mihenike 2019 jún. 26. - 20:07:42 Előzmény ninjago
(767/1547)
szóval a hétföi és keddi részt néztem meg. nagyon érezhetö volt az évadváltás... és nem akarom elkiabálni, de talán ez lesz a legjobb évad?!? mert én csak kapkodtam a fejemet :D
Nagyon tetszett (még jó hogy az elmùlt 6 évböl nem csináltak külön egy évadot) a Nedim ùr féle 10 perces mese, aki esetleg most kezdte el nézni, az is be tudott volna csatlakozni, hiszen màr semmi köze a mostani eseményeknek, ahhoz, ahogy a sorozat indult... ki emlékszik màr Mucellára vagy Sakinére ....?????
Ilyas apuka meghalt! szegény!
Tehát Bahar 6 évet ült 9 helyett!
Ates elhagyta Bahart... teljesen igaza van abban, hogy miatta történt minden, mert nem adta fel a bosszùt... egy nagy barom!
viszont nagyon sajnáltam Bahart! komolyan megérintett a szenvedése!!!!
De a legjobban Hülyát sajnáltam, még el is sírtam magamat, ahogy Cemre megalázta és, ahogy Beyza adott neki pénzt!!!! (persze Hülya is sokszor megalázta Cemrét, de ezek szerint igaza volt abban, hogy Cemrét csak a pénz érdekli)

Efsun&Arda: Efsun sikeresebb és gazdagabb mint valaha, viszont ez a büntudat teljesen felemészti, eltávolodott Ardától is, és ezt ki fogja használni Zeynep. (nagyon ronda nö ez az ùj-Zeynep).

Szultánt meg hogy felaranyozták?!? undorító egy nöszemély!!!!

Bahar 5 évnyi gondolkodás után felkeresi a növért... annyira mégsem bamba...?!?

Cemal&Müge: az ö életük is egy nagy káosz!!!
Hol van már Mehmet?!?
Kenant pedig évek óta nem találta meg Ömer nyomozó!

Atest továbbra is csak a bosszù élteti, most Kenan unokahùga után kémkedik...

Mindenesetre nekem tetszett ez a két rész :D
mihenike 2019 jún. 26. - 17:52:42 Előzmény ninjago
(766/1547)
Szia! végre van idöm megnézni a részeket! lemaradtam megint!
290.részt. Már megint olyan gyorsan történnek az események, hogy fel sem fogom mi van már.... :D
szóval 7 hónap hip-hop eltelt!
ki ez a nö a börtönben?!? olyan ismerös a youtube-ról!!!!!
SPOILER Mehmet Emír oldalán láttam SPOILER
Baharnak milyen büntudata van Efsun miatt, pedig mennyit szemétkedett vele azelött!!!!! a szülés idöpontjára eljött mindenki! Efsun és Szultán másik gyereket nem tudtak volna örökbe fogadni?!? muszàj Bahar gyerekét elrabolni?!? Efsun igen csak ideges, Szultán viszont maga az ördög!!!!!
Ennek a forgatókönyvírónak nincs tùl színes fantáziája!!!!! kezdödik elölröl a lánycsere....!!!!! Az ápolónö nem is ápolònö és a nö együtt müködik a szervkereskedökkel :D jaaaaaj :D
szegény Bahar!!!!
Mehmet hol csavarog?!? szégyellje magát!!!!!
Ganime a hírmondó :) haha!!!!
Jaaaaaj!!!!! Zeynep és Cemal mikor váltak el, hogy most megint házasodni akar?!?!???

Szòval a kis Deniznek szemmel láthatóan semmi baja sincs, de az „orvos utasïtására“ inkubátorba teszik!!!! ezek nagyon kegyetlenek!!!! Hiába olvastam utána vagy làttam videót a youtube-on, engem nagyon megráz Bahar szenvedése!!!!
...“ Baharka baj volt a májával, nem tudott lélegezni“ mi van?????

Közben Atesék elindultak.
Oh ez a szerencsétlen Arda nem is tud semmit!!!!!

Salih is megjelent!!!! a jollyjoker, ha büntetrröl van szó....!!!!!

Ettöl a Cemrétöl tovàbbra is rosszul vagyok! és végre kimutatta a foga fehérjét!

Hülya pedig ismét bekattant!!!!nagyon jól játszik! és a forgatókönyvíró ismét nagyon „kreatív“ volt :D ùjabb gyùjtogatás!!!! Hülya felgyùjta a villàt, de elötte elköszön Beyzától és az anyjától! De Mehmetnek, Cemrének és Merijemnek égnie kell :D
Ahogy ott áll az égö villa teraszàn olyan volt mint egy boszorkány!!!!!

Kenan ül a tolószékében és szépen mindenkin bosszùt áll!
Nem elég, hogy Bahar elveszíti a gyermekét, még savat is öntenek az arcára!!!!! na ez már tényleg SOKKK!!!!!

