7/10
reay 2013 okt. 26. - 22:47:11 7/10
(173/1173)
Számomra rejtély,hova tették el gésamama haját? :) Nem rossz mûsor,és a zsûribõl is többen bejönnek,mint az X-bõl. Viszont a Dalnokok ligáját idén sem sikerült felülmúlni.
10/10
stenmore 2013 okt. 26. - 22:08:49 10/10
(172/1173)
Szegény Geszti hogy tudnák õt "érzelmi örvénybe rántani" ilyen kifejezetten unalmas és gyenge nóták.
Apropos a mai mûsor kifejezetten uncsi volt,egyedül a zsüri megfigyelése ad némi szórakozást.Egyedül Alföldinek vannak jó meglátásai ,a többiek összevissza beszélnek a tényektõl tök függetlenül.
10/10
stenmore 2013 okt. 26. - 21:48:31 10/10
(171/1173)
Nahiszen volt már szerencsénk Liptai mûsorvezetéséhez :Fridi ezerszer jobb.
fo.ma 2013 okt. 26. - 19:02:26
(170/1173)
Egyetértek! Szerintem is kiváló a mûsor! Az egyik legszórakoztatóbb, amit valaha kereskedelmi csatornán láttam. Imádom, h nem lehet elsimliskedni, ezek mögött a produkciók mögött tényleg tehetség és megfeszített munka van! És imádom, h a nagypofájú, tehetségtelen Somának haza kellett kullognia. Haha.. Igazán visszavehetne az arcából!
fo.ma 2013 okt. 26. - 18:49:42 Előzmény stenmore
(169/1173)
Hálistennek hazahúzott!
Vegetable 2013 okt. 26. - 17:06:33 Előzmény ponca
(168/1173)
Madonna dalára gondolsz? Hát õ kicsit vénecskébb meg ráncoskább mint Szandi, mégis énekli mai napig, tehát kocogj oda hozzá, és közöld, hogy hogy merészelsz ilyen tiniknek való dalocskát ilyen ráncoskán elõadni... Ráadásul az alakja ellen nem lehet kifogásod, és maszkban éneklik - mellesleg szegény Szandinak jól elcseszték szerintem a maszkját.
Ha a pöttyös ruhás Szandi dalra gondolsz, azt szegény Nika énekelte, és szerintem elég gyérül, nem Szandi :D
10/10
Meklód fia 2013 okt. 26. - 14:11:49 10/10
(167/1173)
egyetlen gyenge pontja a mûsornak a zsûri és a pontozás menete. Liptai nagyon rájátszik az egészre, undorító nõ, majka meg mintha nem is értené mi alapján kell pontozni. Az meg milyen pontozás már, hogy nem rögzítik elõre és menet közben változtatnak rajta?
8/10
Semprini 2013 okt. 26. - 13:30:31 8/10
(166/1173)
Nem értek egyet a fanyalgókkal, ez a mûsor a kereskedelmi tévéken futó egyik legjobb szórakoztató mûsor, mindenesetre sokkal jobb, mint bármi, ismétlem: BÁRMI, ami a konkurens csatornán, azaz a retekklubon fut vagy valaha is futott. A TV2-n is csak egyetlen egy ennél jobb mûsorra emlékszem, ez a Dalnokok ligája volt jó 10éve, ami szerintem szenzációs volt, ez nem éri el annak a színvonalát, de közel van hozzá, én minden adáson remekül szórakoztam, sõt azt kell mondjam, hogy még némi javuló tendencia is megfigyelhetõ. Persze nem minden szám egyformán jó, nézzük végig a tegnapiakat:
Az adást Szandi kezdte, Cserháti és az AC/DC frontembere után ezúttal Madonna bõrébe bújt, az átváltozás kiválóan sikerült és a hangot is eltalálta. A zsûri kicsit lepontozta, mondván, biztos lesznek még nála is jobbak. És igazuk lett!
Heincz Gábor "Biga", akit korábban nem ismertem, Szikora Róbert egyik nagy R-Go slágerét énekelte. Õ a legelsõ adásban, Pély Barnaként tetszett legjobban, most nem találta el igazán Szikora nyávogós énekstílusát és hangzszínét, de mozgásban tökéletes illúziót keltett.
