mihenike 2019 aug. 27. - 15:20:22 Előzmény Sumomo
(987/1547)
mindenesetre számomra Sultán inkább félelmetes!
mihenike 2019 aug. 27. - 15:19:34 Előzmény Sumomo
(986/1547)
haha :D még kattantabbak az átlagosnál :D
1/10
Sumomo 2019 aug. 27. - 11:03:03 1/10
(985/1547)
mióta megtudtam, hogy a Szultánt játszó színésznő komikus, egész más szemmel nézem
(a mi Bach Szilviánkat tudnám a elképzelni hasonlóan)
1/10
Sumomo 2019 aug. 27. - 11:01:06 1/10 Előzmény mihenike
(984/1547)
akkoriban mindenki totál kattant volt az Atahan családban?
nem értem a múlt időt! :D
mihenike 2019 aug. 27. - 10:52:46 Előzmény libra26
(983/1547)
Szia!!!!! a tegnapi részben Efsun ismét bedobta magàt! miket mondott Baharnak?!? persze az igaz, hogy akkoriban mindenki totál kattant volt az Atahan családban, de arra nincs mentség, hogy elrabolta a testvére gyermekét!
(Reyhan mit okoskodik itt?!? fuuuu)
Asztaaaaaa!!!!! Sultan&Salih akcióján szétröhögtem magam! Salih arckifejezése?!? azt mondja „Sultan én most jobban félek, mint, amikor elàsultuk azt a férfit“ :D Ilyen félelmetes Hülya! és hol van Mehmet?!? soha nincs otthon :D
és már Cemrét sem keresi senki?!?
(Azt figyeled hogy nálunk kb egy hete mennek ezek a részek, amióta fényderült Nuran kilétére és ez egy nap lenne? mert ugyanabban a ruhában van Efsun és Bahar is)!
Arda monológja nagyon tetszett, hogy bizony az Atahan vàllalat nélkül és a nagybátyja bankkártyài nélkül nem olyan egyszerü az élet!!!!
Most valahogy sejtettem, hogy Sultan&Salih le fognak bukni, mondjuk mindent meg is tettek azért, hogy lebukjanak! az a létra a kerítésnek támasztva meg ahogy betörték az ajtót :) haha :)
Ates és Bahar végre feljelentést tettek, kíváncsi vagyok, hogy hova vezet még ez az ùtvesztö.... Nuran nagyon szereti Efsunt... nem tudom hogy fogadja majd el Bahart?!?
Most, hogy beteg lett és nincs tetö a fejük felett, így az lenne az ésszerü, ha haza vinnék a gyereket az igazi szüleihez...
No de a forgatókönyvíró biztos tartogat még meglepetéseket :D!
esmeralda 2019 aug. 27. - 07:11:55 Előzmény libra26
(982/1547)
Már bocs, hogy erre válaszolok, de másként nem tudok hozzászólni. Olyan ez a sorozat, mint valami rossz kábítószer, nem lehet leszokni róla. A kis Nurán körüli "vita" is elhúzódik, mint a rétestészta. Még mindig nem tudhatjuk, hogy a szerencsétlen Bahar visszakapja-e valójában a gyerekét vagy nem. Amivel Efsun érvelt tegnap, abban van igazság, de Bahar okosan válaszolt; ha ő maga kérte volna meg a ( mostoha)testvérét, hogy gondoskodjon a gyerekről, akkor lehetett volna tiszta helyzet.
Reyhaan meg hol angyal, hol meg ördög, de hogy is képzeli, hogy Atest ő fogja "kihalászni" magának. Már csak ötvenvalahány rész van hátra, csak kibírjuk.
Tegnap este megnéztem a Brown atyát, no, ahhoz képest a Sorsok útvesztője egy remekmű.
1/10
Sumomo 2019 aug. 26. - 21:31:16 1/10 Előzmény mihenike
(981/1547)
Te jó ég!
Komoly párkapcsolati problémái lehetnek a forgatókönyv írónak!
Azért nagyon köszönöm. :D
Úgy érzem magam, mint anno a Vadangyalnál, hogy ki bírja tovább én vagy a forgatókönyv írója.
Fogcsikorgatva, de nyeretem ugyan, de soha többet nem néztem se argentin, se egyéb latin-amerikai sorozatot.
Na, de nem adom fel, mert akkor nem értelek benneteket. Megéri.
7/10
libra26 2019 aug. 26. - 16:04:20 7/10 Előzmény mihenike
(980/1547)
Sziasztok! :D
Ez remek összefoglaló volt mihenike, én láttam, de most újra jót nevettem főleg azon hogy Nuran azt mondta Sakinenek hogy Ilyasnak fáj a háta azért fekszik a földön :D :D óriási ez a sorozat :D
Hasret kapcsán az ugrott be, hogy csak Edibe és Fülya tudták régen az igazat nem?? Hogy él...Mert talán Hülya akkor tudta meg mikor Hasret visszatért és ő is mondta el otthon Mehmetnek... Vagy nem???! :D áh nem tudom :) csak az rémlett, hogy mikor Fülya elment megmérgezni Hülyát, azt is a fejéhez vágta, hogy "Hasretről is te mondtad el az igazat Mehmetnek" :D szerintem azután mondta el hogy megtudta

