4/10
Bob19 2012 nov. 04. - 15:18:43 4/10
(219/279)
Uncsi.
Eddig is gondoltam, hogy valami hülyegyerek találhat ki ilyen baromságot, mint a fészbuk, de hogy tolvaj is azt nem tudtam. Azért mondjuk érdemes volt megnéznem, hogy még jobban tudjam utálni ezt a cukorberg gyereket.
Igaza volt a kiscsajnak az elején, hogy egy seggfej. De úgy látszik szereti ha annak nézik, mert a filmbe is beleegyezett amiben eléggé lealacsonyítják.
10/10
ms.AnnaMarvel 2012 okt. 20. - 23:20:07 10/10
(218/279)
egyeteértek a port.kritikával, noha néhol még mindig belezavarodok a körmondatokba.
a színészek zseniálisak, és az elmondásra hullára semmilyen storyline ellenére egyszerûen fantasztikus film. Andrew Garfield-ot imádtam benne.
1/10
Hemish 2012 szept. 07. - 16:14:34 1/10
(217/279)
Mivel gyakorlatilag gyûlölöm a f*szbúkot és mindent amit képvisel, képtelen vagyok azt mondani erre a filmre, hogy jó. Szerintem egy rakás cukormázas f*s. Egy emberi kapcsolatokra képtelen dilettáns barom kitalál egy tiniszociopatáknak való alkalmazást amire aztán a világ összes tiniszociopatája rákattan - gyakorlatilag rákényszerítve a normális embereket is hogy szociopatán viselkedjenek - magyarul a képmutatást felsõfokon mûvelve, a f*szbúkon éljék az életüket, a normális emberi kapcsolatok helyett.

Mivel az érték amit a film közvetit a nullánál is kevesebb, nem tudok erre jó pontot adni.
7/10
Matrixfan5 2012 aug. 23. - 23:27:53 7/10
(216/279)
Nem mondom hogy tetszett a film, viszont a minõségi tálalás miatt nem tudtam otthagyni ezért egész könnyen végignéztem! A Facebook egy népbutító ocsmány dolog, és ez a film rengeteg negatív dolgot sugároz magából az emberi társadalomra nézve! Nem ajánlom hogy megnézzük csak egy bizonyos értelmi szinttel és akkor ha unalmas esténken nem tudunk mást csinálni! Egy nagyon harmatgyenge 7/10!
Angelika 2012 jún. 11. - 15:57:58 Előzmény JamesFakeman96
(215/279)
Kis Pajtás!
Ne irigykedj, inkább tûzz ki magad elé egy CÉLT, dolgozz, s légy te is milliárdos!

A film tetszett.
10/10
Kumpirka 2012 máj. 25. - 23:55:07 10/10 Előzmény JamesFakeman96
(214/279)
Ha akkora idióta, hogyan lett belõle dollármilliárdos? Belõled mikor lesz dollármilliárdos? Ráadásul valószínûleg helyesen írni is jobban tud, mint te.
8/10
stomachh 2012 máj. 02. - 16:29:26 8/10
(213/279)
Kiváló rendezés, jó alakítások, remek filmzene. A történet érdekes. Bánom, hogy eddig nem vettem rá magam, hogy megnézzem. 8/10.
1/10
JamesFakeman96 2012 ápr. 13. - 16:17:27 1/10
(212/279)
Ez a film borzasztó! A Fhaszbook alapból 1 szar weboldal és most minek kellett ebbõl filmet csinálni? Hülyeség!
BARK FUCKERBERG IS 1 IDIÓTA!
8/10
offtopic
Mr.Niceguy 2012 márc. 06. - 12:10:17 8/10 Előzmény JetiRulez
(211/279)
"Csak mintha olyan gépies volna, érzések nélkül."


