Téma: Szulejmán

9/10
filmimádóó 2013 jún. 20. - 09:20:35 9/10
(850/3430)
Én is sajnáltam Hürremet, hisz nem tett semmit és mégis õt vádolják Viktória miatt....
Petrapetrus 2013 jún. 20. - 08:12:47 Előzmény filmimádóó
(849/3430)
Érdekes, most kevésbé idegesítettem magam ezen, mint múlt héten. Talán mert nem voltak hosszúak a szünetek.

SPOILER
Ki nem állhatom Viktóriát, de mire lebukik, még 6 (dupla)részt kell várni, az még 6 hét... Hürremet annyira sajnálom, tényleg mindenki és minden ellene van. Furcsa lesz, hogy pont a hazatérõ Ibrahim áll majd mellé, bár igaz, hogy csak hálából teszi, hogy a szultán nem nyakazza le, sõt... :)
SPOILER VÉGE

Ibrahim családja szerintem nagyon jófej, nagyarc a tesója. :D
9/10
filmimádóó 2013 jún. 19. - 22:55:48 9/10
(848/3430)
Kicsit zavaró volt az a sok reklám....ezért tart ez a film sokáig, mert telerakják reklámokkal...
malvinkicska 2013 jún. 19. - 11:51:41
(847/3430)
A személy cserének örülök nekem személy szerint nem volt szimpi sem a kinézete sem a játéka.
offtopic
Petrapetrus 2013 jún. 19. - 11:11:03
(846/3430)
Várjuk ki a végét. Ez csak egy kép. :)
Annak mindenesetre én örülök, hogy nem egy Meryemmel azonos korú nõt választottak, hanem egy idõsebbet. Hiszen a karakter is jóval idõsebb már, meg hát így összehasonlítgatásra sem nagyon ad okot a csere. Két különbözõ korosztályról van szó, nyilván máshogy viselkedik egy fiatalabb és máshogy egy már sokat megélt asszony. Szerintem a cserével Hürrem még kifinomultabb, még méltóságteljesebb lesz. Mindenesetre kíváncsian várom, hogy felkerüljön a 103. rész egyben a YT-ra. A 103. epizód egyébként a (3.) évadzáró, a 104. résszel indul a negyedik széria, immár az új Hürremmel.
9/10
filmimádóó 2013 jún. 19. - 11:05:03 9/10
(845/3430)
Szóval a régi Hürrem jobban tetszik
9/10
filmimádóó 2013 jún. 19. - 11:03:42 9/10
(844/3430)
Ezen most meglepõdtem, de nagyon....nekem azért a mostani Hürrem jobban tetszik, ha választani kéne a régi vagy az új Hürrem között....
Petrapetrus 2013 jún. 19. - 10:57:19
(843/3430)
Megvan az új Hürrem. Várható volt, hogy idõsebb színésznõt castingolnak be, hiszen Hürrem sem olyan zsenge és fiatal már. :)
Komor és picit megkeseredett arcú a hölgy, ugyanakkor méltóságteljes és komoly is. Szerintem így elsõ látásra jó lett a csere. :)
Az új Hürrem a 103. részben szerepel majd elõször. (Nem a 102. epizódban, az a vörös nõ ott nem Hürrem, csak Szulejmán hiszi azt, hogy õ.)
Petrapetrus 2013 jún. 19. - 08:31:07
(842/3430)
Szerintem simán benne van, hogy alapvetõen igaz dolgokat szõttek bele. Ha jobban belegondolunk, akkor ez a sok ármánykodás, cselszövés akkor a való világ volt, mentek a belsõ harcok rendesen. Persze az is lehet, hogy tettek bele ilyen nagyobb kitalált fordulatokat is...
Petrapetrus 2013 jún. 19. - 08:02:54
(841/3430)
Bizony. :)
10/10
Arjan 2013 jún. 18. - 22:24:02 10/10 Előzmény Petrapetrus
(840/3430)
Nos, azért ki kell tölteni több tucatnyi részt furábbnál furább történetekkel és eseményekkel. Azért kíváncsi lennék ezeknek mennyire van valós alapja vagy sok minden a képzelet szüleménye az izgalmasabb film miatt?
9/10
filmimádóó 2013 jún. 18. - 19:28:15 9/10 Előzmény Petrapetrus
(839/3430)
Látom, hogy sok minden fog még történni...
Petrapetrus 2013 jún. 18. - 17:14:01
(838/3430)
SPOILER

Ibrahim tényleg elmegy, de mégis visszatér. A Szulejmán dühös lesz, ki akarja végeztetni, de végül megkegyelmez neki és megtarthatja a tisztségeit, sõt, felbontja Hatice eljegyzését és Ibrahimnak ígéri a húgát. Akit Ibrahim majd el is vesz feleségül. Gyerekeik is születnek majd, de Ibrahim félrelép Nigarral, aki szintén szül neki gyereket. De Hatice eldugja a gyereket, azt mondatja Nigarnak, hogy halva született. Késõbb Hürrem rájön erre, elmondja Ibrahimnak. Elõkerül az eldugott gyerek is, stb., stb. :)

