Téma: Szomszédok

ezustangyalka 2009 aug. 31. - 21:40:42
(670/6910)
eccsééééééém ..............
a vöröszászlós trabant mentõ fülsüketítõ visítással :/
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 21:24:47
(669/6910)
hát ez cool :))) szomszédok, 1. rész, 1987., szölõssy doktor kedves beszólása:

" ... de én megmondtam. amíg ezzel a szarházival él, addig ne számítson rám!"

:DDDDDDDD
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 21:06:37
(668/6910)
jaj, köszike :))))
Ferrer 2009 aug. 31. - 21:01:52
(667/6910)
videotar.mtv.hu
Itt azok a részek vannak fent, amiket már leadtak a mostani vetítésen.
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 20:57:39
(666/6910)
segítsetek nekem! meg szeretném nézni neten az összes epizódot az elejétõl. hol kell keresni? adna valaki egy címet, lécci? nagyon köszi :))
Tilda36 2009 aug. 31. - 19:48:19
(665/6910)
Milyen igazad van. Most érdekes nem lóg a nagyikán még nyaralni sem ment velük.:-D

Jánost viszont tudatosan elzavarta maga mellõl, ezért ne csodálkozzon, hogy a miss p.i.c.s.a már nem hozta lázba. Én még ilyen rideg nõt ritkán láttam ráadásul azt hiszi, hogy õ az áldozat.
Ferrer 2009 aug. 31. - 19:35:52
(664/6910)
Jánosnak meg Körtének nem volt olyan jelenete, amin ne ásítoztam volna. Mindkettõnek az az unott képe, jajj. Ráadásul Mr. Szelényi az összes rész végén kivétel nélkül ugyanolyan arckifejezéssel mondta el a szövegét. :D
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 18:30:25
(663/6910)
:)) a sorozatban ez jött le, hogy mindenkinek egyforma problémái vannak az anyagiakkal. vagy lehet, hogy csak az a baj, hogy mindenki politizál :/ tényleg nagyon más világ volt annak idején .... másmilyen értékek voltak. bár a politizálás ma is divat :P íme egy remek vicc:

roma meghal, átkerül a másvilágra. találkozik rákosival, aki megkérdi:
- na, cigány! mondd csak, melyik korszakban volt jobb élni? az enyémben, vagy a maiban?
erre a roma:
- hát, elvtárs .. a maga idejében! mert akkor a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak, a romák loptak. ma meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak, és azt akarják, hogy én dolgozzak! .. :/

:))))
Gremancs 2009 aug. 31. - 18:14:28
(662/6910)
Janeszt jól pofára ejtette Alma, a nagyorrú meg szólni sem tudott:)
Tilda36 2009 aug. 31. - 15:40:19
(661/6910)
Abszolút egyetértek. Ebben az idõszakban még volt egy erõs középréteg is aki mára teljesen lecsúszott. Tehát a nyögésnek inkább most van itt az ideje és nem a 90-es években.
crazyforyou 2009 aug. 31. - 14:29:56
(660/6910)
Szerintem Almát nem kell elítélni,mert az õ kedves Jánosa már régesrég kavar nem is 1 nõvel,tulajdonképpen ez is az egyik oka a válásuknak! Schnell Ádám (Sándor) pedig jól van (mármint a színész maga) nem õ halt meg 2000-ben,hanem Hankó Attila (Maki).Nnna,remélem mostmár mindenkinek tiszta...:)) És R.I.P Maki :(
musu77 2009 aug. 31. - 13:35:59
(659/6910)
Bandika szerint szárnyasbetétet kell adni a babáknak:DDD
9/10
fredi60 2009 aug. 31. - 09:18:50 9/10
(658/6910)
Ez jó volt! Teljesen egyetértek a leírtakkal. :)
Tilda36 2009 aug. 31. - 08:36:54
(657/6910)
Nem kell sokat visszaolvasnod, még video is van róla.
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 04:36:24
(656/6910)
khmmm .... szerintem egyáltalán nincs különbség. ugyanúgy vedelnek, mint anno. sõt! lehet, hogy a mai 30 éveseknél már nem trendi, de van alkaoholista bõven-bõven! majd' kiesnek a kórház és az sztk ablakain, olyan sok a "beteg". ott isznak, ahol tudnak, csak az annyony meg ne tudja ....
ezustangyalka 2009 aug. 31. - 02:55:44 Előzmény x-tro
(655/6910)
:DDDDD

ez vicces, mert én már megtettem 2 éve karácsonykor :))))))) azt hittem csak én vagyok ilyen hülye :DD pont pestem voltam, és még volt idõm a vonat indulásáig, így vettem a fáradságot, és a 8-as busszal felrobogtam gazdagrétre :)))) nagyon klafa volt :)) igaz, a tél kellõs közepén, meg higed volt nagyon ... bementem a pluszba, ott nézelõdtem vagy fél óráig :DDD buzgón kerestem az utcát, ahol forgattak, és bementem wc-re abba az étterembe is, ahol filmeztek. persze ezt nem tudtam, csak utólag, a sorozatot nézve jöttem rá :DD vicces volt :) az iskolában viszont nem voltam biztos ... sok iskola volt ott, nem tudtam eldönteni, hogy melyik lehetett az :/ elsétáltam az egyik elõtt, ami hasonlított a sorozatbelihez. nem tudom, hogy volt-e.

