malvinkicska 2015 ápr. 02. - 15:40:34
(86/126)
Elõször is a rossz életû csajok ebben tobzódnak, nõi méltóságról nem beszélhetünk, a másik se füle se farka, még is mit akart ezzel szemléltetni aki ezt képernyõre vitte, nagyon gyatra kis butaság, nem egy olyan nagy szám az az 56 éves Alajandro, hogy így bomlanak utána a fiatal nõcik. A kis csaj az is egyszerûen hülye, amit követ a fiúval az már sok egy kicsit, annyira oda van érte. Esteban is nõcsábász õ meg végképp nem az a típus akinek ez jól áll mert szerintem egy balfék.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 02. - 07:27:48
(85/126)
Már unom Magdalena viselkedését. Miért nem képes megmondani a lányának az igazat? Húzzák mint a rétest. Adhattak volna ennél izgalmasabb sorozatot. Most a lúchia a kedvencem ebben a sorozatban mindig történik valami.
malvinkicska 2015 ápr. 01. - 10:36:32
(84/126)
Az egész felhozatal számomra egy nagy csalódás, szinte csak azért nézem, mert nem gyõzöm venni a rejtvény újságot az idõ is nagyon rossz nem lehet kint lenni szinte, most is úgy fúj a szél ez már több, mint böjti.
offtopic
ildimix 2015 ápr. 01. - 08:37:41
(83/126)
Malvin egyetértek húzzák a sorozatot mint a rétest. Ez kezd számomra 1 semmitmondó sorozattá válni. Magdaléna miért nem tudja végre megmondani a lányának az igazat? A másik sorozat a szenvedélyek is kezd számomra érdektelenné válni. Alig várom, hogy jó idõ legyen és esténként kint tudjak lenni a friss levegõn. Napközben dolgozok kivéve amikor nem vagyok szabin vagy szabadnapon.

Visszatérve erre a sorozatra már nem várom a részeket úgy, mint eddig. Nacho mikor bukik már le végre Barbi elõtt? Buta liba az a lány a barátnõje Szuli sokkal okosabb.
malvinkicska 2015 márc. 30. - 17:09:56 Előzmény ildimix
(82/126)
Egésznap esett az esõ rá vettem magam és meg néztem, elég jó volt, Magdalena, elmondta a tesójának szerette a férfit akitõl Rosario született, az apja vette rá a hazugságra. Avval lett vége találkozott Alejandroval annak, még a lélegzete is el állt aztán a pacák meg akarja erõszakolni R-t sikerül e neki holnapig várni kell.
malvinkicska 2015 márc. 28. - 16:34:26
(81/126)
A csütörtöki felet láttam utána semmi, annyira húzzák az egészet az valami borzalom, nekem most már kezd nem tetszeni a Szenvedélyek SZ SZ is abba is mik vannak tartalmatlan kezd lenni.
offtopic
ildimix 2015 márc. 28. - 13:52:58
(80/126)
A pénteki rész semmitmondó volt Magdaléna miért nem mondta meg Rosarionak az igazat amikor õ rákérdezett a múltban ismerte Alahandrot? Legszívesebben akkor kikapcsoltam volna a részt. Most úgy gondolom Nacho igazán beleszeretett Barbiba látja nem olyan lány aki rögtön odaadja magát neki. A kisfiút Sandra és Esteban fiát sajnálom õ issza meg a levéét a kapcsolatuknak. Gondolom a jövõhéten megerõszakolják Rosariot nem szoktam hetekre elõre elolvasni az elõzetest. Alahandro többet törõdhetne a lányával szegény sokat van egyedül a problémáival. Most azt kell mondjam most nem várom annyira a hétfõi részt.
malvinkicska 2015 márc. 25. - 18:10:43
(79/126)
Nem szeretnélek untatni, Lola, Fiorella, Snaragd szív, Emlékezz Reina, mind abbahagytam ezt is úgy nézem ahol olyan történik benne, a Lucia a sors üldözöttje nézem, meg a Szenvedély száz színe, aztán a török sorozatok, mert vannak jóságos emberek akik fordítják, nekünk mivel nem vették meg a sorozat mind a két évadát, mi ez a mûsor politika. Éden hotel szóba sem jön nálam ettõl a sok celebtõl, már ki vagyok.
1/10
Tilda36 2015 márc. 25. - 16:46:49 1/10
(78/126)
A Lucia után nagy a kontraszt a két sorozat között.
malvinkicska 2015 márc. 25. - 16:41:53
(77/126)
Sajnos egy két kivételtõl mind egyforma semmi, ez van ezeket veszik a nézõ nem számít.
1/10
Tilda36 2015 márc. 25. - 16:39:37 1/10
(76/126)
Nagyon gyenge sorozat!
malvinkicska 2015 márc. 24. - 16:22:58
(75/126)
Tudom nektek mindig igazatok van, most nem a neten néztem, ha nem a TV-be, nagyon sok mindenre fény derült remélem az a szemét Priscila nem fog valami olyat tenni Rosarioval a kandurjával, õ is sok nem is kicsit nagyon, nem bánnám ha kevesebbet lenne a színen.
offtopic
ildimix 2015 márc. 24. - 09:47:51
(74/126)
A mai rész nagyon jó lesz ha tudjátok ne hagyjátok ki. Végre kiderülnek dolgok nem írom le mert spoilernek számítana.