Ates, Arda, Ilyas!!!! neeeeeee!!!!!! és közben nem is tudják, hogy mi történt Baharral és a kislánnyal!

ez a rész csùcs!!!!! ennyi mindent belesüríteni egy részbe?!?!?

Efsun és Szultán komolyan mondom, hogy elmebetegek!

Ez a rész hosszabb is volt, mint az àtlag!

Pszicho-thriller!!!!!!


Magenta99 2019 jún. 26. - 13:33:46
(765/1547)
Tudja valaki, miért cserélték le a Zeynepet játszó színésznőt? Ez a jelenlegi nő sokkal csúnyább és nagyon ellenszenves.
Cemre is kimutatta a foga fehérjét, látszik hogy egy velejéig romlott, gonosz és számító némber.

Hány rész lesz még?
Írjátok, hogy most kezdődött a 4. évad. Jajj! Már csak azért nézem, mert kíváncsi vagyok, mi lesz ennek az egésznek a vége.
Egy ideje átment a sorozat egyfajta börleszkbe, mintha mindegyik szereplő megőrült volna. Rikácsolnak, kárálnak, teátrális mozdulatokkal hadonásznak - kész vicc az egész.
mihenike 2019 jún. 24. - 20:46:00 Előzmény evabloch
(764/1547)
Az „eredeti“ szerint most egy ùj évad kezdödött... Nekem már volt párszor olyan érzésem, hogy olyan mintha egy másik sorozatot néznék :) elmebajos forgatókönyvíró! a rengeteg eltünt és ùj szereplö... a megszámlálhatatlan halott!!!!
Az ùj Zeynep pedig ijesztö az elözö szép színésznöhöz képest :D
7/10
evabloch 2019 jún. 24. - 19:31:12 7/10
(763/1547)
Hát, ez a mai rész olyan volt - legalábbis számomra - mintha egy teljesen új sorozat kezdődött volna! És ez az új Zeynep, milyen illúzió romboló tud lenni...
mihenike 2019 jún. 23. - 18:34:53 Előzmény Amiel
(762/1547)
szia! utána néztem, hogy a pénteki rész volt az eredeti török adások 3. évad utolsó része, a 100. bölüm. hétfön kezdödik a 4. évad.
mihenike 2019 jún. 21. - 16:56:48
(761/1547)
Sziasztok!!!!!
Szultán el kezdett kombinálni valamit a szörnyeteg agyában, hogy elveszi Bahartól a gyereket?!?
Bahar 9 évet kapott?!? pedig ott van a videó is, amin kristály tisztán látszik, hogy Kenan Atesre céloz!!!!
Szóval Efsunt annak idején óvadék fejében elengedték... most meg Bahar 9 évet kap?!?!? Ates most egész normálisan viselkedik Baharral, ahhoz képest, hogy milyen csapnivaló férj!
Cemal mikor vált el Zeyneptöl, hogy most hirtelen el akarja venni Mügét?!?
Shrek és Tayfun, amilyen gyorsan jöttek, annàl gyorsabban el is tüntek... :D
Cemre és Mehmet mikor házasodtak össze?!? illetve Cemre nem is tünik olyan ártatlannak, mint, ahogy eddig beállították!!!!!
Szegény Hülya most megint idegösszeroppanást fog kapni?!? Kenan jól kitálalt neki Edibe-mamáról!
Kenannak hány élete van már?! sem Ates, sem Bahar nem tudták megölni :D
Ömer nyomozó mikor fogja már elkapni? pedig elég elszántnak tünik!
már alig várom a következö 9 év történéseit :)
martika7 2019 jún. 21. - 11:25:45 Előzmény mihenike
(760/1547)
Ha jól emlékszem Cemre nagynénje leskelődött akkor, amikor Kenan fegyvert fogott Atesre és le akarta lőni,Látnia kellett hogy önvédelemből lőtt Bahar, de nem mondta el a rendőrségen. Egy sunyi képmutató alak ez is.
martika7 2019 jún. 21. - 11:21:55
(759/1547)
Azért nem mindent tálalt ki Cemre nem mondta el mivel zsarolta meg kenan, hogy behálózza Mehmet Emírt. Például, de van még más is amit eltitkol. Kenan kapcsolatát Cemre nagynénjével, ami miatt az a gonosz nő Kenan mellett áll. Képes volt Kenan parancsára elrabolni Cemre fiát is.
7/10
evabloch 2019 jún. 21. - 08:25:25 7/10
(758/1547)
Egyszer össze fogom számolni, hogy ebből a sorozatából hányan NEM voltak MÉG börtönben. Azt hiszem, könnyebb lenne, mint azt számolni össze, hogy hányan VOLTAK!
mihenike 2019 jún. 20. - 09:18:09 Előzmény ninjago
(757/1547)
Szia! (288. rész) Micsoda véletlenek vannak!!!! Arzu és Bahar egy börtönben vannak!!!!