Bereczki Zoltánt sosem kedveltem igazán, e el kel ismernem, hogy ennek a mûsornak õ az egyik aduásza, bármihez nyúl, remekül sikerül. Demjén Ferenc és George Michael után ezúttal Mick Jaggert kellett megjelenítenie, ami ismét pazar lett, fõleg persze a mozgás, de az énekkel sem volt különösebb gond, lévén Jaggerek nincs igazán (jó) hangja.
Nika annyira tetszett a legelsõ mûsorban Beyoncéra maszkírozva, hogy azt sem legutóbb, sem most Pink jelmezében, Szandiként nem tudta megközelíteni. De ez a Szandi-utánzás jobb lett mint a múltkori, Szandi meg is jegyezte, hogy egy pillanatra azt hitte, tényleg saját magát látja. A jellegzetes Brenda Lee-féle énekstílust azonban csak nyomokban sikerült elkapnia.
Ezután következett az este legnagyobb meglepetése, Varga Viktor. Bevallom, nem gondoltam róla,m hogy nõimitátorként fogom megkedvelni, de ez történt, mind Amy Winehouse-ként, mind pedig most Lady Gaga-ként abszolút tökéletes illúziót keltett, csak ámultam, egyáltalán nem volt észrevehetõ, hogy valójában férfi énekel. Bár Varga Viktor azt mondta, hogy unja már, hogy mindig nõi ruhába kell bújnia, azért arra emlékeztetnék, hogy legutóbb Csonka Andrástól énekelt, aki tudomásom szerint nem nõ.
Nótár Mary Dollyként jól érezte magát, hiszen gyerekkori nagy kedvencét kellett megjelenítenie, bár a hangot annyira nem sikerült levennie, azért egynek elment.
A leggyengébb, akárcsak legutóbb, ezúttal is Feke Pál volt sajnos, aki ugyan jó énekes, d rendre övön aluli feladatokat kap. A múltkor Pavarottin vérzett el, teljesen érthetõ módon, most Pedig Adéle-t nem sikerült felidéznie, sem hangban, se külsõben. Igazából meg se próbált nõi hangon énekelni, ami aligha sikerült volna, de akkor miért ilyen feladatot adnak neki, direkt kiszúrásból? Azt várom, mikor adják végre oda neki Varga Miklóst, akkor nem lenne zavaró, hogy a saját hangján énekel.
Szinetár Dóra Brintey és a NOX után most Jennifer Lopezt idézte fel, õ az aki adásról adásra egyre jobb, ez a produkciója sikerült eddig legjobban, jól is mozgott, és ráadásul sokkal jobb hangja is van, mit az eredetinek.
Soma mint Elvis(elhetetlen) imitátor, végre kihullott, hálistennek nem kell több produkciót végigszenvednünk tõle, már legutóbb neki kellett volna kiesnie, nem Dér Heninek.
És végül Puskás Péter, aki Fredie Mercury és Tina Turner után végre testhezállóbb feladatot kapott, az elsõ emelet énekesének, Kikinek a bõrébe bújt, s bár a túlmozgás miatt kicsit lihegõsre sikeredett az éneklés, azért így is most tetszett a legjobban.
ami viszont továbbra is nagyon de nagyon nem tetszik, az a zsûri, fõleg ketten: Majka és Lakatos Márk nagyon durván nem oda valók, de Hajóst is kezdem már megutálni e mûsor miatt, annyira rosszul pontoz, pedig korábban kedveltem. még liptai Klaudia a legjobb, de neki inkább a mûsort kéne vezetnie, mert Friderikusz pocsékul csinálja.
2/10
-greghouse- 2013 okt. 26. - 10:50:34 2/10
(165/1173)
Teljesen kívülállóként szólok bele, csak nagyritkán reklámszünetben nézek bele (mikor nem az van éppen ott is.)
1. Ki az a Nótár Mary? (Bár én még Bigát sem ismerem), nyilván az én gondom.
2. Milyen alapon adják ki a feladatokat? Ki dönti el, sorsolás, vagy producer? Mert ha rajtuk kívül áll, nem szólhatnak bele (a versenyzõk), akkor szerintem nem fair a kieséses rendszer. Az lenne, ha maguk választanának, és kiderülne, nem jók. De így...
