7/10
cardas 2013 nov. 17. - 18:42:11 7/10
(381/481)
"SPOILER"-t tegyél ki elé...
9/10
Tebby21 2013 nov. 17. - 16:11:55 9/10
(380/481)
Így van a Gyûjtõ benne lesz a Guardians of the Galaxyban. :D
http://www.imdb.com/title/tt2015381/?ref_=rvi_tt

SPOILER!

Star Lord gondolom, ellopja a másik nagy erõforrású tárgyat vagy dolgot és õ is odaadja a Gyûjtõnek. Szóval még hamar megkapja a Gyûjtõ a dolgokat, mert olvastam a Marveltõl valami olyat hogy a Thor 2, Amerika Kapitány, Guardians of the Galaxy minden egy idõbe játszódik. A Bosszúállók 3-ra pedig össze akarja hozni az Õrzõket és a Bosszúállókat, hogy egy nagy csapatként harcoljanak. :)

SPOILER VÉGE!
KurtWagner 2013 nov. 17. - 15:52:04
(379/481)
Ha minden igaz õ Him azaz Adam warlock és õ birtokolja a lélek követ, ami fontos a Végtelen kesztyûhöz:

http://www.comicvine.com/adam-warlock/4005-6805/
1/10
Kritikus01 2013 nov. 17. - 15:35:15 1/10
(378/481)
***SPoirel PÒTOLVA***

A végén csodálkoztam hogy loki nem halt meg és a félszemû király álcája volt! durva
8/10
Bigpapa 2013 nov. 17. - 15:12:24 8/10
(377/481)
SPOILER


Te, én hol írtam, hogy Loki miatt ugráltak világokat? Most komolyan! Ezt írtam: "A világok közti átjárás már idegesítõ volt, ahogy ide oda repkedtek. Sajna Loki tette kitalálható volt." A két mondat közt ott van egy pont! Vagyis Loki tette ( átbacta Thort, és elvette a trónt)
És ezt írtam" Hát a harmadik rész, végre egy igazán jó színész a fõ gonoszra (Benicio), de gyanítom, hogy annak a hátterében is Loki áll majd :(" Hogy LOKI lesz megint az igazi fõ gonosz. Na de mindegy is.


SPOILER
1/10
Kritikus01 2013 nov. 17. - 14:31:37 1/10
(376/481)
Én a barátnõm miatt ültem be erre a repkedõ kalapácsos gyerekfilmre. Hm..olyan tipikus egyszer nézhetõ filmecske amire kár kiadni pénzt mozira. Mondjuk nekem megérte mert a filmért cserébe elég jó kis estén kerekedett.. :) ezért kap tõlem a film 100%-an egy 10-est. :) amugy meg kb 3-as. tiniknek jó mert van benne szépfiú és gyerekeknek a sok repkedés miatt de felnõtteknek csak akkor ajánlatos ha az egyik nagyon akarja és cserébe kap valamit egy szombat este! :)
8/10
Bigpapa 2013 nov. 17. - 13:33:01 8/10
(375/481)
Vártam a filmet, látványos volt, de igazán nem adott újat. Nekem picit idegesítõ már, hogy Lokin kívül nem képesek egy épkézláb fõ gonoszt kreálni, aki akár több részen át is jelen lenne Avengers 2, Thor 3.
Jól játszik a Loki-t alakító színész, de nekem már így harmadszorra uncsi. Fõleg majd negyedszerre milyen uncsi lesz. Vagy ha még az Avengers 2-ben is ott lesz véletlenül.

SPOILER




Az elején, amikor Thor szétkalapácsozza azt a kõ lényt és "még valaki?", hát ez fasza volt a Trójában, de ebbe nem így kellett volna beletenni. A tündék egy az egyben a Gyûrûk urából lettek áthozva egy kis Uruk hai és ork DNS-sel beoltva. Ráadásul a beszédük is nagyon arra hajazott. Viszont az Asgardok rucija és cuccai hasonlítottak inkább a Gyûrûk urából a tündék harci ruhájára. Loki jól játszik, csak én már gecire unom, hogy csak õt tudják fix gonosznak elõhozni. Ráadásul Odin nem csak a mitológiában, de a képregényekben is ütõsebb "lény", így nem kéne hogy Loki túljárjon az eszén. Erre tessék.
A világok közti átjárás már idegesítõ volt, ahogy ide oda repkedtek. Sajna Loki tette kitalálható volt. A csaj húga csókos jelenetei feleslegesek, a tündéket játszó statiszták néha elég bénán szaladgáltak, fõleg a földön :D
Tökre birom, hogy 4 karóval meg lehet állítani egy elpusztíthatatlan erõforrást és persze megint mi találtuk ki, nem egy nálunk több millió évvel öregebb és fejlettebb társadalom :D
Thor harcostársainak picit több szerepet adhattak volna, mert mindegyik jó karakter volt. Ráadásul Hopkins teljesen jelentéktelen a filmben. Azért Asgard királyának több jó jelenetet adtam volna, nem csak azt, amikor egy suhintással kettévágja a lézerbotjával a tündéket.
A film vége megint csak kitalálható volt Lokival, aki persze megint kijátszotta Odint.UNCSI!!! Hát a harmadik rész, végre egy igazán jó színész a fõ gonoszra (Benicio), de gyanítom, hogy annak a hátterében is Loki áll majd :(