Kezdödik elölröl minden!!!!! Efsun ùjra mindenért Bahart hibáztatja!!!!! Arzu is itt cirkuszol... már „nagyon hiányzott“!
Tayfun bùcsùlevelét és öngyilkosságát megkönnyeztem, mert igaza volt abban, hogy ha Ö nem tér vissza, akkor Ates nem rohan Kenanhoz és Bahar sem kerül bajba... Vajon Ates tényleg távol tartja magát ezután Kenantól?!? azt nagyon kétlem!!!!
Miután Cemre elmondott mindent, ismét mindent elhitt a nyomozó....
Ömer nyomozó kórházi akciója nagyon tetszett!!!! mindent szépen összefoglalt, hogy ki és miért került bajba Kenan hibájából.... és mégsem kap Bahar valami enyhített büntetést?!?
Az tetszett, hogy Hülya megenyhült Efsun iránt. Sajnálom Ardàt és Efsunt... de egyszerre meg kell, hogy kapják a büntetésüket.
Kenan szöktetése is megint pszicho-thriller volt :D
mihenike 2019 jún. 19. - 15:05:51
(756/1547)
sziasztok!!!!! Mehmet Emírt direkt figyelmeztette a kökemény Ömer nyomozó, hogy lehallgathatják a telefont... erre Ö mégis felhívta Szultán....
Cemre és Mehmet mikor is házasodtak össze?!? mert már játsza az ùrinöt...
Tehát mostmár tudom, hogy Efsun miért fog megint bekattanni... mert elvesztette a gyerekét és Bahart hibáztatja...
Egyrészt sajnálom, másrészt neki is meg kell bünhödnie az elkövetett bünökért...
Cemre szépen kitálalt Kenanról... de azt senki sem kérdezte meg, hogy eddig miért hallgatott?!?!?
ez a forgatókönyvíró teljesen zizi :D
7/10
evabloch 2019 jún. 18. - 18:39:16 7/10 Előzmény mihenike
(755/1547)
Ember? Még egy állat is helyesebb, kedvesebb tud lenni!
mihenike 2019 jún. 18. - 13:57:29 Előzmény evabloch
(754/1547)
nagyon ronda ember!!!! remélem eléggé ráijesztett Szultán és többet nem látjuk :)
7/10
evabloch 2019 jún. 17. - 19:32:35 7/10
(753/1547)
Hát, ezt a bányarém Macit-ot, ha meglátnám éjjel álmomban, már fel sem ébrednék, mert nyomban megütne a guta! Én nem tudom, hogy lehet ilyen pofával valakiből filmszínészt csinálni!!!
mihenike 2019 jún. 17. - 09:51:56 Előzmény ninjago
(752/1547)
szia! megnéztem egyszerre a 3 részet 283-285-ig, amivel lemaradtam.... nos ebben még olyan jelenetek is voltak, ahol izgultam , hogy most mi lesz? :D Végre egy normális ember, akinek feltünik, hogy ezek a nök a nyomortelepen mennyire idegesítöek... :Ömer nyomozó! „imádom“, hogy hirtelen mindenki segíteni akar Baharnak... illetve Arda és Salih ölelgetik egymást ....
Persze szegény Baharnak menekülnie kell, mert meg akarta védeni a férjét egy pszicho-maffiózótól... de annak idején Efsun, Szultán és Salih mindent megùsztak...
Mehmettöl és Cemrétöl felfordul a gyomrom!
Kenan az egész vagyonát és hatalmát ráhagyná Cemalra?!?!? ugyanmár :)
Ez a Macit ritka ronda ember!
Efsun és Bahar szökése... no commet.... nem is igaz, hogy Ömerék nem tudják öket elkapni... pedig most bizonyíték is van... nem ùgy mint eddig, bármelyik másik ügy kapcsán...
Epekedve várom a folytatàst :)
mihenike 2019 jún. 15. - 16:46:19 Előzmény ninjago
(751/1547)
ahhoz képest, hogy ennyit szenvedett a szerepéért, igen hamar kiszállt... vagy kiírták?!? vagy miért tünt el olyan gyorsan, hogy csak a „kabátját“ hagyta hátra? ;)
7/10
nőinéző 2019 jún. 15. - 11:47:40 7/10 Előzmény ninjago
(750/1547)
Szia! Elmondhatja, hogy Ő ezt megcsinálta, és igen padlón volt minden értelemben.
ninjago 2019 jún. 15. - 07:56:39 Előzmény nőinéző
(749/1547)
Szia! Kösz az infót! Megérte vajon annak a nőnek ezért a szerepért? Hős ez vagy hülye?
Különben az egész sorozat kezd nagyon ellaposodni, legfőbb cél most már a műsoridő végtelen hosszabbítása.
7/10
nőinéző 2019 jún. 14. - 19:04:21 7/10
(748/1547)
ninjagonak
Szia! egy régebbi hozzászólásodra: Nuran 30 kilót hízott a szerepért. 110 kg lett, gyomorszűkítés, sport, stb., 52 kilót fogyott, 58 kg lett, a saját sem ismerték fel a reptéren. :)