Jó nosztalgiázni!!!:D kész őrület komolyan
mihenike 2019 aug. 26. - 10:48:53
(979/1547)
szia! erre nem emlékszem :) de arra igen, hogy hiába írt levelet Yusuf Baharnak, még akkor is kidumálták, hogy Efsun=Baharral, csak a Gelincsiken félre anyakönyvezték öket!!!!! és ezt mindenki elhitte nekik :)!
örület :D!
mihenike 2019 aug. 25. - 21:39:52 Előzmény Sumomo
(978/1547)
folytatom-
Yusuf beteg lett, ekkor lehetett Bahar kb 25 éves és elhatározta, hogy felkeresi Bahart és elmondja Mehmetnek, hogy van egy lánya. Eddig el is jutott, de azt már nem sikerült elmondani, hogy ki is a lánya illetve, hogy Hasret életben van, ugyanis elment Nuranékhoz a Gelincsik dombra és látta, hogy Baharnak nem adtak a pénzböl semmit, mert mindent a semmirekellö Efsunra költöttek... még a kávézóba is elment, ahol Bahar dolgozott...
Ates is követte az öreget, látta is Bahart, de késöbb azt hitték, hogy összekeverte Efsunnal a lányt... (ááá)
Aztàn visszament Nuranékhoz, dulakodni kezdtek, Nuran fellökte az öreget, az beverte a fejét és meghalt.... Ilyas persze kétségbeesett, de Nuran kitalálta, hogy ássák el a kertben, amikor besötétedik és ha megjelenik Mehmet, akkor mondják azt, hogy Efsun a lánya! Ezt figyeld, éjszaka el kezdett teregetni Nuran, hogy a nagy lepedök eltakarják az akciót, hogy a szomszédok ne lássák meg, ahogy elássák Yusufot! de Sakine délután arra járt és észrevette,hogy egy férfi fekszik a nappaliban és Nurant azt hazudta, hogy Ilyasnak fáj a dereka, azért fekszik a földön :D! Késöbb Efsun 2 DNS vizsgálatot is meghamisított, mert Hülya egyfolytában kételkedett a lány kilétében...
Bahar ugye közben egyetemre járt és gyakornok lett az Atahan vállalatnál és szerelmesek lettek Atessel, akkoriban Ates a szülei halála miatt Mehmetet hibáztatta és eredetileg Efsunt akarta elcsábítani, hogy bosszùt álljon... de Baharba lett szerelmes... Efsun persze el akarta öket választani és még azt is elhitette Atessal hogy terhes töle és már Henna estéje is volt, amikor is kiderült a nagy hazugság... mekkora volt màr az is :D

szerintem mára ennyi elég lesz :D
további kérdések esetén állok rendelkezésedre :)

