! Zseniális! Már annyira kíváncsi vagyok az 5. évadra, hogy az mirõl fog szólni!
demonicangel81 2009 aug. 11. - 13:09:31
(5466/7737)
Abszolút igaz. fenomenális sminkmesterek dolgoznak a shownak. És nagyon szeretem látni mikor õket is bemutatják, meg a munkáikat. Sok showban valóban túlzásba viszik a kreátumokat. hogy a trükkfelvételeket ne is említsem. ;)
10/10
trl007 2009 aug. 11. - 12:10:51 10/10
(5465/7737)
Szerintem sem fektetnek bele annyi energiát, hogy kiadják õket. Nem örvend akkora népszerûségnek, amekkorát megérdemelne. Nem csak elfogultságból, de ezerszer jobb akármelyik gagyi szörnyfilmnél. Itt nem törekednek arra, hogy minél idiótábban nézzen ki egy démon, vagy vámpír, vagy vérfarkas. A vérfarkasos résznél azt hittem, jobban elszállnak a sminkmesterek, de kellemesen csalódtam. Így volt egyszerûen tökéletes, hogy nem bonyolították röhejesre a kinézetét.
demonicangel81 2009 aug. 11. - 10:25:34
(5464/7737)
Hát lehet én vagyok túl pesszimista, de nem hiszem hogy az SN-el is így lesz... bár tudom, soha ne mondd, hogy soha. mert a Buffy szerintem a maga idejében is nagyobb cult film volt, mint az Sn jelenleg... Mondom ezt én aki élek halok ezért a sorozatért.
TheOriginalP 2009 aug. 11. - 10:08:37 Előzmény demonicangel81
(5463/7737)
Ha belegondolsz, hogy pl. a Buffy, a vámpírok rémét (ami most már kissé gyengének tûnik, de a maga idejében elég nagy kult volt szerintem itthon is) tíz év alatt adták csak ki, feltételezhetjük, hogy max. 2020 karácsonyán már ott találjuk a teljes SN-t a karácsonyfa alatt :S Sajna...
10/10
trl007 2009 aug. 10. - 18:31:37 10/10
(5462/7737)
Ezzel abszolút egyetértek. Én is így kezdtem el angolul nézni a filmeket (pl. Alkonyat, ami sokkal jobb eredeti nyelven...), és mondjuk én németes vagyok, de mára már az angolt is megértem úgy-ahogy, igaz, beszélni nem tudok, de megértem :D!
demonicangel81 2009 aug. 10. - 18:27:45
(5461/7737)
Abszolút igaz. Eredeti hanggal a legjobb. Talán ennek a sorozatnak köszönhetõ, hogy mára már a legtöbb filmet eredeti nyelven angolul nézem, és ha lehet még angol felirattal is, mert ez jó nyelvgyakorlásra is, hogy ne felejtsek sokat, meg a kiejtésnek sem árt és tanulni is lehet. Sõt szerintem így lehet a legjobban tanulni. Gyerekként a németet így tanultam és jól ment.
demonicangel81 2009 aug. 10. - 18:25:53
(5460/7737)
Igen õ az !!!!!!! Én is így vagyok vele!!! Mindig megvárom hogy õ fordítsa a részeket!
10/10
trl007 2009 aug. 10. - 17:40:27 10/10
(5459/7737)
Ja, egyébként szerintem angolul sokkal jobb nézni, mint magyarul. Nekem nagyon bejönnek az eredeti hangjukkal. Bár kétség kívül itt a szinkront is eltalálták. Elég nézhetõ, nem úgy, mint sok más film.
10/10
trl007 2009 aug. 10. - 17:35:55 10/10
(5458/7737)
Seth Greven, vagy valami hasonló, ugye? Én is tõle szoktam leszedni, ha csak mástól van felirat, inkább megvárom az õ verzióját :D! Szerintem is nagyon profi.