zuzuzu777 2022 dec. 14. - 12:26:07 Előzmény mihenike
(640/900)

88.271! Írtam, hogy anyukám szeretett "eljátszogatni", és amikor felfrissítettem a levelezésemet, akkor ez is megjelent a "promóciók"-ban.
Nem akarom, hogy túlzásba vigyem a dicséretedet, de látszik - mások is szeretik olvasni humoros, de élethű "irományaidat"
2. milyen dobásra készül sátánka, azt én is tudom, de nemsokára Te is, mert látom haladsz rendesen
3. emlékeztess: ez a Sabri (vagy hogy hívják, mert a szereplő listán rajta sincs, olyan rövid az ottléte) , van a lélegeztető gépen?
dupla spoiler: majd megjelenik a fia, aki gyilkos, de a kinézetéből ráismersz: tipikus bűnöző.
No E. ott is bekavar, mert titokban követi a Arzut és át is veszi a helyét!
4. Megjegyzés: E. életének 99 % részvények :-)
8. Jaj, Ömer pereputtya nagyon jó, azannya különösen amiket még fog frufruval csinálni !
Lesz még itt félbehagyott esküvő :-) szokás szerint! Ne sajnáld Ömert, elmegy Kuvaitba az üzlet pedig részben a két "bolondra" marad


10/10
mihenike 2022 dec. 13. - 22:49:07 10/10 Előzmény zuzuzu777
(639/900)

Köszönöm szépen, hogy megvársz! A szinkronos részeket gyorsan meg akarom nézni! Már csak néhány hét :-)

1. Azt a tegnapi beszámolómból kifelejtettem, hogy Ender még az öreg sárga hajù után is nyomozott, mert azt hitte, hogy az is feltámadt… Tudod, Sátánka apja. na mindegy :-) hol van az már :-)

2. Tehát Cagatay kapott pénzt Ömer barátunktól, így visszamehetett a céghez! Dogan és a nök legnagyobb bánatára :-) C. valami óriási dobásra készül, de csak Seday tudja, hogy pontosan mire… Mindenesetre Yildizt és Kumrut is átveri és még Enderrel is szövetkezni akar.

3. Feltünik a színen Dogan egy nagy ellensége, Sabri vagy mi a neve és miután Dogan kidobja a cégtöl Arzut, akkor ez a Sabri felkeresi a nöt, hogy dolgozzon neki. De mivel Arzu nem mehet be a céghez, így Feyzát használja fel, hogy infókat szívárogtasson ki a cégtöl. Itt megint volt egy csavar, mert tulajdonképpen Ender és Feyza kavarásának köszönhetöen rùgta ki Dogan Arzut, de ezt Arzu nem
tudja. Illetve Feyza azt hiszi, hogy átverheti Endert és átáll Arzu oldalàra.

4. Cagatay nem foglalkozik Atlassal, emiatt is bekattan Feyza. El akarja hagyni a céget, de elötte tönkre akar tenni mindenkit… a kis butus… Ender mindenre rájön és kirùgja :-) Ugyanis Ender lett a vezérigazgató. E-t ebben az évadban semmi sem érdekli csak a részvények :-)

5. Fufru nem hisz Cagataynak, aki a boszzùja részeként ùjra megkörnyékezi Fufrut… ezért Fufru behálózza Ömert, hogy C. féltékeny legyen… Civakodnak egy csomót, de mivel Yildiz visszaköltözött Sátánka villájába, így Fufru elhatározza, hogy hozzámegy Ömerhez…

6. Yildiz sem tétlenkedik, Sátánka legnagyobb meglepetésére ùjra összeházasodnak és megerösítik a fogadalmukat :-) ezen rettenetesen jót nevettem.

