Magenta99 2022 máj. 29. - 11:39:39
(260/900)
Jól elbeszélgettek itt ketten....bár kissé el vagytok maradva a tartalommal.
zuzuzu777 2022 máj. 28. - 23:00:51 Előzmény mihenike
(259/900)



Jaj! 145. bölüm előzetesben mutatták Törpit és Góliátot! Allah, Allah, mi lesz még itt? Amennyiben így van, soha nem lesz vége!


zuzuzu777 2022 máj. 25. - 19:05:06 Előzmény mihenike
(258/900)

Köszönöm, hogy vissza-vissza emlékezhetek, mert végül is Allah tudja hol a vége, az elejére meg már nem is nagyon emlékszik az ember. Jó, hogy vagy! :-)
Képzeld, a körülöttem lévők már nevetnek rajtam, hogy amikor leülök nézni, akkor akaratlanul is játszadozok az ujjaimmal (Ender)
1. Kemálkánk lassan popsin lesz rúgva! Szerintem Zehrának gyógyíttatnia kellene magát, pedig még jóformán semmit nem láttál a hülyeségeiből.
5. úgy emlékszem, hogy sokkal később lesz a színészcsere, mert még ezzel a gyerekkel lesz az, hogy megvádolják Endert, hogy nem is Halit az apja.
6. Asuman férjét kiengedték a börtönből, ahol eddig ült, mert megölte törpi biológiai apját. No ezzel az apával is lesz sok jó kis jelenet.
7. E. felbérelte Y.-t, hogy rajtakaphassa Halitot "megcsaláson", mert házassági szerződés szerint sima válás esetén E. nem kapott volna semmit a nagy vagyonból, viszont ha H. megcsalja, akkor szép summát kapott volna.
Halit tipikus török, akinek tucatnyi nője kell hogy legyen a háremébe. Saját magán kívül senkit nem szeret. Még a gyerekeit se!
Y. és azannya még mindig olyanok, de már amikor megjelennek ketten, arra lehet számítani, hogy megint valami nagy baromságot visznek véghez. Az a legidegesítőbb, hogy mindig megússzák a mai napig.
Hétfőn már a 144. bölüm, tehát szeptemberig már csak 3 maradt. :-(


10/10
mihenike 2022 máj. 25. - 13:20:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(257/900)
Szia. eljutottam az 105. részhez, úgyhogy megint tudok egy kis összefoglalót írni :-)


1. Zehrának jót tett a házasság Kemállal, legalábbis jó volt ránézni, de mivel a bugyuta férje egyfolytában Yildiz után sóvárgott, így megkapta a bűntetést az okos-buta Yildiztől. Yildiz mindenkit átvert, Endart, Cenárt, Kemalt, Zehrát es Halitot is. Kemál olyan messzire ment, hogy beiratkoztak a kedves feleségével ugyanabba a fitness terembe, ahova Y. asszony is jár... majd pedig belópózott Yildiz asszony hálószobájába, ahol Lila rájuk nyitott, igy hát Y-nek muszáj volt tennie valamit, hogy Kemal eltűnjön az életéből :-) Elcsalta egy hotelszobába Kemalt, ahol úgy intézte, hogy a "nagy csapat" (= Halit, Endar, Zehra) rájuk nyisson, de egy másik nőt küldött be maga helyett a leleplezés pillanatában. Le a kalappal... ez nagyon okos húzás volt. Ugyanis Endar arra számított, hogy Yildizt és Kemált is egy kalap alatt szépen leleplezi ....

2. Alihan és Halit kibékültek.... ahhoz képest, hogy Góliát mennyire mérges volt Halitra, ahhoz képest gyorsan elhitte neki, hogy a másik üzlettárs volt az anyja szeretője és most ismét olyanok, mint apa és fia!!!! Gyönyörűek!!!!! Viszont Alihan anyjába valóban szerelmes volt Halit, de a barátjára való tekintettel (Alihan apja) nem kezdett ki vele soha ... nahát - nahát .... Szóval ezek után Alihan beadta a válókeresetet, de persze Endar nem akart válni .... amikor Alihan részegen jött haza, akkor képest volt mellé feküdni az ágyba és kompromittáló képeket készíteni magukról .... De végülis csak elváltak, mégpedig Zerin részvényeiért cserébe ...

