10/10
szterke 2007 jan. 26. - 10:21:35 10/10
(101/9721)
Lehet, hogy most hülyeséget kérdeztem? :) Nem vagyok teljesen tisztában bizonyos filmes foggalmakkal... Azért köszi, ha válaszra méltatasz, Nannyfan! :)
10/10
szterke 2007 jan. 26. - 09:52:20 10/10
(100/9721)
Nem is Offot akartam írni, hanem spoilert..! :)
A Pilot - aminek a forgatásán összejöttek - a sorozathoz képest, konkrétan az induláshoz, '93-hoz képest, mikor volt?
Ez tök jó, nem is gondoltam, hogy valóban egymásba gabalyodtak, bevettem, hogy az alakításuk ilyen lenyûgözõ... :))
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 09:02:57 10/10
(99/9721)
A tegnapi rész nem volt mozgalmas. :) Dr. Mike és Sully a rezervátumba menet benéztek Michaela egy pácienséhez Mrs. Johnson-hoz. De mikor odaértek a nõ halott volt. Ott találtak rá a szekrényben kuporgó Zack-re. Elviszik a városba és ott Michaela próbálja kideríteni, hogy hova tartozhat. Mindent megpróbál, hogy a város elfogadja a kisfiút, de nem sok sikerrel, mert kiközösítik mind a felnõttek, mind a gyerekek a fiút a másságáért. Midenki bolondnak csúfolja (nem bolond szegény, csak kicsit lassúbb volt a fiú az átlagnál, szerintem.) Dr. Mike-nak feltûnik, hogy mindenki pusmog a gyerekrõl és kihúzza a többiekbõl, hogy régen ismerték a fiút és tudták, hogy azzal az asszonnyal él. Annó is direkt a mássága miatt lett úgymond számûzve. Dr. Mike megpróbálja iskolába járatni, természetesen ott is kiközösítik és megszökik. Keresésére indulnak (ekkor kezd gyanús lenni Hank ;) Õ is elindul keresni, persze letagadja, hogy õt keresné)
Miután megtalálják, Myra segítségével a Kocsmában kap munkát. Söpröget, felmos stb... Ott is bántják és Hank kiáll mellette, verekedik miatta. Dr. Mike ilyenkor jön rá, hogy Zack Hank fia, és követeli hogy ismerje el, persze nem sok sikerrel.
Mikor megszökött és megtalálták (Brian és Sully találta meg) , Brian észrevette, hogy Zack gyönyörû rajzokat készít. Az iskolában nézegeti és Ms. Olive azt hiszi, hogy õ csinálta. Az kezd elterjedni, hogy Brian milyen tehetséges, õ pedig nem mondja el, hogy nem is õ csinálta. Michaela elküldi a rajzot egy Denver-i mûvészeti iskolába. Végül Brian elmondja az igazat, de nem hisznek neki, azt hiszik, hogy Zack-et akarja védeni. Brian megkéri Zacket hogy rajzoljon és bizonyítsa be, hogy õ az aki szépen tud rajzolni. Mikor éppen kérleli a kocsma elõtt, akkor megy oda Mr. Bray, Jake és a többiek, hogy a fiúnak mennie kell, mert nem tud beilleszkedni és nem látják szívesen. Ilyenkor vallja be Hank hogy az õ fia és a fiú nem megy sehova.
Még aznap zárás után, Zack rajzol Hank-nak egy képet amint a fiú anyukája van. Hank elmegy Michaelához és megmutatja a képet. Kiderül az igazság. :) Az a vége, hogy Hank elkíséri Zack-et Denverbe a mûvészeti suiba. Szóval Happy End. :)
10/10
jagi 2007 jan. 26. - 08:50:58 10/10
(98/9721)
Szia!Én is nagyon szeretem Jane többi filmjét is. A Tegnap gyermekeit még nem láttam,de már régóta szeretném megnézni.Ha szereted a romantikus háborús filmeket jó szívvel ajánlom a Forrongó világot.Kissé vontatott,de hihetetlen színészi alakítást láthatunk Jane-tõt,Hart Bochner oldalán.(asszem így írják a nevét):)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 08:40:05 10/10
(97/9721)
Szia! Elég sok kivetni való van a szinkronizálásban sajnos. Nagyon sokszor kimaradnak szavak, vagy éppen angolul szólalnak meg. De ezt már megszoktam. :) Mivel valószínûleg már több mint 10 éves szinkron ezért nem zavar a dolog különösebben. Ma már jobban figyelnek az ilyen dolgokra. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 08:36:47 10/10
(96/9721)
Szia! Üdv a fórumon!!