7. Yildiz egy férj-követö-applikációt telepít C. mobiljára… ebböl ismét lesz néhány kalamajka, mert erre C. ràjön és csapdába csalja Y-t+D-t és ùgy állítja be, hogy a másik kettönek van viszonya…. Nekem meg már lassan iszonyom van Sátánkától, Kumrutól és Dogántól :-)

8. Tehát Fufru kiborul, amiért C+Y egy hàzban laknak, így Ömerrel eljegyzik egymást, akinek megjelenik a családja Adanábòl… na itt is volt ám
sok vicces jelenet… idegesítö nagynéni, adanai hagyományok, májas kebap, szemszek, henna… :-)

9. C. továbbra is üldözi Fufrut (de nem öszinte vele, öt is átveri meg Y-t is), de Fufru inkäbb elutazik/elutazna Ömerrel Pärizsba, hogy titokban összeházasodjanak… Ezt elmondja Emírnek, Emír pedig Y-nek, így Y. ùgy gondolja, hogy ezek után C+Furfu már nem fognak összejönni, így belemegy a válásba… szegény… tùl gyorsan cselekedett…

10. Y&C elválnak, Fufru pedig nem utazik el. A repülötéren faképnél hagyja Ömert és rohan C-hoz, akivel beolvasnak Y-nek és közlik vele, hogy össze fognak házasodni … :-( A hír futótüzként terjed és Endernek hála Dogan is megtudja… Tehát ma itt hagytam abba!

Szegény Y-t sajnálom, amikor C-ról van szó, mert C-vel tényleg szerették egymást! És ezt az Apja-lányàt ki nem állhatom. Ja és Ömert is sajnálom…


zuzuzu777 2022 dec. 13. - 22:46:06 Előzmény mihenike
(638/900)
88.061
10/10
mihenike 2022 dec. 13. - 20:54:49 10/10 Előzmény zuzuzu777
(637/900)
Oh Allah :-) ez komoly? Ezt hol látod? :-)
zuzuzu777 2022 dec. 13. - 11:16:32 Előzmény mihenike
(636/900)
"CSAK annyit, hogy fél nap alatt több, mint százan olvastak el TÉGED! 87.703
Csak ennyien szeretnek rajtam kívül.
zuzuzu777 2022 dec. 13. - 10:53:03 Előzmény mihenike
(635/900)

Allah hozott! Gondolod, hogy abbahagyja a viccelődést? Nem, azt mondja, hogy vele semmi baj, mi vagyunk a LENKE, ügyetlenke! :-(

0. Azzal kezdem, hogy még nem csaltalak meg, csak ellenőriztem, hogy tegnap este rendben lement a 158. bölüm és fent van a következő előzetese. (dec. 19.)

1. Csak nézői hozzászólásokat olvastam, ahol egyértelmű, majdnem mindenki a Te véleményeden van, de hozzáteszik, hogy a 6. évad várakozáson felül teljesít. Elmenni nem nagyon mennek, de jönni jönnek új szereplők.

2. Igen, de a nagy durranás a 6. évadban jön! Úgy gondolom (???) hogy ha egyszer fordul elő, akkor az nem megcsalás, hanem szexuális igény kielégítés (!!!) de miután sátánka már sportot űzött belőle, megérdemli a válást! Nyugi, lesz még sok bonyodalom.

3. Kumru azannyát meg fogod ismerni rögtön, ahogy ránézel, rövid szőke és a 159. bölümben még ott van.
Arzu kígyó, keverőgép azért van D. mellett, hogy kielégítse testi és üzleti vágyait. Kavarni fog mindenkivel mindenki ellen, hogy elvetesse magát D.-al és természetesen a részvények miatt.

6. Arzu és Feyza összeesküvés (?) áldozata lesz, (aki másnak vermet ás....)lassan mennek a süllyesztőbe. D. és Frufru kulcsfontosságúak.
dupla spoiler: pl D. legalább 3-4x házasodik, ugyanennyi ál v. valódi terhes nő veszi körül, tudod, a részvények!!!

8. D. vén kecske (undorító gyilkos) az első pillanattól szerelmes Y.-be (no ezekkel is lesznek még bonyodalmak).
Közben már a többire is megkaptad a választ, ha folytattad a nézést. :-)

CSAK ismételni tudom önmagam, ha nem lenne E. és Y. akkor semmit nem érne a sorozat.

