Petrapetrus 2012 máj. 25. - 20:02:44
(2407/2767)
nekem csak a Moseres részek kellenének, a többi kb. hidegen hagy. Ha adja a tévé, belenézek, de nem érzem szükségét, hogy birtokoljam is. Csak a Moretti-féle évadokat. Sajnos nálunk csak az elsõ kettõt adták ki... Ha egyszer kijutok Bécsbe, tuti, hogy megveszem a hiányzókat. Meg a Workaholic-ot és a Das jüngste Gerichtet. Elõbbi megvan videón, magyarul, de elég rémes minõségben, utóbbi meg szép minõség, avi meg minden, csak törökül dumálnak benne, úgy meg még véletlenül sem tudok. X-D
10/10
offtopic
zs9302 2012 máj. 25. - 19:24:22 10/10 Előzmény Tilla
(2406/2767)
Most lett odaszerkesztve, nem is titok ki által. Nemzetközileg egy helyen írtak róla, és régebben semmi ilyesmirõl nem is volt szó. A gyártó stúdiót meg sem kérdezték errõl...
ggg666 2012 máj. 25. - 19:22:37
(2405/2767)
Hát nekem is beletelt 1-2 évembe mire össze bírtam szedni minden részét hiánytalanul
10/10
Tilla 2012 máj. 25. - 19:03:57 10/10 Előzmény zs9302
(2404/2767)
Utána néztem, képzeld a wikipedián azt írják, volt egy ilyen rész, de túl horrorisztikus lett, Marc halála nagyon erõszakosra lett megírva, így törölték azt a részt és nem adták le soha.
Én örülök neki. Ez a sorozat ne ilyesmirõl szóljon!
Petterson 2012 máj. 25. - 06:05:11 Előzmény Petrapetrus
(2403/2767)
Azért azt a néhány részt még leadhatták volna, ami hátra volt. Szerettem volna a hiányzó részeket felvenni, mert már a multkor se adták le õket. Úgy látom soha nem is lesznek levetítve :(((((((((((
10/10
bamaci 2012 máj. 24. - 22:59:28 10/10 Előzmény danikkaaaaaaaa33
(2402/2767)
Nem állítom, hogy minden rész tetszik, de Rex akkor is a család kedvence. Örülök, hogy híreket kaphatok a filmekrõl. Csak az a bánatom, hogy sok rész hiányzik a gyûjteményembõl. Egészen pontosan "A postagalamb" címû, még a Nicki-s évadból, valamint az összes Rex Rómában. Tudtok valami forrást, ahonnan megszerezhetném? Válaszokat priviben is megköszönném.

üdv, bamaci
10/10
Tilla 2012 máj. 24. - 15:59:00 10/10
(2401/2767)
Olyan híred nincs, hogy Moser tér vissza? :-))
Mondjuk, jöttek az UFO-k és betuszkolták egy idõalagútba, s a halálos lövés elõtt egy ezred másodperccel félrerántják a golyó elõl. :-)))))
danikkaaaaaaaa33 2012 máj. 24. - 15:06:57
(2400/2767)
Van egy nagyon rossz hírem és egy nagyon jó hírem!!!

Rossz:
Június 7-én lesz az utolsó rész A TV2-n!Csak az elsõ évad megy le :(

Jó:
SPOILER!
Idén karácsonykor lesz egy olyan olasz Davidés rész,AMIBEN VISSZATÉR HÖLLERER ÉS KUNZ!!!!
A BEMUTATÓJA 2012.DECEMBER 25!!!!!
Petrapetrus 2012 máj. 23. - 19:48:38 Előzmény Petterson
(2399/2767)
Nem tudom, én örülök neki. Sokkal, de sokkal szívesebben nézem Morettivel, mint bárki mással. Most megint rászoktam, hogy ismétlik LEGELÖLRÕL... :)))
10/10
Tilla 2012 máj. 23. - 16:04:17 10/10
(2398/2767)
Ó, igen! Mancs a miénk és õ nem kitalált, hanem valódi hõs! Örülök, hogy már szobra is van.
Rexre viszont kicsit úgy tekintek, mint a sok nagyszerû, névtelen (vagyis nem ismert) nyomozókutya megszemélyesítõjére.
