mihenike 2019 jan. 25. - 21:08:09
(427/1547)
Szia/Sziasztok

Még csak a tegnapit tudtam megnézni!
Arda feje a végén minden pénzt megért! ùgy látszik öregszem, de én sajnálom Ardát!
Efsun ahogy megjelent a bárban, ahol az unoatestvérek buliztak, komolyan félelmetes volt!

Zeynepet is sajnálom, mert szegénykém ïgy vesztette el az ártatlanságát és ùgy érzi, hogy Arda eldobta, mint egy használt zsebkendöt!

Juj Beyza anyja is kezdi az erkölcsös beszédet, hogy Hayrettin hozza el a szüleit, különben nem lesz frigy :D

Na Ilyasnak és Szultánnak is van egy közös titka, akkor az csak az lehet, hogy Efsun anyja Szultán... (ezt csak gondolom)

Ates marasztalta a kisfiát! Bahar csodálatra méltó, ahogy támogatja Atest ebben a helyzetben is!

Azon mindig jót mulatok, amikor a 3 fös bünbanda várja Ardát! Szali a nagypapa, Szultán a bekötött fejü boszorka és Efsun a monoklis fejével :D Arda megkérdezte, hogy honnan van a felvétel és nem lett gyanùs neki, hogy mindent ez a 3 beteg ember tervezte el! Szali egyszerüen azt mondta, hogy volt ott néhány kamera, amit le kellett szedni! Arda pedig elhiszi, hogy ezek ilyen technikai zsenik :D
mihenike 2019 jan. 25. - 20:50:59
(426/1547)
Ez olyan szép volt, hogy könny szaladt a szemembe! öket nagyon szeretem!!!!
mihenike 2019 jan. 24. - 22:23:33 Előzmény dioon
(425/1547)
bocsi a pici pohárra nem reagáltam! az kegyetlen, hogy milyen kicsi és 2 kortyot isznak belöle!

Ahogy Efsun ette a kebapot... mint valami paraszt :D Szultán nem hogy fözött volna Ilyasnak! majd Muzzaffer föz neki :D

Tényleg, Müge barátja, Berk, az ékszertolvaj, eltünt, mint a kámfor :D a forgatókönyvíró lapozott egyet :D

Még a felénél sem járunk, de kb 15 ember meghalt benne :D Yusuf, Edibe, volt az elején még az a soför, aki „feltámadt“, Nuran, Asim anyja, ez az Ayhan, és még ki tudja, hogy kik :D persze Ates szülei!
De a végén még az öreg Atahant is feltámasztják, Mehmet és Hülya apját :D
mihenike 2019 jan. 24. - 22:14:51 Előzmény dioon
(424/1547)
juj de Süreyya férjét ki ölte meg? a végén kiderül, hogy Ilyas meg Ganime :D haha


Hülya mehet ùjra az elmegyógyintézetbe, ha megtudja, hogy Arda elvette Efsunt


mihenike 2019 jan. 24. - 20:31:10 Előzmény dioon
(423/1547)
azt hiszem Efsun eladta az okos telefonját :D de lehet hogy nem :D az is lehet hogy lopta a kamerát :D
9/10
dioon 2019 jan. 24. - 16:01:29 9/10 Előzmény mihenike
(422/1547)
Keine Ahnung...
Nem ismerem a muszlim vallás paragrafusait.
Ha korhoz kötött akkor például Hasretnek is vagy épp Süreya-nak is vagy Muzafernek is kéne hordani...
Különben már egy-két török sorozatban úgy vettem észre,hogy aki házasság előtt nem hordta az utána sem kötötte a fejére ...ezt tényleg nem tudom mi alapján van "meghatározva".
Mindenesetre a szegénységet jól tudják szimulálni és visszaadni. :)
De mondjuk azt nem értettem,hogy a múltkor még ennivalóra sem volt pénz,de Sultan 200? Lírás kamerát vett ...:D
mihenike 2019 jan. 24. - 15:49:12 Előzmény dioon
(421/1547)
A Kopftuch nem csak bizonyos kor után kötelezö? illetve ha valaki házas? persze a gazdagok már nem is hordják, csak Ök a nyomortelepen :D
Efsun képe meggyógyulhatna már, mert ijesztö :D
9/10
dioon 2019 jan. 24. - 15:45:18 9/10 Előzmény mihenike
(420/1547)
Különben érdekes,hogy állandóan egy korty teát szűrcsölgetnek abból a különleges "megfogni nem lehet olyan pici" pohárból. Víz helyett is,mert értem,hogy náluk ez olyan mint nekünk a kávé de na....:D
És ez a Kopftuch...de az is érdekes,hogy nem mindenki viseli. Például Efsun ill. Bahar is nyomornegyedben nőtt fel ahol a "vallás" szinte elkerülhetetlen,de ők nem hordanak,max.különleges alkalmakkor mikor sok ember gyűlik össze.
mihenike 2019 jan. 24. - 15:38:15 Előzmény dioon
(419/1547)
A „halottas“ szállítónak pont azért „tetszik“
a színe, mert nagyon morbid :D

Szívemböl szóltál! borzalmas rongyokat hordanak :D
9/10
dioon 2019 jan. 24. - 15:34:32 9/10 Előzmény mihenike
(418/1547)
Servus!

