Téma: Társalgó

Dudlicsek 2010 máj. 21. - 10:27:08 Előzmény elisabet
(77335/94215)
:-))))
Te rendõr hölgyelet vagy??? :-)
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 10:22:36
(77334/94215)
NAGYON FONTOS!!!




Magyarországon most nagyon elterjedt csalási forma, hogy rejtett számmal felhívnak valamilyen nyereményjáték nyerésével kapcsolatban, pl. mint T-mobil hûséges elõfizetõ a gép által sorsolásra került a te telefonszámod és akár 8.000.000.- Ft-os nyereménnyel kábítanak, melyet utalni szeretnének a számlaszámodra, de ezt neked elõbb jóvá kell hagyatnod. Az elmondottak alapján az események gyorsan pörögnek és nagyon jól szervezett bûnügyrõl van szó, magukat nagyon hitelesen elõadván még a közjegyzõvel is beszélhetsz és készségesen azonnal kapcsolnak számlavezetõ fiókodhoz is, hogy engedélyeztesd a számlaszámodra beérkezõ összeget! De elõtte a magát számlavezetõ bankosodnak kiadott személy elõvigyázatosságból néhány kérdést tesz fel neked adategyeztetés céljából, hogy valóban te vagy e XY? És észre sem veszed, de már a kezükben vannak olyan információk, melyeket kiszedtek belõled, amivel a számlaszámodon lévõ összes összeget leemelik és amennyiben hitelkerettel is rendelkezel azonnal lehúznak! Ezzel a fajta bûncselekménnyel tanácstalanul állunk szemben és a sajnálatos pórul járt, meglopott emberek pénzét nem áll módjában a banknak sem visszafizetni.

EGY JÓ TANÁCS: Teljesen mindegy milyen nyereményrõl van szó, arról a nyertest telefonon soha nem értesítik, mindig írásos formában történik a tájékoztatás. A hitelesítés, valamint a papírok elrendezése és a nyeremény átvétele mindig személyesen történik!!!! Telefonon soha ne adj meg magadról semmilyen személyes információt, adatot!!! Ha hivatalos ügyben keresnek, biztosíthatlak a felõl, hogy nem rejtett számmal hívnak fel!!!



Köszönöm a segítséget:



Kuti Erika r. szds.

bûnmegelõzési fõelõadó

Kiskõrös Rk
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 09:50:31
(77333/94215)
Van két kiskutyánk - nemrég születtek, aki szerette volna õket, lemondta. :((
A nagyfiam most keresi a szeretõ gazdikat :(
Anyjukat mi is úgy fogadtuk be szegényt, nagyon éhes volt és nem volt otthona.
Remélem, sikerül õket örökbe adni, mert 4 kutyust nem tudunk már "eltartani"....
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 09:17:17
(77332/94215)
Sziaaa Életem!!! :)))
Szabadnap? "Mert megérdemled" :D
Te szegény... hát ahogy elnézem, nem fogsz ma sem unatkozni :(
Hasogat a fejed? A kolleganõm is pont erre panaszkodik reggel óta, pedig neki nem szokott. Úgy látszik, van valami a levegõben - ez a hülye idõjárás, biztos :(
Küldök neked kitartást és remélem, hogy percek múlva már nem fog fájni a fejecskéd :)
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 08:19:09
(77331/94215)
Honnan tudod, hogy Magyarországon dolgozol...

