Alicante 2015 márc. 12. - 10:52:45
(46/126)
Amilyen bomba nõ találhatna magának más öregedõ pasit aki gazdag és még szereti is. Az is nevetséges, hogy Alejandro most is úgy néz ki mint 22 évvel ezelõtt. Bezzeg Magdalénát tudták öregíteni! Rosariot sem tudom megérteni, hogy beleszeretett az anyja volt võlegényébe. Ez a csúszó-mászó Priscilla, aki még ölni is képes nem normális, Ale anyja sem, sõt Barby sem. Ennyi hülyét egy rakáson?....
offtopic
ildimix 2015 márc. 12. - 09:54:27
(45/126)
Alicante Prissilla nem szerelmes Alahandroba csak a vagyon kell neki õ abba a fiatalba szerelmes aki pénzt zsarol ki tõle most a neve nem jut az eszembe.

Rosario meg Alahandro enyelgése már engem nagyon zavar egyáltalán nem illenek össze. Remélem hamarosan kiderül õ Magdaléna lánya és szakítanak egymással. Mondjuk prissilához sem illik. Barbi nagyon buta lány már õ is kezd idegesíteni. Még pár részt nézek utána lehet abbahagyom ezt a sorozatot.
malvinkicska 2015 márc. 11. - 15:44:23
(44/126)
Nincs semmi gond nálam is kiverte a biztit, egy kicsit ez már sok amit ezek a rossz életû nõk követnek benne, a gond az annyi sorozat indult és sajnos egy sem nézhetõ, mert akkora, hülyeség mind, ez elszomorítja az embert.Talán a Luciaa Sors Üldözöttje, ahol található benne valami, aztán a Szenvedély Száz Szine, csak azt a Story5 adja és neten követem. Lorena valóban meg halt 44 évesen háromszor támadta meg a szervezetét a gyilkos kór. A fórum arról szól, hogy a véleményünknek hangot adjunk, és lehet, jó vagy rossz.
Alicante 2015 márc. 11. - 11:46:14 Előzmény malvinkicska
(43/126)
Megrendített Lorena Rojas halála, úgy olvastam a Wikipediában, hogy ez év februárjában hunyt el 43 évesen májrákban.! :(
Alicante 2015 márc. 11. - 11:39:59 Előzmény malvinkicska
(42/126)
Elkezdtem nézni az epizódokat, de elnézést a rajongóktól, de akkora baromság ez a sorozat, hogy nem érdemes erre idõt pocsékolni. Egy kb. 47-50 éves férfiért miért rajong egy jó körülmények között élõ volt szépségkirálynõ (Priscilla)aki minden büszkeségét feladta - ha volt neki valaha - és még ölni is képes lenne érte! Ezenkívül hogy pártfogolhatja az ügyvéd anyja ezt a házasságot egy elmebeteg nõvel annak ellenére, hogy a keresztanyja? Annyira valószínûtlen a történet egy igazi agyszülemény az ál Rodrigoval és Barbyval együtt. 22 év után még mindig üldözi Regina Magdalénát, persze ez a szál a Bûnös vágyakban is ugyanúgy van, ahol Alfi elhiszi egy ropogós friss repülõjegyek láttán, hogy Estefánia akart megszökni a férjével kb. 15 évvel ezelõtt. Az iratok egy idõ után megkopnak és megsárgulnak, de erre még véletlenül sem gondolnak! Elnézést az off) miatt!
malvinkicska 2015 márc. 10. - 16:18:35
(41/126)
Nagyon sajnálom, hogy nem láthatod, mivel nagyon jó. A Rosario ennek az a baja túl sok benne Priscila, ha kevesebb jelenete lenne akkor más lenne. A Guy Ecker jó színész és szerencséje van mindig fiatal színésznõket kap, pedig már 56-éves, mert az Eva Lunaba is a Csók és Csatában is nagyon jól öltöztetik, ez egy fõ szempont. Remélem hamarosan pont kerül a Priscila ügyre, mert különben én is abba hagyom.
5/10
Máriácska 2015 márc. 10. - 13:53:59 5/10
(40/126)
Sajnos én azt nem tudom nézni, mert ellenérzéseim vannak a a FB-al kapcsolatosan, és csak a regisztráltak nézhetik.