3. Yildizt zsarolta Endar egy hanfelvétellel, ezért Yildiz Dündár segítségével megszerezte Endar mobiltelefonját, így megsemmisítette a hangfelvételt, de a kíváncsiság nagy úr és ennek köszönhetően meglátta Endarról és Alihanról készült képeket .... juhu... micsoda "váratlan fordulat" Itt még az volt nagyon vicces, hogy Cenar megkérte Dündart, hogy találja meg a nővére telefonját ... haha

4. Törpilla begőzölt és megkérte Dündar kezét ... oh allah!!!! mi jöhet még.... ja igen, mégpedig az, hogy valami lesifotós összeboronálta Törpillát és Hakant .... na mindegy .... szóval eljött a "lánykérés" napja, amire az Argun villában került sor ... ott volt Cenar es Emir is, úgyhogy a leendő anyósnak majdnem kihullott az össze haja, de mivel a leendő após ismeri Halitot, így kérdés sem férhet hozzá, hogy Törpilla jó party lesz Dündárnak ....

5. Irimet elküldte az apja Londonba, miután az újdonsült barátnője miatt ismét a rendőrségen kötött ki ... - gondolom majd ezután fog jönni az új színész és fogják mondani a testvérei, hogy Irim, te mennyire megváltoztál :-)

6. Ami még érdekes volt, hogy "feltámadt" Asumán féjre :-) és most zsarolja az asszonyt, így Aszumán kénytelen árulni a házat, amit Halittól kapott ... persze a lányok még nem tudják, hogy az apjuk visszatért (de talán nem is ő Zeynep apja, vagy legalábbis valami ilyesmire volt utalás)

7. Egyébként Y. minden hazguságot megúszott eddig ... arra sem derült fény sosem, hogy a legelején milyen alkut kötött Endar és Yildiz, mert Halit elhisz mindent Y-nek ... de nem is értem, hogy miért hisz neki, hiszen nem is szereti, sőt nagyon is csúnyán beszél vele ... semmi értelme a házasságuknak.

zuzuzu777 2022 máj. 17. - 18:33:38 Előzmény mihenike
(256/900)

II. Akkor most jön az alábbi folytatása:
[spoiler]
5. lehet, hogy tévedek, de mintha a fogorvos már a 2. férje lett volna! A következő férje, pedig Sahikába!
6. Emlékszem a zongora kísérettel előadott dalra, még pityeregtem is! Az is jó volt, amikor törpi meg akarta kérni Góliát kezét, az meg kézen fogva anyakönyvi kivonattal jelent meg Enderrel.
Még az is jó jelenet lesz, amikor D. megkéri törpi kezét! Az esküvő - pedig - ereszd el a hajam!
7. Ez az, most így beugrott a szerető, akit végül is az óra buktatott le és ezzel mossa tisztára magát Halit Góliát előtt. Mert ugye góliát csak az órát látta és egy férfi kezet, amelyről azt hitte, hogy Halité és azért kezdett a nagy "offenzívába", hogy lebuktassa.
8. Ender nem is akar elválni Góliáttól, mert ez neki jó, egy tucat manővert visz véghez, hogy megtartsa magának. Nem átallja zsarolni sem.
Az igazság az, hogy nem emlékszem még egy testvérre, meg erőszakos apára, mert nem volt releváns, gondolom, hogy csak szösszenet volt, hogy ezzel is meghosszabbítsák.

Írtad, hogy szeptemberben lesz a 147. bölüm, ami azt jelenti, hogy kb. két és fél hónap lesz a szünet, tehát bőven utol fogsz érni.
Úgy döntöttem, hogy nem nézem meg az utolsó 146. bölümöt, mert akkor szeptemberben azzal kezdem és a 147. nem lesz újdonság.