* Mámorban úszol, ha 2.7 %-os fizetésemelést kapsz.
* A fõnököd nem tudná ellátni a te munkád.
* A felsõ vezetõk fizetése magasabb, mint az összes harmadik világbeli ország éves költségvetésének összege.
* Nyáron is sötét van, mikor munkába ill. munkából mész.
* Pontosan tudod, hány napot kell még dolgoznod a nyugdíjig.
* Látsz egy jólöltözött, okos embert és tudod, hogy csak látogató.
* Az új dolgozó vadi új számítógépet kap, ami mindent megcsinál helyette, míg Te nyugodtan elmehetsz ebédelni, amíg a tiéden elindul a rendszer.
* Már késésben vagy a feladattal, amit még csak most kaptál meg.
* Nincs pénz az osztályodon szükséges két ember felvételére, de négy teljes-munkaidõs tanácsadót felvesznek a vezérigazgató mellé.
* Onnan ismered a gyerekeidet, hogy az asztalodon van a fényképük.
* Miközben olvastad ezt a listát, végig bólogattál.
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 08:13:35
(77330/94215)
Ha már úgyis olyan korán kel AE, legalább vedd rá, hogy masszírozzon meg egy kicsit a reggeli fejében :))
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 08:07:08
(77329/94215)
Idézetek dolgozatokból:
- A kõszívû ember fiaiban 3 fiú volt.
- 1214-ben betörtek hozzánk a tanárok.
- Az idõzónában zónaidõt mérnek.
- A víz 100 Celsius-fokon olvad.
- Mozart egy finom bon-bon fajta.
- Kolombusz szeretett Amerikázni.
- II. András 1205-ben trónra ült, és 1235-ig le sem szállt róla.
- Toldi legyõzte a marhákat, mert bikaerõs volt.
- János vitéz legszebb költeménye Petõfi Sándor volt.
- Egyiptom õslakói a múmiák.
- A Toldi olyan mû, amelyben a fõhõst feldolgozzák.
- Amikor a törököket felrobbantották, nem szóltak semmit, csak tovább harcoltak.
- Az egri nõk nyaklevest adtak a törököknek.

Egy fiatalember lázasan tanulja a szóbeli érettségi tételeket. Egy nappal az érettségi vizsga elõtt riadtan konstatálja, hogy a történelem tételekre nem maradt ideje. "Mentsük, ami menthetõ!"- alapon EGY tételt azért megtanul, mégpedig a 13-as számút, ettõl rögtön elmúlt a félelme.
Másnap, amikor a 8-as számú történelem tételt húzta, egy hirtelen mozdulattal visszadugta a többi közé.
- Na-na fiatalember, mit mûvel? Hányas tételt húzta?
- A 13-ast, de szörnyen babonás vagyok, ezért ijedtemben visszadobtam.
- Ilyen nincs!!! Tessék, mondja csak el a 13-as tételt!
A fiatalember jelesre vizsgázott.

Zrínyinek csak fél szeme volt, ám ez nagyon zavarta a csatákban.

A katonák életüket és halálukat kockáztatták.

A víz oxigénbõl és folyadékból áll.

A mocsári vész 1526-ban volt.

A Szent Jobb István király bal keze.

Janus Pannonius 15 éves korában elterjedt Európában.

A gesztenyesütögetõ néni kiáll a sarokra, és odacsalogatja az embereket a szagával.

A bronzkorszak tûzzel-vassal pusztította a rézkorszakot.

A sereg táborában kitört a pestis, és a király is csak álruhában menekülhetett.

A középkorban a várakat katakombákkal lõtték.

Kanada területe egyenlõ Európa lakosságával.

A kenguru kicsinye fészeklakó.

Toldi a csónak felé indult, mikor a cseh vitéz elõvette a kardját és majdnem lelõtte Toldi Miklóst, õ azonban észrevette a fondorlatos tervet.

