Téma: Skins

9/10
gemus87 2008 dec. 22. - 21:10:40 9/10
(239/759)
Január 6-tól újra Skins a Cool-on :):)
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 21. - 23:45:36 10/10
(238/759)
ugye nem akarjátok azt mondani h az uccsó rész az UTOLSÓÓÓÓÓÓ részt nem fogjuk kibeszélni,elemezni,atomjaira bontani???:O:O:O
ez nagy nagy tiszteletlenség lenne: )

Nem tudom h ti h éltétek meg,de én nagyon vegyes érzelmekkel..úgy kezdõdõtt mint az összes többi rész talán,semmi különös momentum,de az elsõ 10perc után esett csak le..Chris meghalt.nem lesz benne hiába is várom.aztán csak múltak a percek és egyre közeledett a vége az egész történetnek: (
aztán..amikor Chris "apja" azért írom így h mindenki érzékelje h fhúúúú..ez nem apa ez egy hadne mondjam ki h mi..
és amikor azt hajtogatta egyfolytában h "én vagyok az apja.az én fiam volt" hát h is mondjam..folyamatosan k.anyáztam,és minden 1es "én fiamnál" fejbe tudta volna rugni..és az is dühítõ volt h Sid csak ült/állt ott és nem mondott semmit..nem mondta el neki h egy apa nem így viselkedik..nem is fogalakozott Chrissel most meg nem engeni h a családja-mert Chrisnek õk voltak a családja-ne menjen el a temetésre??!!mert h mit szolnak a rokonok pff..kinem szarja le a rokonokat..de aztán amikor Jal-lel a temetõben vannak..az azért igaznak tünt..ott már biztosan felfogta a dolgokat..: (
aztán a koporsórablás..: ): ) ez olyan Chris stílusú dolog..passzolt hozzá..: ( és õ is értékelte volna : )
ott van Anwar és Szkrecccs ( xD )..amikor a szobában ültek és arról beszéltek h ki hol lesz 5év múlva..-hmm hát ezen én is elgondolkodtam,és átvetítettem a dolgokat az én barátaimra..-egy picit dühös lettem rá is h miért mondd Anwarnak ilyeneket..aztán amikor felszáll a buszra..õ meg ott arad és nézi õt..Anwar pedig el sem köszön tõle..egy picit megsajnáltam..mert õ 5év múlva is ugyan ott lesz..talán nem..de barátai továbbra sem lesznek..
Tony és Sid..iszonyat aranyos votl amikor odaadta neki a repcsijegyet^^
"-mink mennék NewYork-ba?-vékony,szõke és azt mondja sok x h WoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoW " ^^
annyira aranyos volt..és szomorú h elment..már nem jött vissza a forgóajtóból: (
jah és "felejtsd el a sapkát.retardáltnak tünsz." xD
Tony és Michelle..csak ennyi.."-és ha nem vagyok kész?
-mire?-mindenre.."
és a vége pfúúúúú nah az nagyon hatásos zárás volt szerintem:O:Oolyan sokkoló vagy nem is tudom h fejezzem ki magam..dúrva volT nah..Effy..abban az ágyban..abban a takaróban..KEGYETLEN JÓÓÓ VOLT!!!!!tökéletes befejezés!
viszont maradt bennem egy hatalmas kérdõjel???????????!!
Sid és Cassie..valaki aki tudja.kééérlek azt nem kell elmondani h jó lesz e vagy rossz..de ugye találkozni fognak?????
aztán még egy dolog ki van írva h Skins cool jan.6!!az lehetséges h újra elkezdik adni?: )

nah háát be is fejezem most már..asszem van mit olvasgatni: )
és remélem lesz is még.h válaszoltok h ki mit gondol: )
jah és régen ilyenkor..már csak 17perc és skins..de most nincs: (
és a búúcsúúzás: " CsEsSzÉtEkMeG ! ! ! "
kill_switch 2008 dec. 21. - 22:13:09
(237/759)
Hy all.

