Téma: Társalgó

offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:29:50
(39495/94215)
De ha itt megy, akkor szóban is kell, hogy menjen, csak ki kell nyílni. Nem csak párkapcsolatban, de úgymond bárki felé.
Marcipáncica_ 2009 jún. 02. - 18:29:18
(39494/94215)
kopp-kopp. sziasztok emberkék. bejöttem kicsit linkeskedni, - addig sem kell dolgozni :P
feketevipera 2009 jún. 02. - 18:29:17
(39493/94215)
Még ennél is lassabban? Három hónap telt el, ennél lassabban már nem hinném, hogy ment volna. Már így is attól féltem, hogy késõ. Igazából õ is csak hallgatott, lesütötte a szemét, ezekbõl nehéz észrevenni azt, hogy "nem". Most már egy életre így leszek elkönyvelve nála.
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:25:32
(39492/94215)
Nagyon begörcsöltél, és nem vetted észre idõben az õ "nem" jelzéseit. Nem szabad ennyire kiadnod magad elõre, kicsit lassabban.
feketevipera 2009 jún. 02. - 18:23:00
(39491/94215)
De nem tudok mást sugározni, ha egyszer nincs sikerélményem. Csak egyszer lenne valami igazán jó az életemben... Ez egy öngerjesztõ folyamat, aminek én egyedül, sikerek nélkül nem tudok véget vetni. Az õ szemében is egy szerencsétlen, ismerkedni nem tudó ember vagyok, és ez érthetõ. Joggal hiszi azt, hogy velem nem tud semmirõl sem beszélgetni.
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:19:04
(39490/94215)
Hát ezt tényleg gyakorolni kell, másképp nem megy. :) Én ma már olyan fokon vagyok, hogy állunk a busznál 50-en, valaki érdeklõdni akar, tuti engem kérdez. Tehát igen fontos, ahogy Nyüszü is írta, hogy mit sugárzol kifelé.
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:16:36
(39489/94215)
Pffffffffff, isten ments! Lenne abban minden jó...patkányméreg, egér ürülék, ami szem szájnak ingere. :)))
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:10:51
(39488/94215)
A szomszéd. :(
feketevipera 2009 jún. 02. - 18:10:36
(39487/94215)
Az a helyzet, hogy eléggé zárkózott ember vagyok, nagyon keveseket engedek igazán közel magamhoz. Nem vagyok kimondott társasági lény, és ha csalódás, fájdalom ér, akkor hajlamos vagyok még jobban visszahúzódni. És így még kevésbé van esélyem, hogy legyen egy "másik". (Különben is ez olyan ócska szöveg, hogy "sajnálom, hogy nem lehet köztünk semmi, de majd jön valaki, aki". Ez marhaság. Legalább ne hitegetnének ilyenekkel, ne dobálnának, hogy "majd valaki"... Adogatnak sorba, de sehol senki. Az állítólagos értékeim meg hiába vannak.) A barátot milyen formában értetted a végén?
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:10:03
(39486/94215)
Na és én mi vagyok?? :QQQ
offtopic
meszag 2009 jún. 02. - 18:08:23
(39485/94215)
Helyes, kell is. :) Most keltettek fel. :)
feketevipera 2009 jún. 02. - 17:58:23
(39484/94215)
Kösz. De az a lényeg, hogy tényleg nem tudok ismerkedni. A fórumon másabb, mert 1. itt nem kell személyesen, szemtõl szemben megnyilatkoznom; 2. vannak témák, amikhez hozzá tudok szólni, be tudok kapcsolódni. Egy ismeretlen emberrel azt se tudom, hogyan kezdjem a beszélgetést, fõleg, ha olyan lány az illetõ, aki megtetszett nekem. Mindent elbénáztam, és valószínûleg õ is azt szûrte le az egészbõl, hogy velem nem tud értelmesen beszélgetni bármilyen témáról. Most meg már úgyis késõ, már úgyis béna emberként vagyok elkönyvelve nála.
