Téma: Star Academy

pneklara 2016 okt. 29. - 14:51:49
(77/97)
Állítólag koppintják ezeket a mûsorokat, persze, ami egy jóléti társadalomban tv elé szegezi a nézõt, addig egy sok sebbõl vérzõ nép méltán mondja, hogy még ilyennel is idegesítenek?
1/10
tigris74 2016 okt. 29. - 14:36:48 1/10
(76/97)
Inkabb ''Sz(t)ar-Academy''-nek lehetne nevezni!Ez jobban paszolna ehez a lecsohoz!
ponca 2016 okt. 27. - 17:47:40 Előzmény pneklara
(75/97)
Attól ribancokat beraknak, dugnak és közönségesen viselkednek még nem lesz eladhatóbb egy énekes mûsor.
Egyszerûen nem erre kíváncsi az, aki zenére vágyik.
Nem véletlen, hogy megbukott.
A mezõny énekesi szinten harmatosan gyenge, a mûsorvezetés minõsíthetetlen.
pneklara 2016 okt. 22. - 20:48:29
(74/97)
A két kereskedelmi csatorna történetében többször volt olyan, hogy ugyanabban az idõpontban volt az ilyen-olyan tehetségkutató. Meg is jegyeztem itt, hogy a versengésnek ezzel a módjával egymást teszik tönkre, hisz körülbelül ugyanarra a közönségrétegre számíthatnak. Ha az egyik pénteken kutatná a tehetséget, a másik szombaton, akkor emelkedne a nézettségük. És akkor a köv. héten Friderikusz kérésére meg is lépték, s lazán másnapra tették az egyiket. Kettejük vetélkedésébõl így a 3. profitál, mert egy darabig kapcsolgat a nézõ, aztán választ egy harmadik csatornát. Látszik, hogy megkapta a két mûsorvezetõ, hogy dobjanak be mindent, mentsék, ami menthetõ. De hogy már kettesével ejtik ki az embereket, azt mutatja, hogy mindenki alig várja a végét.Gyenge anyagot válogattak össze, s most már csak szenved mindenki. S olyan dicséretek után, amiket az elsõ, második adásban elpufogtattak,ciki a zsûrinek megtalálni, hogy mit dicsérjen. Pl így "botrányosan jól énekelsz"
1/10
southwind 2016 okt. 22. - 18:59:13 1/10
(73/97)
most jöttem haza külhonból, eddig az olaszon vergõdtem...na de ez, ez mindent ver...ördög nóra megbuggyant? iszonyatos, ezt szerintem nem leszek képes végignézni, már az elején kész vagyok
1/10
profitmix 2016 okt. 22. - 17:58:17 1/10
(72/97)
Én ebbõl a müsorból egyetlen egy részt szenvedtem végig, és meg kell mondanom, hogy egyetlen egy tehetséges, jó hangu és tisztán énekllõ versenyzõt nem hallottam. Azóta nem is nézem.
Akkor már inkább az RTL X-faktorját nézem, és nagyon jól mulatok. Nagyon jót tett a müsornak, hogy nem komolykodó és névtelen müvészfélék /ezalól egyedül Keresztes Ildikó a kivétel, akitõl ezuton is elnézést kérek a leirtakért/ kritizál másokat, hanem szivvel-lélekkel, fiatalos lendülettel, és lelkesedéssel segitik a versenyzõket, kiki a maga vérmérséklete szerint.
Ez legalább emberi megnyilvánulás, nem mesterkélt, hanem természetes és õszinte.
Bocsi!!!
olahmiki1959 2016 okt. 18. - 00:07:32
(71/97)
Tökéletesen egyetértek!
Ráadásul a kislány volt az egyetlen, aki aznap este kristálytisztán énekelt - mindenkit beleértve! - mégis õt küldték haza.
Az ilyen döntéseknél szoktam én megkérdõjelezni a zsûri hozzáértését, sõt, ilyenkor merül fel bennem az, hogy talán sokszor nem is szakmai, hanem egészen más szempontok játszanak közre akkor, amikor egy tehetségtelenebb, gyengébb képességû versenyzõt nyomnak, segítenek, erõszakolnak elõre egy tehetségessel szemben...
kaboca12 2016 okt. 17. - 16:52:56
(70/97)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. Ugyanazt gondolom de eddig azért nem mertem leírni, mert magamban kerestem a "hibát", bebeszéltem magamnak, hogy tõlem sokkal-sokkal okosabb és sokkal, de sokkal hozzáértõbb emberek ülnek a zsûriben, akik nyilvánvalóan szakmailag másképp látják és hallják a versenyzõket és biztos nekem van botfülem. De Bene Barbi teljesítménye után kezdtem kétségbe vonni, hogy alkalmatlan lennék egy átlagos tévénézõnek, átlagos hallással. Fülsértõen hamis volt!! És sajnos nem csak õ. Szerintem inkább neki kellett volna kiesnie, mint Jecsmenik Arnoldnak.
Én nem szoktam bosszankodni az ilyenfajta mûsorokon, mert nálunk itthon este tényleg a szórakoztatás a cél. Van, mikor egyáltalán nem tetszik az elõadás, viszont imádjuk a dalt. Olyan is van (sokszor), mikor az eredetit nem ismerjük és gõzünk sincs, hogy mikor "ront" az éppen aktuális elõadó. De ha már a bosszúsággal kezdtem, akkor az szíven ütött, hogy az elõzõ adás végén, mikor Barbi és a "kislány" közül Barbit választották és az (is) volt az "indok", hogy mert elõtted még ott az élet, ugyanezt mondták Arnoldnak is, na ez kiakasztott. Jelentkezésnél nem számít az életkor, akkor itt milyen jogon van szerepe a döntésben? Ezt nem tartom fairnek.
kovaka05 2016 okt. 17. - 09:47:43 Előzmény pneklara
(69/97)
Egy adást láttunk belõle.
Ez a sok hamis hang, az ellenszenves "énekesek" és a gyatra mûsorvezetés, Ördög ordibálása...

