drezzzyk 2007 febr. 13. - 17:35:07 Előzmény kenny0519
(84/404)
hat nem tud senik egy oldalt ahol meg lehetne nezni a sorozatot amikor mik akarnank?en nagyon sokat kerestem csak nem talaltam meg meg:((en holnam nem fogom latni a sorozatot de remelem hogy lesz olyan rendes volaki hogy le fogja nekem magyarazni:D:D:Des ennek en nagyon orulnek mert man a sulibol nem loghatok annyt:(
kenny0519 2007 febr. 13. - 14:50:54
(83/404)
És akkor meg lenne oldva, hogy lássuk a sorit délelõtt is!!!
Perdikkas 2007 febr. 13. - 14:15:09
(82/404)
Az új igzgató, ez a Carson vagy hogy hívják elég röhejes az ósdi elveivel, de sztem biztos ez is egy normális(abb) fazon lesz késõbb, akárcsak az elõdei.
Perdikkas 2007 febr. 13. - 14:11:02
(81/404)
Ebben az egyben valóban ismétlik magukat a sorozat készítõi, hogy a szemétládák is soxor jófejek lesznek benne, viszont minden másban teljesen új minden egyes epizód. Felejthetetlen poénok, és érdekes történet, minden egyes rész más és más. Úgyhogy én még egy epizódon sem untam magam.Úgyhogy látatlanban is biztosan igaz, hogy az 1-3. szezon sem lehet unalmas.
Talán ha majd bejön a digitális tv, akkor majd megnézhetjük az 1-3. szezont is újra, legalábbis én ebben reménykedem, bár lehet, hogy nem így lesz.
Perdikkas 2007 febr. 13. - 14:00:29
(80/404)
Hát igen, jó néhányan megbuktak. Vagy ennyire kemény az ausztrál érettségi, vagy hótt hülyék az ottaniak. Ryan éppenhogy átcsúszott, 63%-kal, Kurt 73%-kot teljesített, Dennis a negatív rekorder(23%-kal!!!:-), Drazic szegény hiába tanult egész éjszaka, nem jött össze neki, és már nem ment vissza tanulni, úgyhogy úgy látszik nem is akar érettségit szerezni. Anita viszont meglepetés volt, hogy meghúzták. Igazából nemtom, miért mentek vissza még egy évet lehúzni a Hartley-ba, elég lett volna csak az érettségit megismételniük, sztem. Persze akkor nem lett volna olyan érdekes a sorozat. Ryan összehaverkodott egy régi krikettsztárral, õ alkalmazza, egy idõre elmentek külföldre bemutatókat tartani. Sarah tanár akar lenni, de egyelõre nem ment felvételizni az egyetemre, viszont Ryannal sem ment el külföldre, tehát elvileg még szerepelnie kellett volna, viszont szépen észrevétlenül õt is kiléptették. Röviden ennyi történt.
Perdikkas 2007 febr. 13. - 13:42:46
(79/404)
Kár, hogy itt nincs felfüggesztés, mert akkor egyszerû lenne elintézni, hogy igazoltan ne kelljen bemenni a suliba:-)
Marvin02 2007 febr. 13. - 11:07:50
(78/404)
Barnett magától ment el, jobb állásajánlatot kapott, Draz is megbukott.

