5/10
pihes 2017 okt. 13. - 16:08:32 5/10
(3/23)
Még, hogy a filmtõl nem voltam odáig, de még ilyen rossz szereplõválogatást...

5/10
hejamester 2017 jún. 23. - 15:41:25
(2/23)
Nem rossz film, de engem kifejezetten idegesít, hogy a \"tinilány\" szerepére egy 27 éves színésznõt választottak.
8/10
m3246 2017 máj. 07. - 10:13:08 8/10
(1/23)
Nem is értem miért nem mutatták be itthon, pedig ezzel a filmmel simán be lehet tömegeket vinni a moziba. Kicsit féltem tõle, hogy klasszikus nézhetetlen tinifilm lesz, hál Isten ez még megmaradt a nézhetõ kategóriában ebbõl a szempontból. Ha a Marsról van szó mindig imádom, hogy a kozmikus sugárzást figyelmen kívül hagyják... itt sincs ez nagyon másképp. A film elsõ fele kifejezetten izgalmas, általában ilyenkor szokott az történni, hogy iszonyat lapos lesz a második fele. Nos szerintem itt sikerült jól váltani, egész jól sikerült bemutatni, milyen lehet egy Marson született tininek lejönni a Földre és megtapasztalni a világot és a szerelmet. Örök klasszikus ordas hiba, hogy 2034-ben is pontosan ugyanazok az autók futnak vadiújonnan az útakon, mint 2018-ban... biztos van akinek fel sem tûnik, szerintem írtó ciki ilyen nagyvonalúan kezelni ezt a szálat, persze tudom megoldani jól még nehezebb. Amúgy igen kellemesen lekötött ez a majd két órás film, erõsen ajánlott a megnézése :) 8/10