Neked pont Salinak a halottszállítója tetszik?! :D
De lesz még Efsun-nak tárgyalása... Én kezdetektől nem bírom Arda-t...nagyon arrogáns és jelentéktelen.
Tipikus gazdag "alfahím".
A félkegyelmű Beyzát már direkt észre sem veszem,mert borzalmasan idegesít.
Én személy szerint teljesen feleslegesnek tartom ezt a "Ganime"féle mellékszálakat,annyira értelmetlen és jelentéktelen a szereposztásuk. Feleslegesen csak az időt veszítik a többiek.
Nem is beszélve az anno Güleser kezét kérő rendőr krapeknak az anyjáról....förtelmes.
Azok a rongyok amiket hordanak...komolyan mintha valami román sorozat lenne :D
mihenike 2019 jan. 24. - 15:00:32 Előzmény dioon
(417/1547)
Szia!

Hülya öröme határtalan! Megváltoztatja a gyerekek vezetéknevét!


és így lesz Efsunból ismét Atahan, ahogy összeházasodnak Ardával.... most még csak megzsarolják, de késöbb öszintén egymásba szeretnek, vagy sem?!?



Sajnálom Ardát, azért eddig annyira nem volt Ö negatív karakter.

Beyza itt kémkedik Efsunnak, annyira buta ez a nö

Efsunnak nem lesz tárgyalása??? arról is megfeledkeztek a forgatòkönyvírók?!

Ezt az Arzut annyira nem bírom! mindig olyan szende fejet vág, közben meg biztos bekavar majd Atesnek meg Baharnak!

Ganime itt papol az alkohol fogyasztás veszélyeiröl. de most tényleg nem tudom, hogy lefeküdt Zeynep és Arda vagy csak Zeynep beájult és nem emlékszik semmire?!

Imádom Szali pink színü kocsijàt :D Szultán undorító nöszemély. annyira idegesítö!

Hasret és Bahar ùgy vásárolnak, mint Julia Roberts a Pretty Womanben :D Hülya és Fülya eszmecseréje Hasretröl nagyon vicces volt :D
9/10
dioon 2019 jan. 23. - 16:57:02 9/10 Előzmény mihenike
(416/1547)
Valóban csóri Illyasnak most nincs igazán jelentős szerepe azon kívül, hogy néha bevágják ahogy a tolókocsiban ücsörög...:D
Efsun is a festett búrájával,nagyon hanyagolt :D nem valami élethűen van kipingálva...spóroltak a költségvetésen :D
mihenike 2019 jan. 23. - 16:26:29 Előzmény dioon
(415/1547)
Grüß dich :D
Bahar és Ates most konkrétan az agyamra mennek!
Szali indíthatna egy „sírásó-workshopot“ :D
Zeynep és Arda lefeküdtek egymással?! mert akkor oda a kisasszony becsülete! majd mondhatja a magáét Ganime :D
Eddig Zeynep volt az egyetlen szimpatikus karakter a nyomortelepröl.
Ilyassal is csak többen vagyunk :D semmi haszna nincs szegénynek :D
9/10
dioon 2019 jan. 23. - 16:03:53 9/10 Előzmény mihenike
(414/1547)
Grüß dich!
Kiborultam tegnap a szinkrontól...
Efsun mikor a kocsiban magyarázott,egyszerűen levettem a hangerőt a TV-ről. Ritka éles és idegesítő hang nem mellesleg verselve felolvasva levegő nélkül...
A nyaralóba való menekvéses jelenetben én is a logikát kerestem :D
Mondtam,hogy a történet ismétli önmagát...de azért ez elég morbid,hogy így már rutin szerűen mindenkit elásnak semmi következmény nélkül.
Zsarolni fogják Arda-t. Amit majd jól tesznek,mert megtehetik,így lesz Efsun újra Atahan.
Bahar tegnap konkrétan átaludta az egész epizódot,a végére bevágta azt a f*sz képet ....borzasztóan kiábrándító mikor eltorzul a feje,mikor a szülei közelednek vagy épp hozzászolnak.
Ates semleges,mondjuk eddig sem volt a kedvencem...semmit mondó a karaktere.
mihenike 2019 jan. 23. - 15:51:58 Előzmény dioon
(413/1547)
ez most komoly?!? ... Arda és Efsun ott hagyják az utcán a holttestet és elmennek a nyaralóba! közben itt elmélkednek a nyaralóban és Arda kétségbeesve kéri Efsun segítségét! hihetetlen! Erre Efsun: „fogadd el a nénikém
segítségét“ Ardának nem
gyanùs hogy-hogy kerültek ezek ide a hullával?! vagy itt ki lett vágva egy jelenet?! Szali csak annyit mondott, hogy „mi találtuk meg“.
Én most sajnálom Ardàt.
Mindezek után hogy a fenébe fog beleszeretni Efsunba...?:D

Azt különben az Atahanok nem tudták meg hogy Yusufut az öreg Szali ásta el a keretben?!?

szegény Zeynep felébredt, Arda sehol nincs, helyette megjelenik Ganime a hotelben... „Mit ittál? mit fognak szólni a szomszédok?“ itt jajveszékelnek a hotel elött.