Még kitartok a Távol-keletieknél. Általában 24 részesek és 35-45 percesek és a lényeg: szőrtelenek! :-) /spoiler]


zuzuzu777 2022 máj. 17. - 16:37:46 Előzmény mihenike
(255/900)

Véletlenül idenéztem, hát tegnap csak elolvastam, de nem is válaszoltam! Allah, Allah!
1. szerintem, ahogy írod, közeledik a megjelenése, sőt nemsokára rá jön a bátyja, aki Endernek csinálta Lila férjét! (tudom, hogy szereted, ha előre képben vagy mindig, a többiek nem zavarnak, mert már mindenki túl van rajta) No ők hárman: Sahika, Yildiz és Ender lesznek a nagy trió!
a. Y + S = E ellen
b. Y + E = S ellen
c. E + S = Y ellen
4. Y és azannya ha nem lenne, ki kellene találni őket. Nagyon fantáziadús a f.k. író, hogy 2 ilyen "hülye karaktert" összehozott. Hozzák a formájukat végig, de borzadály, amit ezek meg nem tesznek!
Irem ugye az énekesnő volt? No, ott is lesz kavarás!
5. Z. mindenkibe szerelmes, akin nadrág van!
Most egy kicsit abba kell hagynom, de még ma visszajövök! :-(


10/10
mihenike 2022 máj. 16. - 18:32:36 10/10 Előzmény zuzuzu777
(254/900)
Yasak Elma folyt.köv., avagy visszatekintes 2018-ba


Nos amikor van idöm, akkor nezem ezeket a bolondokat, amennyit csak birok :-)

1.+8. Mär alig värom, hogy Sahika megjelenjen es borsot törjön Yilidz orra alä! Igazäbol Yildeznek mär az egesz elete egy nagy szenvedes, mär a väsärläsban sem leli örömet! De megis ott van a villäjäban, ahol meg az ajtokilincs is aranybol van! izlestelen egy häz!!!! Szegeny Lila micsoda borzalmaknak lesz kiteve!!!! Mär nagyon kiväncsi vagyok!

2. No Komment! Mäs valläs, mäs viläg!

3. Hm... ezen a Dündäron mär elsö pillanattol kezdve lehetett lätni, hogy egy pszichopata. Ugyan egyelöre csak csendes pszchio, de azert Törpilla is lätja, hogy mindig van näla fegyver illetve, amikor Emir adossägba veri magät Lila miatt, akkor ugyebär Dündär fizeti ki helyette az adossägot es intezi el az embereket .... Szoval ebböl nem lätja Törpilla kisasszony, hogy Dündär egy maffiozo???? Dündärnak egy plusz pont, hogy Halit ismeri az apjät, igy Halit papa elnezi neki, hogy egy agressziv ällat.... No komment!

4. Yildiz a butasäg kirälynöje, szövetkezik Endarral, hogy megakadälyozzäk Kemal es Zehra esküvöjet ... Na mär most Endar Yildizt is csöbe huzza, mert kesöbb ugy ällitja be a dolgokat, hogy Yildizt leleplezi, hogy ö kavarta a dolgokat .... Tehät Zehra es Kemal elsö esküvöje meghiusul Irim(Erim) fiam balesete miatt. Ezutän Endar leitatja egy partyban Zehrät, akit lefenykepeznek egy modellell ... De ez sem töri meg a rendkivül "erös alapokon ällo" kapcsolatät Kemallal (Persze Kemal csak azert udvarol Zehränak, hogy bekerüljön a csalädba es, hogy Y-t feltekennye tegye). Ezutän a ket boszorka "beäldozza" Iremet (Y. es Z. unakatestvere, Hakan barätnöje) es ugy ällitjäk be, mintha Irem es Kemal szeretök lennenenk.... Micsoda bugyuta ötlet!!!!! Meg Alihan es Hakan is bedölnek Endar hazugsägainak! hihetetlen! A ket okostojäs! Na ennek nem tudom mi lesz a vege, ami Hakant es Iremet illeti. Viszont ezzel csak azt erte el a ket boszorka, hogy Zehra es Kemal titokban összehäzasodott!!! Remek!!! Mäsodik nekifutäsra sikerült!!!!

5. Nagyon szänalmas szerepet irtak ennek a Zehränak! Az elsö ferje Endarba volt szerelmes, a mäsodik ferje pedig Yildizbe! Szoval mindig az aktuälis mostohaanyäiba .... es az apja mindig csak megaläzza!