malvinkicska 2015 márc. 10. - 11:33:01
(39/126)
Ezt nézem, meg a Lucia a sors üldözöttje, a szenvedély SZ SZ, képzeld a Kuzeyt Gabuék fordítják nagyon aranyosak, és aztán már csak végig nézem, a Kurt Seyit Ve Sura is fordítva van már a 12-es bölümnél tart gyönyörû történet, kár, hogy a tetvek nem adják egyiket sem.
offtopic
ildimix 2015 márc. 09. - 21:08:53
(38/126)
Nagyon sajnálom Teresát Malvin igazad van Sandra 1 szemét kígyó. Szeretné ha az ügyvéd elválna a feleségétõl de persze az nem akar válni. Nacso már alig várom, hogy lebukjon remélem Barbi hamar megtudja ki õ valójában. A vásáron jól összefutottak. Én szeretem ezt a sorozatot várom a folytatást.
malvinkicska 2015 márc. 09. - 16:29:38
(37/126)
Nem vagy egyedül a véleményeddel, én is a Lucia a sors ü nézem a rosáriot, meg most már hála az égnek a Kuzey is folytatva van, a szenvedély száz színe jó, nekem bejön, igaz Rebeca rengeteget ordít, a 25-ös epizódnál jár a 24- 25-ös olyan ismétlés forma volt, de szerintem a sok börtön betegség után kell egy ilyen is. A kinálat nagy csak egy a baj, legtöbb feldolgozás és egyik rosszabb, mint a másik, A Lola nálam o a Smaragd a Fiorella, szóval nem érdemes az idõt tölteni vele Amiket említettél azok jók, Az emlékek tava is jó, a Sólyom és a galamb egy gyönyörû történet, Ami jó volt és szép szerelmi háromszögrõl szólt az a Karibi szerelem, nem volt öldöklés nagyon jó volt benne a színészi munka is, de tudod ezt emberre válogatja mert nem biztosa felsoroltak neked is tetszenek, de azért vagyunk különbözõek. A Kuzey igy tovább fog tartani de így is ragyogó, hogy a lányok csinálják.
5/10
Máriácska 2015 márc. 09. - 08:26:20 5/10 Előzmény malvinkicska
(36/126)
Kedves Malvin! Elõször is gyors gyógyulást kívánok! Nekem tegnap elegem lett a Rosario sorozatból. Nem bírtam már a sok nyávogást, és Priscilla elõre kitalálható, - az író által - jónak tartott taktikáit. Lehet, hogy az volt a baj, hogy eleinte kettesével adták le, ezért több részt néztünk meg a párommal egyszerre. Abbahagytuk még az elején a Smaragd szív sorozatot is, így maradt a Lucia, melybõl eddig csak egyet volt idõnk megnézni. Tegnap még felvettem hozzá a Szerelem és vérbosszú c. sorozatot a Filmcaféról, mely szerintem nem fog csalódást okozni. A Szerelem száz színe c. sorozatot mindenki dícséri, ezért lehet, hogy azt kár volt abbahagyni, csak kiakadtunk az elején már az egyik csaj dolgaitól, de lehet, hogy attól még jól folytatódik. A Tûz és Víz volt az igazi sorozatunk, melyet ki tudja láthatunk-e még. Lehet, hogy törökül fogom nézni.
malvinkicska 2015 márc. 07. - 19:18:58
(35/126)
Ez tetszik nem ismerek Lorenára, írtam ez nem áll neki jól õ egy más karakter volt. A Barbit jól bolondítja a csávó, de ez sajnos akár meg is történhet napjainkban is.
offtopic
ildimix 2015 márc. 07. - 18:38:57
(34/126)
Tetszett az a jelenet amikor Karidad kártyából jósolt Barbinak. Sajnáltam amikor elsírta magát az anyja miatt. Remélem az ápolónõ Nacso kedvéért nem fog felmondani és már nagyon várom, hogy Nacso lebukjon Barbi elõtt. Elõre csak a következõ részt szoktam elolvasni az egész hetit nem. Prissilla 1 hisztis nõszemély nagyon utálom. Szerintem Barbi karrierjének is annyi lesz ha most szakított Alahandro meg Prissilla.

