Atilka100 2010 febr. 07. - 13:39:13
(629/1349)
Tiszteletem Önnek, hogy ennyire dolgozik az Mszp agitprop osztályának, de ez a hajó már elúszott, az Mszp önhibájából! Elõzõ hozzászólásaihoz szeretnék némi kommentet fûzni! Egyik hsz-ban intelligensnek mondja magát, de mégis Ficesznek hívja a Fideszt, humorra hivatkozva. Ez nem humor hanem butaság és intelligencia hiány. Nem kocsmai bunyóról van itt szó, hogy ki tudja jobban kiakasztani a másikat, különféle családi vagy rasszista átnevezéssel. Ha valóban van intelligenciája akkor a pártok rendes nevét használja. Másik hozzászólásban diktatúrában való felnövésrõl ír. Nem tudom hány éves lehet, de én a Kádár rendszerben nõttem fel(25évet!!!), de az elmúlt 8 év sokkal jobban megviselt, holott egzisztenciálisan-már csak a korom miatt is-,sokkal jobban állok(a Kádár érához viszonyítva), de ezt a '90-es évek elején elindult kapitalizmusnak köszönhetem. Annak a pár évnek, mert akkor volt olyan munkám ahol meg is fizettek, azóta csak dolgozom, de a munkabérem a bányászbéka feneke felé "emelkedik", nem arra amit az Ön párttársai ígértek.
Nem azt akarom ezzel írni, hogy a következõ(Orbán?)kormány csodát fog tenni, és hogy eljön a kánaán, de a bizalom elszállt Önöktõl és lehetséges, hogy a "vérfrissítés" jót fog tenni az országnak.
És végül, Orwell könyvét kár a Fidesszel összefüggésben emlegetni, hiszen ott épp az történik ami itt lenne néhány év múlva ha az Mszp hatalmon maradna.....:(
ondok 2010 febr. 07. - 12:56:10
(628/1349)
Hát persze minden ,amit felsoroltam annak az ellenkezõje lesz ,mégpedig azért ,mert mint tudjuk Orbán soha nem hazudik csak az a csúnya Fleto(Aki mellesleg ponthogy nemigen hazudott,sõt abba bukott bele nagyrészt ,hogy igazat próbált mondani:)))
kgyuri0 2010 febr. 07. - 12:48:05
(627/1349)
Még hogy:

"létszámcsökkentés a közigazgatásban nem lesz"

Nem afenét, mindenki, aki nem csápol elég lelkesen, kirúgnak!
kgyuri0 2010 febr. 07. - 12:46:15
(626/1349)
JAV:
És kapjál a fejedhez!
kgyuri0 2010 febr. 07. - 12:38:54
(625/1349)
Természtesen nem azt írtam, amit a számba adsz. Szállj le a magas lóról! Megdöglött!
És tanulj meg olvasni!

Kettõnk közül nem énvagyok az, aki gypártrendszert fog itt elõsegíteni.
Éapjál a fejedhez!
ondok 2010 febr. 07. - 12:37:44 Előzmény idlosza
(624/1349)
Hát pont ez a tragédia ,hogy egyébként magukat okosnak tartó emberek ülnek ott ,és minden átlátszó sületelenségnek, blöffnek tapsolnak ugyanúgy mint Rákosi idejében,sajnos.
ondok 2010 febr. 07. - 12:33:54
(623/1349)
Hát dehogynem mondta:lesz adócsökkentés méghozzá nagyarányú,az egészségügyben minden megmarad sõt,a kisfalvakban sem szabad szerintük megszüntetni az iskolát,ingatlanadó nem lesz,létszámcsökkentés a közigazgatásban nem lesz,a Máv-ot Bkv-t rendbehozzák, anyugdíjakat jobban megõrzik mint az Mszp.És utána bilibe lóg akezük ,meg annak is aki elhiszi.Errõl beszélt Gyurcsány ,hogy ezt a hazudozást kéne megszüntetni ,dehát õ csúnya hazug volt:D
kocamama 2010 febr. 07. - 11:11:05 Előzmény Tilda36
(622/1349)
Egyetértek veled, jó lenne ezen változtatni.
kocamama 2010 febr. 07. - 11:08:16 Előzmény ondok
(621/1349)
Senki nem mondta azt, hogy mindenkinek mindent ad. Nincs ingyen az egészségügy, nem is volt soha. Óriási járulékot fizet a dolgozó, és munkáltató, ezt nem illendõ még tovább megfejelni.
10/10
Theine 2010 febr. 07. - 10:46:50 10/10
(620/1349)
Neked se kéne itt vitatkoznod. Teljesen felesleges õket gyõzködni, nincs is rá szükség. Maradjanak õk ebben a hitben, te meg a magadéban. Minek nyelnél le tõlük még egy rakás sértést? Gondolom nem vagy mazochista?
10/10
Theine 2010 febr. 07. - 10:40:40 10/10
(619/1349)
"Oldjakuza1970 nevû nick visszahúzódott, õ is szídta D-t, de értelmes, tisztességes ember lévén, legalább nem járatja le magát ezzel az eszetlen vagdalkozással, végül is azt is átlátja, hogy nem azon múlik a Ficesz nyerése, hogy ezen a periférikus fórumon engem meggyõzzön, belátja, hogy nem képes rá, fölismeri a saját korlátait, mert ez az emberi intelligencia egyik alapkövetelménye. Igen határozottan ajánlom a példáját követésre, neked és bajtársaidnak is, igazság szerint a Nagyvezírbõl és kompániájából is leginkább az intelligencia hiányzik, de nagyon fura, hogy ez a retardált állapot szemmel láthatólag terjeszthetõ egyik emberrõl a másikra, mintha virus vagy baktérium okozná."

