zuzuzu777 2022 jún. 15. - 14:26:36
(300/900)


Felelősség vállalás nélkül:
Temető, fejfa, felirat:
Cagatay Kuyucu 1980.02.05.-2022.06.13. Nyugodjon békében
Ide írd a spoileres tartalmat


alanis 2022 jún. 15. - 08:17:17 Előzmény Elhaym
(299/900)
Tiltott szerelem és az Ezel. Még a nagy török bumm előtt néztem ezeket.
Elhaym 2022 jún. 15. - 00:31:36 Előzmény alanis
(298/900)
Melyik kettőt nézted végig? Én mostanában kerülöm a hosszabb sorozatokat, így sokáig nem is találtam olyat, ami megfogott. Aztán jött az Én lányom, Elárulva, Fazilet.
zuzuzu777 2022 jún. 14. - 21:50:09 Előzmény alanis
(297/900)

A sárga igenis maffiózó, de nagyon okos is volt, mert mindent előre látott és megoldott. Ez nem dícséret, de ami igaz, az igaz.

"Feyza vagy kicsoda" Cagatay egyik volt szeretője, akinek az a beteg kisfia van. Elmegy C.-hoz, hogy beteg gyereke van és szüksége van pénzre, ezért dolgozni szeretne nála. A buta C. fel is veszi, viszont Y. féltékeny lesz, mert Ender bebeszéli neki, hogy F. és C. szeretők, ami nem igaz, mert ugye más a szeretője(KUMRU). F. férje zsarolja pénzért, ezért F. sokat sejtetően azt akarja bebeszélni C.-nak, hogy a gyerek az övé. (F. férje elhagyta, amikor megszületett a beteg gyerek) Már majdnem el is hiszi, de E. és aranyos öccse ezt is kideríti, hogy nem igaz.

"Fura a lány, na de apuka.... a szemük se áll jól" Elárulok egy titkot: Kumru miatt Y. és C. elválnak, de K. apukája Dogan elveszi Y.-t, természetesen azannya(nekem tetszik ez a kifejezés így) nyomására.

A fő nyomozók: Ender és kisöccse Caner! Mindenhol ott vannak, mindent kiderítenek, mindenkivel rosszat tesznek. Canernek jó szíve van, de a nővére hatása alatt van. Megpróbál néhányszor kitörni, de sikertelenül.


alanis 2022 jún. 14. - 21:07:09 Előzmény zuzuzu777
(296/900)

A sárga, ahogy hívod az öreget, egy igazi maffiózó volt. Nem sajnáltam, hogy kiírták, túl sokáig is szerepelt. Türelem kellett hozzá, elég sok.
Igen, a szerető és apuka már megjelent. Fura a lány, na de apuka.... a szemük se áll jól.
De akit nem tudok hova tenni, az a Feyza vagy kicsoda.


zuzuzu777 2022 jún. 14. - 19:25:23 Előzmény alanis
(295/900)

Ender még a sárga fiát is átveri és másnak passzolja át a részvényeket. Ender már elhíresült arról, hogy érdekházasságokat köt a részvények miatt. Nem tudom, megjelent-e már Cagatay szeretője, mert most Ender rászáll, miután S. meghalt és C. szeretőjének az apja....no nem tudom, hogy mennyire szaladtam előre!
Nekem össz-vissz 3 törököm van, Hercai, amit "csakazértis"-ből néztem végig (nem volt túl hosszú a Yemin-hez képest, amit 319 bölümnél hagytam abba , most a 418-nál tartanak), még szerencse, hogy nem néztem tovább és ugye van ez, a Yasak elma, amiből nem hagytam ki egyet sem, de 2018 régen volt, amikor elkezdődött.
Szerintem kérdezd MIHENIKE-t, ő tudna neked mesélni az elmebajos török sorozatokról. (az egyik a cukorka. Nem tudom mi a címe, de évek óta ez a fedőnevet használjuk.)
Szeretném ajánlani a HADI BE OGLUM-ot, egy részes és kb. egy órás. Nagyon-nagyon szeretem és többször megnéztem.


alanis 2022 jún. 14. - 18:40:13 Előzmény zuzuzu777
(294/900)