Várom a hétfõi részt!
malvinkicska 2015 márc. 03. - 15:45:29
(33/126)
Sandra mi egy piszok nõ õ szeretheti Estebant az a másik buta liba felesége Teresa, még ajándékot vesz neki, mikor az arra kéri Estebant váljon el tõle, és még õ bántja Rosariot amiért szereti Alehandrot, bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejû. Lorenanak ez a szerep nem áll jól õ egy más karakter, sokkal többre volt képes.
offtopic
ildimix 2015 febr. 28. - 13:11:42
(32/126)
Nekem is tetszett, hogy kiderült végre az igazság. Még biztos rengeteg csel lesz mondjuk Rosario választhatna magának korban hozzáillõ férfit Alahandro az anához illene. Várom a hétfõi részt.
Mizsitimi 2015 febr. 28. - 12:21:45
(31/126)
Sziasztok!

Eddig 8 részt láttam, kezdem magam utolérni, nem rossz kis sorozat ez! Tetszenek az ismerõs szinészek, Telemundos sorikból! Még nem nagyon tudom mindenki nevét. Alejandro anyja A bosszú álarcában is eléggé lalás szerepet játszott, szerintem ebben sem lesz másként! A bejárónõt A szív parancsában láttam Alonso anyjaként, Nacho munkatársa a mûhelyben az Ördögi körben szerepelt Cachorroként, Priscilla szeretõje szintén Ördögi körbõl Mauricio. Rosario anyjával sokáig szemeztem, nem tudtam hová tenni, de aztán beugrott, a Lety a csúnya lányban játszotta a férfi fõhõs menyasszonyát. Szerintem ezt végig fogom nézni.

Off

A frissen indult sorik közül egyelõre a Fiorellánál rezeg a léc nálam, lehet, hogy azt hanyagolni fogom, Pedro nagyon nem jön be nekem ezzel a szereppel, hülye húzás egy ilyen jelenetet belerakni, hogy majdnem lecsapja a jövendõbeli szerelmét. Persze, sok olyan szál van sorikban, hogy az elején nem szimpatizálnak egymással a késõbbi szerelmesek, de szerintem ez el lett túlozva. Konkrétan azt hittem, mikor megindult felé, hogy megtépi! :)
malvinkicska 2015 febr. 27. - 16:59:08 Előzmény ildimix
(30/126)
Jó lett vége a hétnek, kiderült, ki miatt tûntek el a papírok, nekem nem tetszik Esteban ahogy viselkedik, most is egy olyan nõt osztottak feleségnek szinte anyja lehetne, ez nekem nem jön be, nem a csaj csalása miatt hanem úgy ahogy viselkedik Rosarioval, amúgy sem tartom egy nagy valaminek, akárhogy bomlanak utána, színésznek gyengus. A jövõ héttõl már egy rész lesz.
offtopic
ildimix 2015 febr. 26. - 15:56:29
(29/126)
Barbit ebben a részben megsajnáltam most az érzékeny lényét láthattuk. Az anyja nem foglalkozik vele ez õt nagyon bántja. A beképzelt kis gazdag csitri viselkedése mögött 1 érzékeny lény van.

Sajnálni fogom ha megtudja, hogy Nacso végig hazudott neki.
malvinkicska 2015 febr. 24. - 17:06:25 Előzmény Mizsitimi
(28/126)
Biztos észre vetted már online is fent van 2-rész, meg tudod nézni.
malvinkicska 2015 febr. 24. - 16:23:56
(27/126)
A szerelmes nõ mire képes, az a másik titkárnõ, is nagyon rossz indulatú, egyszer úgy is rájönnek a turpiszságra szerintem, az is gyûlöli a kis Rosariot, pedig az nem tehet semmirõl sem, az anyja biztosan nagy beteg, állandó felügyeletet igényel.