Zsuzsii 2006 jún. 19. - 18:23:04
(9/89)
Nekem akkor se tetszik Jessica, de mindegy. Abban viszont egyet értek, hogy egy szappanoperánál ezerszer jobb. Csak ezt a sorozatot nézem, de sajnos sokszor lemaradok róla, így néha nem tudom követni az eseményeket.
andy88 2006 jún. 19. - 07:52:33
(8/89)
Sztem nem az. Sõt, a szeplõk igazán érdekessé és különlegessé teszik az arcát. Ami pedig az alakját illeti, szerencsés alkat - én inkább lennék olyan, mint õ, mint mondjuk... nem akarok neveket mondani, szal tudjátok úgyis, mire gondolok...
És sztem az aj ó, ha nem topmodellek, hanem igazi, tökéletlenül kinézõ és viselkedõ hús-vér emberek szerepelnek egy sorozatban, nem pedig kiretusált, idealizált, a való világban nem szereplõ alakok. Ebben úgyis túl tökéletesen néz ki mki...
Amúgy én is szeretem a sorozatot! A szappanoperákkal ellentétben itt nem egy helyben áll a cselekmény, hanem minden részben történik vmi!
Zsuzsii 2006 jún. 15. - 16:14:57
(7/89)
Hát ez a Jessica tényleg olyan ronda, mint a bûn, sovány mint egy giliszta és ráadásúl hülye is. (elnézést, de tényleg ez a véleményem). Nekem egyébként úgy nincs bajom az újakkal, gondolom a régiekrõl már nem tudnak annyi mindent kitalálni.
artika 2006 jún. 07. - 15:52:00
(6/89)
Jessica ugyan régi, de az is ronda.
Timke 2006 jún. 03. - 08:38:45 Előzmény poharne
(5/89)
Na, én is láttam ebbõl az új változatból. Ahh... a zene, a séma ugyanaz, de már tényleg teljesen más emberek vannak. S ez a sok új fiatal... Nekem is egy kicsit kiábrándító volt, s ráadásul olyan kis csúnyák. Ez azért is fura, mert ált. mindig szép és csinos nõk-férfiak szerepeltek a St. Tropez-ban, nem ilyenek...
A régi részeket kellene adni megint.:)
poharne 2006 máj. 24. - 18:05:02
(4/89)
hm...
azt olvastam, Laure most Burkina Faso-ban van, tehát õ már nem szerepel.
egyébként a régiek közül már csak Caro, Jessica, Alain és Louis van.
de... nem is tudom, a hangulata változott meg. pl csak azokat nézve, akiket az elõbb írtam: mindegyiknek van már gyereke!
jó, nem gyerkõc-ellenes vagyok, meg azt is fel tudom fogni, h nálunk is telt-múlt már az idõ, nem csak én nõttem fel a kezdetek óta...
DE: engem pl az zavar a gyerkõcökkel kapcs, hogy néha róluk szól minden, mert betegek, mert gond van a suliban, mert rosszul jönnek ki az új pasiddal, stb., máskor viszont semmi hír róluk! pl. Jessica is lazán végighancúrozza a napot az új pasijával a nappali közepén, és közben mégcsak fel sem merül, h hol a gyerek??
jó, Laure-nál (míg nem lépett ki a sorozatból) nem volt ilyen gond, sõt, õ állandóan ott hurcolászta a két gyereket...
ja, meg régi szereplõk kapcsán: a Laure mamája is szerepel még, sokat átvéve így a kavarásból ;)

jó, szóval összefoglalva: jó kis sorozat ez. (az elejét tekintve egészen tuti) ha rossz kedvem van vagy csak kell egy kis tenger és napsütés, akkor be szoktam kapcsolni a tv-t :) de sokszor csalódok. Pl. Louis sokáig nagy kedvencem volt, fõleg mert a sorozat elején korban õ volt hozzám legközelebb (bár egy darabig Grégory után epekedtem ;) és imádtam mikor Laure menyasszonyi ruhában ugrott a tengerbe!!!), és tényleg tetszik, hogy forrófejû, önfejû, érzelmes... nagyon érzelmes. ja, és még nem írtam: jó pasi. de most... nem tudom, sok tekintetben megkomolyodott meg felnõtt meg ilyesmik... és hoznak helyette ilyen kis nyálgép kiscsávókat, akik itt teszik a fejüket... ugyanmár!
néha úgy érzem, megfáradt a sorozat.
van 3 szál.
1. a "régiek", a régi csapat, akik már megkomolyodtak, túl vannak pár tragédián, párszor már újrakezdték az életüket, megházasodtak-elváltak párszor. stb.
2. a "régiek" szülei, családja, stb. a Blandine szerelmi életének, karrierjének pl túl sokat szenteltek, pedig annyira nem volt izgi téma
3. az új, kis "gyüttment" nyálas fiúcskák és lánykák, seggkicsüngetõ szoknyákban, olyan problémákkal, mint: jaj, még szûz vagyok de 2 perc múlva már nem --- jó, lehet, túlzok, de ilyen Elsõ csók, Helen és a fiúk, ... szintû dolgokkal nem kéne rontani a színvonalat.

hm... lehet, sokat kritizáltam... de akkor is, az egyik kedvenc sorozatomról van szó. szeretném, ha újra olyan volna, mint régen.
Timke 2006 máj. 24. - 14:27:57
(3/89)
Nem baj a javításért, nekem ez marad.:)
Mennyire változtak meg az új szereplõk? Én úgy emlékszem, hogy Jessica még biztosan van, sõt Laure is ismerõs. Persze az elejét még én is inkább figyelemmel kísértem, most már sajnos nincs rá idõm és lehetõségem.
Carot pedig én is az elején - hosszú hajas korszakában kedveltem.:)
poharne 2006 máj. 24. - 08:40:52
(2/89)
nem szálé, hanem "szolej"
sous le soleil => "szúú lö szolej"
bocs, de ez annyia bántotta a szemem, h ki kellett javítsalak :)

egyébként én régen, még a sorozat elejét, mindig néztem. amikor Louis még 18-19 éves volt és Laure még orvosira járt és Jessica akkor érkezett Saint-Tropez-ba és Caroline még énekelt! :)
annyira, annyira odavagyok ezekért a részekért! a zenéjét azóta is próbálom megszerezni, de még csak a fõcímdalt sikerült.

és most, h láttam, újra adják... néha megnézem. de ez már nem olyan, mint régen. pl. ezek az új "fiatalok"... nem tudom, nekem erõltetett, hogy idehoznak egy csomó "friss húst", de a régieknek õk nyomába sem érnek.
na meg a Lucie... szerintem nem helyettesítheti Laure-t. :(
és Benjamin meg Samuel is nagyon hiányzik!
Timke 2006 máj. 22. - 09:36:24
(1/89)
Annyira imádtam ezt a sorozatot! Sajnos most nincs lehetõségem megint nézni, de újra adják!
Nem túl nyálas, aranyos story.:) Szúúú le szálé.:)