Dec. 19-én - 159. bölüm és ki lesz írva, hogy mikor lesz a következő rész, amennyiben hozzák a szokásos téli szünet formájukat, akkor folytatom a nézést, ha jól emlékszem a 150. bölümmel, de valószínű az is, hogy gyorsítva visszanézem az évad elejétől (ha jól emlékszem 147. bölüm)
Ez azt jelenti, hogy addig nem nézem, de yavas, yavas utolérsz miközben szemszeket majszolsz! :-) és akkor belecsapunk....:-)


10/10
mihenike 2022 dec. 12. - 16:24:14 10/10 Előzmény zuzuzu777
(634/900)

16. Doga tökét emelt a vállalatnál, C-nek nem volt elég pénze, így C-t kidobták a cégtöl… Yildiz és Ender maradtak… Y. a kis butus elhitte, hogy kapott hitelt, pedig azt is Dogan intézte 🙈

17. Ender és Miss Fufru látszólag összefognak, de mindkettö átveri a másikat… és E. belöltözik Y-hez… hiába nèzem, nem értem, hogy ebben mi volt a logika… ùgyhogy ismét sülve-föve együtt vannak… otthon is és a cégnél is és Y. még saját maga is elhiszi, hogy ö igazi üzletasszony lett :-)

18. E. leleplezi Y. elött, hogy Fejza fia Cagatayé, bár még nincs meg a DNS vizsgálat eredménye!

19. C. most valami nagy cselre készül és meghívja vacsorázni Fufrut, aki teljesen elolvad! az étterem elött paparazzik lefényképezik öket és másnap D. ismét azzal fenyegeti, hogy kitagadja, így Fufru átköltözik C-hez, aki éppen megkéri a kezét, erre befut Y., hogy akkor Ö most visszaköltözik …
haha :-)

20. Arzu és Fejza, Emír és Cenar pedig ùgy vannak jelen, hogy valaki parancsait teljesítik mindig :-)


Most itt tartok, alig 80 magyar epizódom van hàtra :-)


10/10
mihenike 2022 dec. 12. - 16:02:11 10/10 Előzmény zuzuzu777
(633/900)

Folytköv
11. Mivel Yildiznek nincs kézzel fogható bizonyítéka, így a válás is kvázi egy örökkévalósàgig tart, föleg, hogy Cagatay tagad és vissza akarja szerezni Yildizt+ Halit Cant :-)
12. Miss Fufru bepöccen és el kezdi ùgy beállítani a dolgokat, mintha Yildiznek és Dogannak viszonya lenne… Dogan hergeli Cagatayt, azt gondolja, hogy így C. féltékeny lesz Y-re és nem fognak elválni és akkor Kumru is elfelejti C-t…
13. Miss Fufru egyszer el is áztatja a házukat, hogy beköltözzenek egy hotelbe, ahol Yildiznek találkozója van és Fufru ùgy állítja be mintha a hotelben az éjszaka közepén Yildiz és Dogan találkoztak volna….. jaaaaaaj már szinte követhetetlen és a forgatókönyvíró ismétli önmagát :-)
14. Közben Fejza is ùjra ráveti magát Cagatayra és bevallja neki, hogy Atlas az Ö fia… A DNS vizsgálatnak még nincs eredménye, ùgyhogy még én sem tudom, hogy igaz-e vagy sem, mert itt semmi sem az, aminek látszik :-)
15. C. elhiszi, hogy Y+D viszonyt folytatnak, ezt az infót beviszi a bíróságra is és most Yildiz tagad, szóval már megint nincs válás… Megörülök!!!!!!!

folytköv


10/10
mihenike 2022 dec. 12. - 15:50:51 10/10 Előzmény zuzuzu777
(632/900)

