8/10
NoQuality 2012 okt. 16. - 22:26:38 8/10
(84/144)
Tetszett a film, lekötött elejétõl a végéig. Izgalmasan volt megcsinálva, kicsit féltem, hogy unalmas, vontatott lesz. Amikor viszont vége lett, akkor bennem is vége lett. Nem sokkolt, nem gondolkoztatott el. Olyan hatással volt rám, mint a Veszélyes viszonyok. 10/8
Serpentes 2012 okt. 14. - 08:43:46
(83/144)
Sokaknak nem tetszett...pedig ha belegondolnának abba, hogy a film nem szól másról, mint arról ( az összes közös jelenetrõl és párbeszédbõl ordít) hogy egy testvérpár milyen menekülési útvonalat választ azután, hogy fiatal korukban szeretõk voltak, teljesen más szemmel néznék a filmet. Az eredeti cím is erre utal. Igazi csemege azoknak, akik szeretik a lélekturkászást.
2/10
Vargnatt 2012 aug. 25. - 00:21:17 2/10 Előzmény Ebrithil
(82/144)
Teljesen egyetértek veled, borzasztó gyenge film volt, fõleg ennyi hype-olás után. Rengeteg filmet láttam már, köztük jónéhány rendes mûvészfilmet is, amikhez türelem, odafigyelés, beleélés volt szükséges, de azok legalább többnyire meghálálták a figyelmet, ez viszont csak egy vontatott, dögunalmas, erõltetett szar, amiben (szinte) SEMMI érdemleges nem történik több, mint másfél órán keresztül, de még a vége is olyan semmilyen. Rég volt már, hogy félbehagytam egy filmet, mert annyira unalmas volt, de ezt kénytelen voltam elsõre félbehagyni, és csak most, unalmamban fejeztem be. Szerintem ezt a filmet max. azok a csajok értékelik sokra, akik odavannak a fõszereplõ csávóért, és ezért valami hú-de-mély jelentést akarnak belemagyarázni ebbe a semmibe. A naturalizmus önmagában még nem tesz semmit mûvészivé, nem pótolja a mondanivalót, a mélységet. Egyáltalán nem tartom magam lelkileg sekélyesnek, totál el tudok merülni filmekben, de itt egyszerûen nem volt mibe.
arcansas 2012 aug. 15. - 23:29:48
(81/144)
Sorry...Az elõzõ commentem SPOILER-nek számít.
arcansas 2012 aug. 15. - 23:25:14 Előzmény iszbafej
(80/144)
***SPOILER PÓTOLVA***

A valószínûleg újonnan férjhezment fiatal csinos és szolid nõci végig takarta a gyûrûit a bal kezén,mikor ült a metrón.Hol a másikkal takarta el szemezés közben, hol pedig kacéran eltette a lábai közé.Mikor feleszmélt a nõ, hogy dehát õ férjes asszony, akkor hagyta abba a szemezést Brandonnal és felállt közeledvén a megállóhoz, ahol le kellett szállnia. Megbánás volt a nõ szemében, a férfiéban nem volt. Miután mögötte állt, így láthatta már elõre a férfi, hogy a nõ házas a gyûrû alapján és mivel hajtotta a "vére" így utánament volna. A következõ "találkozáskor" pedig már átgondolta az életét a férfi, eljutott egy másik szintre, ahol már nem érdekelték holmi kis hódítások. Nekem ez jött le.
7/10
M.Zs.F 2012 aug. 03. - 13:50:39 7/10
(79/144)
Annyira nem domborodott ki a filmben a szexfüggõség azt hiszem. Legalábbis nekem nem ez rémlik ha visszagondolok a filmre így egy hónap távlatából, hanem hogy mekkora hatással lehet az ember késõbbi életére a gyerekkora, és a múlt miket eredményezhet.
Ettõl függetlenül Fassbender jól hozza az egészségtelen lelkû férfit, és hát hihetetlenül szexi is az biztos, ruhában, anélkül, mindenhogyan.
Carey Mulligan pedig hozza a színvonalat, Õ is az elkövetkezendõ évek nagy színésznõje lehet a tehetségével.

10/7
7/10
lotto 2012 júl. 30. - 12:13:55 7/10
(78/144)
Az igazat megvallva volt a filmben valami megfogó, naturalista vonás. Egyes emberek így élnek, mások úgy.
A fõszereplõt nem mondanám aberráltnak csak egyszerû szexmániás fazonnak, aki azért messze van a 'beteges'-tõl.
A mostani világban ez van-> valaki drogfüggõ, vki alkesz, valaki szex.!

