1/10
Peeeeet9 2011 febr. 28. - 19:52:28 1/10
(19/59)
ez a film... egyszerûen annyit röhögtem rajta, hogy nem bírom megunni! mint komédia, 10est kap! :D:D
10/10
kyokushinkai 2010 nov. 05. - 19:11:56 10/10
(18/59)
Szerintem nagyon jó film!
7/10
Istenasszony 2010 aug. 31. - 17:27:09 7/10
(17/59)
Egyszer jó volt, de még egyszer azért nem nézném meg.
Segítõ Béka 2010 aug. 18. - 18:26:05
(16/59)
egyszer nézõs idegesítõ szereplõkkel. és mi az elején az az autóbaleset? az minek kell bele, végig azt hittem hogy az az a lány akit keresnek. mert ugyanúgy néz ki
Natgirl 2010 márc. 11. - 08:32:58
(15/59)
Borzalom.. életem eddigi legrosszabb filmélménye..
heromark 2010 jan. 30. - 18:58:41 Előzmény dsztanko
(14/59)
Én elég igényesnek tartom magam filmek terén, és ez egy rakás....
gagyi sztori, 5 perc alatt talál ki ilyet egy forgatókönyv író, a jellemrajzok vm hihetetlen ócskák.....egy 2pontot kap, de azt is mire????
trl007 2009 aug. 10. - 11:14:01
(13/59)
Szerintem is nagyon jó film, nem a szokásos happy enddel. Bár én nagyon optimista voltam a végéig, hogy majd jön egy helikopter és megmenti, de hát nagyon aggódtam Nicolasért... :D Szóval elég elgondolkodtató, és ez nem feltétlenül ócska filmre vall...
dsztanko 2009 jún. 28. - 15:18:51
(12/59)
Szerintem nagyon nagy film. Ugyanis a története egyedülálló és érdekes, akár meg is történhetne. Cage nagyon nagyot alakít benne. Tipikusan az a film, ami még rá 2 napra is elgondolkodtat. Szerintem akinek ez nem tetszik, az csak a tipikus hollywood-i filmeket nézi. Külön pikáns a filmben, hogy a vége nem a szokásos happy end.
8/10
Beyonce 7 2009 febr. 01. - 15:33:39 8/10
(11/59)
Nekem tetszett,nem tudom nektek miért nem.
Szerintem jó film.
A szigeten lévõ emberek nagy barmok,de végülis a film története nem volt hülyeség.
Nic pedig (természetesen) nagyon jól játszott.:)
1/10
bourne 2009 jan. 28. - 19:49:24 1/10
(10/59)
csatlakozom mindenkihez aki azt mondta, h NC ennél alantabb már nem adhatja ... ez egy hihetetlenül ócska film ...
4/10
Metallica19 2009 jan. 21. - 02:05:04 4/10 Előzmény Stockton
(9/59)
pont ugyan ezt akartam írni.
minek adta cage a nevét ehhez a szarhoz..
senki ne nézze meg!!! hatalmas 1.es a film..
Stockton 2007 dec. 16. - 22:08:50
(8/59)
Szerintem a film egy rakás nudli, ha Cage nem lenne, akkor egy harmadrangú tescos 299Ft-os DVD-n épp hogy el lehetne adni. Nálam nem ütötte meg a lécet. Nem tudom Nicholas Cage miért adta a nevét egy ilyenhez?
3/10
Mehesb 2007 nov. 05. - 19:53:29 3/10 Előzmény Meadow
(7/59)
1et értek! Ekkor foshoz adta a nevét!?!?! Érthetetlen!!!
Meadow 2007 szept. 23. - 23:18:36
(6/59)
nem tudom elhinni,hogy a Nicolas Cage egy ilyen szar filmben szerepelt ráadásul producere is.nem értem.
Redfield 2007 márc. 27. - 18:15:53
(5/59)
Legszívesebben fognám az újat, és újra-vágnám. Kivenném belõle az összes rémisztgetõs horror-kísérletet, és máris lenne egy nagyszerû film!
Redfield 2007 márc. 27. - 18:11:33 Előzmény Nezelodo
(4/59)
Egyedül Cage játéka ér valamit a filmben, meg a hangulat. Mert állati jó hangulata van, és nem kellett a zenét olyanra csinálni mint az elsõben. Nagyon jó lenne, ha nem akarták volna feldobni az erõltetett, logikátlan és idióta kísértet-részekkel. Ha nem a paráztatásra, meg a hírtelen megijesztésekre vitték volna a hangsúlyt. De ezt még Cage sem tudta feldobni így. Sokkal jobb remake is lehetett volna belõle.
Redfield 2007 márc. 27. - 15:06:30 Előzmény Nezelodo
(3/59)
Happy End mondjuk ne is legyen, mert ez is adaptáció. de jó ez így. egyedül ijesztgetni nem kellett volna, szóval a hülye horrorbaromságaikat megtarthatták volna maguknak. Cage jól játszott, és a hangulat is jó volt. Bár az eredetit most fogom megnézni, már alig várom.
Nezelodo 2007 jan. 29. - 03:35:09
(2/59)
Szoval senkinek nem tanacsolom a megnezeset, aki joerzesu es ep lelke van.
Happy end egyaltalan nincs, szerencsetlen Cage megint azt a szerepet jatsza, mint a Adaptáció-ban, csak kicsit durvabb vegjatekkal.

