offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 17. - 15:13:26
(15/35)
Ja te a kamuhirdetésekre gondolsz?
Ne hülyéskedj már, a valóság is tele van csalóval, engem is környékeztek már meg, persze mindenhol máshogyan, de ez hogy jön a párkapcsolatokhoz?????
offtopic
Meklód fia 2013 jan. 17. - 14:45:33
(14/35)
ez hülyeség. Élõben senki ne jön oda, hogy én vagyok a 999999-ik arra járó és nyertem egy 6 személyes utazást Disneylandbe. A net meg ezzel van tele. A csalók itt vannak.
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 17. - 13:33:15
(13/35)
Aki az életben is becstelen az a neten is és aki az életben is becsületes az a neten is, pofonegyszerû.
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 17. - 13:32:32
(12/35)
Élõben is lehet találkozni csalókkal, hazugokkal, nem csak a neten.
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 17. - 13:31:18
(11/35)
Azért ez elég ritka, de köszi a filmajánlatot, meg fogom nézni:)
_goldie_ 2013 jan. 17. - 13:12:41
(10/35)
sokban igazat adok mindkettõnek
ezenkívül fennáll a lehetõség h a neten olyasmibe botlasz amire nem is számítasz..
éjszakákon át csevegsz egy ismeretlennel és fogalmad sincs h az anonimitás mögött valójában ki van
..persze tudom h sokaknak pont ez a vonzó a netben..

de mi van akkor ha kiderül h ismered az illetõt?
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=113637
Meklód fia 2013 jan. 17. - 12:53:55
(9/35)
annyiból talán igazad van, hogy itt könnyen kiderül egy-két dolog róla, amirõl megtudod hogy egyáltalán érdekel-e ezekkel együtt vagy nem. mert ugye ezek a dolgok az utcán nincsenek rá írva.
De azért egy kicsit kóklerség így ismerkedni.
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 17. - 12:06:10 Előzmény grace08
(8/35)
Miért ledöbbentõ ez?
Mindenhol emberek vannak akik lehetnek épp ostobák vagy épp okosak...az utcán, a munkahelyen, az interneten.
Egyébiránt tény, h 10éve még kifejezetten az értelmesebbjének volt nete, aki mondjuk értett a géphez, a nethez és meg is tudta fizetni, manapság már mindenki számára elérhetõ a net.

Amiatt a rohadt szépségiedál miatt, amit a tévébõl az embrre erõltetnek, nehéz olyan embert találni párként, aki valóban megfelelõ számunkra.
Sok olyan intelligens, isteni humorú emberrel ismerkedtem meg interneten, akivel az utcán tuti szóba sem álltam volna, én mindenesetre: KÖSZÖNÖM INTERNET!
offtopic
grace08 2013 jan. 16. - 19:53:15
(7/35)
Nekem van egy barátnõm, aki egy netes tárkeresõn talált párt magának, tavaly hozzá is ment feleségül. Persze én is ledöbbentem, mert a srác igazán intelligens, humoros, kedves stb. Egyszer megnéztem egy ilyen oldalt, de valami elképesztõen antipatikus, visszataszító arcokat láttam ott, úgyhogy gyorsan be is zártam.:) A probléma már a bemutatkozó szövegnél kezdõdik, nagyon gagyi, erõltetett...
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 16. - 16:45:48
(6/35)
Én meg nem hiszem, h bárhol könnyebben megtalálod...
Manapság már nem sok esély van rá, hogy az ember normális körülmények között ismerkedjen...
Én pl. szórakozóhelyre már elmenni sem merek, mindenhol "éces" tûvel, randidroggal és éles késekkel, mellesleg nem magyar fizetésbõl fizethetõ árakkal várnak...
Haveri körbõl lehet még érdemes ismerkedni, de akkor meg vacak a szakítás után...
Meg mondjuk nem mindenki vágyik haveri körre...
Vannak rapidrandi lehetõségek, pl. csokitanfolyam stb, amik jópofák...de egy vagyonért, a net szinte ingyen van.

Viszont van amiben igazad van, mára a pasik gyávák lettek, 10-bõl 1 pasi mer leszólítani egy lányt talán...a neten viszont 10-bõl 9 tesz szexuális ajánlatot...
Meklód fia 2013 jan. 16. - 16:14:49
(5/35)
Én is szívesen elfogadnék egy nõt aki hajlandó rendszeresen fifázni meg fogózni velem és legalább napi egyszer fõz rám. De nem hiszem, hogy neten könnyebben megtalálom. A többiek meg biztos azt hinnék ha kiderülne, hogy azért itt ismerkedem, mert igazából félek és akkor oda lenne a büszkeség.
offtopic
Kaktuszné 2013 jan. 16. - 14:41:38
(4/35)
Sztem tévedsz, nem mindenki fél, aki a neten keres társat, vannak emberek, akiket jobban érdekli a másik ember személyisége, mint mondjuk a külseje.
Több hosszabb kapcsolatom is volt netrõl, bár tény, h sajnos a pasik nagy százaléka szeretné alkalmi szexre lealacsonyítani a csetet és a társkeresõket, nem kell nekik hagyni, ennyi.

Azért megnézném, hogy miért hangzik jobban, h a diszkóból vagy egy buszmegállóból szedted össze a feleséged, mint, mondjuk egy csetrõl vagy netes társkeresõrõl.
Meklód fia 2013 jan. 16. - 14:32:24 Előzmény kovanda
(3/35)
Tudjátok kik keresik neten a párjukat? Azok akik félnek és nem mernek odamenni élõben kezdeményezni. És ez igaz férfire és nõre is!
Maximum szexrandira jó, de ha most valaki megkérdezi tõled, hogy hol ismerted meg a feleséged/ férjed, akkor az kurva gyámoltalanul fog hangzani hogy a neten.
9/10
kovanda 2013 jan. 15. - 21:15:51 9/10 Előzmény somersby
(2/35)
Érdekes igen. Meglepõ, hogy milyen bátran belevágnak az emberek az ismeretlenbe.
10/10
somersby 2012 jún. 02. - 06:39:59 10/10
(1/35)
Érdekes dokumentumfilm, ajánlom mindenkinek.