SPOILER vége

Látványos, van benne pár jó poén és vannak erõltetett poénok, amik már tényleg komolytalanná tették a filmet. Olyan, mint ha nem tudták volna eldönteni, ez inkább vígjáték pici akcióval és sok fantasy-vel, vagy egy akció-fantasy, amit elpoénkodnak.
2D-ben simán jó volt

8/10
10/10
filmimádóó 2013 nov. 17. - 13:05:25 10/10
(374/481)
Az tényleg nagy lett volna, ha Tony Starkra is átváltozik. :D Kár, hogy nem változott át Tonyvá.
9/10
Tebby21 2013 nov. 17. - 12:44:24 9/10
(373/481)
SPOILER!!

Elsõnek azt hittem, hogy Amerika Kapitány után Hulk alakját veszi fel xÐ
Ja, a másik beszólása a srácnak, de azt már nem bírtam ki, hogy ne mondjak rá semmit xÐ
Mikor Loki a végén Odin alakjába van, mért nem veszi el a pörölyt Thortól? Odafordultam és válaszoltam neki, mert Loki nem bírja el! De szerintem azt hitte viccelek xD

SPOILER VÉGE!!
4/10
csepeli91 2013 nov. 17. - 12:32:47 4/10
(372/481)
Nagyon idegesítõek voltak az erõltetett poénok, kár, hogy ebbe az irányba halad a Marvel, ahelyett, hogy komoly, mélyebb történetet faragnának a kiváló alapanyagokból. Nagyon komolytalanná teszik a filmet, a két csaj nagyon idegesítõ volt, Loki illúzióit nem tudom még hányszor kell eljátszani, a végén már kitalálható volt az összes. A történet is nagyon erõltetett volt, gyakorlatilag avengerses átírás, komolyabb magyarázat nélkül.

SPOILER****

A végén amikor össze vissza mindenfelé volt már átjáró, össze vissza ment mindenki ide-oda a lyukakon, egyszerûen értelmetlen volt. Persze telitûzdelve gagyi poénokkal (a csaj húgának csókos jelenete nagyon szar volt pl.)

SPOILER vége *****

Összességében sajnálom a pénzem, 5/10
9/10
Tebby21 2013 nov. 17. - 12:18:48 9/10
(371/481)
SPOILER!!!

Kurse tényleg jó volt a legjobb személyi testõr xÐ
Mikor vége lett a filmnek a mellettem ülõ kérdezte haverját hogy hol volt a S.H.I.E.L.D. mért nem jöttek stb. xÐ
Nekem erre a legegyszerûbb válaszom annyi lett volna, hogy biztos Amerika Kapitánnyal vannak elfoglalva. Amerika Kapitány 2 év után csatlakozik a S.H.I.E.L.D.-hez így lehetnek egy idõben! Ami az egészre rácáfolhat az a S.H.I.E.L.D. sorozat. Mert jövõhéti rész kapcsolódni fog a Thor Sötét Világhoz. :D

SPOILER VÉGE!!!
9/10
Tebby21 2013 nov. 16. - 21:17:41 9/10
(370/481)
7/10
cardas 2013 nov. 16. - 20:58:28 7/10
(369/481)
Szerintem nem nagyon figyeltél.
SPOILER
Nem azt mondta, hogy az kõ, hanem azt, hogy az Éter a KÕBEN van. Az egy tartály volt, mert hogy máshogy tároljanak egy folyadékot? Amúgy ugyan úgy nézett ki, mint az az óriási oszlop, amit Jane Foster látott, mikor elteleportált öt órára Londonból, csak kicsinyített verzióban, ez is igazolja, hogy az Éter van benne.
Malekithbe nem volt benne az éter, mikor meghalt, ugyanis az éter elpusztíthatatlan, amibõl az következik, hogy Malekith is elpusztíthatatlan, ha benne van az éter. Thor úgy gyõzte le, hogy a Selving által készített egyik kütyüt beledöfte Malekithbe, és ugyanebben a pillanatban a pörölyével elütötte az elfet, így, míg õ elrepült, az éter kiszakadt belõle, és ottmaradt, amit begyûjtöttek utána.
SPOILER VÉGE
9/10
Tebby21 2013 nov. 16. - 20:46:17 9/10
(368/481)
7/10
cardas 2013 nov. 16. - 20:35:05 7/10
(367/481)
Elõzõ hozzászólásomba leírtam, hogy mi nem tetszett, de akkor már leírom, hogy mi volt a jó a filmbe.
1. A látvány - mind a harci jelenetek, mind Asgard jól volt megkreálva.
2. Ha Malekith nem is, de magában a sötét elfek és azok technológiája félelmetesen fenyegetõ volt, úgy éreztem, mintha sebezhetetlenek lennének azokban a maszkokban és jármûveikben.
3. Loki.
4. A humor, vicces beszólások és szituációk nagyon jók voltak, de a Loki halála utáni az gonosz volt és nem volt vicces. Ott drámainak kellett volna maradni.
5. SPOILER az asgardiak temetése a csata után. Az nagyon jól meg volt csinálva, és tényleg gyászhangulatom lett, ha nem is Thor anyja miatt, de az atmoszféra miatt SPOILER VÉGE
6. A csavarok. SPOILER bár a végére untam kicsit, hogy mindrõl kiderül, Loki csinálja. Mintha õ lehetett volna az egyetlen csavarforrás, tényleg úgy viselkedtek a rendezõk. SPOILER VÉGE
7. A zene.