Egy csomo minden duhiti a logikusan gondolkodo embert a film nezese kozben, persze ez az egesz film lenyege.

A rendor ugyebar nem rosszul van kikepezve, mindennek az alapja volna, hogy biztositas nelkul es kiszamithato kommunikacios csatornak nelkul nem indul el sehova, ami kivul esik a civilizacion (tudvalevoleg nincs kozlekedese, nincs telefon, nincs mobilhalozat, stb...).

Aztan ugye, ha mar ott van (mert oda ment mindezek ellenere), akkor megerzi, ha valami ennyire buzlik meg ellenseges es vagy visszamegy, ahonnan jott (akar egy torott hidroplanon evezeve is, ugyebar...), vagy nem nyugszik, mig erositest nem hoz.

De nem, emberunk ott marad, vigan tudomasul veszi, hogy hullanak az emberek, talal egy-ket hullat, de meg ez sem rettenti el attol, hogy az Atok es a Silent Hill (hogy csak az utolso kettot emlitsem) legjobb szellemeben neman rohangalo kislanyokat (akik nem reagalnak, ha ordit nekik az ember) kovessen akarhova, ahol biztosan baja esik, mi tobb lemegy elo embert keresni egy raccsal elzart, vizzel teli kriptaba is, hatha a viz alol ordit a fiktiv gyerek, eh-eh.

Naszoval a tortenet budos, de alaposan thiller-szeru, viszont Cage alakitasa teljesen kifogastalan.

Osszegezve: csak eros idegzetueknek, akik higgadtak maradnak, minden zsigeri hulyeseg lattan is.
Redfield 2007 jan. 09. - 03:57:25
(1/59)
Hé! Mi ez, ha nem Nicolas Cage új filmje?! :) Nagy tapsot neki, legalább próbálja feldobni a szürkeséget. Vagy én kezdek igényesebb lenni a rémisztgetõs-misztikus filmek terén, vagy azok lesznek egyre igénytelenebbek... (esetleg mindkettõ) Na ezzel a filmmel kapcsolatban nem zavart olyan sokminden. Talán csak annyi, hogy az atmnoszféra lehetne magával ragadóbb is, a történet (és leginkább a végének egy része) lehetne kevésbé kiszámítható is, ÉS ISTENEM, MIÉRT MEGINT EGY REMAKE??!! Erre utólag jöttem rá, amikor utána néztem egy kicsit a filmnek. Kifogytunk az ötletekbõl? A régit jobban dícsérik, az biztos. Mind1. Ez van, ezt kaptuk, és kész. Egyszer nézhetõ. Ha valamiért érdemes rá beülni, hát akkor azok Cage kiakadós, és akció-jelenetei. Helyenként igen szórakoztatóak. :)