cbs 2008 márc. 29. - 04:04:50
(65/485)
azért Te is tudod, hogy ez nem igaz, nem minden film alapötlete ilyen komlikált, azaz nem is lehetne hibát találni benne.
de sztem illene úgy csiszolni az ötletet, hogy annak értelme is legyen...
amugy leszámítva, hogy nincs értelme, az alapötlet tetszik, és mind3 film is (még ez is).
de megjegyezném, hogy senki sem szeret velem filmet nézni, mert mindig valami olyat keresek, ami által értelmetlenné válik az egész..
6/10
DVDmaniac 2008 márc. 29. - 02:00:43 6/10
(64/485)
Az eredeti story szerint a Skynet csak a gonoszt akarja kiirtani a bolygóról, nem rossz õ, csak meg akarja javítani a világot.. de mivel minden emberben van valamennyi gonoszság..:D
cbs 2008 márc. 29. - 01:51:46
(63/485)
1.a jövõbõl visszajövõ szereplõk elméletileg meg kéne, hogy változtassák a jövõt, mivel jelenlétükkel, tetteikkel, a majdani jövõben történtek elmondásával a "jelenben" élõknek, azok tetteit stb.. gyökeresen befolyásolják. ennek következtében egy alternatív jövõnek kellene létrejönnie, ehelyett azonban éppen általuk jön létre az "eredeti" jövõ...(connor apja a jövõböl jött, de eleve meg sem születhetett volna., csak arnoldnak köszönhetõen jutottak el a titkos bázisra, nélküle eleve túl sem élik az egészet stb..)
2.ha már egyszer képesek visszamenni az idõben, akkor a skynet illetve az emberek is végtelenszer visszaküldhetnék a "érdekvédõjüket", egészen addig amíg a céljuket elérik. az emberek addig küldhetnék vissza arnoldot minduntalan újra és újra, amíg az összes létezõ skynet létrejöttét csírájában elfojtja.. yah ,hogy akkor õ mag sem jönne létre... yah, hogy ennek az egésznek semmi értelme.. a skynet célja tulajdonképpen mi? légyõzni az embereket és utána? ilyen erõvel visszaküldhetne 1000 gépet 1200-ba, akik tuti leigáznák az egész emberiséget.. az emberek pedig honnan tudják, hogy éppen mikorra küldte vissza a skynet a gépét? és miért csak 1-et küld? és miért nem küld újra és újra?
sushi 2008 márc. 29. - 01:05:21
(62/485)
csak bele bele nézegettem,de valahogy mindig olyan résznél kapcsoltam be ami nevetséges volt...ez egy gyenge film..
6/10
DVDmaniac 2008 márc. 29. - 00:59:20 6/10
(61/485)
1x nézhetõ de semmi több, egyedül a dvd-n lévõ dts hangok miatt érdemes vele foglakozni, mert azok szólnak rendesen... sajna a korszakalkotó elsõ rész és a nem kisebb sikerû/ jelentõségû második után sajnos ez a rész már eléggé nem sikerül.. Ennek mondjuk az egyik oka az hogy nem egy James Cameron rendezte :).. a másik pedig az hogy a TX szerepét nem Loken-re kellett volna bízni, sõt bátrokodom aztm nodani hogy az új terminator rém enemy rém gyenge lett a T-1000-es hez képest.... Jó lett volna egy sokkal kidolgozottabb történet is.. a sorozat minden hibája (a szerintem rém gyenge cgi, meg a sok logikai bukfenc) ellenére is sokkal jobb lett mint ez a film, és erre azért kicsit több lóvé llt rendelkezésre mnit a sorozatnál.. Remélem a következõ trilógia, mert új trilógia készül belõle, hozza majd az elsõ két rész színvonalát.. És végre a háború lesz a középpontban.. én nem John Connor.. ahogy hallottam õ csupán csak mellékszereplõ lesz a következõ mozirészekben..
sandros5000 2008 márc. 28. - 20:46:36
(60/485)
Persze, igazából azt akartam mondani hogy ez alapján nem minõsítsük a színészi képességeit, mert az nem ebben a filmben dõl el.
Na az utolsó mondatomat, inkább tekintsük semmisnek, az nem idevalo.
zee944 2008 márc. 28. - 20:38:23
(59/485)
Minimál színészi eszköztárra van a szükség a nõi terminátor megformáláshoz, meg jó külsõre. Ezeket Loken tudja. Hogy színészileg ez nem teljesítmény, az is igaz, de ennyi volt a feladat. Amiket írtál, amúgy majd' mindennel egyetértek.
Moldávia bánata 2008 márc. 28. - 18:06:35
(58/485)
Mikor megláttam, hogy a fórumban itt van az elsõ oldalon a T+, gondoltam, leírom a véleményem. De ezt már elõttem megtetted.
Minden egyes mondatoddal maximálisan egyetértek, kivéve az utolsó bekezdést. Terminátornak lenni hlás szerep, mert nem kell benne színészkedni, tehát bõven jó a fapofa! ;)
sandros5000 2008 márc. 28. - 17:28:52
(57/485)
Mikor meghallottam hogy nem Cameron rendezi, már volt benn egy kis félelem, hogy nem lesz olyan jó mint az elõzõek.