Prissilla 1 gátlástalan ember remélem a megerõszakolás nem fog összejönni.

Barbi 1 buta kis liba jó szerepet osztottak rá.

Várom a mai részt!
malvinkicska 2015 márc. 23. - 12:42:24
(73/126)
OFF köszönöm szépen van annak is fóruma és nem gyakran csak úgy néha írogattunk egymásnak, mikor nézni fogom , majd jelzem feléd, most nem érek rá.
Mizsitimi 2015 márc. 23. - 10:28:16
(72/126)
Én szivesen elbeszélgetek veled az Ördögi körrõl, ha van igényed rá!
malvinkicska 2015 márc. 23. - 07:23:56
(71/126)
Köszi, hogy írod érdemes nézni a Szerelem Foglyait eddig én még nem néztem, mert felezik azt meg nagyon nem szeretem. Az Ördögi Kört elkezdtem vagy 20 részt láttam már csak az abaj akkor lenne jó, ha lenne valaki akivel meg osztja az élményt vagy egyebeket amik történek benne, különben igazuk volt Suxeléknek igazán jó, hosszú is . A másik itt a tavasz nagytakarítás, aztán a kert udvar, nem nagyon van most már annyi idõm kell a mozgás, fõleg ha süt a nap.A Rosariot tekerve nézem kell, egy kis limonádé, tudod nézem a Kuzey Güneyt is , mert hála Gabuek fordítják. Szép hetet kívánok neked, mikor tudsz, írjál, mert nekem hiányzol.
offtopic
ildimix 2015 márc. 22. - 22:42:48
(70/126)
Éppen ideje volt, hogy Teresa megtudta, hogy a férjének szeretõje van. Kíváncsi leszek mit fog szólni ha a gyerekrõl is tudomást szerez.

Malvin nézed a szerelem foglyait? Én egyszerre néztem meg hétvégén az 5 részt és nem rossz a sorozat érdmes belenézned. Én sem fogom naponta nézni hanem hétvégén az összes részt egyben így nem tûnik annyira rövidnek.
suxel 2015 márc. 21. - 12:41:29
(69/126)
Nem jönnek be mindenkinek ezek a rózsanovellák (pl. Fiorella), vagy nekem a Rosario, ízlések és pofonok, különbözõek vagyunk, ettõl szép. :)
malvinkicska 2015 márc. 21. - 12:03:25
(68/126)
Olvastam a Fiorellaba írt véleményed erre én is kedvet kaptam de ez nekem valahogy jobban bejön, kell egy kis limonádé a minden napjainkban ez nekem megfelel, mivel vannak benne érdekes gyengéd szállak.
suxel 2015 márc. 21. - 11:18:58
(67/126)
Több mindennel vagyok én is így a sorozatok terén Malvin, sokat szinte csak tekerek, mert van benne valami ami érdekel, de sok minden meg nem. Én se nézném azt a sok töménytelen hülyeséget megszakítások nélkül. Nem éri meg rá az idõt pocsékolni, sok sorozatot elég nézni tekerve pontosan. Eleinte én sem tekertem, de mára elég ritka olyat találni, amiben minden egyes eseményszál lekötne.