:D
mihenike 2019 aug. 25. - 19:16:19 Előzmény Sumomo
(977/1547)
Neeeeem :D jaaaj akkor tényleg lemaradtál az egész „lánycsere“ kezdetéröl!!!!! nos figyelj :D
Yusuf ùr volt Hasret apja, aki nem nézte jó szemmel Hasret és Mehmet szerelmét és elválasztotta a fiatalokat egymástól és amikor Bahar megszületett elvette Hasrettöl és azt mondta neki, hogy meghalt a kislány, tudod ez Mercinben volt, mert egyszer mindenki ott lakott, de aztán betelepültek Isztambulba :D
ekkoriban Nuran és Ilyas náluk dolgozott és ràjuk bïzta a kislányt és elküldte öket a háztól és havonta fizetett nekik egy bizonyos összeget.
Eközben Mehmetnek azt hazudták, hogy Hasret meghalt, ö egyáltalán nem is tudta, hogy Hasret várandós volt!
De! az Atahan villában Edibe, Hülya és Fülya is tudták, hogy Hasret nem halt meg, mert a szülés után elment a villába, hogy beszéljen Mehmettel, de a férfi nem volt otthon és a 3 nö „elüldözte“ Hasretet. (ez volt kb 30 éve) aztán Mehmet elvette Fülyat és 20 évig voltak házasok.
folytköv-
1/10
Sumomo 2019 aug. 25. - 18:57:16 1/10 Előzmény mihenike
(976/1547)
Anyám, borogass!
Yusuf ? Hülya apja?
Úgy sejtem kb. 50 részt foglaltál össze!
:DDD
mihenike 2019 aug. 25. - 11:31:31 Előzmény Sumomo
(975/1547)
szia!!!!! a sorozat elején Szakine volt Nuran „legjobb“ barátnöje a Gelincsik dombon :) és Ö Secil nagynénje! nem tudom mi lett Secil szüleivel, mert Sakine nevelte. Sakine màr nagyon korán tudomást szerzett a lánycsereröl illetve Yusuf elásásáról... aztán azt is megtudta, hogy Mucella (Ilyas növére) kérésére Salih átvitte a testet az Atahan villa kertjébe. (érted, micsoda ember ez a Salih, valaki felhívja, hogy ásson màr ki egy hullát és vigye el máshova... erre ö ugrik és megcsinálni :D haha)!
Aztân Sakine lelkiismerte nem bírta és felhívta Mehmetet hogy a kertjében egy hulla van elàsva... és Hülya meg a biztonsági ör el kezdtek ásni... megjelent a rendörség és letartóztatták Hülyát meg Mehmetet... stb Szakine pedig elköltözött, mert Efsun és Sultán megfenyegették.... azóta se híre, se hamva :D
7/10
libra26 2019 aug. 25. - 10:02:16 7/10 Előzmény Sumomo
(974/1547)
Szia! :)
Hát ez a sorozat itt pár embernek jó okot ad, hogy elemzővé váljon :D de addig jó, amíg így ki lehet beszélni
A két gyerek kapcsán én tökéletesen egyetértek veled... Említetted, hogy úgy 150 részt nem láttál, de belegondolva Ardának például a sorozat első etapjában egy önálló gondolata vagy cselekedete sem volt :D Olyan volt Hülya mellett, mint egy betanított robot... Emlékszem mikor még Kenan bejött a képbe és összeszólalkozott vele, a fejéhez is vágta, hogy anyád lányt nevelt belőled :D Még ha nem is ez a legjobb megfogalmazás, de az biztos, hogy nagyon gyenge, jellemtelen valaki lett, a határozottság nyoma sem fellelhető... Szóval igazad van, Efsun személyében egy Hülyához hasonló erős karaktert talált, hibátlan az elemzésed :D
7/10
offtopic
libra26 2019 aug. 25. - 09:56:23 7/10 Előzmény mihenike
(973/1547)
Az ellopott életről hallottam, olvastam, de nem láttam, teljesen elkerült... Ezért meg is lepődtem, mikor olvastam, hogy adták itthon és ráadásul Tuba a főszereplő benne :D
7/10
libra26 2019 aug. 25. - 09:53:55 7/10 Előzmény mihenike
(972/1547)
Sziaa :D


Igen, nekem is volt szerencsém ahhoz a videóhoz :D az a baj, hogy vagy kétszer rákerestem valamire és utána magától dobálta be a bölümöket meg a jeleneteket aztán előfordult, hogy a kíváncsiság győzött :) egyébként valami oka biztos lesz rá Hülyának... Én akkor úgy vettem ki hogy Kenan Arda ellen tett valamit, aztán Hülya ugye semmit nem tűr, ha más bántja a gyerekeit de ki tudja, nem vagyok a török nyelv szakértője csak mintha előtte láttam volna valami olyat... :D magyarul világosabb lesz... Kíváncsi leszek, mert most még nagy (lesz) a szerelem :)


1/10
Sumomo 2019 aug. 25. - 08:00:43 1/10 Előzmény libra26
(971/1547)
Egyszer azt mondta Efsun valamelyik önjelölt Ates rajongónak, hogy Bahar és Ates között különleges a kapcsolat, szétválaszthatatlanok (ő már csak tudja, megpróbálta :)).
Úgy érzem az Efsun Arda páros is ilyen kapcsolat szétválaszthatatlan. Főleg Arda részéről.
Arda egyszer azt mondta, hogy azóta él mióta együtt vannak. Nem tudom elképzelni, hogy elhagyná Efsunt.
Itt térnék vissza Mügére is, két gazdag gyerek, akiket az anyai szeretet burokban tartott, ugyanekkor ez az anyai szeretet egy nagyon erős, határozott, akaratos anyát is jelentett. Ez nekem egyfajta börtön. Szerintem ezért lettek a gyerekek (Arda, Müge) olyan tesze-tosza akarat gyengék. Mindketten egy maguknál jóval erősebb emberhez (anyjuk pótolandó) menekültek. Szó szerint.
Nahát el sem hiszem , hogy elemzem a filmet!
1/10
Sumomo 2019 aug. 25. - 07:49:22 1/10 Előzmény mihenike
(970/1547)

Hülya megmondta. Itt vér fog folyni. Sok vér.


1/10
Sumomo 2019 aug. 25. - 07:47:58 1/10 Előzmény mihenike
(969/1547)
apropó, ki a bánat az a Szakine? :P
1/10
Sumomo 2019 aug. 25. - 07:46:58 1/10 Előzmény mihenike
(968/1547)
A pénteki résznél pont az jutott eszembe, hogy milyen jó, hogy nem az a kedves szimpatikus lány alakítja már Zeynepet , őt nem tudnám úgy "utálni".:D