Tilda36 2010 febr. 05. - 20:16:21
(369/1349)
Mért van olyan érzésem, hogy itt mindenki csak a baloldalt reklámozza?? Sajnos nem húzok hozzájuk, de fórumtársaim közül még csak véletlenül sem Thürmer és csapatát ajánlja pedig az is baloldal a javából.

Mi van Torgyán mesterrel? Lesz olcsó liba?
ondok 2010 febr. 05. - 20:14:59
(368/1349)
Hát abban igazad van ,hogy egyik párt sem tökéletes,de ki kell válastani a legkisebb rosszat ,ez állampolgári kötelességünk.Nos a szélsõjobbra én semmikép nem szavazok ,mert nem szeretnék sok mindent pl a külföld megvetését sem.A Fidesz pedig egy biankó sötét ló ,akinek a kezébe pláne egy korlátlan hatalmat tenni alkotmányozási felhatalmazással több mint rizikó.Ezek után nem sok választás van ,Bokrosnak van igazsága ,de az MDF _SZDSZ pöttyös is.és ha nem akarod ,hogy aszavazatod esetleg elveszen ha az MDF nem jut be ,akkor marad az MSZP ,akinek már ismerjük agyakorlatát,de végül is nem volt elviselhetetlen ez a 8 év,és azt szokták mondani ,hogy ezeknél legalább már tudjuk ,hogy honnan várhatjuk a seggbe rúgást ,vagy ahogy szegény Hofi mondta : "Ezek legalább már jóllakott legyek".Nem szólva ,ami kgyuri is írt ,hogy példaország lettünk aválságkezelésben .Ezt kockáztatni a ficesszel késõ bánat is lehet.
Tilda36 2010 febr. 05. - 20:09:56
(367/1349)
"Kérdem én: a mezei halandók özvegye miért nem kap majd ilyet a munkáltatótól (vagy a nyugdíjpénztártól)? Az õ gyásza le van sz@rva...."

Milyen igaz, ez egyik nagy pártot sem érdekli csak a saját hasznuk, pedig nem szorulnak rá.
ondok 2010 febr. 05. - 20:08:03
(366/1349)
Mesterházi kétségtelen ,hogy idõnként elég jól odamond a fidesznek ,nem olyan bárgyú mint Megyó volt és Gyurcsány se ütött le minden magas labdát.Már rég meg kellett volna tanulniuk ,hogy nem lehet úriembereskedni egy cinkelt lapokkal játszó ellenféllel szemben.
Tilda36 2010 febr. 05. - 20:07:16
(365/1349)
Van a két nagypárton kívül akit javasolnál?
Persze az SZDSZ, ill. az MDF-en kívül?
ondok 2010 febr. 05. - 20:04:28
(364/1349)
Ne adjatok! Ehelyett szavazzatok egy olyanra ,amelyik ha minden jól megy majd a szabad válastásokat is megszünteti vagy erõsen korlátozza .Gondolj csak arra ,hogy mi folyt 2002ben a választási kampány címén a Köztvben ,pedig akkor nem is volt kétharmada a fidesznek.
kgyuri0 2010 febr. 05. - 20:04:23
(363/1349)
Azt gondolom, hogy
1. Az átlag életnívó igen is jobb, mint amilyen volt:tehát javul
Ez így van azzal együtt, hogy tényleg sokan éheznek(ezeket azonban OV se fogja megetetni).
A Közgazdaság "veszélyes üzem", ráolvasásokkal jópofizással nem lehet érvényesülni, mindennek ára van.
Világválság van, a jelenlegi kormány kivzette az országot a válságból úgy, hogy figyelemmel voltak a legelesettebbekre (lakáshiteleket pl nem hagyják bedõlni).
Tiszteltreméltó és igen, csodálatos, hogy az abszolut kényszehelyzetben ellavírozzák az országot, úgy, hogy nemzetközileg ahozzáértõktõl csak elismerést kapnak

