6/10
DVDmaniac 2008 márc. 29. - 02:00:43 6/10
(64/484)
Az eredeti story szerint a Skynet csak a gonoszt akarja kiirtani a bolygóról, nem rossz õ, csak meg akarja javítani a világot.. de mivel minden emberben van valamennyi gonoszság..:D
cbs 2008 márc. 29. - 01:51:46
(63/484)
1.a jövõbõl visszajövõ szereplõk elméletileg meg kéne, hogy változtassák a jövõt, mivel jelenlétükkel, tetteikkel, a majdani jövõben történtek elmondásával a "jelenben" élõknek, azok tetteit stb.. gyökeresen befolyásolják. ennek következtében egy alternatív jövõnek kellene létrejönnie, ehelyett azonban éppen általuk jön létre az "eredeti" jövõ...(connor apja a jövõböl jött, de eleve meg sem születhetett volna., csak arnoldnak köszönhetõen jutottak el a titkos bázisra, nélküle eleve túl sem élik az egészet stb..)
2.ha már egyszer képesek visszamenni az idõben, akkor a skynet illetve az emberek is végtelenszer visszaküldhetnék a "érdekvédõjüket", egészen addig amíg a céljuket elérik. az emberek addig küldhetnék vissza arnoldot minduntalan újra és újra, amíg az összes létezõ skynet létrejöttét csírájában elfojtja.. yah ,hogy akkor õ mag sem jönne létre... yah, hogy ennek az egésznek semmi értelme.. a skynet célja tulajdonképpen mi? légyõzni az embereket és utána? ilyen erõvel visszaküldhetne 1000 gépet 1200-ba, akik tuti leigáznák az egész emberiséget.. az emberek pedig honnan tudják, hogy éppen mikorra küldte vissza a skynet a gépét? és miért csak 1-et küld? és miért nem küld újra és újra?
sushi 2008 márc. 29. - 01:05:21
(62/484)
csak bele bele nézegettem,de valahogy mindig olyan résznél kapcsoltam be ami nevetséges volt...ez egy gyenge film..
6/10
DVDmaniac 2008 márc. 29. - 00:59:20 6/10
(61/484)
1x nézhetõ de semmi több, egyedül a dvd-n lévõ dts hangok miatt érdemes vele foglakozni, mert azok szólnak rendesen... sajna a korszakalkotó elsõ rész és a nem kisebb sikerû/ jelentõségû második után sajnos ez a rész már eléggé nem sikerül.. Ennek mondjuk az egyik oka az hogy nem egy James Cameron rendezte :).. a másik pedig az hogy a TX szerepét nem Loken-re kellett volna bízni, sõt bátrokodom aztm nodani hogy az új terminator rém enemy rém gyenge lett a T-1000-es hez képest.... Jó lett volna egy sokkal kidolgozottabb történet is.. a sorozat minden hibája (a szerintem rém gyenge cgi, meg a sok logikai bukfenc) ellenére is sokkal jobb lett mint ez a film, és erre azért kicsit több lóvé llt rendelkezésre mnit a sorozatnál.. Remélem a következõ trilógia, mert új trilógia készül belõle, hozza majd az elsõ két rész színvonalát.. És végre a háború lesz a középpontban.. én nem John Connor.. ahogy hallottam õ csupán csak mellékszereplõ lesz a következõ mozirészekben..
sandros5000 2008 márc. 28. - 20:46:36
(60/484)
Persze, igazából azt akartam mondani hogy ez alapján nem minõsítsük a színészi képességeit, mert az nem ebben a filmben dõl el.
Na az utolsó mondatomat, inkább tekintsük semmisnek, az nem idevalo.
zee944 2008 márc. 28. - 20:38:23
(59/484)
Minimál színészi eszköztárra van a szükség a nõi terminátor megformáláshoz, meg jó külsõre. Ezeket Loken tudja. Hogy színészileg ez nem teljesítmény, az is igaz, de ennyi volt a feladat. Amiket írtál, amúgy majd' mindennel egyetértek.
Moldávia bánata 2008 márc. 28. - 18:06:35
(58/484)
Mikor megláttam, hogy a fórumban itt van az elsõ oldalon a T+, gondoltam, leírom a véleményem. De ezt már elõttem megtetted.
Minden egyes mondatoddal maximálisan egyetértek, kivéve az utolsó bekezdést. Terminátornak lenni hlás szerep, mert nem kell benne színészkedni, tehát bõven jó a fapofa! ;)
sandros5000 2008 márc. 28. - 17:28:52
(57/484)
Mikor meghallottam hogy nem Cameron rendezi, már volt benn egy kis félelem, hogy nem lesz olyan jó mint az elõzõek.
Moziba láttam én a felénél ki akartam jönni, iszonyatosan becsapva éreztem magam. Történet jóformán semmi, akció akció hátán szinte megállás nélkül, tele digitális effektel. Nem szólt másról mint hogy swarci megnyerje a fiatal szavazokat, rozmárék (vajna) meg több bõrt lehúzzanak és pénzt keressenek.
