b.veronik 2007 ápr. 18. - 10:58:11
(13/113)
Bocsi, Mara, de Brambilla hozzászólására írtam. Persze a te véleményedre is kiváncsi vagyok, de azt tényleg nem várom el, hogy éjszakázz ezért, másnap meg kómásan menj suliba. És az is igaz, hogy ti még a történelem szebb (?) fejezeteinél tartatok, így elég unalmas és zavaros lehet ez a film számodra.
A kiskutya nagyon aranyos!! Lementettem, köszi.
Mara001 2007 ápr. 17. - 21:33:00
(12/113)
Nem tom,mer az anyám most egy másik filmet néz!!!!Bocs lehet h nem tok fennmaradni 11-ig,mer másnap suli!ÉÉÉÉÉSSSS nem tom h dögunalom mer azon 1000000% h elalszom!!!!!!!!!!!Figyi sztem a 3. részben õrül meg Hitler.De nem tom,de 3 részes ma van a 2. rész!

A kép nem ide jön!!!
b.veronik 2007 ápr. 17. - 20:25:45
(11/113)
Igaz, Hitler alacsonyabb volt, nem ilyen nagydarab, de ezt meg a kort megoldják a maszkmesterek. Amúgy engem is meglepett ez a szerepe, talán éppen azért vállalta el, mert nagy kihívás egy - az egyéniségétõl ennyire távolálló alakítás.
Ezek szerin nem láttad végig? Írd meg, milyen õrült Hitlerként. Sajnálom, hogy most nem tudom megnézni, bár maga a film témája nem igazán érdekel. Nem szeretem a történelem õrült alakjait.
Mara001 2007 ápr. 17. - 20:10:39
(10/113)
Opsz!
R*hadt unalmas????Mer ha az!!!Én meg nem nézem!!Kicsit késõn van mivel még csak 13 éves vok.És ráadásul még nem is tanultuk Hitlert!Szóval nekem elég zavaros lesz a story!Bár láttam már egy Hitleres filmet,de az dögunalom volt!!!!!
Mara001 2007 ápr. 17. - 20:05:57
(9/113)
Hy everybody!!!!!!!!
:D:D

Na én lehet h ma megnézem a filmet,de remélem h nem vmi nagy szar,mint amilyen az elõzõ Hitleres film!!!!Az r*hadt szar volt.Vmi 4 óra volt a film!!!!!
Bubbax 2007 ápr. 17. - 18:26:53
(8/113)
Náci háborús bûnösöket és népírtókat összemosni MSZP-sekkel a magyar szélsõjobb egyik kedvence. Szégyeld magad!
Brambilla 2007 ápr. 17. - 13:18:09
(7/113)
Nem játszik rosszul, bár kíváncsi leszek, hogy a késõi õrült Hitlert hogy játsza el. Nekem a furcsa az volt, hogy egy olyan színész kapta a szerepet, aki bár bizonyított nem való Hitlernek. Fiatalabb, nem hasonlít rá igazán az alkata, meg hasonlók. Biztos találhattak volna a németek is egy olyan színészt, aki "hitleresebb".
b.veronik 2007 ápr. 17. - 11:38:15
(6/113)
Sajnos nem tudom megnézni a filmet, mert nem tudom fogni az adót, de érdekelne, miért zavaró Moretti szereplése. Rosszul játszik? Nem tud beleilleszkedni a szerepbe? Igaz, mi "Rex Morettiként" ismertük meg, de azóta több, egészen más karakterû szerepben láttam, és nem hiányzott mellõle Rex. Pl. A názáreti József, Az örök dal, a Jégbezárt emlék, Clarissa, Vörös haj, tengerzöld szemek vagy a Tévedések mestere. Persze lehet, hogy ez a szerep "kifogott" rajta, de a kritikái jók. Ezért érdekelne a véleményed részletesebben.
b.veronik 2007 ápr. 17. - 11:27:20
(5/113)
Ha kérhetném, ne mocskoljuk be Moretti oldalát a mai magyar politikával. Erre sok más oldal, fórum van, ez legyen a kultúráé.
Brambilla 2007 ápr. 17. - 08:12:24 Előzmény Bubbax
(4/113)
Nem állítom, hogy Speer nem tudott sok minden mocsokról, de Q nem felelQs értük. Egy építész volt, nem katona. Bqne az, hogy mint egész Németország elhitte Hitler szavait. Öt csak kollektív bqnösség alapján lehet vádolni, ami egy elég mocskos és igaztalan dolog. Speer ha akarta volna sem tehetett volna semmit Hitler ellen. Sok tábornokot azért nem ítéltek halálra (nem a nürnbergi perben, bár ott Raeder volt például ilyen), mert csak a hazájukat védték, parancsokat követtek, a népírtásokért pedig nem voltak felelQsek.
A film egyébként egész jó, csak mondjuk nem "Rex Morettinek" kellene játszania Hitlert, meg egy idQ után zavaró volt a túl sk idQbeni ugrálás.
sakur 2007 ápr. 16. - 22:40:47
(3/113)
nem értem mi bajotok Speerrel meg Hitlerrel, inkább nézzétek meg a filmet. Azt hiszem, hogy egy korrekt alkotással állunk szemben.
Bubbax 2007 ápr. 16. - 19:27:41
(2/113)
Még hozzátenném, hogy a fia ezzel a névvel lett sikeres építész. Addig rendben hogy ne a fiút büntessük az apja bûneiért, de hány Hitler nevû ember lett sikeres a szakmájában az elmúlt hatvan évben. Én Speer fia helyében nevet változtattam volna, mert az apja nevét nem lehet tisztára mosni.
Bubbax 2007 ápr. 16. - 19:20:29
(1/113)
Olvastam Speer könyvét. Az elejétõl a végéig mosakszik és mentegeti magát, hogy õ aztán semmit sem tudott, õ a "jó náci" (remek kis képzavar!). Gazdasági-ipari csúcsminiszter, tagja Hitler belsõ körének és "nem tudott semmirõl". Jó pár a fasizmust kutató történész bebizonyította, hogy nem igaz amit Speer állít. Szégyen az egész német társadalomra és a szövetségesekre nézve is hogy életben hagyták.