6. Alihan elcsalta valami elhagyatott häzba Zeynepet, ahol enekelt es zongoräzott neki. Alihan ugyebär elvette Endart, de egyfolytäban üldözi Zeynepet a szerelmevel es mindig mondja neki, hogy värjon rä, de soha nem mondja el neki, hogy miert vette el Endart .... mär nagyon färaszto! Z. pedig beadta Alihannak, hogy együtt järnak Dündärral, pedig nem is ... na gondolom Dündar urasäg ezutän halälosan komolyan fogja venni ezt a kapcsolatot ...

7. Halitnak valami regi üzlettärsa meghalt es elment a temetesre, az özvegyasszonnyal valo beszelgetes alatt felmerült Alihan anyjänak a neve. semmi konkretat nem mondtak, de en arra következtettem, hogy ez a halott barät lehetett Alihan anyjänak a szeretöje. Na majd 100 resz mulva kiderül :-)

8. Endar el akarja venni Halittol Erimet es Goliättol együtt küzdenek a felügyeleti jogert ... hihetetlen! mintaanya! Apropo abbol mi igaz, hogy Endarnak volt meg egy testvere Cenaron kivül es volt egy eröszakos nevelöapjuk illetve, hogy Cenar tanulmänyait Endar fizette...???? vagy ez csak egy ujabb hazugsäg???? Az ujjai pedig tenyleg nagyon erdekesek! mindig tekergeti öket



10/10
offtopic
mihenike 2022 máj. 16. - 17:35:24 10/10 Előzmény zuzuzu777
(253/900)
Olvastam, hogy a Yemint el kezdtek az rtlklubbon, de egyszer csak abbahagytäk! de mivel en töled sokat hallottam/olvastam rola, en meg veletlenül sem neztem bele :) az mär több a sokkknäl, amilyen hosszu az a sorozat!!!!!
zuzuzu777 2022 máj. 15. - 16:51:22 Előzmény mihenike
(252/900)

No, most jön a lényeg!
1. Nemsokára jön és felfordítja a világot, leginkább Y. világát!

2. Fanatikusok voltak, vannak, lesznek! az az ő világuk, ez meg a mienk!

3. Az autókereskedővel, meg a két bohóccal, tényleg lesznek nagyon nevetséges pillanatok. Dündar egy ennivalóan aranyos emberke, de csak addig, amíg ki nem mutatja a foga fehérjét! (fordul 180 fokot) Jó kis harc lesz Dávid Dündar és Góliát Alihan között a törpilla kezéért.(min. 3-4 rész) Azt ugye nem kell mondanom, hogy ki győz, no nem az, akit tanultunk!

4. Igen, lelép bőröndöstül, de pont Zehra és a volt férje (a 24 órás) esküvője közepébe csöppen bele, ahol a jelenlegi még férje is jelen van (a legnagyobb lánya nem tudom hányadik, 3-4-5- esküvője) Ott is lesz vicces jelenet! :-(

5. Figyeled Enderünk ujjai "mimikáját"? No, Góliátunk csak arra gondolt, amikor elvette, hogy betartson az öregnek és elvegye tőle a részvényeket (nem emlékeztet egy kicsit a Hercai-ra, ott is állandóan a részvények) A YEMIN-ben is, csak nem volt szerencséjük, hogy folytassam a nézést!

6. No, ebből a "szembe szomszédod vagyok"-ból is lesznek jó kis jelenetek!
Zerin amilyen gusztustalan ezzel a hajjal, meg az undorító viselkedésével, hát meg fog változni, jó irányba!

7, Erim gyerek is lázadó, mint a másik két testvére, mindent dacból csinál, de jön még kutyára dér!