De Halit halála után jelent meg ez a vén marha, nem? Bár már mindegy is. Egyik sincs. Szerencsére.
Ja hogy Zehra átadta neki a részvényeit! Így már értem. Legalább ezt a részt. Köszi! :)
Hogy őszínte legyek, nekem a hajával volt a legkevesebb bajom. Az egész ember ahogy volt egy karikatúra volt. Idegesítő volt, ahogy osztotta az embereket, alázta őket, megmondta a tuti, pánikolt, ha jöttek a nők és mind őt akarták. Ja, persze, a pénzét.
Sajna én ilyen vagyok, mindenre próbálok értelmes választ találni. Ami természetesen ilyen napi borzalmaknál nincsen. Bár én nem vagyok túlságosan edzett a török sorozatokban. Anno írtam szerintem, eddig 2 sorozatot néztem végig, de egyik sem volt ennyire hosszú és elmebajos mint ez.


zuzuzu777 2022 jún. 14. - 18:22:03 Előzmény alanis
(293/900)

Szerintem a haja és a színe volt az irritáló.
A két boszorkány (S és E.) akarták magukénak a vállalatot, majdnem az egész sárga hajú ottléte arról szólt, hogy kisemmizze a két nőt, akiknek váltakozó nagyságú volt a részvények %-a.
A céget kizsarolta az ősztől a sárga S. és E. segítségével, majd a sárga átverte a két nőt, utána pedig ők ketten a sárgát (logika 0 )
Zehra nem is tudom, hogy hova ment, de ugye a sárga elcsalta tőle a részvényeket, mondván, ha nem adja oda, akkor a börtönben köt ki, mert megölte a jobb kezét. (tudod, akit Sahika ölt meg, de bebeszélte Zehrának, hogy ő volt.) (csak mi tudjuk az igazat, más nem fogja megtudni)
A sárga hajú fia ez a Q hajcsár Cagatay, (Y egyik férje) örökölte meg a vállalatot. No ebbe is beleszól Ender.
Elnézést, de miért keresel logikát török sorozatban?
Nem láttad a HERCAI-t vagy a YEMIN-t? Ott sok logika volt? Mással nem tudom összehasonlítani, mert Allah adott annyi észt, hogy ne foglalkozzak többé törökökkel!
Nem tudom mennyire voltam világos, de kérdezhetsz!


alanis 2022 jún. 14. - 16:59:57 Előzmény zuzuzu777
(292/900)
Azt az öreget nagyon nem bírtam. Az egy vicc volt. Jobban irritált mint Y. anyja. Pedig az a nő se semmi.

Mondjuk, amit nem értek, az a cég. Volt Halit és az Argun Holding vagy mi. Aztán az ősz tag kipurcant és jött ez a még vénebb bohóc. Halit cégét vették át vagy mi történt? Ugye Zehrának volt részvénye, amit a férje kezelt. Ebből gondolom, hogy akkor az apja cége lehetett, csak más vezetéssel. És most kié? Zehra elment, bár attól még a részvényei megmaradhattak vagy eladta, ha ennyire kiírták.
Ez nekem annyira homály volt, főleg hogy sok rész kimaradt. Vagy inkább ne keressek logikát. :)
zuzuzu777 2022 jún. 14. - 15:03:29
(291/900)
Jelentés! 146. bölüm kivégezve! "csak" 1 óra 40 perc! Izgalmas az utolsó jelenet, de már nem izgulok: vagy befejezik, vagy nem, vagy 3 főszereplővel kevesebb lesz (C.Y.E) vagy nem, de biztos, hogy 3 hónap múlva folyt. köv.
Mi lett a cukorkával? Átváltozott csokoládévá?
zuzuzu777 2022 jún. 13. - 12:24:34 Előzmény mihenike
(290/900)