Nos, kb ennyi. De a negatívumok miatt én egy hetest adok rá. Mint Avengers univerzumon belüli marvel film, az utolsó elõtti, a Hihetetlen Hulk melletti helyen foglal helyet. (Az utolsó az IM 2)
9/10
Tebby21 2013 nov. 16. - 20:20:03 9/10
(366/481)
SPOILER!

Abba kõbe, amit átadtak a gyûjtõnek abba az éter volt, mert az elpusztíthatatlan. :)
Így az éter meg van, kell még 4 kõ és jöhet a végzet kesztyûje. Annyit tudok, hogy Star Lord a Guardians of the Galaxyban el fog lopni még egy ilyen nagy erejû ereklyét.
Amit sokan észrevettek még az a báb volt Sifék mögött.

SPOILER VÉGE!
9/10
Tebby21 2013 nov. 16. - 12:27:14 9/10
(365/481)
SPOILER!!!

Lokinál sose lehet tudni. :D
Inkább anyás volt a faterjának mikor mondta, hogy Loki meghalt nem nagyon érdekelte Odint. Az öreg így is már meg volt hülyülve hogy elvesztette a feleségét.
Ha meghalt Odin, ha nem elõbb utóbb úgy is kiderülnek a dolgok. :D

Ja, szinkronokra visszatérve még az Amerika Kapitány a tél katonája szinkronos elõzetese áááá xÐ

SPOILER VÉGE!!!
10/10
filmimádóó 2013 nov. 16. - 11:53:12 10/10
(364/481)
SPOILER Szerintem Odin nem halt meg, inkább az van, hogy Loki fogságban tartsa. Igaz, hogy letagadta az apját, de azért nem ölte meg szerintem. SPOILER VÉGE
9/10
Tebby21 2013 nov. 16. - 11:43:34 9/10
(363/481)
Ez valami baromi jó film volt! :D
A Vasember 3-at alapból lepipálta semmi unalom csak pörgés pörgés pörgés. :D :D
Ami nem tetszett az a szinkron, mert visszatérõ szereplõknek is meg változtatták pedig nem kelet volna -.-
Nagyon erõs 9-es a film nálam. :D

SPOILER!!!

A vége elgondolkoztató tényleg hogy Odin tényleg meghalt ? Vagy csak Loki valahol fogságban tartsa. :D
Harc jelenetek se voltak semmik. :D

SPOILER VÉGE!!!
7/10
cardas 2013 nov. 16. - 01:34:08 7/10
(362/481)
Még emésztem a filmet, szóval nem pontozom, de jelenleg a 6,5 és 7 közt ingázok. Az történet nagyon egyszerû, és nem tudott magával ragadni. Az elejét vontatottnak tartom, és sok fölös jelenettel telitömöttnek, amit inkább fordíthattak volna a fõellenség jellemének bemutatására. Mert belõle csak annyi maradt meg hogy "most elpusztítom a világot, és benne mindenkit, és csak a sötétség lesz!!" Emiatt nem éreztem azt, hogy nagy fenyegetést jelentene. Mivel Sif a kedvenc karakterem, reméltem, hogy õ most több szerephez jut, egy kicsit tényleg kapott. Jane Foster karaktere teljesen fölösleges, semmi értelme, csak kellett valaki, akit Thor szeressen, és õ volt az. Sif szerintem jobb lett volna szerelmi szál céljából. Az, aki megmentette számomra a filmet, az Loki volt, pedig úgy vélem, nem neki kellett volna a hátán elvigye a filmet, hanem a világvége hangulatnak, és Malekith karakterének. Minden elismerésem Tomnak a Loki alakításért, õ nélküle nagyon unalmas lett volna a film. Viszont a csavarok benne nagyon jók voltak a második felében a filmnek, és ott már kezdett beindulni. Kár hogy addigra már vége lett a sztorinak. Én többet vártam a második résztõl. Pedig ennél jobb is lehetett volna könnyedén szerintem, csak a hangsúlyt máshova kellett volna fektetni.