Én is imádom a Valahol, Valamikor-t. :) Már 2x volt szerencsém végignézni. :) Pár hete láttam A Tegnap Gyermekei-t. Sikeresen végigbõgtem a végét. Gyönyörû történet volt. :)
Szerencsére jópár filmben benne van és én mindig sasolom a TV újságot. :)
Miatta néztem meg az Ünneprontók Ünnepét. Hallmarkon 2 filmjét szokták vetíteni: Idegen Szív, Fanny Kemble Igaz Története
Láttam a Lázadó Múlt c. filmjét, A Modern Robinson Család-ot, Heidi-t is miatta néztem meg újra (mikor elõször láttam a filmet még nem ismertem Jane-t), akkor az Éjféli Emlékek, Amíg A Halál Össze Nem Köt, 007 Élni Élni És Élni Hagyni.

Ennyi. :) Figyelni kell a port.hu-t elég sok filmjét adja a TV. persze azt tudni kell, hogy egyik sem vígjáték. Én akárhányszor láttam egy filmjét annak mindig szipogás lett a vége. ;)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 26. - 08:22:28 10/10
(95/9721)
A lóversenyes rész (a mai) a 2. évad elsõ része. A fényképes volt az utolsó része az 1. évadnak.
Ha a jövõ héten tényleg így összekavarják a részeket jól nézünk majd ki!!! Mostantól kezd majd fontos lenni az idõrendiség, ahogy Michaela és Sully kapcsolata alakulni fog.
megan 2007 jan. 26. - 08:15:13
(94/9721)
Sziasztok!
Már régóta szerettem volna nézni ezt a sorozatot, de most végre alkalmam van rá. Nekem nagyon tetszik ez a szinkron, de én a másikat nem ismerem. Egyedül a háttérzajok nagyon gyengék a külsõ jeleneteknél.
Viszont van némi kavar a jövõ hét utáni részekben: itt a port.hu-n, ha megnézitek az egyéb epizódoknál, kihozza az elkövetkezõ részeket: Halloween, 25. A szív kis zugai 1.rész, 26. A szív kis zugai 2.rész, 27.
A tartalmakat olvasva valamit nagyon megkavartak, teljesen rossz az idõrend... Remélem nem ebben a téves sorrendben adják le a részeket!
10/10
epercs 2007 jan. 26. - 00:00:50 10/10
(93/9721)
Sziasztok!
Már rég olvasom ezt a fórumot, de nem engedélyeztem magamnak addig az írást, amíg nem végzek a vizsgákkal.
Ez szerencsésen megtörtént.
Én még nem láttam más csatornákon ezelõtt a sorozatot, csak hallomásból tudtam róla. Mikor kb. 10-15 éve adták, akkor még nem volt tv-nk.
Úgyhogy most az elsõ résztõl kezdve ott ültem a tv elõtt, ill. a vizsgák miatt késõbb néztem vissza videóról. Csak sajnos valami hiba csúszott a rendszerbe, mert a mai részt nem tudtam felvenni.
Szóval ha valaki volna oly kedves, hogy a portnál kicsit részletesebben leírja, hogy mi volt a mai részben, azt nagyon megköszönném.
Különben én Jane Seymour miatt akartam mindenképp nézni, mert õt nagyon szeretem. (Kedvenc filmem tõle a Valahol, valamikor - Somewhere in time)
Hát, elõre is köszönöm, és bocs, ha sokat írtam.
mariann67 2007 jan. 25. - 19:31:46
(92/9721)
Szisztok!
Errõl én is hallottam és így már az is világos hogy miért tûnik olyan hitelesnek Joe Lando játéka/bár semmi esetre sem akarom kétségbe vonni a szinészi képességeit/. Minden esetre a korábban leírtak tükrében tökéletes férfinak tûnik. Az összekavart részek nekem is feltüntek de azt hittem, mivel régen láttam én tévedek. Úgy emlékeztem hogy a lóversenyes rész még az elsõ évadban szerepelt és hiányoltam. Az elsõ évad zárófilmje nem a fényképészes rész volt?