8. Ender annyira ki fogja feszíteni a húrt, hogy a "buta" Y. kinyomozza a "mocskos" múltját! (akkor derül ki, hogy már van egy huszon éves fia is, aki Sahika nyomására elveszi Zerrin Lila lányát feleségül, meglesz BiH (tudod, Bosznia és Herzegovina) és az lesz, mint R. a Hercaiban, kidobja, mint a WC papírt a felhasználás után! (Allah, Allah, de mocskos lettem én is)

9. Halit be fogja bizonyítani, hogy Góliát anyjával nem voltak BiH-ben

10. Zerrinnek azt mondják, hogy Emir nem tudom melyik szultán leszármazottja (tudod. törpilla se tetszett neki, mert nem volt előkelő származása

12. Amennyiben cukorkából még kb. 100 részt látsz, ha beleszámítod a nyári szünetet is, akkor az majdnem Karácsony!
Rossz a cím: reménytelenség földje!
Köszönöm az orromat! :-) Neked pedig jó hé tkezdést!


zuzuzu777 2022 máj. 15. - 14:56:13 Előzmény mihenike
(251/900)

Tehát meglesz a 2 hónap szünet! Nyugi, a YEMIN, amit már kb. a 300. bölümnél hagytam abba, most van a 430. bölümnél. Láttam, hogy elkezdték magyarul is adni, de nem lehet tudni, hogy meddig. Belenéztem gyorsítva, de csak 3 szereplőt láttam az eredetiek között, míg a Yasak Elmánál több mint tíz maradt.
A hosszúra is válaszolok, csak ahhoz több idő kell. Jó eper evést!

:-)
10/10
mihenike 2022 máj. 14. - 16:12:14 10/10 Előzmény zuzuzu777
(250/900)

A wikipediän nyomoztam es azt talältam, hogy a Yasak Elma 6. evada szeptemberben kezdödik a 147. bölümmel ... Oh Allah!!!! ez hihetetlen!!! ennek sosem lesz vege????? Akkor van rä esely, hogy utolerjelek, ha beleszämolok egy nyäri szünetet is. :)

ui. azt hiszem engem mostmär üldöznek a törökök, egyre több Zeynep/Hakan/Mehmed/Kerem/Mohamed nevü ügyfelem van a munkahelyemen, akiknek a születesi helye räadäsul Adana.... (A Cukorka Adanaban jätszodik)


10/10
mihenike 2022 máj. 14. - 15:34:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(249/900)
Szia :)


tegnap megneztem nehäny reszt :) es jaj, de jol tettem :) jo kedvem lett tölük :)

1. Sahika nevü nöszemely meg nincs benne

2. Jaj igen most böjtöltek 40 napig ... arra gondolsz, ugye? legaläbbis nekem van egy kolleganöm, aki 40 napig nem evett, nem ivott miutän felkelt a nap vagy valami ilyesmi ...

3. En meg böven 2018-ban järok, magyar felbontäs szerint 82. resz. (27 Bölüm???) Most jelent meg egy maffiozo autokereskedö, akit Zerin szervezett be Zeynepnek, hogy vegyen töle autot. Aztän Endar asszony kitalälta, hogy a maffiozot össze kell hozni Zeyneppel es ehhez termeszetesen megint az öccset hasznälja fel ... vagyis Cenarnak be kell törnie a pasit (Dündar), hogy Zeynep el kezdjen erdeklödni utäna ... csucs! mekkora marhasäg :-) de nem baj, mert rettentöen szorakoztatnak!!!!!

4. Yildiz kedves uj eletet akar kezdeni, mert igaz, hogy meg csak a 82. resznel järok, de mär gyülöli a ferjet es vissza akar menni Kemalhoz, de hoppon marad, mert Kemal közben megkeri Zehra kezet Halittol :-) haha. Nem tudom, hogy miert vagyok ennyire Yildiz ellen, de egyszerüen nem birom elviselni a butasägait :-) Ezzel mondjuk nem vagyok egyedül, mert mär Halit is mondta neki, hogy nem Ö az egyetlen fiatal es csinos nö Isztambulban, szoval tudja, hogy hol a helye ... Nos, ez volt az "utolso csepp" a pohärban Yildiznek es ekkor hatärozta el, hogy lelep es elmegy Kemalhoz ...

5. Alihan jol "beväsärolt" Endarral, mert mär annyira az agyära megy, hogy menekül otthonrol. De en olyan jokat szorakozok azon, amikor Endar elöadja, hogy Alihan a "ferjecskeje" :-D

6. Törpilla ugye cegvezetö lett, vagy mi a mano, es teljesen megkemenyitette a szivet!!! Törpilläval mostmär szimpatizäl Zerin is. Mondta, hogy költözzön mäsik lakäsba, majd fizeti a ceg, de Zeynep maradt a regi lakäsban räadäsul megnyerte szomszednak a ket bohocot is :-) A helyeben a növerkeje mär a Boszporuszra nezö häzat berelt volna :-) dehät Törpike nem olyan! viszont vett magänak uj ruhäkat es el kezdte magät sminkelni.