Ráadásul egy párját ritkítóan ádáz és gátlástalan ellenzék folyvást akadályozza õket.
1/10
offtopic
fredi60 2010 febr. 05. - 20:02:38 1/10
(362/1349)
Ó, hát nem kételkedem, hogy a fidesz is megszavazza majd azt a maszopos f@szságot, hogy az elhunyt képviselõ özvegye (vagy ennek hiányában más hozzátartozója) felvehessen 6 havi képviselõi fizetést "gyászpénz" címén.
Ilyen ötleteknél valahogy mindig összejön a szükséges 2/3-os többség! :(

Kérdem én: a mezei halandók özvegye miért nem kap majd ilyet a munkáltatótól (vagy a nyugdíjpénztártól)? Az õ gyásza le van sz@rva....
ondok 2010 febr. 05. - 20:02:04
(361/1349)
Szerintem mindenki gondolja át ,amiket tapasztalt saját életében ,persze nehéz annak ,aki 98-2002 között kisgyerek voltû.Gondolkodjon el a szóbajöhetõ pártok politikai stílusán ,hogy az pl mennyire demokratikus.Hogy az egyes vezetõk mennyire tekintik tényleg az ország érdekét,és mennyire saját pecsenyéjüket ,hatalomvágyukat.A múltból feltámadt szélsõséges ,radikális pártra pedig nem javasolnám a voksadást,hiszen annak vezérei is csak önös poziciójukat építgetik kihasználva az egyesekben meglévõ indulatokat és elõítéleteket,Látszólag tetszetõs ,de nagyon is zsákutcát jelentõ választ adva
Tilda36 2010 febr. 05. - 19:59:45
(360/1349)
Bocsi nem vettem észre.:-)
Akkor most az MSZP-re szavazzunk?...még adjunk nekik 4 évet? Soha!!!
1/10
offtopic
fredi60 2010 febr. 05. - 19:56:05 1/10
(359/1349)
Olvasd el a 460 és 461 hozzászólásomat. Azok elsõsorban Neked szóltak. :)
Tilda36 2010 febr. 05. - 19:55:15
(358/1349)
Neked is igazad van!
Azért nem kell éltetnünk az MSZP-t sem.
Akkor mégis kire szavazzunk?

Most persze nem dolgozik a parlament, de azért kapják a fizetésüket, mert áldott jó emberek mind, ezért megérdemlik, hogy értékeljük õket.

Kellemes estét fórumozótársaim!:-)
ondok 2010 febr. 05. - 19:54:18
(357/1349)
Én válaszoltam neked ,de arra meg Te nem válaszoltál,pedig abban bebizonyítottam ,hogy aszegénység megszüntetése az nemcsak elhatározás és fõleg jelszavak kérdése.Ami a tetteket illeti az igazán szegényeket tényszerûen jobban támogatta az MSZP kormány ,mint a Fidesz.ez van.
kgyuri0 2010 febr. 05. - 19:51:47
(356/1349)
Õszintén szólva nem vagyok egy Mesterházi-fan,de tök igaza van:
OV a csalódott baloldaliakat kéri, hogy támogassák a nemzeti célokat!
Nagyon szép, de elõször is bocsánatot kellene kérnie a baloldaltól a tusnádfürdõi pofátlan sértegetése miatt.
Na, ez az, amire az ipse a büdös életben nem lesz képes: betegesen reszket attól, hogy bocsánatot kérjen, bárkitõl,bármiért, ez a beteges hiúság alapját képezõ kisebbrendûségi érzése miatt van így.
Tkp. bocsánatkérés fóbia(pszichés éretlenség), amely abban is tetten érhetõ, hogy más részt a Ficesz mániákusan mindenkit bocsánatkérésre próbál rávenni
Az MSzP már legalább tucatszor bocsánatot kért, most már a nagy Retkes révén az SzDSz is,de hiába!
Ezeknek – tök fölösleges!
Tilda36 2010 febr. 05. - 19:49:05
(355/1349)
Azt hittem nekem válaszolsz, de úgy látszik nem tartasz arra érdemesnek. Ehelyett jön a lüke szöveg, mert annyira elszánt balos vagy! Gúnyolódni jóóóó, hollári-hollári hóóó!