10/10
Tilla 2012 máj. 23. - 16:01:15 10/10
(2397/2767)
Sajnos már nem él Reginald von Ravenhorst. 1991-ben született, így nagyon öreg lenne szegény, de 2003-ban elpusztult. Úgy tudom tüdõgyulladásban. De a többiek még azt hiszem élnek.
danikkaaaaaaaa33 2012 máj. 22. - 19:36:57
(2396/2767)
A cirkusz porondján
Írta:Kalapos Dániel és Szekeres Márti
Ötlet:Szekeres Márti
A cirkusz igazgatóját,Walter Nobrickot holtan találja a cirkusz jegyszedõje.Kunz 3 hétre New York-ba utazik az öccse,
Stefan Kunz esküvõjére.Niki és Marc a helyszínre érve egy régi ismerõst,Stockit találja a helyszínen,aki a cirkusz igazgatóhelyettese volt.Nobrick a volt feleségével és annak mostani férjével,az ausztrál farmtulajdonos Kenny McSolttal nagyon rossz viszonyban volt.A felesége,Iris szerint Stockinger a tettes,aki nagyon akarta az igazgatói széket,mert a cirkusz nemsokára Amerikába utazott volna,ahol Walter testvére,Henrich Nobrick vállalkozó is él.És éppenséggel Stefan Kunz legnagyobb ellensége.Marc telefonál Kunznak,aki rájön,hogy Stefan életveszélyben van.Utána
rohan és épp látja,amint Heinrich emberei elrabolják Stefant.Fritz az FBI segítségét kéri,de ezután egy óvatlan pillanatban õt és Stefan menyasszonyát,Sandra Hobblickot is elrabolják.Sandra apjára,az épp elszegényedõ mûsorvezetõre hárul a feladat,hogy a 2 millió dolláros váltságdíjat megszerezze.Ausztriában Stocki pedig nosztalgiázni kezd Rex-szel a Moseres idõkrõl...Ekkor azonban Stocki váratlanul rosszul lesz.Rex menti meg az életét,Neki hála viszik be a kórházba.A szervezetében mérget találnak.Niki rájön,hogy Iris megcsalta Kennyt Stockival
bosszúból,hogy Waltert és Kennyt is dühössé tegye.Niki azt is megtudja,hogy Iris pszichopata.Eljut a pszichiáteréhez,akitõl sokkoló dolgot tud meg:Iris már robbantott ki tömegverekedést és gyilkosságot is.Rettegnek tõle az orvosok,ezért nem vitték eddig diliházba.Az orvosnak pedig 3 milliót adtak a halgatásért...
Marc és Niki az orvoshoz indul,ám azt holtan találják.Rex figyelmezteti Marcot Iris közeledésére,akit letartóztatnak.Ugyanis az orvos papírjaiból kiderül:Iris holtan akarta látni Waltert Kenny által és el is tervezte.
Kunz kiszabadul és eloldozza családtagjait is,majd a ház alatti pincerendszerben kijutnak a közeli patakhoz.Kunz
hívja az FBI-t egy utcai telefonon,akik elfogják Heinrick-et.Aki azonban az utolsó másodpercben megszökik.Kunz fogja el.Kunz visszautazik Ausztriába és megismeri Stockingert.A csapat pedig nosztalgiázni kezd.Ezúttal minden rendben történik...
Petterson 2012 máj. 22. - 18:58:30
(2395/2767)
Nem igaz hogy egy nyomorék sorozatot nem lehet végig leadni. Ennek most mi értelme van, hogy félbehagyják és elölrõl kezdik?
10/10
Tilla 2012 máj. 22. - 18:01:40 10/10 Előzmény zs9302
(2394/2767)
:-D
10/10
Tilla 2012 máj. 22. - 18:00:58 10/10
(2393/2767)
Mi ez a kishitûség?! Én bõszen hirdetem, hogy hallhatatlan! :-DD
Ma végre újra az igazi Rex volt! Egy okos kutya (nagyon okos kutya), akit még nem hülye cirkuszi trükkökre idomítanak, mert már nem tudnak újat kitalálni. És sokkal többet szerepel, mint szegény utódai. Itt még igazán "ott van" az eseményekben, s végig az epizódban.
danikkaaaaaaaa33 2012 máj. 21. - 19:53:27
(2392/2767)
10.évad 7.rész
Gyilkos tinta:2.rész
A tintagyártó cég elnökét brutálisan megölik:Kezét és lábát levágják,a holttestet pedig Bécs fõterére rakják az éj leple alatt.Dr.Graf kezdi vizsgálni a holttestet.Vérében a tintát mutatják ki.Eközben felfedezik egy kutatóállomáson
a tinta ellenszerét és 3 esetben be is vetik.Erika és Kunz titokban nyomozni kezdenek és rájönnek,hogy az elnök,
Gotz Luimerschall testvére,Karl Gotz legnagyobb ellensége és valószínûleg õ ölte meg Gotz feleségét,Nina Pallikot.