6. Szóval engem ezek az ùj szereplök bosszantanak, Dogan, Kumru, Arzu, Feyza…. nagyon nem valók ide… Sahika meg Kaya is hiányoznak és persze Halit összes gyereke is…. De legalább Cenarkám beszólásai kàrpótolnak mindenért :-) Szegénykém már hányszor mondta, hogy inkább élné másnak az életét, mert elege van a sok ármánykodásból, de végül mégis mindent megcsinál Endernek, aki szerintem ebben az évadban rosszabb, mint valaha! Az ujjait is ùgy tekergeti, hogy attól félek, hogy letörnek egyszer a kis kezéröl … :-)
7. Ender és Arzu kölcsönösen ásnak egymàsnak vermet és mindkettö bele esik a saját csapdájába, Ender lebukik azzal is, hogy Cenarkával kamerát helyeznek el Arzu lakásában… Ezt próbálja ùgy beállítani, hogy Ö semmit sem tudott, csak az öcsikéje magán akciója… de persze senki sem hiszi el… Így Dogan szakít vele, mert neki a magánéletben nem kell egy ilyen nö, mert tùl veszélyes! Viszont az üzletben szüksége van rá!!!!!!
8. Dogan nagyon szimpatizál Yildizzel és egyelöre szépen, csendben próbálja Sátánkát kitúrni a cégböl…
9. Yildiz a díjátadó ünnepségen, a nagy nyilvánosság elött, leleplezi Cagatay és Kumru viszonyât… bizonyítéka ugyan nincs, de már nem bírta tovább… A gyerekkel, Asumannal és Aysellel elköltöznek, Sàtànka pedig mindenáron vissza akarja szerezni a családját…
10. Kumru megszégyenül, Cagatay is kidobja és Dogan is azzal fenyegeti, hogy kitagadja, így szomorùsàgában valahogy Ömernél köt ki, aki éppen szakított Fejzával… Ömer beleszeret Kumrumba, de Kumru továbbra is Cagatayt üldözi… na és olyan érzésem van, hogy ezt a szálat ùgy nyùjtják, mint a rétestésztàt… :-(

folytköv


10/10
mihenike 2022 dec. 12. - 15:21:37 10/10 Előzmény zuzuzu777
(631/900)

Szia! Egy hetet kihagytam, de most visszatértem és remélem a port sem viccel meg :-)

1. Elöször is azzal kezdeném, hogy ez az 5. évad tetszik nekem eddig a legkevésbé… ezt a Cagatay vs. Kumru - szálat rettenetesen hosszan hùzzák 😳
2. Yildiz tehát követte Sátánkát a titkos házba és Kumruval lebuktak elötte, de Y. meglepö módon nem rendezett jelenetet, hanem felkereste az ügyvédét és senkinek sem szòlt, még Asumannak és Endernek sem, tehàt egyedül próbált bizonyítékot kereseni a 2 jómadár ellen… Végül Emírt avatta be, mert egyedül nem jutott elöre, de vele sem… Viszont itt tényleg megsajnáltam Y-t, mert Cagatayt tényleg szerette, korban is illett hozzà!!!!!
3. Ender és Dogan is összejöttek idöközben, Ender olyan szerelmes lett, mintha a mi Kayánk nem is létezett volna… Egyik reggel àtment a férfihez erre felbukkant egy nö, aki ùgy mutatkozott be, mint D. felesége… Arzu névre hallgat a kígyó és nem Kumru anyja, hanem 7 évig volt együtt D-vel, és az üzletben még mindig D. jobb keze de mégis azt hiszi magáról, hogy ö „feleség“ haha… ennyi marhaságot :-) (Öt hívjátok Kumru azannyànak vagy tényleg jön még az igazi anyja is?)
4. Yildiz tönkre teszi Kumru krémjét, így a nö a nyilvánosság elött megszégyenül, mert allergiás reakciókat vált ki a krém. Ezután Y. leszerzödik ugyanezzel a céggel és sajät sampon márkája lesz, amiket egyedül fel is vásárol /Sátánka pénzéböl/, így ö lesz az év legsikeresebb üzletasszonya… örület…. az okos-buta :-)
5. Cagatay meg akarja szakítani a kapcsolatot K-val és rendbe hozni a kapcs-t Yildizzel, de ö nem tudja, hogy màr tùl késö… Még Halit Cant is a nevére veszi….