Nem tudom mit hallanak, akik ott ülnek és tapsikolnak, mit hall a zsûri, mit hallanak, akik szavaznak (egyáltalán szavaz valaki vagy manipuláció?) de ez valami ótvar és borzalmas!
papzo 2016 okt. 09. - 10:25:50
(68/97)
Megnyugodtam. Nem vagyunk egyedül!
Nálunk ez és a másik tehetségkutató is kifújt egy adás után.
Szánalmas hangocskák, még szánalmasabb alakok és szánalmas zsûri.

Nem tudom õk mit hallanak a helyszínen, de mi (Sony TV és W&B hangfalak, Onkyo erõsítõ) mellett is hamis hangokat, értékelhetetlen vernyákolásokat hallunk. És a látvány is lelombozó!
pneklara 2016 okt. 09. - 07:26:20
(67/97)
Csak a mi értékítéletünk inog meg, hogy miért nem azt halljuk, mint amit a zsûri: remek, a világ bármely színpadán megállná a helyét, koncert színvonal... Mi meg csak lesünk, hogy bennünk a hiba?
ponca 2016 okt. 09. - 06:46:25
(66/97)
De ugye ez nem azt jelenti, hogy itt aztán egekig ér a színvonal?
Nekünk pár perc is sok volt ebbõl a reklámok közötti mûsornak nem nevezhetõ fosból.
De tény, hogy a másik kanális mûsora sem jobb.
Peti817172M 2016 okt. 09. - 01:59:04
(65/97)
Viszont pár pillanatra láthattunk Hannát a konkurens X-faktor válogatójában. Egy darab pozitív kritika nem hagyta el a zsûri száját, aztán jött ide, és itt eljutott egészen a top14-ig.
pneklara 2016 okt. 08. - 19:33:42
(64/97)
Keresztes Ildikó bevetette magát: elõször az egyik középsõ ujját mutatta be Majkának, majd kettõt egyszerre. Bravó! Olyan felszabadultak, egymás között vannak, akkora ricsajt csapnak, mint kofák a tyúkpiacon. Hozni kellene a nézettséget harsánysággal, trágársággal? Csak az riaszt is ám!
olahmiki1959 2016 okt. 07. - 11:10:05
(63/97)
Azon vettem észre magam, hogy abszolút nem hiányoznak a hét közbeni összefoglalók a nyavalygásokkal, intrikákkal, éppen elég lesz a hétvégi élõ show.
(A csatornának ez egy elég nagy bukta, ha nem is beszélnek róla túl sokat...:)
kókler vélemény 2016 okt. 01. - 11:45:23
(62/97)
rossz a mûsor nézettsége , ezért megpróbálják egymásnak ugrasztani ..hátha többen nézik .
az énekesek nagyon haloványak semmi extra a jó hang kevés .
olahmiki1959 2016 okt. 01. - 11:40:26
(61/97)
Észrevettétek?
A ma esti - pénteki - összefoglalóban Majka állandóan odaszúrt egyet a csatornának és a mûsornak, kicikizte a szereplõket, ironikusan megjegyezte, hogy: "- most egy nagyon rövid reklám következik, nem lesz több harminckét percnél", - és végig ebben a tónusban folytatta a mûsorvezetést.
Ezek szerint õ már biztosan tudta, hogy a jövõ héttõl megszûnnek a napi összefoglalók, ami - esetleg - azzal is járhat, hogy neki is kevesebb lesz a gázsija, hiszen, ha 3 nap helyett csak 1 napot kell dolgozni, akkor a csatorna valószínûleg lejjebb vitte a fizetését, neki is, meg másoknak is.
És lehet, hogy emiatt volt ma ilyen hangulatban.
Az azért elég nagy szégyen, hogy a TV2 az elsõ sikerek után - a nézettség csökkenése miatt - kénytelen volt ide-oda rakosgatni a mûsort, végül pedig meg is kell szüntetnie a hétköznapi összefoglalókat.
Ennyire értene a szakmához azok a dörzsölt üzletemberek, menedzserek, szerkesztõk...
Denisam 2016 szept. 29. - 19:10:17
(60/97)
Elvileg megszûnik a napi összefoglaló. :(
Azt nem értem, ha egy mûsornak kevés a nézõje, miért nem lehet berakni egy népszerû mûsor elé?! A szerkesztõ elkövette az összes jellegzetes hibát:
- A mûsort lerakta az éjszakai órákra, így minden dolgozó megszívja, aki nézte, mert nagyon késõn van vége.
- Belerakott egy csomó reklámot. Aki kibírja ébren a kezdést, az elalszik a végére, annyi reklám van benne.
- Elé rakott egy "népszerû" ámde erõsen réteg sorozatot napi szinten. Akit hidegen hagy a sorozat, de érdekli a Star Akademy inkább letölti, és ez nem jelenik meg a nézettségben.