...Szerintem, mivel nagyon változóak a feladatok egy-egy elõadó esetében is, valahogy értelmesebbnek érezném, ha mondjuk legalább öt adáson át senki nem esne ki, és (mint a sportban) összeadódnának a pontok, és alakulhatna a tabella, és a kiesés csak utána kezdõdne el. Feke (történetesen láttam) nem tehet róla, hogy ilyen meglehetõsen színtelen szerepet kapott, nyilván egy Madonnát elõadni hálásabb feladat. Tehát össze kéne adni adásról adásra az elsõ néhány mûsorban, ezeket a "véletleneket" kiegyenlítendõ.
...Dehát ez licensz mûsor, a "Your face sounds familiar" licensze, nyilván így van megírva.
További jó szórakozást. (Még mindig inkább ez, mint az xfucktor, nem mintha bármelyiket is sajnálnám ha eltûnne.)
ponca 2013 okt. 26. - 05:54:59
(164/1173)
Tegnap láttam ezt a mûsort elõször. Szánalmas egy valami! Ha nem vendég az anyósom és nem tapad a tévére, elkapcsolok. Ki az az agyament, aki ezekre a borzalmakra pénzt, idõt nem sajnálva képes sms-t küldeni???
Azt hallja az ember, hogy nagy a csóriság, de az ilyen baromságokra mégis milliókat elsmseznek hetente.
Soma maga volt a borzalom! De hogyan is tudna más hangján énekelni? Saját hangja sincs!
Szandi az állandó hiperaktivitásával annyira ellenszenves! Valaki leállíthatná már! Annyira nem jó! Sõt! Egyre szánalmasabb, ahogy a tiniknek való dalocskákat elõadja a ráncos, koravén arcával.
8/10
napraforgó 2013 okt. 26. - 05:43:03 8/10
(163/1173)
Ez a mûsor nekem tipikusan egy vasárnap délutáni családi szórakozás. Fel nem foghatom, hogy miért péntek éjszaka adják?
Mivel élõben megy, iszonyú sok a reklámszünet, 2 dal és a zsûrizése, utána rekám, ezt elég nehezen viselem.
Friderikusz Sándor nagyon jól vezeti ezt a show-mûsort, engem a régi Friderikusz show-kra emlékeztet.
Nagyon jók a szereplõk, köztük sok olyan fiatalabb elõadómûvészt ismertem meg, akikkel korábban nem találkoztam más mûsorokban. Én sajnálom, hogy kiesésre mennek, mert mindannyiukat szívesen elnézném még akármeddig.
olahmiki1959 2013 okt. 26. - 00:52:42
(162/1173)
Na végre!
Ebben reménykedtünk, ezért drukkoltunk titokban, ezért szorítottuk meg egymás kezét a képernyõk elõtt, hogy Soma végre, végre kiessen!
És imánk meghallgatásra talált...
Ráadásul - és ezzel a szöveggel még jobban elvágta magát nálam, meg szerintem a nézõk elõtt is - amikor kiderült, hogy õ esett ki, illetve, õ kapta a legkevesebb szavazatot, akkor elkezdte magyarázni Friderikusznak, - borzasztó antipatikus módion, - hogy akik a mûsor végén szerepelnek, azokra kevesebb idõ jut szavazni, (kvázi õ biztosan ezért esett ki), holott ez marhaság, mert mindenkire már a mûsor kezdetétõl lehet küldeni az sms-eket, meg a telefonokat, sõt, egész héten folyamatosan mehetnek az illetõre a voksok!
Ebbõl az derült ki, hogy Soma még veszíteni sem tud méltóságteljesen...
Végig kilógott a mûsorból, a "Tom Jones" produkciója kritikán aluli volt, csakúgy, mint amikor Cher bõrébe bújt, és eleve van a nõben valami megmagyarázhatatlanul irritáló, a tudálékossága, a nagy szája, a fölényeskedõ, más mûsorokban megnyilvánuló kioktató stílusa.
Kifejezetten jót tesz a mûsornak, hogy Soma végre kiesett...