az informatikusok nagy százaléka ilyen...
8/10
JetiRulez 2012 márc. 04. - 23:17:43 8/10
(210/279)
Kifejezetten érdekes film. Nagy koponya ez a srác. Csak mintha olyan gépies volna, érzések nélkül.
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 24. - 20:20:28 Előzmény biff
(209/279)
Semmivel sem értek egyet, amit leírtál, mivel a fosbuk sokmindent a magyar verzióban is angolul ír, bemásolom a webfordítóba, mivel én francia, spanyol és magyar nyelveken beszélek, és akár lol, akár nem, azt írja "lejárt a számlája" én ezzel misz@rt kezdjek ráadásul, ez már régen volt, azóta rájöttem, h a csõcselék gyüjtõhelye, hello Kitty, meg lájk hegyek...béna sz@r.
Égõ nem fent lenni? Vállalom égjek, akár a pokol tüzén is.
Azért kivi lennék egy hasznos funkcióra belõle...mert én anélkül is elvagyok, úgy tûnik nem nélkülözhetetlen.

A film pedig nagyon vacak...sajnálom, a szíanészi alakítások bénák, a story hihetetlenül unalmas és undorító.

Fogalamam sincs hol van reklám a google-on, nekem tök fehér a keresõoldal...nem vibrál mindenféle villodzó kupon és biztosítási rémség.
biff 2012 febr. 23. - 23:10:36 Előzmény brrrrrrrrr
(208/279)
akkor te a telefonkönyvet nézegeted ha vkivel fel akarod venni a kapcsolatot? abban nincsnenek reklámok mi...akkor neked a google is undorito? mert televan reklámokkal. jo ha az akkor inkább fizess érte...ugy jobb? nekem meg az az undorito ha vki az ingyenességet szem elöl téveszti a számos hasznos funkcio mellett.
a facebook egyébként sem pusztán attol lett sikeres mert "ellopta" m.z. mástol az ötletet - amit hozzáteszek hogy egyáltalán nem lopás, mert közösségi oldalak már elötte 10 évvel is léteztek. a benne felhalmozott egyéb ötletektöl lett az ami, amik eddig nem léteztek.

ahogy internetes keresés is létezik már 20 éve, 10 évvel késöbb mégis a google jött és vitt mindent a benne felhalmozott ötletek miatt, amiket egyáltalán nem loptak.

de emlithetnék nagyobb horderejü dolgokat. einstein sem talált ki sok mindent, csak ötvözte egyéb saját ötleteivel a korábbi munkákat (éééssss nem peddddig elllllopta), és ez a rendszerbe foglalás az ami zseniális általában minden mérföldkönek számito ujjitásban.

stb.

timberlake meg jol játszot, és általában jol játszik. amugy utálom:D

ha te egy reklámoldalrol jutsz az fbre...meg hogy lejárt a számlád...:D:D:D:D hát ez megalol...sztem te a myvipre reggeltél nemde?:P

ui: nem vagyok fb fan, de hát "sajnos" elég sok hasznos dolog van benne (nyilván az értelmes dolgokra gondolok most)

egyetlen dologgal egyetértek hogy jo film.
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 10. - 07:32:54 Előzmény Képkockaördög
(207/279)
Timberlake nem volt jó a filmben, nem játszott jól.

A facebook, egy nagy reklámoldal, rengeteg embernek reklámoznak napi 25órában, hurrá, mi ehhez képest a mozgókép:D
brrrrrrrrr 2012 febr. 10. - 07:28:06
(206/279)
Kezdjük azzal mennyire undorodom a facebooktól, egy hányásnak tartom, a csõcselék gyüjtõhelye. Gondoltam megnézem a filmet, hátha szimpátiát keltenek bennem a fb iránt, hát nem így történt, sõt...
***SPOILER***
A facebook feltalálója egy becstelen és rosszindulatú ember volt, aki átgázolt másokon, egyszerüen gusztustalan, amit tesz, ahhoz képest, h nem érdekli a pénz, eléggé ragaszkodik hozzá.
Tehát a fb, amilyen undorítóan indult, végig tartja ezt a stílust, igénytelen, reklámokkal teletûzdelt. Volt egy pár kamu accountom, amit egy idõ után mindig kitiltott a face, h miért sosem tudom meg, bár olyat írt, h a "számlámmal van valami" hát én nem nyitottam számlát a fb-n ugyh fogalmam sincs mirõl gagyog. Már csak úgy enged regisztrálni, h megadjam a telefonszámomat, hát kicsit vicces lenne, ha a reklámoldalak, már nem csak az e-mailemre küldenék a spamjeiket, hanem a telefonomra is:D Röhej. Mekkora poén, h a filmben védekeznek a reklámok ellen, manapság meg a facebook oldalára nem tud az ember anélkül felmenni, h ne egy reklámoldalról kelljen az fb-re továbbjutni.
***Spoiler vége***