Remélem, hogy valaki idõben észbe kap, és megcseréli a Szultánát meg a Star Akademyt és végre normális idõpontra kerül és megmarad a napi összefoglaló.
A hét végi show várós :)
1/10
Semprini 2016 szept. 25. - 13:16:59 1/10
(59/97)
Tegnapi élõshow:

Gór Nagy Erika: Jól odatette, de azért a 100 pontot nagyon erõs túlzásnak éreztem így a mûsor legelején. Õ valamiért a zsûri egyik nagy kedvence, én nem látok bele annyit, mint õk.
Illés Adrián: Nekem ez továbbra is szódával elmegy-kategória, semmi extra, de legalább hallgatható.
Bene Barbara: Megint odarakta, bár a hangszínéhez ezúttal kevésbé passzolt a dal, ennek ellenére remekül megoldotta, nagyon jól is mutatott, szuper volt a göndör haj, a ruha, a koreográfia, minden. Szép volt, Barbi!
Budavári Zita: Aranyos volt, kellemes a hangszíne, de továbbra is jelentéktelennek érzem, nem vonja magára a figyelmet. Tipikus középmezõny.
Jecsmenik Arnold: Azért ez egy ziccer volt valljuk be, de így se volt akkora durranás, a zsûri meg érdekes módon mindenkit agyondicsért. Nem értem, na mindegy.
Kelemen Laci: Jobb volt mint a múltkor - mivel rosszabb már nem nagyon lehetett. De nem bocsátom meg a csatornának, hogy ezt a félresikerült Majka-klónt erõnek erejével visszatuszkolták a mûsorba, holott a legalacsonyabb nézõi pontszámmal esett ki a beszavazón!
Balog Brigi: Nekem továbbra sem tetszik sem a hangszíne, sem az, ahogy a hangjáét használja. Pedig lenne benne potenciál,de valahogy olyan negatív az egész csaj...
Szõcs Renáta: Nem kapott valami hálás dalt, elénekelte, elviháncolta, de elsõ két produkciójának szintjétõl most elég messze volt.
Fazekas Eszter: Hát ez meg mi volt? Így elcseszni valamit nem is tudom mikor hallottam, borzalmas volt! Õ kapta a legkevesebb pontot, ezzel veszélyzónába került, szerencséjére azonban a második dallal javíthatott, így megúszta a kiesést.
Kertész Iván: Jó volt, jó volt, de én már kicsit unom ezt a permanensen negédes stílust, és a zsûri is szívesebben hallana tõle inkább AC/DC-t - mondjuk az azért elég vicces lenne...
Hegyi Dávid: Magasan most volt a legjobb - önmagához képest, azaz most legalább a középmezõnybe befért nálam. Dobogós azonban nemigen lesz.
Pádár Alexandra: Edith Piaf legismertebb dalával megint tarolt (ennek ellenére nem õ lett védett, hanem megint Iván.)
Streiffert Hanna: Már a beszavazón kilógott a lóláb; a zsûri nem nagyon akarta, hogy bekerüljön, azóta pedig folyamatosan azon munkálkodnak, hogy kiessen, gyenge (nem hozzá illõ, illetve magyar nyelvû) dalokat kapott, amelyekben be sem bizonyíthatta, hogy mit tud valójában. Most pedig kiejtették. Sajnálom, mert bájos jelenség volt, az egész mezõny egyik legrokonszenvesebb versenyzõje.
Ossó Balázs: Veszélyzónából indult, én õt küldtem volna haza, semmit nem látok benne, a zsûri viszont agyondicsérte õt is.
1/10
southwind 2016 szept. 24. - 19:54:22 1/10
(58/97)
na ez annyira lement idiótába, hogy elég is volt belõle