Egyébként a végén se volt nagy csattanó, csak szimplán egy ember életét, hétköznapjait mutatta be a movie.
eszkimó viselet 2012 júl. 30. - 06:06:40
(77/144)
gyönyörû film, lenyûgözõ
7/10
sanderb 2012 júl. 27. - 21:09:11 7/10
(76/144)
Ez minden volt, csak különleges nem. A fõhõs jellemét aberrált szexualitással megjelölni meg egyenesen hiba. Ez egy tök hétköznapi ember tök hétköznapi életét ábrázoló film, semmi extra. 10/7
1/10
ZsembiBius 2012 júl. 19. - 14:39:36 1/10
(75/144)
Nem érdemes megnézni. 1,5 óra hosszú, unalmas, semmitmondó jelenetekkel. 1/10 és valóban ennyit ér.!
8/10
Sadenal 2012 júl. 12. - 17:54:40 8/10 Előzmény iszbafej
(74/144)
Véleményem szerint azért érdekes az a jelent, mert míg az elején odament volna Fassbender a végére rájött, hogy a lány nõs. Volt is egy jelent, ahol leszidta a húgát, hogy milyen ember mert lefekszik a fõnökével, akinek családja van....gondolom a végre benne volt egy vészfék és elgondolkodott, hogy lehet ezt most nem kéne.
8/10
Sadenal 2012 júl. 12. - 17:52:51 8/10
(73/144)
Valóban fantasztikus film volt a maga naturista jelenteivel együtt. Fassbender Ryan Gosling mellett a 2. legjobban feljövõ 30-as színész géniusz (ez utóbbi leginkább a Half Nelson miatt)...Mulligan meg imádni való. Óriásik a karakterek, a metrós jelent meg a tv elõtti beszélgetés az nálam is favorit lett. A New York, New York-ot nem kellett volna úgy elnyújtani, de inkább ez a kicsi hiba, minthogy az egész film katasztrófa legyen. A vége, mint keretes szerkezet különösen jó volt.



8/10
iszbafej 2012 júl. 10. - 09:31:05
(72/144)
a metrós jelenet mit akar jelképezni? az elsõnél a csaj-t olyan mintha ezek a társadalmi morálok meg ilyesmik visszahúznák megijed és elmegy, a végén meg úgymond várja hogy brandon álljon oda mögé viszont brandon nemment oda...
nemértem
iszbafej 2012 júl. 09. - 22:09:42
(71/144)
szerintem nagyonjó, egy emberrõl szól aki már kezdi megismerni az igazi énjét de mégsem akarja teljesen elfogadni...legalábbis nekem ez jött le...
10/10
arcansas 2012 jún. 27. - 01:11:52
(70/144)
4/10
SPOILER
Egy aberrált testvérpár története...Az állandóan magányos juppi, akinek unalmas hétköznapjaiba belerondít a személyiségzavaros huga.Persze mindennek van elõzménye...Lehet boncolgatni,de sablonos,túl vontatott, vannak felesleges jelenetek bõven.Annyi különbséggel a korábbi hasonló filmekhez, hogy túlhypeolt....Azért valamennyire lekötött,végignéztem,mert régóta vártam. Pedig az imdb-s leírás mennyire izgalmasnak tûnik... "In New York City, Brandon's carefully cultivated private life -- which allows him to indulge his sexual addiction -- is disrupted when his sister Sissy arrives unannounced for an indefinite stay. "
5/10
Nice 2012 jún. 06. - 17:37:26 5/10
(69/144)
Tovább növelem azok táborát, akiknek nem tetszett a film.
RoyTucker 2012 jún. 06. - 09:09:04
(68/144)
Aki szerint ez a film a világ legrosszabb filmje, annak nem túl magas az érzelmi intelligenciája, és empátiája (és nem látta a Deltát). Tényleg nem hétköznapi a téma, és nehezen emészthetõ a film, de nagyon elgondolkodtató!
1/10
Ebrithil 2012 máj. 16. - 23:52:51 1/10
(67/144)
Életem legeslegrosszabb filmélménye. Másfél órán keresztül semmi nem történt! A filmet azokkal a jelenetekkel töltötték tele amik a jó filmeknél a jelenetek közötti átvezetés szokott lenni. Kevesebb szöveg volt benne, mint egy 20 perces sorozat részben és az is semmitmondó és jelentéktelen volt. De helyette nézhettük a fõszereplõ fejét, és testét 200 féle különbözõ testhelyzetben. Az liftben állós jelenet pl hosszabb volt, mintha én mennék fel a 10.-re a való életben. De ami a legrosszabb filmmé tette, hogy NINCS TÖRTÉNETE!! Hihetetlen.
1/10
csillamfaszlama 2012 máj. 16. - 23:51:05 1/10
(66/144)
Hihetetlenül r o s s z volt. Nagyon. Nagyon. Életem legrosszabb filmje, de lehet csak azért érzek így, mert többet vártam tõle. Azért amikor 10percig nézhettük a tarkóját, az nagyon megérintõ jelenet volt. Vagy a félórás liftezése/metrózások.
7/10
beo71 2012 máj. 09. - 12:07:18 7/10
(65/144)
Erõs film, Fassbender kiemelkedõ alakításával, de én is egy-két jelenetet öncélúnak éreztem, a Mulligan:New York, New York dal pedig háttértörténet híján nem szép, hanem egyenesen idegesítõ.7/10.A film viszont inkább a jó, emlékezetes kategóriába sorolandó,csak néha zavaró, nem tökéletes, nem nézem újra mostanában.