Mert a folytatásoknál, õk abban gondolkodnak, hogyha nem lesz olyan jó, az elsõ kettõt szeretõ közönség úgyis el fog menni, plusz a trendi fiatalok, és akkor már a pénzüknél vagyunk egy kis haszonnal. Ezért érzem magam átverve. Lehet hogy régimódi vagyunk, de régen hogy nem volt annyirra fejlett a technika, sokkal jobbak voltak az alkotások, több eredetiség volt benne, ma meg átestünk a ló túloldalára. Digitechnika-val meg nem lehet igazán jó kultfilmeket készíteni.
Valaki azt írta hogy Loken remek alakítást nyújt, nem mondom akciofilmekben is lehet néha kiemelkedõ alakítást látni, de viszonylag fapofával végig grimaszolni a filmet, az remek, akkor lehet velem van a baj....
Dantes 2008 márc. 28. - 17:26:06
(56/484)
No jó de filmben a csaj gonosz, a sorozatban meg a õ a jó.
De a lényeg mind a kettõ csinos, fõleg Swarcinál XD
Amenophis 2008 márc. 28. - 17:24:14
(55/484)
Azért az arckaraktere mindkét csajnak elég hasonló. :)
Dantes 2008 márc. 28. - 17:21:37
(54/484)
Nem is tudom, nekem nem nagyon tetszik ez a film, szerintem a harmadik résztõl a sorozat is jobb. Fõleg hogy abban szebb terminátor van XD.
Amenophis 2008 márc. 28. - 17:19:09
(53/484)
Nekem pedig a trilógiából pont ez a rész tetszik legjobban. A nagy egészet nézve ennek van a legjobb sztorija, itt derül ki, hogy indult el az egész. És ami külön nagyon tetszett benne, hogy úgy csináltak happy-endet, hogy az valójában pont nem happy. És volt bátorságuk azzal befejezni, hogy elkezdõdik a háború. Külön nagyon tetszett a T1-es sorozat. :)
Az, hogy az akciójelenetek mennyire jók, vagy nem jók, most nem annyira érdekes, abban a 2. részt nem tudják elérni.
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:34:00 9/10
(52/484)
Mindegy, nem vagyok kritikus, csak egy szimpla "felhasználó", azt nézem, mennyi az élvezeti értéke, nem a hibáit keresem.... Nekem bejött. De igazad lehet amúgy. Nálam nagyon el kell rontani egy folytatást, hogy azt mondjam, hogy nem volt érdemes megcsinálni, szívesen nézem...
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:29:33 9/10
(51/484)
Ja, remélem az új trilógia is legalább ennyire jó lesz (a 2. rész szintje elérhetetlen, az tuti..) Ja, ha újat írtam, úgy tom, egy teljesen új trilógiát terveznek, ami a 3. után játszódik (ami jó is így, ne csak a könyvekre csöpögjön a nyálunk, amikoris bemutatja a bizarr jövõt....)
kevinspéci 2008 márc. 28. - 16:21:26
(50/484)
Ezt a nyálgép Stahl Miklóst hogy szedték össze erre a szerepre? Még ezen a közepes filmen is jókorát ront a jelenléte.
9/10
unisol1 2008 márc. 28. - 16:17:33 9/10
(49/484)
3. résznek egyáltalán nem rossz! Ezt meg: "User Rating: 6.7/10 (68,297 votes)" biztos nem rajongók szavazták, azért nálam ettõl ütõsen magasabb az érték (pontosat nem írok, mert már 3 éve nem láttam...)
atro 2008 márc. 28. - 13:49:08
(48/484)
A második részt valóban nehéz lenne ûberelni minden szempontból. Én úgy tudom, hogy a daruskocsis jelenet, meg a legvégén a bunker bejáratánál történt robbanós jelenet digitális trükkjeinek elkészítésében vettek részt a magyarok. Legalábbis erre emléxem, a Retekklubbon volt valami mûsorban (talán a Ponthu volt az).
atro 2008 márc. 28. - 13:37:19
(47/484)
Tényleg lesz T4? Vajon milyen lesz Arnold S. nélkül?
Egyébként szerintem is ez a harmadik a leggyengébb produkció. Az akciójelenetek nagyon látványosak, zúzósak, azonban szerintem ez kevés egy jó filmhez. (Egyébként úgy tudom, hogy a T3 akciójelenetek trükkjeinek elkészítésében magyar szakemberek is részt vettek).
goodboy 2008 márc. 28. - 09:10:55
(46/484)
A trilógia leggyengébb része, fõleg, hogy milyen erõs lett a második rész. Azért az akciókért meg lehet nézni.
RoBAlm 2008 márc. 28. - 09:06:08
(45/484)
Elárulom, hogy a Sarah Connor Krónikákhoz...sehogy. Mivel az a második és a harmadik rész között játszódik. Illetve közvetlenül a második történetéhez kapcsolódik. Ez a húzás egyenlõ lenne azzal, ha beismernék a harmadik rész teljesen felesleges volt, az egyetlen ok amiért megcsinálták a PÉNZ. Hogy a harmadik részhez kapcsolódna-e nem tudom. De jó lenne az a hangulatot, stilust hoznák vissza amit az elsõ és a második rész képviselt.
Egyébként szerintem is a T2 a király...azt a rész nagyon összerakták.