a sorozatot nézve jó látni, hogy mennyire másmilyen, mint az anyátok közt, vagy a csillagvirág klinika ... (istenem, még ez a megnevezés! nem is nézem egyiket sem .. ). sokkal életszerûbb, mindenki egyformán nyomorog (bezzeg az anyátok köztben valaki vagy vezetõ beosztású, vagy takarít, vagy egy pincérnõ, aki 12 órán keresztül tûsarkúban rohangál minimálbérért. a nagyoknak mindig mindenre van pénze, csak ki kell nyitni a tárcát, meg luxus kocsikkal járnak, állandóan ki vannak festve, meg ki vannak öltözve és tûsarkút viselnek egy vasárnapi, semmitmondó otthoni reggelihez is, vagy vacsorához. nem tudom megérteni, hogy egy sorozatnak miért kell ennyit csillognia? miért az a fontos, hogy ki hogy néz, és miért kell olyan luxuscikkeket használniuk egy semmirekellõ 15 évesnek, amit egy felnõtt sem használna, mert nem telik rá, és fölösleges? pl. az az elektronikus napló, ami emmának volt ... annak van valami haszna? van valami komoly értelme? mert szerintem egyáltalán nincs .. mert ezzel csak azt éreztetik a nézõvel, hogy budapest ebbõl áll, egy 15 éves gyereknek megveszi a pénzes apukája az ilyen haszontalan luxust, amikor vannak, akik komolyan napról napra élnek. na, mindegy .. ).

bár igazából rendszert szidó, pesszimista töltetû a szomszédok, de attól még jó visszanézni :)) fõleg az elsõ részeket, mikor még 20 forint komoly vagyonnak számított! a mai ember el sem tudja képzelni, hogy milyen lehetett akkor, hogy hogy a fenébe lehetett 200 forintból megélni egy héten! (ma már konkrétan egy kg kenyeret sem tudsz venni, ami 3 napig elég lenne) az órabér is kb. 20 forint volt, nem több. na, meg a régi 2 forintossal telefonálni a fülkébõl! az a vicc, hogy annak idején szinte mindenki így élt. ha valakinek volt saját vezetékes telefonja, az már ultra gazdagnak számított! bezzeg ma már komoly csórónak számít az, aki fülkébõl telefonál, hiszen mindenkinek minimum 2 mobiltelefonja van. ha nincs is rajta semmi egység, akkor majd az egyik családtag vagy haver telcsijérõl fingunk egy sms-t, oszt' annyi. olyan hihetetlen, hogy drágának tûnt 12 forintért venni 10 dkg parizert .... és kézzel írták rá a mennyiséget és a árat. nézzetek hülyének, de én visszasírom azokat az idõket. miért olyan létszükséglet a mobil? miért kell ennyire rohanni?

szereplõk: alma nekem szimpi, mert értelmes, diszkrét, diplomatikus, független, erõs csaj. és tudja mikor kell hallagatni, és mikor kell beszélni. taki bácsi a legjobb!! :))) én is szerettem volna magamnak egy ilyen nagyapót ... vágási feri: na, hát õ viszi a prímet! annyira gáz a figura, hogy azt már szeretni kell! :D a "mikroszoft"-hoz való értelme zseniálisan egyedülálló! mintha egy computer (ejtsd szó szerint) zseni volna, közben meg lószaftot se tud :DD jutka egész értelmes, aranyos nõ. nagyon jó a felfogása. vannak értékei, vannak elvei. ha pasi lennék, ilyen feleségem lenne :))) sümeghy: nekem túlzott a játéka ... mágenheim család: ádám tündéri, van humora :)), juli nagyon szép nõ, de ennek ellenére semmi önbizalma, és általában túldrámáz mindent, és rosszul dönt. julcsi a jövõ :) jó szerep jutott neki. jó volt látni, ahogy megszemélyesítette az akkori gyerekkort. mert az õ idejében a gyerekek még gyerekek voltak. nem pimaszkodtak annyit a tanárokkal, a felnõttekkel, mint a mai generáció. nem akartak minden áron felnõni. etus, jó humora van, jól igazít, jó a felfogása, eléggé humánus, közvetlen, fiatalos. kit hagytam ki? ... lenke nénirõl sokat nem tudok írni. aranyos, udvarias asszony. határozott, ha kell.

szóval, szomszédok is the best! :)))
Gremancs 2009 aug. 30. - 21:59:45
(654/6910)
Hát nem is mérhetõ egy Vágási Ferkóhoz!!!!
Gremancs 2009 aug. 30. - 21:58:27
(653/6910)
Hajjátok! Vágási Ferkonál derekabb legényt még nem láttam! Mágenheim egy kis csimasz mentõsdoki, aki most menõzik a magánklinikával. Erdõmérnök Jánosunk meg sorra hajt rá mindenféle nõcskékre, miközben ott van Almácska, a presszó gyöngye.

Hát mi van itt?!

Ferinek van egy kis lakása, szuper felesége, fajin kölyke, meg állásuk, és Góliát a haverja.

Ez a másik kettõ egy egy vízcsapot sem bírna elzárni.
Gremancs 2009 aug. 30. - 21:52:26 Előzmény Tilda36
(652/6910)
Kivel bújt ágyba?
Drámaíró 2009 aug. 30. - 16:00:16
(651/6910)
Ki nem állhatom Jánost! Tokán jól játssza ezt a kínlódós erdõmérnököt! Bírtam, mikor maki elkapta a presszóban, mert meglepte Almát:)

Szorult a nyaka körül a hurok a bajszos, füles-hajas értelmiséginek !!