Ám a gyilkosságra 6 éve nem találnak bizonyítékot,így Karl szabadlábon van.Erika és Fritz felkeresik Nina anyját,
Susanna Pallikot,aki elmondja Fritznek,hogy Karl 7 évvel ezelõttig testvére cégénél dolgozott és egy lopási ügy miatt
bocsátotta el õt Gotz.Susanna biztos benne,hogy Karl ölte meg Ninát.Erika rákérdez Nina apjára.Susanna elmondja:
Tomas Palliknak hívják és 10 évvel ezelõtt ölték meg.Határõr volt és egy lövöldözésben vesztette életét.Gyilkosa
egy Erich Nimmel nevû 21 éves fiú volt.Erika és Fritz elindulása után Susanna háza felrobban,õ pedig holtan kizuhan az utcára.A gyilkos elkövet egy hibát.Rex megszökik a menhelyrõl és Kunz szagát kutatva a robbanás helyszínére rohan,ahol szagot fog:a gyilkos szagát.Ám a gyilkos nyoma egy repülõtéren megszûnik.Erika kideríti,hogy az elmúlt 1 órában ki és hova repült a magánreptéren.A gyilkos valószínûleg egy Weber Schalfott nevû férfi.Németországba utazott.A német rendõrség éber és a magánreptérre rohannak háromszázan.Weber utasítja a pilótát,hogy menjen tovább:
ám a gép letarolja a repteret.292-en halnak meg,köztük Weber is.Az ügy így oldódik meg...
danikkaaaaaaaa33 2012 máj. 21. - 19:34:50
(2391/2767)
Írok még részt.
10.évad 6.rész

Gyilkos tinta:1.rész
Hofmann halála után Niki már nem képes tovább a csapatnál dolgozni.Rex nagyon szerette Hoffmannt.Depressziós lesz és
Kunzhoz akar költözni.Niki elmegy.Találkozik a kijáratnál Hedl-lel és már egybõl össze is vesznek.Kunz mondja el Nikinek,hogy kicsoda Hedl.Niki megveszi Marc házát.Kunzhoz megérkeznek a sintérek és elviszik Rexet a menhelyre...
Fritz és Erika elsõ közös ügy egy Amelia Schaintainz nevú neves cukrászhölgy halála,aki írás közben veszetette életét.A tollat a bizonyítékok közé rakják,de a nyomozó,aki a bizonyítékok közé rakta a tintát,azonnal meghal.Schain-tainz és a rendõr,Heiko Gulmann vérében is ugyanazt a gyorsan ölõ mérget mutatják ki.A méreg nagyon erõs,a gyilkos
pedig mindenre elszánt.Eközben Bécs külvárosában tömegesen halnak meg az emberek a gyilkos tolltól.A laborban kimutatják,hogy a tintában egy újfajta,eddig a világon sehol sem tapasztalt szuperméreg van.Eközben visszavonják a tollakat,amikben e tinta található,a boltok polcairól.A raktárba rakják ideiglenesen.A tinta elkezd szivárogni.
A belélegzésébe pedig 6-an is belehalnak.Erikától és Kunztól elveszik az ügyet...
10/10
zs9302 2012 máj. 21. - 16:02:39 10/10
(2390/2767)
Néhány oldalon írták, hogy van olyan rész, hogy Hoffmann halála, de ennyi erõvel én is terjeszthetném, hogy Brandtner halála is van, de nincs értelme... Nincs bizonyítva, hogy van ilyen rész.
10/10
Tilla 2012 máj. 21. - 11:27:46 10/10 Előzmény danikkaaaaaaaa33
(2389/2767)
Te jóég!! Csak úgy hullanak Rex mellõl a gazdik... Mi van a híres kutyahûséggel? Lassan fel sem veszi, ha kilõnek mellõle egy gazdát, elássa és jöhet a következõ. :-))
Egyébként meg hogy is fér bele az életébe ennyi társ? Olyan, mint A. Christie Poirot-ja és Miss Marple-ja: Már a 20-30-as években öregként nyomoztak, de még a 70-es évekbõl is van ügyük. :-D
De ki az a Benni? Davide is kiszáll a buliból? Õt sajnálom( S persze Mosert, mint akivel elindult az egész). S Marc is meghalt? Ezt nálunk nem játszották. Nem mintha hiányozna, hogy azt is vetítsék...
Tetszik a befejezésed Alexre!! :-))
ennyi baromságot... 2012 máj. 20. - 13:01:06
(2388/2767)
Pedig jobbak (na jó, Cobra11-bõl az elsõ 2-3 évad), mint az amcsi sorozatok többsége.
Nem annyira egykaptafa az egész.