Moziba láttam én a felénél ki akartam jönni, iszonyatosan becsapva éreztem magam. Történet jóformán semmi, akció akció hátán szinte megállás nélkül, tele digitális effektel. Nem szólt másról mint hogy swarci megnyerje a fiatal szavazokat, rozmárék (vajna) meg több bõrt lehúzzanak és pénzt keressenek.
Mert a folytatásoknál, õk abban gondolkodnak, hogyha nem lesz olyan jó, az elsõ kettõt szeretõ közönség úgyis el fog menni, plusz a trendi fiatalok, és akkor már a pénzüknél vagyunk egy kis haszonnal. Ezért érzem magam átverve. Lehet hogy régimódi vagyunk, de régen hogy nem volt annyirra fejlett a technika, sokkal jobbak voltak az alkotások, több eredetiség volt benne, ma meg átestünk a ló túloldalára. Digitechnika-val meg nem lehet igazán jó kultfilmeket készíteni.
Valaki azt írta hogy Loken remek alakítást nyújt, nem mondom akciofilmekben is lehet néha kiemelkedõ alakítást látni, de viszonylag fapofával végig grimaszolni a filmet, az remek, akkor lehet velem van a baj....
Dantes 2008 márc. 28. - 17:26:06
(56/485)
No jó de filmben a csaj gonosz, a sorozatban meg a õ a jó.
De a lényeg mind a kettõ csinos, fõleg Swarcinál XD
Amenophis 2008 márc. 28. - 17:24:14
(55/485)
Azért az arckaraktere mindkét csajnak elég hasonló. :)
Dantes 2008 márc. 28. - 17:21:37
(54/485)
Nem is tudom, nekem nem nagyon tetszik ez a film, szerintem a harmadik résztõl a sorozat is jobb. Fõleg hogy abban szebb terminátor van XD.
Amenophis 2008 márc. 28. - 17:19:09
(53/485)
Nekem pedig a trilógiából pont ez a rész tetszik legjobban. A nagy egészet nézve ennek van a legjobb sztorija, itt derül ki, hogy indult el az egész. És ami külön nagyon tetszett benne, hogy úgy csináltak happy-endet, hogy az valójában pont nem happy. És volt bátorságuk azzal befejezni, hogy elkezdõdik a háború. Külön nagyon tetszett a T1-es sorozat. :)
Az, hogy az akciójelenetek mennyire jók, vagy nem jók, most nem annyira érdekes, abban a 2. részt nem tudják elérni.
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:34:00 9/10
(52/485)
Mindegy, nem vagyok kritikus, csak egy szimpla "felhasználó", azt nézem, mennyi az élvezeti értéke, nem a hibáit keresem.... Nekem bejött. De igazad lehet amúgy. Nálam nagyon el kell rontani egy folytatást, hogy azt mondjam, hogy nem volt érdemes megcsinálni, szívesen nézem...
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:29:33 9/10
(51/485)
Ja, remélem az új trilógia is legalább ennyire jó lesz (a 2. rész szintje elérhetetlen, az tuti..) Ja, ha újat írtam, úgy tom, egy teljesen új trilógiát terveznek, ami a 3. után játszódik (ami jó is így, ne csak a könyvekre csöpögjön a nyálunk, amikoris bemutatja a bizarr jövõt....)
kevinspéci 2008 márc. 28. - 16:21:26
(50/485)
Ezt a nyálgép Stahl Miklóst hogy szedték össze erre a szerepre? Még ezen a közepes filmen is jókorát ront a jelenléte.
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:17:33 9/10
(49/485)
3. résznek egyáltalán nem rossz! Ezt meg: "User Rating: 6.7/10 (68,297 votes)" biztos nem rajongók szavazták, azért nálam ettõl ütõsen magasabb az érték (pontosat nem írok, mert már 3 éve nem láttam...)
atro 2008 márc. 28. - 13:49:08
(48/485)
A második részt valóban nehéz lenne ûberelni minden szempontból. Én úgy tudom, hogy a daruskocsis jelenet, meg a legvégén a bunker bejáratánál történt robbanós jelenet digitális trükkjeinek elkészítésében vettek részt a magyarok. Legalábbis erre emléxem, a Retekklubbon volt valami mûsorban (talán a Ponthu volt az).
atro 2008 márc. 28. - 13:37:19
(47/485)
Tényleg lesz T4? Vajon milyen lesz Arnold S. nélkül?
Egyébként szerintem is ez a harmadik a leggyengébb produkció. Az akciójelenetek nagyon látványosak, zúzósak, azonban szerintem ez kevés egy jó filmhez. (Egyébként úgy tudom, hogy a T3 akciójelenetek trükkjeinek elkészítésében magyar szakemberek is részt vettek).
goodboy 2008 márc. 28. - 09:10:55
(46/485)
A trilógia leggyengébb része, fõleg, hogy milyen erõs lett a második rész. Azért az akciókért meg lehet nézni.