Ahogy írod, nagyon is útban lesz a kicsi baba természetesen Sahikának!
A vén kecske nem lehet több 55-nél a gyermekei évét számolva, mindegyik 30 alatt van! Ne feledjük, hogy a déli férfiak sokkal aktívabbak, mint az északiak, habár nem tudom megállapítani, hogy ő fehér bőrű v. nap barnította, mert ennek is sok köze van a potenciához! :-) (magyarul: most ronda leszek, de az állóképességről van szó)
Már írtam nagyon régen, hogy annyira szereti a házasságkötéseket, hogy lesz, amikor 1/2 óra leforgása alatt 3 nőt is elvenne( a nevetséges az, hogy mind a három elhitte és mindegyik menyasszonyi ruhába jelenik meg a vendégek előtt. Ide írd a spoileres tartalmat


foly.köv
10/10
mihenike 2022 jún. 13. - 08:13:29 10/10 Előzmény zuzuzu777
(289/900)

Oh Allah! ugy legyen! Ämen! Azert a 5 evad ilyen hosszusägu reszekkel tenyleg nagyon sok


10/10
mihenike 2022 jún. 13. - 07:00:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(288/900)



Szep jo reggelt!

engem nem zavar a Spoilert, mert nem veszem komolyan sorozatot, azert nezem, mert szorakozatat :-) es mivel le vagyok maradva kb 100 Bölümmel, igy lehet, hogy mire odaerek, addigra elfelejtem amit irtäl :-) Az mär 2 resz utän feltünt, hogy Shahikänak jo läbai vannak, mert mindig mutogatja. Es valoban volt BIH a 131. reszben, ugyhogy gondolom uton van/vagy utban van a mini-Yildiz :-) Ahhoz kepest ez a teherbeeses Yildiznek eleg sokäig tartott, nem ugy, mint Reyannäl anno ... hät nem hiäba, Halit mär nem mai kakas ....

zuzuzu777 2022 jún. 11. - 13:41:17 Előzmény alanis
(287/900)

most néztem meg, 111. bölüm a páncélszekrény felrobbantása és a vén pojáca halála után


zuzuzu777 2022 jún. 11. - 13:28:28
(286/900)

MINDKETTŐTÖKNEK !!!!!!!
Gondolkoztam: "CO(g)ITO ERGO SUM" Azon, hogy mi lenne, ha hétfőn megnézem az utolsó a szünet előtti (146.bölüm) és átmennék majd a ti csatornátokra, ugye, szinkronizálva van, mert ezek a feliratok tényleg néha megőrjítenek, de néha nagyon jó, mert pl. soha nem tudtam volna meg a részleteket Zehráról.
Ezen kívül azért 130-150 perc 1 bölüm/hét, ami néha kevés, néha sok!
A három boszorkány meg azannya. Én már egy üllőre tettem volna a telhetetlen (minden szempontból(pénz, férfiak) némbert és ütöttem volna kalapáccsal. Még mindig ilyen.
Dávid és Góliát egy előzetesben jelent meg 3-5 mp-re, ezért gondoltam, hogy visszajönnek, mert ugye még azok is visszajönnek, akiket megölnek, hát még az élők ill. elköltöztetettek.
Amennyiben van valamilyen kérdésed, ha tudok- válaszolok, de nem szeretnék a lelkébe gázolni HERCAI-os lelki barátnémnak azzal, hogy túl sok spoileres részt fog olvasni és ezzel elveszem a kedvét a további nézéstől (szenvedjen Ő is) :-), :-(