Valaki letudná nekem írni a címét annak a számnak ami a S02E06-os részben van, mikor elkezd Tony pörögni a disco-ba.?
10/10
"károly" 2008 dec. 16. - 18:35:38 10/10
(236/759)
Hát, lehet hogy nem oda futott... és sokminden nyitva maradt. De ez így jó. Ilyen a gimnázium vége. Ült a két "gyászoló" arc kiltözve és elfogott az az érzés mint a saját ballagásomon. Ki vagyunk öltözve de kurvára nem az elmúlásról szól. Nekik ott asszem szintén nem. Na ennyit a telibetalált hangulatfestésekrõl. Még lenne vagy 10, amiket nemí írok le.
Ja és Sid biztos jó csigát készített a képeslapból :D
Hát akkor egyelõre ennyi.
Megszerzem és megnézem eredetiben. Remélem mások is.
Aztán... lesz/van 3.? Nálunk?
10/10
Evelin... 2008 dec. 16. - 17:38:35 10/10 Előzmény Vinogradov
(235/759)
Köszönöm szépen:). Persze viszont kívánom!!:) És mindenki másnak is!!
Nem is esett még szó igazán az utolsó részrõl:O:O....
Ohhhh a fene az utolsó volt...:S De kár...
Mi lesz így a fórummal?:)
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 14. - 19:14:47 10/10
(234/759)
^^ )
10/10
offtopic
Vinogradov 2008 dec. 13. - 20:53:26 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(233/759)
"Jah és bocsi h csak ilyen késõn reagálok,de nem sajnos én nem a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészkarán vagyok: )"

Köszi a választ - csak szimpla kíváncsiságból kérdeztem.



"én csak egy szimpla BGF-es gólya vagyok: )
jóéjt: )"

"Szimpla" BGF-es???
Ne viccelj, az nagyon komoly hely ám!!!
10/10
offtopic
Vinogradov 2008 dec. 13. - 20:51:03 10/10 Előzmény Evelin...
(232/759)
"Igen azért csak akad közös kedvenc karakter ( wow 3x-os alliteráció:D, bocsánat csak készülök az érettségimre és lehet, hogy ez ment az agyamra)."

Húú, sok sikert - hidd el meg tudlak érteni. Már a harmadik vizsgaidõszakomat kezdem és még soha nem volt ennyire kétségbeejtõ a helyzetem (10 vizsgám lesz januárban).

(Bocs az OFF-ért...)
10/10
Vinogradov 2008 dec. 13. - 20:48:35 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(231/759)
Csatlakozom az elõzõ hozzászólókhoz:

Alig várom azokat a gondolatokat...
10/10
Vinogradov 2008 dec. 13. - 20:40:57 10/10 Előzmény gemus87
(230/759)
OK, én befejeztem...
Csak gondoltam, egy Cassie-t középpontba állító rész után talán bocsánatos bûn egy-két szót váltani a karaktere fejlõdésérõl...

Úgy látszik, nem az...

(Nem szántam semmilyen utalásnak, amit szántam - mindössze a rész megtekintése utáni prekoncepciómat fogalmaztam meg azzal szemben, aki látja - úgy látszik, túlságosan sajátosak voltak)...
10/10
madzi 2008 dec. 11. - 23:05:24 10/10
(229/759)
mit fogok ezentúl csinálni csütörtök és vasárnap esténként?
10/10
"károly" 2008 dec. 10. - 19:40:31 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(228/759)
"amúgy meg sok sikert majd ahoz az undi és utálatos érettségihez"
Szerintem a sorozat is arról szól részben hogy addig jó míg _elõtted_ az érettségi... aztán...
ja ez lehet hogy off volt.
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 10. - 18:24:38 10/10
(227/759)
Evelin de ari vagy^^
ígérem ah eszembe jut megint vmi leírom azonnal:)
majd az uccsó rész után:(
amúgy meg sok sikert majd ahoz az undi és utálatos érettségihez:S:D hála az égnek én már túlvagyok rajta pff:D:D
10/10
Evelin... 2008 dec. 10. - 15:34:39 10/10 Előzmény Vinogradov
(226/759)
1. Semmi probléma.

2. Igen azért csak akad közös kedvenc karakter ( wow 3x-os alliteráció:D, bocsánat csak készülök az érettségimre és lehet, hogy ez ment az agyamra).

Madmoiselle Dee ki azokkal a gondolatokkal, ne foglalják sokáig a helyett ottan ugyhogy vesd õket "papírra" hagy tudjuk meg mi is õket!:)
9/10
gemus87 2008 dec. 10. - 00:29:06 9/10
(225/759)
Végrevégrevégre...blablabla Cassie már 1000szerre is... Ez a sorozat csak róla szól, nem hiszem el h másról nem lehet irni.
Esélyes lett volna h kicsit is megkedveljem, de ez már sok volt, amit itt róla egyfolytában olvastam...