SPOILER VÉGE
9/10
filmimádóó 2013 jún. 18. - 12:30:02 9/10
(837/3430)
A reklámból azt vettem le hogy Ibrahim el fog menni....de végleg el fog menni vagy egyszer majd visszatér???
10/10
Arjan 2013 jún. 17. - 19:18:33 10/10 Előzmény Petrapetrus
(836/3430)
Próbáltam az IP-t kijátszani, de úgy se ment vagy nem vagyok elég profi hozzá. Na, a lényeg nézem valahogyan. Jók ezek a dupla részek. A végén már nagyon beleéljük magunkat, aztán nyár végén ismét vissza veszik fél részre. Szerintetek ez a dupla rész, azaz török rész nagyság fog késõbbiekben is megmaradni?
Petrapetrus 2013 jún. 17. - 08:28:17 Előzmény Arjan
(835/3430)
Igen, ez igaz. Mondjuk nem értem, hogy külföldrõl miért kell pont ezt korlátozni... Meg egyáltalán. Én ilyen problémával elsõsorban brit oldalakon szoktam találkozni. Piszok idegesítõ, az tény. Még híreket sem enged, sem interjúkat, semmit. Mondjuk ha az ember kijátssza az IP-t, akkor külföldrõl is megnézhet bármit, ami le van tiltva.

De ha hagyod egy picit tölteni a videót és utána indítod el, nem fog akadozni. :) A videó minõségét én nem egyszer sem éreztem rossznak. Szerintem teljesen rendben van. Nyilván lehetne 20x jobb is, de nekem az is tökéletes. :)

Már nem kell sokat várni a SPOILER gyilkosságra SPOILER VÉGE, szegény Hürremre nagyon rájár és rá is fog járni a rúd még egy darabig... Majd lesz néhány pillanat, amikor SPOILER Ibrahim is tud jófej lenni SPOILER VÉGE.
10/10
Arjan 2013 jún. 16. - 22:45:01 10/10 Előzmény Acbar sah
(834/3430)
Szeintem se tartozik ide ki mikor, hol és mit csinál. Ez a fórum arra szolgál, hogy a Szulejman címû filmrõl beszélgessünk, ki hogy éli meg, milyen benyomást tesznek rá a részek, színészek stb. Szóval, inkább erre törekedjen mindenki megjegyzései során.
Acbar sah 2013 jún. 15. - 18:44:40
(833/3430)
jogos

a fórum nem azért van,hogy egymást minõsitsük

hogy ki mikor és Mit dolgozik és mikor ér rá tv t. nézni,az legyen magánügy
2/10
aluar 2013 jún. 15. - 11:34:45 2/10 Előzmény fruska
(832/3430)
Ha már ilyen rengeteg következtetést sikerült levonnod januári hozzászólásomból,akkor én is kénytelen vagyok néhány dologra felhívni a figyelmed-pedig nem szeretnék vitázni,de kénytelen vagyok.
1.Kérlek,ha háborogsz valamin,akkor figyelj arra,mire reagálsz,pláne ekkora érzelmi töltettel,mert amit írtál,a fele nem nekem szól.Soha,egy szóval nem utaltam a színésznõ kinézetére,de ha akartam volna írni róla,akkor sem szoktam ilyen szóval jellemezni egy nõt,hogy trampli.Ezt valaki más írta,én is olvastam,sõt még csak egyet sem értek vele,mert ez a színésznõ szerintem helyes.
Úgyhogy légyszíves keresd ki,hogy ki volt,aki tramplinak nevezte,és neki írd meg a véleményedet.
2.Ahhoz,hogy megítélj engem,dolgozom-e vagy sem,nincsen semmi jogod.Én az RTL mûsorelosztását szidtam,és nem azokat a nézõket,akik-egyébként teljesen érthetõen-fõmûsoridõben tévéznek.Persze,hogy azt nézik,amit adnak,és nekik tanácsoltam azt,hogy nézzenek utána a többi török sorozatnak,mert magasan felette van színvonalban a Szulejmánnak az összes többi.
3.Egyébként,ha érdekel,szívesen elárulom neked:szinte egész nap dolgozom,és én is este nézhetnék tévét,de alig teszem,mert nem tetszik,amit este adnak.Képzeld el:az összes sorozatot,amelyre céloztam,interneten néztem végig-ugyanis mindegyik ott elérhetõ.Így akkor tudok filmet nézni,amikor van szabadidõm,és nem vagyok kötve a tv-mûsorhoz.Szinte semmi mást nem néztem az elmúlt években,csak néhány sorozatot,többnyire éjjel.
Véleményemet továbbra is tartom:a többi török sorozathoz képest a Szulejmán színvonala meglepõen alacsony,azóta is megpróbáltam belenézni pár részbe,de semmilyen érdeklõdést nem vált ki belõlem.
Ettõl te még nézd nyugodtan,de ha már válaszolsz nekem,akkor minimum,hogy figyelj oda,és ne nekem tulajdonitsd mások lebecsmérlõ megjegyzéseit.
Azon kívül pedig,ha azon filózol,hogy tud valaki ennyi sorozatot nézni,akkor esetleg nézd már meg a naptárban,hogy hányat írunk,amikor már minden ott van az interneten.
Egyébként pedig,a mai világban,még az is,aki otthon ül,az sem biztos,hogy munkakerülõ és teli van pénzzel.Van éppen elég szerencsétlen munkanélküli is....
10/10
Arjan 2013 jún. 14. - 18:50:50 10/10
(831/3430)
Igen, ez igaz több órán át jön le, de jobb minõség, mint a Most oldalon, ahol van amikor kihagy, megszakad stb. Másfelõl, külföldön nem lehet ezt a vacak Most oldalt letölteni. Vannak olyan filmek amire blokkolják a nézést. Így marad a letöltés, pont most fejezõdött be a szerdai részem, így ma este van biztos tv programom :-)