10/10
davidos15 2008 jún. 20. - 12:52:18 10/10
(326/1986)
amiatt ne bánkódj, h nem tudtál tõle elbúcsúzni, hiszen nem tudhattad elõre, h el fog menni..olyan dolgok már az én családomban is történtek, h a szeretteink adtak magukról jelet, nem sokkal az után, h meghaltak és nagyon különöseket, nem amolyan mindennapiakat, ilyeneket fõleg a nagymamám tapasztalt már, amikor nekem is elmesélte, hát csak megdermedve hallgattam...az sztem is igaz, h a túlvilágról is próbálnak ránk vigyázni, meg tudják, látják mit történik velünk...sajnos most sincs túl sok idõm, de ha minden igaz, akkor ma este vagy a holnapi nap folyamán le fogom tudni írni azokat a leghátborzongatóbbakat...lehet, h privátba írom majd
Siliana 2008 jún. 20. - 11:46:27
(325/1986)
Igen,de azzal, hogy közlöd vele, hogy nem kérsz rózsát eszébe is juttatod, hogy jaa rózsa:D
Amúgy sztem az alkalomra programcsinálás teljesen egyenértékû az ajándékkal, talán picit jobb. Ha vkinek mindene megvan, akkor kár is csecsebecséket venni neki. Mi pl általában olyan dolgokat veszünk egymásnak, ha veszünk, amirõl tudjuk, hogy tényleg szükségünk van rá, és illik is az alkalomhoz.Én pl rendszeresen olyan dolgokat szoktam kapni, amikre vágytam, de aztán ki is ment a fejembõl, aztán ha meglep vele, akkor jut eszembe, milyen jól is jön

Na de kicsit messzire szaladtam. Ha viszont nem nézik az ideális praktikus ajándék, akkor jöhet a vacsi meg a mozi meg a színház, szigetjegy estébé.

Akárhogy tiltakozunk a fogyasztói társadalom rózsái meg szülinapi tortái ellen, amiket kötelezõnek érzünk megvenni, azért érdemes, biztos, hogy örömet okozunk vele (hacsak az illetõ nem cukorbeteg meg ilyenek).