Ezzel azt akarod mondani, hogy ide csak balosok írhatnak? A többiek takarodjanak a fórumról és húzzák meg magukat. Ez nagyon hasonlít a kommunista szemléletre. Igaz már rég tudjuk, hogy ti egypárt rendszert akartok mégpedig az MSZP egyeduralmát.
Egyébként felhívom a figyelmed a moderátor figyelmeztetésére, jó lesz ehhez tartanotok magatokat. Nem lehet senkit sem büntetlenül sértegetni és megalázni sem, mert nem ért egyet veletek. Ti is csak itt papoltok, mert egész nap ráértek és osszátok az igét, persze vitatkozásban élen jártok.

Vegyétek végre tudomásul, hogy nem lesz egypártrendszer és nem fog megszünni a jobboldal sem. Ettõl függetlenül dicsõíthetitek Gyurcsányt és bandáját, mert õk annyira rászolgáltak a ti önzetlen szeretetekre. Kíváncsi lennék mennyit fizetnek ezért, hogy itt tépitek a szátokat?
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 07. - 10:20:04 1/10
(618/1349)
Veled ellentétben régóta itt vagyok, nem fogom mégegyszer, és sokszor leírni ugyanazt minden topicba, hogy a tényeket megtudd, de nem is akarod Zolika. :D
Nem oly rég a hetesben is megbeszéltük, legalább egy elemzést írj, csak hasonlót, mint én. :P
10/10
idlosza 2010 febr. 07. - 09:51:00 10/10
(617/1349)
Olyat nem keresek, ami nincs!! Mint a te tényszerû állításaidat, és/vagy a Mesterházy Attila ( nem Ernõ! ) programját sem. Mert nincs a Mesterházynak programja- azt írja a Népszava!!! Miközben a Fidesz könnyen hozzáférhetõ, meglévõ programját nem találja,olyat nem talál,ami jól látható helyen van. Szerintem még a helyes úttal is így van!
!!!!!http://www.erdon.ro/hirek/Orszagos/cikk/mesterhazy-attila-februarban-mutatja-be-programjat---nepszava/cn/haon-news-charlotteInform-20100129-0602423540:"A lehetséges vállalásokról még vitáznak a párt országos választási bizottságának tagjai."
Megjegyzem annak a pártnak a jelöltje,amelyik a jelenlegi 8 éve regnáló kormányt is adja, amelyik mást sem tesz csak a követkzõ kormányciklusra vonatkozó intézkedeéseket léptet érvénybe.-vajon a jelen idõvel mi a problémája??????
1/10
finalbinal2 2010 febr. 07. - 09:42:07 1/10
(616/1349)
pfffff
kgyuri0 2010 febr. 07. - 09:15:12 Előzmény idlosza
(615/1349)
Hogy hol vannak az ÉSZÉRVEIM?

Légy erõs én mindig kizárólag észérvekkel jövök, amikor ellenfelekként megjátsszátok az idiótát, aki arra is képtelen, hogy egyhez egyet hozzáadjon, s úgy tesztek, mint akink „elmentek otthonról”, akkor valóban néha berágok, vagy ha kedves kollegád lámpavasazik, vagy akasztott ember képét nyomja föl. Nem azért, mert zavar, vagy mert megijedek, hanem elképedek, mi lesz ebbõl a szép országból, ha a nép elkezd így elhülyülni. Bár tkp. igenis zavar, mert a legtaszítóbb emberi tulajdonság számomra a hülyeség.

Azért szoktam Debreczeni könyvébõl idézni, mert az minenki számára hozzáférhetõ, nem mondhatja senki, hogy megmásítom, õ pedig tényeket közöl s használ föl, mivel ha megcáfolnák azzal, hogy téves kiindulásból indít, az neki egy szakmai blamázs lenne, és ilyeneket egy D-típusú egyén nem enged meg magának.
Az emberi hülyeség aktuális tetõpontja, hogy elkezditek Debreczenit mocskolni, ahelyett, hogy próbálnátok megcáfolni (még ha sikertelenül is, de legalább lenne bennetek valami emberi, valami igyekezet arra, hogy emberi lényhez méltó módon használjátok a szürkeállományt)

Oldjakuza1970 nevû nick visszahúzódott, õ is szídta D-t, de értelmes, tisztességes ember lévén, legalább nem járatja le magát ezzel az eszetlen vagdalkozással, végül is azt is átlátja, hogy nem azon múlik a Ficesz nyerése, hogy ezen a periférikus fórumon engem meggyõzzön, belátja, hogy nem képes rá, fölismeri a saját korlátait, mert ez az emberi intelligencia egyik alapkövetelménye. Igen határozottan ajánlom a példáját követésre, neked és bajtársaidnak is, igazság szerint a Nagyvezírbõl és kompániájából is leginkább az intelligencia hiányzik, de nagyon fura, hogy ez a retardált állapot szemmel láthatólag terjeszthetõ egyik emberrõl a másikra, mintha virus vagy baktérium okozná.
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 07. - 07:16:02 1/10
(614/1349)
Ha tud magyarul, jöhet. :D
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 07. - 07:11:58 1/10
(613/1349)
Szóval, na. :)
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 07. - 07:11:35 1/10 Előzmény idlosza
(612/1349)
Szóbal Zolika keresgélj csak. :)
1/10
offtopic
meszag 2010 febr. 07. - 07:10:51 1/10 Előzmény zampano
(611/1349)
Oly választékosan tudod magad kifejezni Zampika. :(
offtopic
pozsizsuzsi 2010 febr. 07. - 00:29:28
(610/1349)
Ha leszállnak ide a galád alienek, ezek után nem kell rettegnünk egy felet sem, ide nekünk ET-t is!
Bakfitty!