alanis 2022 jún. 10. - 21:43:21 Előzmény zuzuzu777
(285/900)
Hogy? Szó van róla, hogy Alihanék visszajönnek? Ez viccnek is rossz. Pont az őrület elől menekültek el. Azóta csak rosszabb lett mindegyik még megmaradt.
Ha tényleg jönnének esetleg, gondolom csak pár rész erejéig. Mert ha jól tudom, mindkettőnek jelenleg fut saját sorozata. Kettőt meg nem csak vinnének....
alanis 2022 jún. 10. - 21:32:17 Előzmény zuzuzu777
(284/900)
322 részt rakott fel eddig az illető... 4-5 résszel lehet lemaradva kb.
Itt nincs nyáron szünet, nonstop menni fog. :D
Van igazság, amit a törökök mondanak. Amíg, ahogy Te hívod, Törpikéék voltak, volt egy-két normálisabb karakter (viszonyítás kérdése persze). De mára csak a szarkavarók maradtak. Már bocsánat.
A három testvér, Zehra, Lila és a hülyegyerek, ártalmatlanok voltak. Rossz szándék egyikben sem volt. Leginkább naivak voltak, akiknek ugyan megvolt mindenük, mégis másra vágytak. Bár az hogy mindenük, az is realatív. Mert pénzzel mindent nem lehet megvenni és amire a három gyerek leginkább vágyott azt pl. nem kapták meg. Szeretet, figyelem, tőrődés.
Yildiz kevésbé idegesít, de az anyja... na őt már sokszor péklapáttal tudtam volna agyoncsapni. Idegesítő egy némber.
Ender nekem fura. Mondjuk bírom, mert a sok nő között neki legalább van esze. (Sahikat nem számolom, mert őt kezdettől nem bírtam) De idegesítő a gesztikulása. Másfelől a színésznőt könnyű öltöztetni, mert nagyon csinos. Rajta azért elég normális ruhaköltemények is vannak. Y-en borzalmasak.
Sok karakterre bevallom nem is emlékszem már, mert a többség nem volt fajsúlyos, elvesztek a tömegben.
zuzuzu777 2022 jún. 10. - 21:24:07 Előzmény mihenike
(283/900)

Csak azért kérdeztem, hogy be tudjalak azonosítani, hogy hol tartasz. Tudom, hogy elolvasod az előzőt, ami azt jelenti, hogy egy hal már bekapta a horgot! (Ne haragudj Alanis) :-)
Miután megjelent a harmadik boszorkány is, felhívom a figyelmedet a vastag szemöldökére és a borzasztó rövid ruháira. Na őt nem tudja senki felülmúlni gonoszságban, gyilkolásban, férjkeresésben, megtalálásukban és megölésükben Ő lesz Y. bukása! (sajnos nem a végleges, mert akkor nem borzolhatná az idegeimet a mai napig!
Nem is csodálkozom, hogy követelik a sorozat befejezését.
Remélem, hogy jól emlékszem, a fürdőszobás jelenet után Y. kiöltözik, táncolnak és akkor lesz BiH, és teherbe esik.
szerintem most jön az, hogy Dávid és Góliát megcsömörlenek az emberek aljasságától és 1 pillanat alatt elmennek Amerikába, de ha vissza is jönnek, az már csak szeptemberben lesz.
Engem nem traktálsz semmivel, valahogy összeszoktam veled Miránunknál. :-)


zuzuzu777 2022 jún. 10. - 21:05:48 Előzmény alanis
(282/900)
Köszönöm szépen! Nem akarom megnézni, csak azért kellett, hogy sorstársnőmmel (HERCAI) mikor tudunk már majd jókat írogatni!
Már kezdek beleőrülni, de már többször írtam: abbahagyhatatlan. Most hétfőn nézem (ha Allah is úgy akarja) a 146. bölümöt, ez kb. 430 magyar. majd szeptemberben folyt. köv. Tényleg folyt köv, mert a 147. bölüm előzetesében pont a végszót mutatják, ami ismét felcsigázza az embert!
A videát megpróbáltam, de oda be kell jelentkezni én pedig nem szeretem a macerát, különben is eléggé le vannak maradva.
Amennyiben 300 HU rész ment le, az kb. 100 bölüm. Lehet, hogy a magyar Tv is megy nyári szünetre?
Olvastam, hogy a török kormány felhívta a sorozat készítőinek a figyelmét arra, hogy legyen már "FINÁLÉ", mert ezzel a sorozattal rossz példát mutatnak az embereknek, mert vagy buták, vagy mazochisták, vagy szadisták, vagy irigyek vagy hazugok, vagy gyilkosok, vagy ....., de egyetlen pozitív hős sincs, ezzel pedig amorálisnak mutatják be a világ előtt a népet! (állítólag nagyon sok ország vette meg)
10/10
mihenike 2022 jún. 10. - 18:39:55 10/10 Előzmény alanis
(281/900)
Pontosan, en is videän nezem, nagyon remelem, hogy addig, amig nem erek vegig, addig nem fogjäk letörölni ... :) ugyanis igy järtam a Dolunayyal, el kezdtem nezeni, aztän eltüntek a reszek :(