Téma: Portré

kozmamonika 2009 febr. 03. - 14:04:50 Előzmény Sz23
(12/52)
Szerintem korrekt a hozzászólásod. Nem fikázó, hanem kritikus, de építõ jellegû. Barabás Éviben én sem láttam meg az ég világon semmit. Még csak utálni sem lehet, annyira jelentéktelen. Nem láttam az említett mûsort, de ha így vetted észre, nyilván van benne valami. Nekem a legnagyobb problémám az, hogy miért nem megy el valami jobb fogorvoshoz, nyilván futja rá a keresetébõl. Ugyanis egy vagy két számmal nagyobb a protkója, ez látszik. Alig tud tõle normálisan beszélni, mosolyogni. Én régen szerettem Batiz Andrást is. Még Gönczi Gábor az, akit nem szívelek. Olyan tenyérbe mászó képe van, talán azért.
zlori 2009 febr. 02. - 02:10:30
(11/52)
Magyarorszag, az eltekozolt tehetsegek es profi film-, zene-, gasztronomiai- es minden mas- kritukusok orszaga....
offtopic
ceia 2008 szept. 29. - 00:49:35
(10/52)
Nekem sem tetszik a Barabás Éva. Már annak sem örültem, amikor a Marsi Anikó szülési szabadsága miatt õ került a helyére. Enyhén szólva nem egy kategória. Valahogy olyan átlagos, semmi különös. Nincs meg benne az a különlegesség, kisugárzás, ami Marsi Anikóban és pl. Holló Mártában vagy Ördög Nórában is megvan.

A férfiak viszont mind kifejezetten irritálóak! Stohl, Beszeda, Szakál, Szujó, Palik, Csonka, Gyulai, meg az a b... Hajas!
Egyedül a Szellõvel nincs bajom.
offtopic
Sz23 2008 szept. 24. - 13:08:51
(9/52)
Mert más pályát választottam!:))Ami -mondjuk így- nem áll távol attól, amivel azt általam kritizált illetõ foglalkozik. Ezért is mertem róla véleményt mondani!
De nem akarok veled vitázni, ha neked tetszik, nézd!:))
speedracer 2008 szept. 24. - 11:52:49 Előzmény Sz23
(8/52)
cijjóka kedves Sz23!
Barabás Évi tök cuki csaj, vidám, aranyos, a stílusa pedig csodás! Szerintem nyugodtan használjon olyan szavakat, hogy tesó, suli, stb. Ha pedig unja a banánt, miért ne mutathatná ki? és gondolkozz el rajta, ha te mindent jobban tudsz nála, akkor miért nem te vagy ott helyette?
Sz23 2008 szept. 08. - 11:55:30
(7/52)
Vélemény:
Kedves Barabás Évi!

Tegnap szerettem volna megnézni a Kozmann Györggyel készített interjút. Sajnos, nem sikerült, muszáj volt elkapcsolnom.
Kozmann György egy abszolút szimpatikus figura, értelmes és kedves is, DE!:

1. Kérlek, ne rázd a fejed, míg az interjúalany beszél, mert egyrészt nagyon-nagyon idegesítõ, másrészt azt fejezi ki, hogy nem figyelsz arra, amit mond.

2. Hogy lehet ilyet kérdezni, hogy akik egy hajóban ülnek, egyszerre eveznek-e elõre? Hová, merre eveznének? Adás elõtt írd össze a kérdéseket, ha másképp nem megy!

3. Várd meg, amig a beszélgetõtársad befejezi a mondatot.

4. Ne használd ezeket a szavakat, mint SULI, TESÓ, fõleg ne TESÓIDDAL, hanem ISKOLA, TESTVÉR, TESTVÉREIDDEL. Nem a kocsmában ülsz a haverjaiddal, ez egy tévés interjú. S ha már a szavaknál tartunk: léteznek olyanok is, hogy SZINONÍMÁK. Nézz utána!

5. Ne tedd fel többször ugyanazt a kérdést, fõleg akkor ne, ha a beszélgetõtársad már válaszolt rá! (Ajánlom figyelmedbe a Caramellel készített interjúdat, amikor ötször megkérdezted, zavarja-e, zavarta-e valaha a származása.)

6. Ez csak egy kérés: idõnként nézd vissza magad, elemezd a kérdéseidet, a saját képernyõs viselkedésedet, és gondolkozz el rajta, nem kéne-e más pályán szerencsét próbálnod...
1/10
omi 2008 aug. 30. - 22:43:59 1/10
(6/52)
én vagyok ma a vendég és elbeszélgetek veletek
sztem megkellll változtatni 1 f*szság
zsofiv 2008 aug. 10. - 23:56:57
(5/52)
ki lesz ma a vendég?
Vamprella 2008 máj. 26. - 00:12:49
(4/52)
ez egy alkalmatlan riporter ://
castor 2006 aug. 06. - 09:36:31 Előzmény davider
(3/52)
Ebben nem tudok segíteni de probálkoz mással.
Ja amúgy ma Pataki Zita lesz õt megnézem nagyon csinos nõ mindig nézem az idõárásjelentést ha õ mondja.
forever 2006 júl. 06. - 17:43:19
(2/52)
szia.én nem láttam a müsort,de valószinü,hogy tudok neked segiteni.én olyan termékekkel foglalkozom,ami a mi csoportunkban már bizonyított. már 10 kisgyermek született ennek köszönhetõen.ha szeretnéd,hogy segitsek irj vagy hivj bizalommal a 06 70 6233036 tel.üdv:csaba
davider 2006 júl. 01. - 16:18:00
(1/52)
Sziasztok CSak egy kérdés ha valaki tudja kérem irjon vilt a fokuszben egy mûsor az Alternariv gyógyitásról én is lombikozom sajna sikertelenül,és a mûsorban szereplõ hölgy elérhetõségét szeretném megtudni Hurzsana!!köszi