Te biztos jól élsz..csak hogy tudd, Mesterházy karrierista min.elnökjelölt alig várja, hogy belekössön Orbán szavaiba. Persze most Orbán van terítéken. Végülis nekem mindegy, mert egyikre sem fogok szavazni...de az undorító, ahogy hozzáálltok a jobboldalhoz. Talán ezért fog nyerni a FIDESZ. Ha nem ennyire dicsõítenétek az MSZP-t nem lenne ennyi Fidesz szimpatizáns. Ez ennyire egyszerû!
ondok 2010 febr. 05. - 19:49:04
(354/1349)
Hát elég érdekes ,hogy nekem felteszed ezt akérdést ,de akire szavazol majd attól elfogadod asemmit a lózungokat.Én tényeket írtam az elöbb ha nem vetted volna észre kezdve a családi pótlék befagyasztásától az adójóváírásig ,ami a Fidesz politikája volt.De válaszolok részletesebben is:Úgy gondolom ,hogy túl nagy mozgástere senkinek nem lesz ha kormányra kerül a sarokszámokat tartani kell.Az ,amit a Fidesz jósolgat ,hogy elengedi a hiányt kb 7%ra ,az életveszélyes lenne ,mert azt nem írja alá az Únió az IMF.Másrészt meg ha Orbánnak fontos lett volna az ország érdeke ,azért tehetett volna ellenzékbõl is pl ,hogy nem fúrja meg az egészségügyi reformot népszavazással ,és hozzájárul a kétharmados törvényekhez ,hogy pl meg tudta volna oldani az kurafi Gyurcsány ,amit akart az önkormányzati rendszer átalakítását.Ami mindenki szerint tarthatatlan.Nos egyenlõre ennyi,Bõvebben kérdezd meg Orbánt ,hogy miért nem árul el semmit ,hogy mit hogy akar majd csinálni ,illetve ha valamelyik politikusa elszólja a frankót (Mádi) akkor azt miért rúgja ki azonnal? nem gondolod ,hogy ez bizonyíték arra ,hogy néphülyítés folyik Gyurcsányhoz képest annyi a kbség ,hogy õ abba akarta hagyni ,Orbán viszont most is csinálja.
1/10
offtopic
fredi60 2010 febr. 05. - 19:46:21 1/10
(353/1349)
Ondok, kaptál egy szép felkérést. É ha meg tudod válaszolni, már mehetsz is politikusnak. :)
(Mindenesetre az immár hamisíthatatlan kopogtatócetlimet félreteszem neked)
1/10
offtopic
fredi60 2010 febr. 05. - 19:40:11 1/10
(352/1349)
már, ha nemzeti, persze. mer' a nemzetidegen kurmánynak mint tuggyuk, még súlya sincs.
ondok 2010 febr. 05. - 19:39:55
(351/1349)
Minden csak akarat kérdése ,meghogy ki mekkorát mer álmodni ,mégha utána bilibe lóg is a keze:)
ondok 2010 febr. 05. - 19:38:52
(350/1349)
Teljesen igazad van ,de a Fidesz alatt még több szegény ember volt ,és ha õk fognak kormányozni ,akkor sem lesz kolbászból akerítés ,sõt ha ugyanúgy nem emelik a családi pótlékot még névlegesen sem ,és ugyanúgy csak az adóból lehet leírni a kedvezményt ,amire az igazán szegénynek nem lesz lehetõsége ,mert még állása sincs nem hogy adót fizetne,akkor nem lesz jobb a szegényeknek sõt.Aközépvállalkozóknak lehet ,hogy jobb lesz ,meg ahaveroknak ,de akkor ne jöjjünk az álszent szegényemberezéssel:)