10/10
Nannyfan 2007 jan. 25. - 17:03:20 10/10
(91/9721)
Egy ideig együtt voltak. A Pilot forgatásán jöttek össze. :) De a nagy korkülönbség miatt, Jane nem akarta Joe-t elkötelezni. Ugye ekkor már Jane 40 éves volt 2 gyerekkel. Joe meg akkor töltötte be a 30-at. Plusz akkoriban volt kialakulóban közte és James Keach között valami. Jane úgy gondolta, hogy korban hozzáillõ férfi való hozzá, többek közt a gyerekei miatt is. :)
Hát én nemtom, nem biztos hogy reálisan tudnék gongolkozni, hogyha egy Joe Lando szeretne belém. ;)
10/10
jagi 2007 jan. 25. - 16:17:02 10/10
(90/9721)
Hello!Én is elolvastam azt a helloween-es részt,eléggé megrázott!:) Nagyon remélem hogy,nem veszik le a mûsorról jövõ pénteken!Mindenkinek gratulálok a vizsgákhoz!Én is végeztem végre!!!Egyébként én,azt olvastam valamelyik külföldi honlapon,hogy Joe tényleg beleszeretett Jane-be,csak neki nem jött be és inkább hozzáment James Keach-hez.Ki érti ezt!?Persze lehet,hogy csak pletyka.De mindenesetre láttam már róluk olyan képet,ahol "civilben"csókolóznak:)Én a legtöbb ismerõsömnél sikerrel jártam és csomó mindenkivel sikerült megkedveltetnem a sorozatot,ami persze inkább a film érdeme:)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 25. - 12:00:22 10/10
(89/9721)
Nem tudom, hogy mennyire OFF. :) Nem bírok magammal!!! Ez a csajszi az abszolúúúúút kedvenc szereplõm. :) Remélem válaszoltam a kérdésedre. :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 25. - 09:21:43 10/10 Előzmény Célia
(88/9721)
Nem ajánlom nekik, hogy ezt megtegyék!! Jövõhét péntekre már tényleg nem írja a sorozatot... Hát nem tudom... Remélem csak egyszeri eset!
10/10
szterke 2007 jan. 25. - 07:59:51 10/10 Előzmény Nannyfan
(87/9721)
Tényleg szegény, ezzel a névvel! :) És a Jane Seymour kitûnõ választás. :)
Lehet, nem vagyok "igazi fan", de nem igazán tudom (csak sejtem) mért az a neve Joe Lando kislányának... De ha jóra gondolok, akkor ez már OFF (?) (Ugye?:)
10/10
Célia 2007 jan. 24. - 15:57:59 10/10
(86/9721)
Most olvastam az egyéb epizodoknál, hogy olyan módon összekavarták a sorozat részeit, hogy az hihetetlen. A 24-ik résznek azt a részt írják amikor már házasok és készülõdnek a Halloweenre !!! A 25 és 26-ik rész pedig az amikor Michaela elutazik Bostonba és Sally utána megy !!! Tiszta õrület, remélem nem ez lesz a végsõ sorrend, mert akkor sikítok !!!!
10/10
Nannyfan 2007 jan. 24. - 14:16:48 10/10
(85/9721)
Még egy dolog és aztán leállok ígérem. :) Tudtátok, hogy mi Jane Seymour eredeti neve?
Mikor pár éve elolvastam eléggé meglepõdtem: Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg
Szegénykém, érthetõ volt a névváltás szerintem... :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 24. - 14:09:30 10/10
(84/9721)
Külföldi oldalakon lehet olvasni a színészekrõl. Már az össze külföldi oldalt elolvastam tövirõl hegyire. :) joe Lando-ról azt írták, hogy egy félénk visszahúzódó srác , vagyishát inkább férfi. Istenem már 46 éves. hogy telik az idõ... Jane pedig 56... ebbe inkább bele sem gondolok. Joe szakmáját tekintve a színészet mellett szakács. Nagyon szeret fõzni. Mostanság a filmezés mellett házakat vesz meg, felújítja és eladja. Ezermester is... :)
Van egy felesége és 3 gyereke. Két fiú és a legkisebb egy lányzó. Ami a legjobban tetszik, hogy a kislány neve Kate Elizabeth... nem is tudom hogy jött az ötlet... :)
10/10
Nannyfan 2007 jan. 24. - 13:59:09 10/10
(83/9721)
Mai részben lesz szó a csókról. Persze nem sok... ;) A szinkronizálás csúcsa Wolf és Táncoló Felhõ vagy Felhõtánc? Ki tudja... még az is feltûnt, hogy egyszer magázzák a gyerekek Sully-t máskor meg tegezik... Szeretem mikor így figyelnek a részletekre... :(
10/10
Nannyfan 2007 jan. 24. - 13:56:17 10/10
(82/9721)
Ma hivatalosan is befejeztem a vizsgaidõszakot!! :) Most szanatóriumba vonulok... :)) Andy sok sikert a további vizsgákhoz!!
Szerintem nem sokan nézik a sorozatot, de ez engem soha sem érdekelt. Én nézem és ez a lényeg! :) Aki meg rosszat mond róla azt meg sem hallgatom. Nem érdekel mások véleménye. Egy fiú barátommal nézetem a sorozatot. "Szegénykém" a halálán van tõle! :)) Minden nap a fejemhez vágja, hogy õ mennyit szenvedett! :)) Hiába ezt nem férfiaknak találták ki. :)