Folytköv


zuzuzu777 2022 nov. 29. - 10:55:39 Előzmény mihenike
(630/900)


1. Ömer sokáig marad (beleszeret frufruba - negatív)
2. Y.-nek meg van bocsájtva, nőből van, ez 5 év, sokat kell diétáznia, mert hízékony alkat. Addig minden rendben, amíg hozza a szokott formáját és nevettet.
3. E. három fiúja (?) Londonban is marad, legalább is úgy emlékszem, hogy többé nem jönnek ide.
4. Sátánka, teljesen biztos abban, hogy Y. a felelős a sárga hajú haláláért (ami sztem igaz is) A megcsalás az "véletlenül" jön!
5. Sajnos ez a Feizás ügy egy kicsit homályos. Eredetileg azért megy sátánkához, hogy megmondja: a "beteg" kisfiú, azt hiszem Atlasz, az övé, azután letagadja, azután a volt férjére keni, a cselédjével vannak sokat sejtető suttogások, DNS, de ha rám hallgatsz, N E M sátánkáé. ( ne merülj túlságosan bele a török fkírók logikájába - nem érdemes, élvezd a félreértéseket)
6. Elég sok idő telik el, amíg Y. rájön frufru üzelmeire, de nem marad adós, jó kis jelenetek lesznek!
7. No ebből az E. D. összeboronálásból is lesznek jó kis veszekedések (mint már megszoktuk: E. vs. Y. Y. össze akarja hozni őket D.-nal, de a ffi már első pillanatban szerelmes lesz Y.-be (no itt is lesz mit kombinálni)
I. nemsokára megjelenik D. előző feleslege, frufru azannya és Y. azannya ( 3 szőke + 2 barna)
II. Tegnap este lement a 156. bölüm (megálltam és 1 percet se néztem belőle). Úgy látszik, csak 1 hetet hagytak ki. A 150. bölümtől is mindegyik 2 órás.
III. Már nagyon közel vagy az 5. évad végéhez! Hajrá Mihi! Jó szórakozást!
IV. Már majd 86 ezren olvastak, és szerintem akkor, amikor elkezdjük a 6. bölümöt megbeszélni, visszajelentkeznek és nagyot ugrik az olvasottság!


10/10
offtopic
mihenike 2022 nov. 28. - 06:19:04 10/10 Előzmény zuzuzu777
(629/900)

A Cukorkát néhány hónapja abbahagytam, mert a sok ùj szereplö miatt elvesztette a varázsát… de már a TV2-n is véget ért a sorozat! Az utolsò részeket majd vissza akarom nézni, de a Yasak Elma ùgy beszippantott, hogy eszembe sem jutott, hogy Cukorkával foglalkozzak :-)
10/10
mihenike 2022 nov. 28. - 06:08:02 10/10 Előzmény zuzuzu777
(628/900)

Ide írd a spoileres tartalmat

330. rész… 5. évad… Még mindig fenn tartja az érdeklödést :-)

1. Ripszropsz eltünt Zehra, Feride+a baràtnöje. Hassan Ali meghalt, H.A. unokaöccse Ömer elötérbe került. de sajnos Asumán maradt. bosszantó egy nö!

2. Yildiznek ùj a frizuràja és kb 10 kiló plussz van rajta, de a ruhài és cipöi 2 számmal kisebbek … haha 🙂

3. legnagyobb bánatomra Ender és Kaya ismét szakítottak, E. visszatért Londonból, hogy folytathassa az ármánykodást Isztambulban… mert ö Londonban, „csak egy àtlagos nö volt“ 😞 Ezt nagyon nem
értem, hiszen mindkét fia illetve élete szerelme is Londonban élnek, de ö inkább visszajött, hogy folytassa a kavarásokat. Persze másrészt örülök, mert nélküle nem lenne igazi a sorozat… 🙂 szóval paradox… kezdek megörülni? 🙂

4. Cagatay teljesen megváltozott az apja halála után, 1 év házasság után eltávolodtak Yildizzel és viszonyt folytat Miss Frufruval (nekem Kumru Miss Frufru, mert borzalmas a haja). Mondjuk megértem, hogy Y. 1 év után az agyàra megy, de inkább válna el töle… de nem, ö inkább megcsalja…

5. Van itt még egy Fejza nevü ex-bnö, aki a cégnél dolgozik és Ender+Y. azt hiszik, hogy vele van viszonya Sátánkának… a nönek van egy 5 éves gyereke, aki talán Sátánkáé….???? még nem értem ezt a szálat.