7. Ez a balfek Irim gyerek belekeveredett egy rossz tärsasägba. ugyebär egesz eleteben burokban elt es nem tudja, hogy az iskola es a villa falain kivül milyen gonosz viläg leselkedik rä .... Most eppen ellopta az apja egyik autojät, ugyhogy gondolom lesz valami balesete, ahogy az ilyenkor szokott lenni a sorozatokban ....

8. Nälam toväbbra is Emir es Cenar marhasägai viszik a pälmät :-) se füle se farka annak amit összebeszelnek, de nagyon viccesek. Cenar szimpatizäl Zeyneppel es együtt is erez vele, de megsem tud leszakadni a növereröl. Endar sem tud lenyugodni, pedig mär mindene megvan. Addig fogja fesziteni a hurt, amig megint visszakerül a putriba.

9. Amugy mär Halit fülebe jutott, hogy Alihan azt hiszi, hogy viszonya volt az anyjäval, de Halit tagad. viszont Alihan nem hisz neki.

10. Lila randizik Emirrel es mär az anyjänak is bemutatta, de termesztesen hazudnak neki arrol, hogy honnan jött. Zerin azt hiszi, hogy Alihan üzlettärsa :-)
Ebben a sorozatban annyit hazudnak, hogy remelem azert meg a forgatokönyviro tudja követni ezt a sok hazugsägot :-)

11. Itt is volt/van/lesz forgatokönyviro vältäs???? mert peldäul az O hayat Benim 131 Bölümje alatt nagyon lehetett erezni a forgatokönyviro vältäsokat, akik szerintem meg csak elötte nem is neztek a sorozatot, mert olyan baklövesek voltak benne... logikätlan es elvarratlan szälak, hogy csak fogtam a fejemet. Nekem az volt az eddigi leghosszabb sorozat, amit lättam. 401 magyar resz.

12. Cukorka: Most tartunk a 330. resznel ... szoval körülbelül 420-430 reszre tippelek!!! csak nehogy eszükbe jusson meg valami!!! Bär mivel 1 föszereplön kivül mär mindenki meghalt, igy gondolom nem lesz folytatäs! A sorozatot ugy forditottäk, hogy "Remenyek földje" ... na kerem "aki itt belep hagyjon fel minden remennyel"....

13. Jaj a minap feldobott a youtube egy Hercais-Reyyanos videot... egy sorozatban valami kelta harcosnöt jätszik, vagy mi a szöszt ... uuuu märis te jutottäl az eszembe! olvastam, hogy imädjäk Töröko-ban, de mi nem szeretjük, szoval mi tartsunk össze :-)



Kellemes hetveget
zuzuzu777 2022 máj. 14. - 10:19:06 Előzmény mihenike
(248/900)

Ne nyugtalankodj, most 2 hetet megint kihagytak "RAMAZAN" címszó alatt! Biztos 2-3 hónap a nyári szünet is! Ez azt jelenti, ha belehúzol, még utol is érsz! (Hagyd el a cukorkát és kezdj el csokoládét enni)!
Nem tudtam meg Tőled, hogy megjelent-e már Sahika, mert akkor teljesen másként írnék! (századszor írom, hogy tényleg ez még mindig 2018.) Jó, voltak 2-3 hónapos szünetek is (téli, nyári, Covid, de akkor is ami sokkk az sokkk!
Marad a butaság 2 istennője Y. és azannya! Gonoszság, ujj játékok: Ender.
Már nem is számolom, de Y. legalább 5x ment férjhez , azannya ugyanennyi próbát tett, de eddig még nem jött össze neki. Ender is volt már néhányszor házas, a két pojáca fiú is próbálkozik, de eredménytelenül.
Nem, nem hiszem, hogy egyhamar vége lesz, habár ezeknél nem lehet kiszámítani, mert egy hirtelen Allahi sugallat és 1 bölüm alatt ripsz-ropsz vége. A mostani állás szerint sok maradna az elvarratlan szál.
A cukorkából a 140 bölüm hány magyar?