Bahar miért nem a szép kis szobájában alszik? Egyik este itt, másik este ott :D bár ez érthetö, össze van zavarodva!

Mehmet nagyon rosszkor bízza rá az írányítást Ardára... tehàt Ö már tud a betegségröl... csak a többiek nem tudjäk!

mihenike 2019 jan. 23. - 15:02:02 Előzmény dioon
(412/1547)
Szia! Sziasztok!
Nézem a tegnapi részt! ez kegyetlen, hogy mindig leismételnek 10-12 percet az elözö részböl!
Tehàt Arda megölte Ayhant... Hihetetlen, hogy ezek az ostobák így àtverik Ardàt! Ahogy Mehmet Emír mondta, ez egy „bünbanda“!
Szali: „én több hullàt nem àsok el“
Szultán: „nem mehetünk a rendörségre“
Efsun ordibálása kiborító!!!! néha olyan jelenetek vannak, mintha nem is színészek játszanának, hanem reality show lenne :D
folytköv.
mihenike 2019 jan. 22. - 21:52:22
(411/1547)
Mehmet és Hasret a kedvenceim :D talán az egyetlen normális pár a filmben :D
Ates most nem szimpi
mihenike 2019 jan. 22. - 15:27:09 Előzmény dioon
(410/1547)
Ilyas és Ganime titka vajon mi lehet? :D
illetve Szultán és Ilyas is olyan furcsa pofàkat vágnak mindig, még a végén kiderül, hogy Nuran nem is volt az anyja :D

De szép házat vett Hasret mami! aranyosak Mehmettel. és végre kicsit normálisabban néz ki! Fülya és Hasret is olyan szobát rendeztek be, mintha Bahar még kislány lenne. Ebben a részben nagyon jól ábrázolták anya és lánya szenvedését!
Vannak néha pillanatok, amiket jól elkap a rendezö!

Mehmetnek fàjt a feje! csak nem beteg lesz?!

Juj a kis erkölcsös Zeynep gyorsan àgyba is bùjt Ardával?!

Nem semmi, ahogy Szultán és Szali felvette a „gyilkosságot“ :D szegény kis Arda, kezdödik egy ùjabb kibogozàsra vàró szál :D
mihenike 2019 jan. 22. - 15:06:29 Előzmény dioon
(409/1547)
Szia :D ùjra itt :D Szakine, Güleszel és Mucsela eltüntek... helyettük jött ez a borzalmas banda... Csavrie, Ganime, Muzaffer, Zeynep, Hanife... és ahogy írtad, olyan hirtelen, minden felvezetés nélkül jöttek, mintha mi sem lenne természetesebb...
Közben rájöttem, hogy a „bünbanda“ (Efsun&Szali&Szultán) Ardát akarják törbe csalni, megzsarolni és visszajutni a villába!
Fülyának nagyon nem àll jól ez a mesterkedös szerep...
Hasretet sajnálom, mert Bahar elég hülyén viselkedik.
Doruk szülinapi buliján ismét kifolyt az agyam!
Ganime miért nem dùgja a lányát kolostorba?! az agyamra mennek ezekkel a maradi nézeteikkel :D ahogyan te is írtad :D
Tiera 2019 jan. 22. - 10:46:48
(408/1547)
Elég furán rakták össze ezt a sorozatot. Bahar például addig szerette Hasretet amíg nem tudta, hogy az anyja. Még azt is mondta neki, kár hogy nem ő az anyja. Most meg elfordul tőle, mintha Hasret tehetne mindenről. Ráadásul szívesebben van az Atahan villában, ahol minden Efsunra emlékezteti, ahelyett, hogy odaköltözne az anyja házába. Nekem egyébként az a ház és a kertje is jobban tetszik mint a villa.
Azt én is furcsállom, hogy a leégett ház miatt nem nyomoz a rendőrség, pedig a tűzoltók mondták, hogy nem elektromos zárlat okozta. Fülya épp olyan gonosz mint Efsun, hiszen amíg nem tudta, hogy nem ő a bátyja lánya, akkor is mindig szemétkedett vele. Meg akarta fojtani, elraboltatta a donort stb. Őt is csak a vagyon érdekli.