Lee-nek hogy kinyílt a csípája. :D Kurt-ot hiányolom, szakított azzal a csajjal? Thania vagy hogy hívják? :D Az új srác, a hangmérnökis nem szimpi.
9/10
balu83 2007 febr. 13. - 10:26:02 9/10
(77/404)
óóóó! tegnapi rész elég fontos lehetett a sorozatban,mert a maiban azt láttam h új osztálytársak új igazgató....
mi történt Barnettel? elment magától v elküldték másik suliba?
Anitát,Leet,Dennist meghúzták és évet ismételnek v mi a izé???
drezzzyk 2007 febr. 12. - 18:48:01
(76/404)
hat en el mondom ha neked nem mondta el senki.schara el veszitette a gyereket es akkor ugy dontottek ryanal h schara tovab megy az egyetemre.es ryan kaott egy allast es ki megy kulfoldre.drazic es anita megint egyutt vannak es ennek en nagyon orulok.kurt o elmegy az megint dolgozni ahol volt ott az allatokkal. hat ha holnap fogod lattni akkor el kellene te is mesejed nekem de ha nem lahet elogom a sulibol:D:D::D anyi az egesz hogy en nem szeretem ha delelott van mert ez nagyon ciki:((:((:((:((
9/10
balu83 2007 febr. 12. - 16:50:26 9/10
(75/404)
hali!
aki látta a mai részt az plíz néhány mondattal irja le a tartalmát!
elõre is tenkjú!
hihi22 2007 febr. 12. - 15:56:35
(74/404)
ÁÁÁ Nem hiszem el azt hogy ennyien nézték még ma is és biztos sokan mások is és akkor beteszik 10-re???? SENKI NEM TUDJA IGY NÉZNI!!!!!!!!!!!!!!!! M1 TEGYE VISSZA DÉLUTÁNRA!!!!!! Az a Doktornõs meg legyen délelött!!! ENNYI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most nem értem Rohanjuk le mi is a székházát?????? lehet akkor megtennék!!!:-)
kenny0519 2007 febr. 12. - 14:23:48
(73/404)
És ezt mégis hogyan tudod kivitelezni??Nem volt belõle még balhé?????Én is gondoltam már rá, hogy mindig a harmadik óráról eljövök, hogy bekapcsoljam a vidit. Csak én nem voltam elég bátor hozzá. Bár végülis anyu bekapcsolja!Tehát szerencsém van!!!
drezzzyk 2007 febr. 12. - 11:32:37
(72/404)
en nekem csak annyi beleszolasom van hogy nekem nagyon tetszik ez a sorodat mar kisseb koromtol fogva.csak most az a baj h mindig el kell lognom a sulibol hogy tudjam megnezni ezt a sorozatot:)
mayer 2007 febr. 11. - 05:51:14
(71/404)
Egyáltalán nem volt unalmas az 1-3, mert akkor teljesen más dolgokban alakultak ki konfliktusok. A sorozat elején fõleg abban, hogy mivel a Hartley kifejezetten multikulturális iskola volt, elkerülhetetlenek voltak a különbözõ nemzetiségû emberek között az összeütközések. Ha jól emlékszem voltak a fehérek, volt libanoni, latin-amerikai csaj, vietnami, görög, görög-olasz srác. Késõbb is voltak ilyenek, pl. Mai az elején, meg volt a szerb csaj, csak nem jut eszembe a neve.
Egyébként tudtátok, hogy a sorozat egy film alapján készült, amiben Nick, az 1. sorozat fõszereplõje szerepelt? A címe Szívtipró fiú/srác, vagy valami ilyesmi, volt. A fordítók ezt a címet adták neki, gondolom azért, hogy az emberek tudják mihez kapcsolni. Ezt '97 nyarán láttam, szóval a sorozat már bõven ment.
mayer 2007 febr. 11. - 05:29:15
(70/404)
Hi!
'95 aug. elejétõl kezdték adni a tv-ben, hetente egyet.
Nem rossz sorozat, csak szerintem a készítõk sokban ismétlik magukat. Bár, aki nem látta az 1-3 sorozatot, annak ez nem tûnhet fel. (én szinte minden részt láttam) Gondolok itt olyanra, hogy jópárszor eljátszották a rossz karakter a végére jó lesz dolgot. Ez nekem már kicsit unalmas volt. Meg aztán, fõleg a sorozat elején, csúnyán bántak el sok fõszereplõvel, sokan meghaltak.
Szóval,aki nem látta az 1-3-at, annak ajánlom figyelmébe, már ha lesz rá alkalma, mert az M1-et ismerve nem biztos, hogy lesz.
Perdikkas 2007 febr. 10. - 18:15:17
(69/404)
Hát jó lenne bepótolni vhogy, de ez csak az mtv-n múlik, ha megismétlik vmikor. Viszont azok után, ahogy lehordtam a mûsorszerkesztõket, szerintem ha írnék nekik, hogy ismételjék meg, akkor csak azért sem ismételnék meg vagy 20 évig:-)

Nikkinél gondolom jobb hangja volt Abi Tuckernek:-) Nemtom de sztem Nikki dalainak a szövege is elég idétlen volt, nemcsak a szinkronszínésznõ hangja, úgyhogy nem bántam, hogy megszabadultak tõle.
Perdikkas 2007 febr. 10. - 18:06:22
(68/404)
Akkor meglepõen hamar bejött Mo.-ra. Remélem nem kell 10 évet várni, hogy megismételjék, lehetõleg már az 1. szezontól.
10/10
ada1 2007 febr. 10. - 17:43:44 10/10
(67/404)
oh, aki nem latta az 1. szeriat, az vhogy probalja meg bepotolni :) abi tucker dalaitol allandoan libaboros voltam.

es igen, az mtv adta eloszor. viszont a vasarnap delutanra mar nem is emlekszem!! tenyleg akkor ment?
en csak arra emlekszem, hogy a sat1-en ment mindig szombaton delelott es ott is neztem.
9/10
balu83 2007 febr. 10. - 13:49:54 9/10
(66/404)
az mtv1 adta le elõszõr a gimit,de nem teljesen végig. én még 1997 környékén néztem vasárnap délutánonként!
Perdikkas 2007 febr. 10. - 13:44:27
(65/404)
Hát ha ezek a részek kincsit uncsik, akkor kíváncsi vagyok, milyen lehetett az 1. évad, meg persze a 2.-3. is. Sajnos én nem láttam azokat. Egyébként mikor adták a Gimit elõször? mtv vagy a Duna adta?