Nagyon szép hétvégét! :-)
10/10
offtopic
mihenike 2022 máj. 12. - 21:29:34 10/10 Előzmény zuzuzu777
(247/900)
Szia!!!! sajnos idö hiänyäban nem tudtam nezi megint a sorozatot, de gondoltam megkerdezem, mi a helyzet Yildizek häza täjän? :-) Lätod-e a veget vagy az meg odebb van? :-)
En mär lätom a "csakazertis" Cukorka veget. :) "csak" 140 bölüm lesz a vegere :-) - legaläbbis adja Allah, hogy ne folytassäk!
zuzuzu777 2022 máj. 02. - 14:04:01 Előzmény mihenike
(246/900)

LILA (egy "L") ő olyan vissza-vissza járó! Hol előjön, hol eltűnik. Mivel ugye azannya elmegy Amerikába, ő is elmegy, visszajön, szerelmes lesz, férjhez megy, elválik, férjhez megy, de a lelke nagyon hasonlít Hercaios Elifére ! (a dac, a csakazértis, csökönyös szamár)
ERIM u.a. csak ő Angliába megy-jön. Nem fognak meghalni, de maaajd vmikor kint maradnak egyik itt, másik ott. Így írják ki őket, de nagyon-nagyon régen nem láttam őket! Lila problémásabb lesz, nem választja Elif sorsát, csak a szenvedését!
Y., azannya és Ender még mindig hozzák a formájukat, de azt hiszem már ideje megjelenni a legeslegfőbb viperának: SAHIKA-nak, aki végül is elviszi a pálmát Y. és E. elől!


zuzuzu777 2022 máj. 02. - 13:47:35 Előzmény mihenike
(245/900)

Igen, Erim és Ender ! Lilát nem tudom miért cserélik le, de Erim már túl gyerekes és egy jóval idősebbre cserélik le. Látod, látod, nem mindig az öregre kell hallgatni, hanem a már tapasztaltra! :-) :-) :-) fogod te még azt is siratni, hogy nem nézted meg a HADI BE OGLUM-ot!


10/10
mihenike 2022 máj. 02. - 07:59:52 10/10 Előzmény zuzuzu777
(244/900)

Kiväncsian värom a folytatäst!!!! Most nagyon lelkes vagyok!!! Nagyon tetszik!!!!
8. Mi törtenik Lilläval? lätom, hogy a 86. bölümben tävoznak a kedves Erimmel/Irimmel. Ha nagyon bonyolult, akkor ne ird le, de tudod a kiväncsisägommal nem birok :-) Remelem csak elhagyjäk a bolondok häzät, ahol elnek es nem halnak meg! Bär a törököknel sosem lehet tudni!


10/10
mihenike 2022 máj. 02. - 07:53:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(243/900)

Szia
Köszi! Oh Allah szakälla, ezek tenyleg sokäig itt lesznek meg :-) Ezek szerint Irim nem is Irim, hanem Erim csak ät lett keresztelve? :-) es Endar=Ender? A Lillät es Erimet jätszo szineszeket lecserelik menetközben, mint Hakant? Sajnos lättam egy reklämot, ami most az Izaura TV-n aktuälis ... es nem akartam ennyire elöre lätni az esemenyeket ... na mindegy ... igy järtam :-) miert nem kezdtem el nezni koräbban ... haha :-)


zuzuzu777 2022 ápr. 30. - 18:02:05 Előzmény mihenike
(242/900)


Running time 110-150 minutes


zuzuzu777 2022 ápr. 30. - 14:40:30 Előzmény mihenike
(241/900)

Lehet, ettől "okosabb"leszel. Dávid és Góliát a 46. bölümben játszanak utoljára,( a wiki szerint) de addig még sokat fog nőni Allah szakálla!
https://en.wikipedia.org/wiki/Yasak_Elma
Amennyiben a 75. magyarnál tartasz, és az eddigi 140 bölüm az. kb. 350 magyar, akkor könnyű a dolgod és még utol tudsz érni! HAJRÁ!
Ide írd a spoileres tartalmat