Evelin...-nel 100%ig egyet értek.
És kedves Vinogradov: v. nem akarja, hogy meggyõzzék, v. nem "nézte", csak "látta"...
Neked sem sikerült pontosan megértened h mit próbáltam leirni.

(negyedéves közgázos, enyhén álmosan)
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 10. - 00:15:00 10/10
(224/759)
Jah és bocsi h csak ilyen késõn reagálok,de nem sajnos én nem a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészkarán vagyok: )
én csak egy szimpla BGF-es gólya vagyok: )
jóéjt: )
10/10
Madmoiselle Dee 2008 dec. 10. - 00:10:16 10/10
(223/759)
hát igen nééztem is nem csak láttam..
még mindíg ezengondolkodom h mi történt és hogy történt mindez..annyira rossz h a baráti körömben senkit nem ragadott magával ez a sorozat annyira mint engem..egyedül érzem magam a gondolataimmal,és nem tudom senkivel megosztani õket,pedig sokminden kavarog a fejemben minden 1es rész után..
10/10
Vinogradov 2008 dec. 09. - 18:13:28 10/10 Előzmény Evelin...
(222/759)
"Olyat nem mondtam , hogy olyan semmilyen volt mert számomra( lehet , hogy félre értelmeztem és ez nem a válaszomra jött vissza) az olyan semmilyen inkább Anwar ( remélem így írják) ha nem lenne ott az se baj, de ha már ott van az se zavar. Mondjuk az oroszos részben tetszett amikor átesett a "tûzkeresztségen".:)

Meg voltak vicces dolgai."Cassie annak ellenére , hogy hogyan viszonyulok hozzá semmi esetre sem mondanám semmilyennek még én se pedig ugye mint említettem nem a szívem csücske."

Értem.
Bocs, ha félreértettelek...



"Chris......szegény:(:(. Annyira kár érte. Rég volt ennyire szimpatikus egy sorozat karakter."

Na tessék, örülök, hogy van legalább egy közös kedvenc karakterünk...
10/10
Vinogradov 2008 dec. 09. - 18:11:46 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(221/759)
"Esküvõõõ?:D:Dhát ez poén..bocsi csak ez a mondat picit meglepett:Dde szerintem te sem gondoltad komolyan.."

Igen, ez eléggé - hmmm... dél-amerikai lélöttybe illõ befejezés lett volna...



"háát nagyon jól tettem h ezt a részt vasárnapra hagytam,és nem néztem meg csütörtökön..tuti nem tértem volna magamhoz a további napokban..most sem..egyszerûen nem tudtam megszólalni..sokáig nem tudam eldönteni h mit ezdjek Cassivel..voltak részek ahol nagyon is szimpi volt..aztán az utobbi részekben-ahol írtam is h mindnenkire iszonyatosan mérges voltam,rá a legjobban-nem..most rá kelett jönnöm h igen is szeretem Cassiet!!"

Végrevégrevégre!!!

Pont egy ilyen véleményre vártam, nem is értem, másokban miért nem született meg ez a reakció...
Azt hittem, hogy a 2X09 csak azt nem gyõzi meg, aki v. nem akarja, hogy meggyõzzék, v. nem "nézte", csak "látta" a szóban forgó részt...



"a végén ahogy ül az ágyon az almával a kezében és zokog..és a mindíg visszatérõ "egyél!" üzenet..
ami fura h szerintem én is így reagáltam volna..elfutok..mindent nem lehet rögtön feldolgozni..és Chris..ez miért kellett:(
Vinogradov..nem csak a te kedvenc karaktereid halnak meg mindíg:(
És ez a zene a végén..nincs rá jobb szó.. tökéletes .."

A szívembõl beszéltél - ehhez sok mindent nem lehet hozzá tenni...
Szerintem is tökéletes...
10/10
Evelin... 2008 dec. 09. - 16:22:03 10/10 Előzmény Madmoiselle Dee
(220/759)
Természetesen nem gondoltam 100%-ig komolyan:) Azért tettem a végére a mosolygós fejet:).