Egyébként maga a mûsor kifejezetten szórakoztató, ma valóban egymás után jöttek a jobbnál jobb produkciók, Szandi ma is nagyon tetszett, Biga mint Szikora Robi szintén nagyon jó volt, - én a helyében nem vettem volna le a napszemüveget, mert azzal elképesztõen hasonlított Szikorára, - Bereczky egy igazi Jolly Joker, a hihetetlenül irritáló, de a maga nemében egyedülálló Mick Jaggert tökéletesen elénk varázsolta, Nika a tizenéves Szandiként kedves volt, bár a többiek teljesítményéhez nem jött közel, a közel két méter magas Varga Viktor mint Lady Gaga, mindent kihozott a figurából, amit lehetett, Feke Pál Adélja szerintem félreértés volt, Pali a saját hangján énekelte el szépen a dalt, az eredetihez semmi köze nem volt, Nótár Mary olyan kis semmilyen, helyt áll, csinálja, de teljesen hidegen hagy, Szinetár Dórának nagyon formás lábai vannak, a segge meg kifejezetten tetszett, abban még nagy... khm... lehetõségeket látok, Somán hálistennek túl vagyunk, Puskás Peti meg hozta a szokásos higanymozgást a színpadon.

A zsûri szódával elment, Majka és Friderikusz évõdése néha egy kicsit már sok, ennyi nincs benne, Lakatos Márk szoknyácskája csak azokat lepte meg, akik kevés bulvárhírt olvasnak, Hajós András régebben szellemesebb volt, itt sokszor fáradtnak, enerváltnak tûnik, Liptai Claudia pedig amellett, hogy nagyon szép arca van, idõnként még okos dolgokat is mond, ami meglehetõsen ritka manapság, a celebek között pedig még inkább.

A tánckarban, amikor az egyik fehér ruhás srác a hátára gördült, utána pedig a lábait maga alá kapva, mint egy acélrugó, lendületbõl felpattant, akkor elismerõen felszisszentem...
Meg akkor is, amikor a sárga fürdõruhás csajokat hátulról mutatta a kamera...
Kifejezett esztétikai élmény volt, ami nem egy utolsó szempont ebben a rideg mai világban...

Most kivételesen sajnálom, hogy a következõ adás csak két hét múlva lesz.
10/10
zsouzs 2013 okt. 26. - 00:40:10 10/10
(161/1173)
Én viszont, nem szimplán unalmasnak, hanem undorítónak tartom, hogy egyesek minden alkalmat megragadnak -még egy ilyen tényleg ártalmatlan, szórakoztató mûsor kapcsán is-, egy jó kis cigányozásra. Lehet Majkát és ezt a kis Nótár Maryt bírálni, vagy nem szeretni, de a származásuk alapján gyûlölködni és okádni a rasszizmust, több mint gusztustalan. :-(
10/10
stenmore 2013 okt. 26. - 00:06:59 10/10
(160/1173)
Mindenesetre a mûsor szórakoztatóbb mint a könyökön kijövõ Xfaktor.
10/10
stenmore 2013 okt. 26. - 00:03:06 10/10
(159/1173)
Ki az az SP?
10/10
stenmore 2013 okt. 26. - 00:01:09 10/10
(158/1173)
Te már csak tudod.
zgabor121 2013 okt. 25. - 23:58:25
(157/1173)
A fanatikusok, a nagy rajongók, azok, akiknek van elég sms-pénzük, hogy "állítólagos kedvencüket" támogassák. Bár lehet, hogy tévedek.
vondermonarchi 2013 okt. 25. - 23:56:02
(156/1173)
Például a musical-énekeseknek ( Feke, Szinetár, Bereczki) van egy stabil rajongótáboruk akik biztos adnak le rájuk szavazatokat, hogy a következõ adásban is hallják õket, és ez így van jól ! :)
offtopic
robicsek2 2013 okt. 25. - 23:55:27
(155/1173)
Amúgy meg nem tudom minek hozták föl pont SP-t ! Pont les.arom SP véleményét !
zgabor121 2013 okt. 25. - 23:55:12
(154/1173)
Egy jó döntés született. Soma szépen elment.