orsusz 2006 júl. 09. - 11:53:56 Előzmény Timke
(29/89)
Mi nem tetszt, az a felirat már vandálkodás, egyébként nincs vele más bajom:)

Mi az nem szereted a Tokio Hotelt?:)
Zsuzsii 2006 júl. 07. - 14:19:13 Előzmény poharne
(28/89)
Szerintem Lucie-val csak az a baj, hogy béna a szinkronja. Engem nagyon idegesít, ahogy a magyar hang beszél, nem is úgy hangsúlyoz, ahogy kéne.
andy88 2006 júl. 05. - 17:46:48 Előzmény poharne
(27/89)
Kössz az infót.... Mi bizonyára nem tudtuk volna megszerezni...
Please: NE írjátok már le, mi LESZ benne!!!!!!!! Engem nem zavar, ha TI tudjátok, de én UTÁLOK úgy nézni egy sorozatot, ha tudom, mi lesz benne. Amikor ez van (szerencsére elég rég' volt már ilyen, mivel nem nagyon nézek semmit), nem tehetek róla, de teljesen felhúzom magam, és már-már a sírógörcs kerülget!!!
andy88 2006 júl. 05. - 17:38:46 Előzmény poharne
(25/89)
Dede! :D Ez nekem is feltûnt!!! Ez már nem lehet véletlen: télleg hasonlítanak! A poén, hogy épp az elõbb láttam egy képet Sophie Marceau-ról, ahol egy pillanatra komolyan elgondolkodtam, hogy ki is ez - véletlenül nem Laetitia? :D (<a target="_blank" href="http://tk.files.storage.msn.com/x1pM0jCSUoiRhDbPE_PJrl8C02qpfRLiIC0l_RM_fFajPL4lDAPOEKxJ3e54ANqXlZsBS4oMnJBb5)" title="http://tk.files.storage.msn.com/x1pM0jCSUoiRhDbPE_PJrl8C02qpfRLiIC0l_RM_fFajPL4lDAPOEKxJ3e54ANqXlZsBS4oMnJBb5)">tk.files.storage.msn.com</a>
Egyébként egy topmodellben éppen az a lényeg manapság, hogy ne "átlagos szépség" legyen, hanem legyen benne vmi különleges, vmi plusz, amivel kitûnik a többiek közül, amirõl megjegyzik. Erre azért jöttem rá, mert én is gondolkodtam a Laetitia=topmodell dolgon :D De aztán feltûnt, hogy a maga nemében télleg nagyon szép, és fõleg különleges - fõleg a szeme és a tekintete. És a kisugárzása! Amúgy nem tudjátok véletlenül a színésznõ nevét?
Timke 2006 júl. 05. - 11:06:45
(24/89)
Nem tetszett? Jobb lenne, ha mondjuk a Tokio Hotel feliratot láttad volna? :)
orsusz 2006 júl. 04. - 21:03:34
(23/89)
Na olyat röhögtem, ez már a fanatizmus felsõ határa: minap azt láttam egy vonat ajtajára firkantva:Sous le soleil:)
nyfdetti 2006 júl. 03. - 06:49:48
(22/89)
Én is néz(t)em a sorozatot. Régen tényleg jobb volt. Most úgy érzem lassan mindenki-mindenkivel...
És mi lett a felügyelõvel? Hol van Jessica gyereke? Õt soha nem mutatják. Hol a gyerek apja?
netti100 2006 jún. 30. - 09:00:37
(21/89)
A tegnapi rész (2006.06.29. ) szerintem nagyon jó volt.
Minden elismerésem a doktornõé. Viszont Pierre Cosso-t nem ismertem meg!
:)
Gabor84 2006 jún. 29. - 17:58:25
(20/89)
Szerintem Jessica szép, Laure, Caro és Lucie is. Viszont az állandó szereplõk mellett megjelenõ fiatalok aki 2-3 rész erejéig tovább nyújtják a sorozatot borzasztóak.
orsusz 2006 jún. 28. - 18:09:02
(19/89)
Én személyély szerint az összes szereplõt utálom.A dolgok megismétlik önmagukat és minden cselekmény 10 perc után kiszámítható.De fel a fejjel én is nézem és egy 10-es skálán 5 és feles.:(
poharne 2006 jún. 27. - 17:32:28
(18/89)
nnna, most olvastam az elkövetkezõ részek tartalmát... 12én Laure hazajön!!! addigra Jess babát fog várni, de Laure okoz vmi autóbalesetet és elvetél...
és Lucie Daviddal fog összejönni!
de Caro-ról semmi hír...
poharne 2006 jún. 26. - 16:41:23
(17/89)
nnna, a mai részrõl csak annyit, hogy rég néztem utáljára a sorozatot, erre ma bekapcsolom: és csodák csodája, épp visszatért Louis, plusz, még nagyobb csoda, Samuel visszatért! mármint nem feltámadt, vagy ilyesmi, hanem ugyanaz a színész tért vissza, "Samuel hasonmása"ként!
Ha eddig nem jött volna le a kis irkálásaimból, nekem õk ketten voltak anno az ügyeletes álompasik ;) (+ harmadikként Benjamin... de õ nem jött vissza :/ )
szóval, ma jól elnézegettem õket... :)