Boldog Margit az erény útját követte. Ártatlan életét és elsõszülött gyermekét az úrnak ajánlotta.
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 08:03:21
(77328/94215)
Hát ezt nem tudom ésszel felfogni én sem :(
Ez a mániája..
Egyébként reggel-hajnalban tényleg jobban éhesek és ezért nagyobb esély van a fogásra is. :)
De ne tudd meg, még a jelzõt sem látom olyankor, még jó, hogy van elektromos kapásjelzõ :)
offtopic
meszag 2010 máj. 21. - 08:00:28
(77327/94215)
Kellett volna menni? Szegény hugom túlórázik holnap. :(
offtopic
meszag 2010 máj. 21. - 07:57:11
(77326/94215)
:DDDDD. naon jók!
offtopic
meszag 2010 máj. 21. - 07:55:34
(77325/94215)
:DDDD. nem fogom elfelejteni, hogy nem kell. bár felleszek ébresztve az bizti, AE csámborogni akar kora reggel már.
Mé' kell olyan korán kezdeni a pecát? Reggel harapósabbak a halak? :D
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:55:29
(77324/94215)
Iskolai dolgozatokból:
- Vazul, miután megvakították, mehetett amerre látott...
- Julius Caesar magáévá tette Galliát, majd behatolt Angliába.
- A pun háborúban nagyon sok római elpusztult. Ezek mind Romába költöztek és proletárok lettek belõlük.
- Az esztergomi püspök lett a primás.
- A kaszt zárt társadalmi csoport, ami között csak lélekvándorlással lehet mozogni.
- Athénban azonban kitört a pestis, amelynek az idõs Periklesz is áldozataul esett, és ez kissé megviselte a várost.
- IV. Béla a tatárjárás után a kihalt nép pótlásáról személyesen gondoskodott.
- IV. Béla várromokat épített.
- Leonardo da Vinci két olasz földbirtokos volt a középkorban.
Amerikában a Sziklás-hegységben rengetek Gizimedve él.
- A költõk csak akkor tudnak verseket írni, ha homlokon csókolja õket egy mázsa.
- Az opera végén Othello ledöfte Desdemonát, aki erre énekelni kezdett.
- A Föld nappal a Nap, éjjel pedig a Hold körül kering...
- A víz oxigénbõl és folyadékból áll.
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:48:44
(77323/94215)
Cia-mia! :) Guten morgen! :) Vagyhogyisvan...
Te legalább pihenhetsz holnap - nekem hajnalban kelnem kell a pontyok miatt. ;(
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:47:02
(77322/94215)
OK! Vagy: All right?? :DDD
Húúúú, de ki fogok kupálódni! :DDDD
Igen, hála Istennek, péntek van - Aaaapukaaa holnap hajnali 4-kor már el akar indulni hohohorgászni. Hogy fogok én felkelni??? ;((
Én is nagyon fáradt vagyok, kijutott ez a hét rendesen - az éjjel úgy aludtam, mint a tej, a reggel borzalmas volt felkelni :(
Az a fránya beázás.. :(((( Szegénykém...
Nekünk is még mindig ott van a vízfolt a falon. Nehogy hétfõn bemenj dolgozni!!!! :DDDD
Panni:) 2010 máj. 21. - 07:45:35
(77321/94215)
Szép jóóóó reggelt! Igen igen hétvééége jön sõõõt hosszú hétvége és a slusszpoén hogy mégsem kell holnap dolgoznooom jippííí :))
offtopic
meszag 2010 máj. 21. - 07:40:36
(77320/94215)
Simán! :)) megbeszéltük. Jaj, de jó, hogy hétvége, aaaaaaaaa tisztára meg vagyok zakkanva, mióta beáztam, jó lesz kicsit kialudni magam. Nálatok mizujs?
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:37:07
(77319/94215)
Jó reggelt! :) Hát nem ééédes???? :)))
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:34:28
(77318/94215)
Szia Nyussssz!! :))
Jó, de csak akkor, ha melletted ülhetek és mindig lehet rajtam szemüveg, hogy "jobban lássalak"!!!!! :DDDDDDDDDD
offtopic
elisabet 2010 máj. 21. - 07:31:23
(77317/94215)
:)))) Na látod, nem is olyan lehetetlen a hivatal útvesztõiben odatalálni :DDD Én már csak tudom. aaaaaaaaaaa...
Nem is akármilyen a személyiséged, Életke!!! :))))
offtopic
meszag 2010 máj. 21. - 07:31:15
(77316/94215)
Szia! :)

:D, na tessék! Beprotezsállak a csapatba, jó?