6. Y. mindenben utánozza Miss Frufrut, aki bohócot csinál a nöböl…

7. Felbukkant Frufru apja, Dogan is. Eddig tùl sok vízet nem zavart, de Kaya helyett felcsapott Yildiz védöszentjévé, mert rájött, hogy a kislánya a szomszéddal kamatyol… Frufru legjobb bnöje pedig Doganba szerelmes. Y. össze akarja boronálni Endert meg Dogant.

8. Y. be akarja íratni Halit Cant egy elit oviba, de Csgataynak nem szól, mert pénzügyi gondjai vannak, ezért ismét összefog Enderrel, akiknek Ömer pénzt ajänlott, ha megszabadítják az apjät a fiatal feleségétöl. Persze ebben benne van Cenar és Emir is és kész a kabaré! Annyit röhögök hogy már fáj a hasam 🙂 Arra emlékszel, amikor Cenar betört az óvodába és lebukott és skizofrénnak tette magát? 🙂 röhögögörcsöt kaptam 🙂



[/spoiler]
zuzuzu777 2022 nov. 25. - 10:52:18 Előzmény mihenike
(627/900)

Hát (háttal nem kezdünk mondatot, csak mellel) szijjja!
Tehát befejezted a 4. évadot, kitöröltek 7-8 emberkét és kezdődik a 111.
bölüm, ill. 5. évad, ahol ugyanennyi új emberke meg is jelenik.
Üdítő helyett a Te "irományaidat" fogyasztom. Néhol olyan jó vagy, hogy besza-behu!!! Természetesen hála és köszönet!
1. az Argun vállalatért folytatódik a harc sárga hajú fia (sátánka?), S. és E. között, de jön az új befektető és a sleppje, aki természetesen ismét az átverős fajta. Persze közben ezeket már megtudtad, mert gondolom már elkezdted
az 5. évadot. DOGAN és lánya, később volt felesége.....
6. Bolondos (nem, v. nagyon is normális) Y. álmát végigszenvedtem (130-150 perc) és utána jött a pofon!
7. Y. megér egy estet (operett részlet elferdítve)
12. Nyugi, nem fog feltámadni S., de jön mááásik!
Tény és való, hogy jól belehúztál. A törökök is hol szünetelnek, hol folytatják, de egyszer csak befejezik. Semmit nem fogok sajnálni ebből az össze-vissza filmből, csak a humoros jeleneteket.
Ígéretemhez híven nem néztem meg a 151-től, lesz min csámcsognunk!
Mi van a cukorkáddal?
Itt süt a Nap hét ágra! Meleg nincs, de kellemes!!!


10/10
mihenike 2022 nov. 23. - 22:52:42 10/10 Előzmény zuzuzu777
(626/900)