feketevipera 2009 jún. 02. - 17:52:08
(39483/94215)
Rájöttem, hogy megint én rontottam el az életemet, és ezért nem tudom magam szeretni. Hiába vagyok tisztában az értékeimmel, ha bennem van az, hogy elrontom a saját életemet. Õ is azt mondta, hogy csak a történelem köt össze bennünket, és bizonyos szempontból igaza van. Az a helyzet, hogy nem tudok ismerkedni. Próbáltam láttatni vele, hogy érdekel, de nagyon is vigyázni akartam arra, hogy ne kérdezzek semmi nagyon személyeset, nehogy megsértsem. Nem akartam átlépni az illendõség határát, így viszont joggal érezhette úgy, hogy velem alig lehet valamirõl beszélni. Élõben nekem nagyon nehezen megy az ilyesmi, fõleg az ismerkedés. Nekem nagyon nehéz a semmibõl kiépíteni egy kapcsolatot. Rengeteg idõ kell hozzá, plusz a másik fél részérõl is segítség. Nem vagyok kommunikatív típus, ezért vannak gondjaim. Lehet, hogy lennének közös témáink, csak elrontottam mindent. Ráadásul nagyon görcsösen igyekeztem azon, hogy meghódítsam, és talán nem tudtam természetes maradni. Nem tudtam, hogy hol húzódik a határ aközött, hogy túlságosan belekérdezek az életébe, meg aközött, hogy megpróbálom megismerni. Megint csõdöt mondtam, ennyi.
pozsizsuzsi 2009 jún. 02. - 17:22:20
(39482/94215)
Felforrt a proci, kilépek, majd jövök.....
offtopic
hErO 2009 jún. 02. - 17:11:38
(39481/94215)
Én eddig csak jót hallottam róla.
Na meg az is jót sejtet, hogy Bale játszik a fõszerepben.
pozsizsuzsi 2009 jún. 02. - 17:00:24
(39480/94215)
Méir, Lehet, hogy nem igaz?
Én még nem láttam , csak azt láttam, hogy sok a háesz, és így inkább bele sem olvasok, de vááááároooom..... Ha ennyien írogatnak, akkor csak van benne valami. :)

Te láttad?
7szünyü 2009 jún. 02. - 16:39:19
(39478/94215)
És mások hogyan higyjenek benned, ha te sem hiszel magadban? Jó kis ördögi kör ez.
Aztán meg honnan veszed, hogy senki sem látja az értékeidet? Mi smafuk volnánk?! He?!
Tudod, megváltozni nagyon nehéz. Ezért nem is kell egyszerre, viszont neked kell elkezdeni, mert te vagy rosszul a bõrödben, nemdebár? Nem kell azonnal a falnak rohanni, minden nap egy kicsit. Önbizalomépítés. Nem olyan nehéz ám az, mint ahogy azt egyesek hiszik. Vannak értékeid, hiszen hiszel bennük. Ez jó. Tudod, az önbizalom egyik legfontosabb alapköve, hogy *saját magad* számára szimpatikus légy - nem számít senki, nem számít senki véleménye, csak a tiéd. Jó vagyok én így magamnak? Igen. Tetszik ez másoknak? Köpök rá. Ismernek engem? Köpök rá. Szeret valaki? Arra is köpök rá, mert igen, szeret valaki: én. És ez tutti biztos. Nem látják az értékeimet? Na persze, majd bárkinek mutogatom >:], mikor annyit kellett küzdenem értük :))) Na. Nem kell mindezt persze ennyire komolyan venni, de bennem valami hasonló zajlott le (kellett hozzá vagy tíz év + pszichiáter :), és most egész jól vagyok a bõrömben. Univerzális tanácsom sajnos nincs, de ha komolyan aggaszt ez a probléma (engem a helyedben komolyan aggasztana), bármikor érdemes felkeresni egy pszichológust, vagy hasonlót. Bírnak segíteni, ha hagyod.
Aztán meg holnap is felkel a Nap, ez egészen valószínû :)
Na, inkább nem javasolgatok tovább semmit, jobbulást! :)))
offtopic
hErO 2009 jún. 02. - 16:26:16
(39477/94215)
Én nem a heti/havi horoszkópot nézem, hanem egy adott jegy általános jellemzõit.
Persze ez így pontatlan, az az igazi amikor napra pontosan csinálnak személyre szabott horoszkópot.
Egyébként meg engem sem izgat annyira a téma csak néha kibukik belõlem a kérdés.:D
Most is azonosságot véltem felfedezni és csak azért írtam.:)
7szünyü 2009 jún. 02. - 16:16:01
(39476/94215)
Az efféle pesszimizmus szigorúan tilos és életveszélyes, súlyosan károsítja ön és környezete egészségét, rákot kelt kísérleti egerekben és kíméletlenül megadóztatják. Tessék leszokni róla! Ha nekem sikerült, szerintem neked sem lehet olyan nehéz! ;) (Mer' én se vatyok ám egy mattyóbabbaaaaa :), tudom, ezt igazolnom kéne egy fotóval, de sajnos nem lehet. Megígértem az ENSZ-nek, hogy nem élek vissza vele X)