Ki ne örülne egy szál rózsának? Ki ne örülne egy meglepetésszületésnapnak?
sokan csak azért mondják, hogy ez nekik nem fontos, mert valószínûbb, hogy nem kapják meg, mint hogy igen.
De azért mindannyian vágyunk rá
A szeretet egyik kifejezõdése a figyelmesség.
és egy 40. születésnapot elfelejteni igenis szégyen
Akinek pedig nincsen esze, legyen notesze
Siliana 2008 jún. 20. - 11:37:43
(324/1986)
A mûsor mostanában olyan, mint egy furcsaságokból készült magyar gulyás (szabad fordításban)
tavrok 2008 jún. 20. - 11:25:33
(323/1986)
Én soha nem tulajdonítottam nagy jelentõséget ezeknek az évfordolóknak. Mi soha nem ajándékozzuk meg egymást, inkább elmegyünk moziba, vagy egy jót vacsizni. Nekem sokkal jobban esik, ha az év többi napján lepjük meg egymást. Nekem már pl az is elég, hogy ha a párom elmegy boltba és meglep egy finom csokival. Vagy ha meglát valami kütyüt, gyertyát ilyesmit, amirõl gondolja, hogy örülnék neki és megveszi nekem. Valentin nap is inkább én szoktam neki mondani, hogy rózsát se vegyen, vagy vegye meg pár nappal elõtte, mert totál kiakaszt, hogy háromszoros áron árulják ilyenkor, hogy szépen lehúzzák az embert. Persze ezt mondjuk mindig meg szokta venni. Egyébként én is szoktam elfelejteni rokonok névnapját, szóval nem várom el, hogy mindig minden dátumot a fejében tartson. Lehet, hogy ez mondjuk 20 év házasság után már másképp mûködik. Mi még csak 5 éve vagyunk együtt. Na persze azért egy negyvenedik szülinap kihagyására azért mérges lennék.
elisabet 2008 jún. 20. - 11:09:25
(322/1986)
Ez mit jelent? Sajna nem vagyok perfekt angol (sem) :))))
offtopic
elisabet 2008 jún. 20. - 11:08:28
(321/1986)
Hát igen... :(((( Azt már el sem merem mondani, hogy az én Drága Párom a szül.napomat felejtette el le is írom melyiket - hiszen, nem szégyellem, hogy még nem vagyok szellem -, pont a 40. szül.napomat. Nem beszéltem vele 2 napig :))) Milyen ocsmány dolog ez - szerintetek ??????? Pfúúújjj.... Na ezt még visszakapja..:)))) Igaz, már "nagyon régen volt" :(((((
Siliana 2008 jún. 20. - 10:21:57
(320/1986)
gyerekük mérnemnincs? vagy ez majd egy késõbbi fordulat lesz?
Siliana 2008 jún. 20. - 10:21:27
(319/1986)
jajj most látom, hogy egy t betû kimaradt az idézet elejérõl
10/10
Laci911 2008 jún. 20. - 09:55:45 10/10
(318/1986)
Nagyon szép rész volt, nagyon szép pár Meéinda és Jim. :-)
Siliana 2008 jún. 20. - 08:57:17 Előzmény SzaSza13
(317/1986)
Utánaolvastam kicsit, és azt írja vki, aki a sorozatban dolgozott, hogy több pénzt akart, meg nézeteltérések voltak közte meg a fõszereplõ között. És az utolsó mondat, ami érdekes lehet számunkra:
"he show nowadays is a Hungarian goulash of weirdness. "
Siliana 2008 jún. 20. - 08:51:09
(316/1986)
a tegnapi, évfordulós rész nagyon tetszett:
szerintem a nõk nagy része így van ezzel, titkon arra vágyik, hogy a kedves nem is felejtette el, hanem csak tetteti, de sajnos, sokuk többnyire csalódni szokott ebben... és sajnos nem azzal az indokkal, hogy mi ez a nap ahhoz képest, hogy mindennap a feleségem vagy. Azért jól esik meginni egy üveg bort a találkozások évfordulójára és visszaemlékezni rá legalább évente egyszer:)
Jó, hogy ilyen üzenete is volt a filmnek:)
Siliana 2008 jún. 20. - 08:47:20 Előzmény tavrok
(315/1986)
Szerintem ez egyfelõl olyan, hogy ott ugye 911 van, és nem külön-külön hívod a tûzoltót meg a satöbbit, persze utána nyilván leosztják központilag, másrészt rájöttek arra, amire mi csak késõn, hogy pl jó a rendõrautóba az életmentõ készülék, a tûzoltóautóba a mentõs és így tovább, harmadrészt meg ez egy kisváros és lehet, hogy többen is vannak akik mentõsök és tûzoltósok is egyszerre.
offtopic
elisabet 2008 jún. 20. - 08:06:35 Előzmény davidos15
(314/1986)
Ez is egyezik!!!!! Nálam is történnek megmagyarázhatatlan leesések, zörejek, meg ilyen "földön túli" dolgok, amelyeknek normális esetben nem lenne szabad megesnie. Most már tényleg kíváncsivá tettél. :)))
Sajnos holnap nem leszek gépközelben, legközelebb csak hétfõn, de írd le léccccci, és akkor el tudom olvasni! Nagyon várom, mert ugyanazokat írod le, amiket én is tapasztalok - elég sûrûn. Sokszor eszembe jut szegény anyukám.. - lehet, hogy Õ akar figyelmeztetni vmire, vagy nem tudom, ugyanis nem tudtunk elbúcsúzni, amikor meghalt, álmában hagyott itt bennünket, a szívével volt baj (ugyanúgy, mint nekem) és két vízhajtó injekció ellenére sem maradt köztünk. Borzalmas volt, a kisfiam talált rá reggel, mikor ment iskolába, ugyanis aznap ráadásul mi kirándulni mentünk a kollegákkal... este kb. 11 körül tudtam meg, hogy meghalt, viszont egész nap nagyon rossz kedvem volt, ami nálam szokatlan, mert állandóan "rötyögök" és vidám vagyok. A többiek nem is értették, mi van velem. Szóval ezt is megéreztem, csak nem tudtam, mi az, amit érzek.
Még az is szörnyû, hogy elõzõ este könyörgött, ne menjek el kirándulni... így történt. Soha nem fogom magamnak megbocsátani. :(((
10/10
davidos15 2008 jún. 19. - 19:54:35 10/10
(313/1986)
írhatsz privátba is..
10/10
davidos15 2008 jún. 19. - 19:54:03 10/10
(312/1986)
rendben, mihelyst lesz idõm, ami kb. holnap lesz, leírom az ezzel kapcsolatos 'élményeimet'...és még sokszor van úgy, h különös zajokat, csörrenéseket hallok vagy éppen leesik valahonnan vmi, pedig az a tárgy nem eshetett volna le, hiszen olyan helyen volt, ahonnan nem éppen reális a leesése...de azért cserébe te is írd majd le az ilyen tapasztalataidat, bármilyen furcsa is volt
10/10
SzaSza13 2008 jún. 19. - 18:25:04 10/10
(311/1986)
De jó volt a mai rész IS:))...a vége...hát az tök zsír volt!;)
De én sejtettem,hogy ott lesz a kabáttartóban az ajándék!:)...=>nem felejtette el Jim a találkozást!;]
De milyen %@c&#g volt a kínai csaj élõ barátja...:@...Miért Õ gyújtotta fel?o_O
tavrok 2008 jún. 19. - 18:11:19
(310/1986)
Én bírom ezt a sorozatot, legalábbis a történetei jók, de ez a mi vagyunk a tökéletes páros, mindig nyálasat dumálunk dolog kezd idegesíteni. Most pl Jim mentõs vagy tûzoltós? Milyen kemény csávó õ is, hogy mindegiykhez szuperul ért. Bocs, hogy itt szidom nektek a sorit, tudom, hogy ti mennyire szeretitek, de nekem valahogy olyan mintha egyre nyálasabb kezdene lenni.
10/10
SzaSza13 2008 jún. 19. - 17:22:42 10/10
(309/1986)
de sajna csak egyszer lehet szavzni a portponthun :@ :(
10/10
stonerack 2008 jún. 19. - 16:34:32 10/10
(308/1986)
Akkor szavazz rá, le ne vegyék a terítékrõl :-)
offtopic
elisabet 2008 jún. 19. - 15:48:40
(307/1986)
Jujjj de jó! Már bocsi.. de azt hittem, ilyen dolgok is csak velem fordulhatnak elõ. Lehet, hogy akinek ilyen nem volt még tiszta õrültnek tart - pedig ez így van, tényleg totálisan érzem, hogy figyelnek.., ill. néznek. Mit mondjak, nagyon sz..r - olyankor ahogy írtam is, szinte félek, pedig nem vagyok egy nagyon frászt kapós típus - legalábbis nem mindig. :) Azért kíváncsi lennék rá, hogy Neked milyen élményed volt ezzel kapcsolatban.. ha lehet, vagy van idõd, lécccccci írd le! Köszi elõre is ! :)))