folytköv

7. Yildiz hazugságai a végéhez értek, Cagatay válni akar, ekkor Y. bedobja, hogy terhes, így C. nem válik, viszont persze ez is csak hazugság… viszont Y-el ismét csoda történik, mint anno Halit esetében és valóban terhes lesz… még ilyet :-)
8. Cansura nem tudták rábizonyítani a gyùjtogatást, így továbbra is szabadlábon garázdálkodik és bevágódik Ömernél, aki Hassan Ali unokaöccse és immáron ö is a villában lakik… Ömeren keresztül bejut a villába és ellopja az öreg fegyverét… Sahika elött lebukik Cansu, hogy álnéven mutatkozott be Ömernek, de akkor màr késö, mert a fegyver a lánynál van…
9. Zehra és Cenar között ismét fellobban a szerelem…
10. Hassan Ali vissza akarja hódítani Feridét…, Asumán pedig még mindig Hassan Alin után fut.
11. Ender és Kaya is ismét összejönnek, legnagyobb örömömre, söt E. azt mondja, hogy el is menne vele Londonba…
12. Amikor Hassan Ali meg tudja, hogy nagypapa lesz, akkor partyt szervez, ahol megjelenik Cansu és el kezd lövöldözni… Sahika meghal (valóban vagy ùjra feltámad?) Yildizt is meglövi és elveszíti a babáját…
13. S. halála után Kaya és Ender még közelebb kerülnek egymáshoz, söt K. gyürüt is vesz neki, de E. megelözi és ezùttal ö kéri meg Kaya kezét :-) jaj hát én lehet, hogy boldogabb voltam, mint ök :-)
14. Persze E. nem tud nyugodtan maradni és el kezdenek Hassan Ali utàn nyomozni Yildizzel, ugyanis az öreg elsikkasztja a vállalat pénzét, és ezen mùlik a két mákvirág gyermekeinek jövöre. Kaya is gyanùt fog és együtt nyomoznak.
15. Volt még egy borzasztóan vicces-szál, mégpedig, hogy Yildiz és Ender kalandjaiból sorozatot írtak és Feride anyós azt nézi mindennap, de ö elöször nem tudta, hogy Yildizröl szól :-) A két nö megtalálja a forgatókönyvírót és kiderül, hogy Aysel a forràs, aki az hitte, hogy akinek elmeséli a történet az egy pszichológus… hát én akkorát röhögtem :-) Hassan Ali tudomást szerez a sorozatról és ismét leszidja Y-t…
16. Y+E egy titkos hívást kapnak, miszerint H.A. villájában a széfben vannak a bizonyítékok, ezért a két nö elindul… beavatják Zerát is… de H.A. is résen van és várja öket otthon, de a két nö két dublört küld maguk helyett… De aztàn késöbb ök is megjelennek, de mielött bármit is ki tudnának szedni az öregböl, azelött felrobban a villa….
Hihetetlen …
17. Hassan Ali meghal, de Y+E ezt is tùlélik… Zera sem hal meg, de eltünik a sorozatból…
18. Y-nek megint ùj a haja és megint hízott egy csomót :-)

322. résztöl folyt.köv. :-)


10/10
mihenike 2022 nov. 23. - 22:29:56 10/10 Előzmény zuzuzu777
(625/900)

Ide írd a spoileres tartalmat
Sziaaaaaa!!!!! ilyen nincs és mégis van :-) ennyi marhasàg a világon nincs, mint ebben a sorozatban :-) Szóval a 321. résznél tartok, bele akartam
kezdeni a 322-be, de láttam, hogy ùj az Intro, ùj arcokkal, ùgyhogy gondolom ott kezdödhet az ùj évad :-)

1. Sahika&Hassan Ali: S. a vipera, mintha csak skizofrén lenne és a látszat szerelmével bombázza a kedves férjét, aki már ùgy megbánta, hogy megvette az Argun vállalatot, mint a macska, amelyik hetet kölykedzett…. :-) ugyan külön szobában alszanak és Hassan Ali öröket állít a hálószobája ajtaja elé, de Sahika mindenáron azzal próbálja az örületbe kergetni, hogy gyereket akar töle!!!! haha!!!!! még Halit Cant is „kölcsönkéri“ Yildiztöl… (persze azt már mindenki elfelejtette, hogy Sahika a születése után kicserélte a gyereket a kórházban…)

2. Miután Mertet (annyira jelentéktelen személy, hogy 20 rész távlatából majdnem megfeledkeztem róla…) kicsinálja Hassan Ali, Zehra is beköltözik Cansu mellé a villába és ö is Hassan Ali fogadott lánya lesz, de Sahikát annyira bosszantja, hogy el kezdi nyugtatózni/leszedálni és amikor Mahmut (Hassan A. embere) megpróbálja megölni Sahikát, akkor persze S. öli meg M-t, de rákeni Zehràra, aki semmire sem emlékszik…. Ekkor belátja H.A., hogy S-nak 7 élete van és többször nem próbálja megölni…