Van egy jelenet a bemutatóban, ahol Mark exbarátnõjének könnyezik a szeme, hát ez nem is volt benne a filmben, pedig vártam a jelenetet.

A film maga nem rossz, bár néha ugrabugrál a ***SPOILER***perek között*** de azért türhetõ, viszont, amirõl szól, amiatt: 10/4
3/10
Babilon 2012 jan. 08. - 20:01:30 3/10
(205/279)
Valósághû a film? Nem a Facebook alapítására értem, hanem az emberi kapcsolatokra...

-SPOILER-
Mert, ha igen, ez a film határozottan unszimpatikus embernek állította be M.Z.-t, aki a nagy terjeszkedésben nem nagyon volt "hajlandó" észrevenni, hogy fokozatosan elveszíti a barátját... Egy igazi legendás "lúzer" volt, aki kezdetben sértettségében posztolgatott a neten, aztán mások elejtett mondataiból ötletelgetett. Ehhez is kell egyfajta tehetség.
-SPOILER VÉGE-

Remélem az életben nem ilyen.
A film eseménytelen, szürke és teljesen hétköznapi. Oscar jelölést meg végképp nem adtam volna a fõszereplõnek.
Persze ezek az én benyomásaim, ahogy olvasgattam, itt a többségnek tetszett. Hiába, mások vagyunk. :)
Szóval, aki nem látta, nézze meg!
1/10
HARCOS TIBI 2011 nov. 28. - 20:55:33 1/10
(204/279)
Ha engem kérdeztek,Paulo Costanzo jobb lett volna fõszereplõnek.
9/10
kiro.O 2011 nov. 27. - 14:25:05 9/10
(203/279)
Eleinte úgy álltam hozzá a filmhez, hogy most komolyan? Egy film a Facebook-ról? De végül tegnapelõtt megnéztük, és nagyon tetszett. Egyáltalán nem volt dokumentumfilm jellege, pedig valami olyasmire számítottam. A színészi alakítások szerintem nagyszerûek, és tetszett a tárgyaláson való visszaemlékezéseken alapuló felépítés. Amit külön díjazok, az a humor, volt benne pár nagyon jó és odaillõ poén. De emellett a dráma sem maradt el, egyszóval jól volt összerakva a film.
Egyáltalán nem "facebook kockáknak" való film. Engem pl az utóbbi idõben különösen irritál a sok fejlesztés az oldalon, nem vagyok egy "függõ", de azért használom. Mivel a film nem arról szól, hogy istenítik a Facebook-ot, hanem arról, hogy mégis hogyan alakult ki ez az egész, szerintem bárki megnézheti, akit kicsit érdekel a dolgok háttere.
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 27. - 00:15:52 10/10
(202/279)
Rohadt szemetek ha más halálán akarnak pénzt szerezni...
10/10
andesz89 2011 okt. 26. - 22:07:56 10/10 Előzmény _Freddy_
(201/279)
nem hiszem hogy aki facebook fanatikus annak jobban fog tetszeni.annak biztosan fog aki Fincher munkáit szereti és igényli a jó filmeket,jó dialógusokkal,remek színészekkel,kiváló zenével
5/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 26. - 11:12:46 5/10
(200/279)
unalmas egy film ez, nem ajánlom senkinek, csak aki nagyon facebook megszállott, annak esetleg