nade... nadenade. szeretnék kicsit kötözködni. nagy kedvencem a sorozat... de már annyira, annyira szapanoperásra van formálva az egész!!! pl. csak ma: feltûnik a halott férj hasonmása aki elcsábítja szegény özvegyet, a gonosz férj felébred a kómából, amnéziás, aztán bûnbánó és jó útra tér...
félek, le kell írnom: GAGYI.
pedig szerettem... szeretem...
Timke 2006 jún. 25. - 15:03:58
(16/89)
Az igazi szereplõ alatt azt értettem, hogy õ még a régi bagázsból való. Amikor én pár hete láttam két részt a sorozatból, akkor már híre-hamva sem volt a régieknek, Jessica egy rádiónál dolgozott, s tinik szerepeltek a középpontban.
poharne 2006 jún. 25. - 11:23:04
(15/89)
na, az azért túlzás, h õ az igazi szereplõje a sorozatnak! mostanában, az új részeknél, úgy vettem észre, h mindig 2 szálon futnak az események. pl Caro szomorú Sam halála évfordulóján és Lucie kavar a vén pasival, aki a fõnõke. egy másik részben meg másik 2 emberke köré csoportosulnak az események. volt, h Jessica nem is szerepelt!
hogy a régiekkel mi lett? Laure elment Burkina Fasoba, Louis elutazott az új szõke barátnõjével, Benjamin az új kis barátnõjével szintén elutazott, ... õõõ... ki van még? mármint régi. (jó, Benji sem régi...) Sam, Gregory, Lacroix apuka már rég meghaltak... hosszabb ideig még talán Manu szerepelt, vele nem tudom, mi lett.
de azon nem veszünk össze, én is a régi részeket szeretem. most csak kííííváncsiságból nézegetem néha az új részeket... :) és ami nagyon hiányzik, h Caro énekeljen! még akkor is, ha az esetek többségében mindig csak a refrént hallottuk ;)
Sous le Soleil, Sous le Soleil,
Sous le Soleil, Sous le Soleil,
Sous le Soleil, Sous le Soleil, évidemment! :)
Timke 2006 jún. 24. - 07:01:06
(14/89)
Azért vitáztunk Jessicáról, mert ugye õ az igazi szereplõje ennek a sorozatnak. Most már tényleg nem tudom, hogy hol tartunk, én visszasírom az elsõ kb száz részt, amikor még minden esemény a három lánnyal történt.
Csak két részt láttam a mostaniakból - Jessica és Batiste szerepelt benne a régiek közül, ja meg Alain és Valentine. Hogy a többiekkel mi lett...?
poharne 2006 jún. 23. - 17:39:14 Előzmény Timke
(13/89)
igen, pontosan: se nem szépek, se nem vonzóak. ami... talán akkor nem lenne baj, ha azt nézzük, h nem lehet mindenki csodaszép, különben nem lenne életszerû a sorozat.
ugyanakkor... nem tûnt fel, itt mindenkibõl színésznõ, topmodell, stb lesz? :) és ez az, ami ellentmondásos és nem életszerû.
pl Laetitia... topmodell!!!! hát, nem tudom. szerintem egyáltalán nem szép. ezért is csodálkoztam, h Jessyrõl vitáztok, nem róla. bár... egyszer kicsit úgy éreztem, a nézésében, van vmi Sophie Marceau-s... vagy nem?
félreértés ne essék: egy lapon sem említeném kettõjüket... juj... nem egy kategória a 2 nõ :)
poharne 2006 jún. 23. - 17:17:30
(12/89)
ooopsz... hogy írhattam így félre? Lucie és nem Lucy. hiába, kicsit megkopott már a francia nyelvtudásom... (na nem mintha egy névben nyilvánulna meg a nagy nyelvtudás:) csak úgy látszik, kezdek már elszokni a franciás végzõdésektõl... )
poharne 2006 jún. 23. - 17:14:25
(11/89)
hm... mostanában nem néztem a sorozatot, vizsgaidõszak volt... DE láttam azt a részt, amiben Sam halálának volt az évfordulója és sok visszaemlékezés volt benne!!! meg jó zenék!!! tetszett :) nemtom, szerintem Sam nemcsak jó pasi volt, hanem volt benne vmi... mmm:) nekem nagyon bejött.

na, a másik. szerintem Jessy szép!! komolyan. de iszonyú vékony! mint egy csontváz. nem is láttam már mostanában táncolni.
(tényleg, együtt van még a férjével? mert láttam vmi másik pasival kavarni... de most le vagyok maradva:) )
szóval, Jessy szép, szimpi, én bírom.
Caro is szép, szimpi, és szerettem mikor még énekelt.
VISZONT: Lucy nem szép, nem is szimpi, inkább idegesítõ, béna Laure UTÁNZAT! :( :( :(
Laure nem jött vissza?? na, mindjárt elolvasom a mostani részek tartalmát, hogy kicsit képben legyek.
Timke 2006 jún. 20. - 22:17:21
(10/89)
Szépség: nekem semmi bajom Jessicával, õ a maga nemében szép, illetve inkább vonzó. De ezek a fiatal lányok.. se nem szépek, se nem vonzóak. S ez az egész kicsit furcsa nekem.
S már tényleg nem ugyanaz. :(