3. Endert borzasztóan idegesíti, hogy Sahika a fönökasszony és ùjra el kezd össze-vissza keverni-kavarni. Látszólag H.A-nak segít, hogy el tudjon válni S-tòl, de az öreg háta mögött S-val is szövetkezik, így S. az egyik vacsorán megpróbálja megmérgezni az öreget, màr pezsgöt bont, hogy ismèt vígözvegy lett, de 5 perc mûlva feltámad az öreg és a nézök számàra kiderül, hogy Ender figyelmeztette az öreget, tehát S-t jól àtverte :-)
Erröl S. nem tud semmit és a válás utän beköltözik Enderhez meg Cenarhoz és arra kéri E-t, hogy a válási tàrgyaláson vallja azt, hogy H.A. megcsalta vele a kedves feleségét, így nagy összeget kapna Sahika…. Persze E. ismét àtveri S-t és S. erre olyat lép, amivel engem nagyon boldoggá tett :-) Visszahívta Kayát, átadta neki a részvényeit, ezzel jól összezavarva Endert, aki még mindig halálosan szerelmes Kayaba :-)

4. Yildiz és azannya annyira idegesítöek, amióta beköltöztek Sàtànka villájába, hogy már már Feride asszonyt is elmegyógyintézetbe fogják küldeni :-) A legnagyobb hazugságok (annyi volt, hogy nem tudom megjegyezni öket) amikor Asumän kölcsönvette Yildiz nászajàndékát, amit Feridétöl kapott és elhagyta… ahelyett, hogy elmondták volna, egyik hazugságból a másikba estek. (Feride rég rájött, de hagyta öket kínlódni) Megpróbálták visszavàsàrolni, de az ékszerész aukcióra bocsátotta, az aukción tévedésböl egy festményre licitáltak és egyik adósságból a másikba verték magukat, amiböl már nem
volt menekvés… a festményt rá akarták sózni Hassan Alira, de lebukatak… haha
H.A. és Sátánka kb 100x leszidták már Y-t és megígértették vele, hogy többet nem hazudik… mindig megbocsátottak neki, de a nö mindig tovább hazudik… olyan mint egy óvodás

5. Cansu màr Sàtànka agyàra megy és le akarja buktatni, amihez Cenar és Emír segítségét kéri.., ez annyira félre sikerült, hogy Yildiz rányitott Sátánkára és Cansura és kész a legùjabb cirkusz… elköltözött egy Hotelbe és el akart válni a férjétöl… ezzel egy idöben H.A. kidobja C-t a villából és C. bosszùt esküszik… felgyùjta a villàt, ahol éppen csak Cagatay és Yildiz tartózkodnak… (ekkor voltak békülö félben)

6. 300. rész-se kép, se hang… Yildiz kómába esik, eltelik 5 év és Yildiz egy olyan valóságban ébred fel, ahol minden a feje tetejére állt… Sahika egy földre szállt angyal, Hassan Ali kepab-árus, Cagatay elvette Cansut, Seday lett a fönök és elvette Endert… na itt már gyanùs volt, hogy ez csak egy álom, mint a Dallasban 1980-ban, amikor Pamela azt hitte, hogy Bobby meghalt… haha

folyt.köv.


zuzuzu777 2022 nov. 17. - 09:57:53
(624/900)


[spoiler
Itt a" vészmadár: nov. 21. a 155. utolsó bölüm, 2 óra 30 perc!!!
A fent leírtakért felelősséget nem vállalok: másoltam!!!


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
zuzuzu777 2022 nov. 16. - 10:41:40 Előzmény mihenike
(623/900)

ilerTehát: olvastam kommenteket az előző 4 bölüm kapcsán, hát még nagyon fura dolgok fognak történni, lesz ismerősen csengő is : azt hiszi hogy ezt veszi el, pedig azt....(D. az ügyvédnőt azzal veri át, hogy elveszi, (mert régi szokás szerint ő álterhes) de Y-nek mutatja a gyűrűt és E.-t veszi el bosszúból, mert azt hiszi, hogy Y. megcsalja Handan bátyjával (E. sugallatára) és amikor már senki nem ért semmit, akkor elveszi törpit mindenki megrökönyödésére.) ERRE VARRJÁL GOMBOT !!!!!!!
Úgy emlékszem. hogy a sárga hajút úgy verték át, hogy amikor E. elvált Kayától, nem cserélte le a vezeték nevét ezért Dahikával egyforma volt, a "keresztnevekkel" meg történt valami hókuszpók.
A 150 feletti bölümökbe lesznek nagy kavarodások (a fórum szerint)
Arról nem írtak, hogy Leilával mi lesz.
Még 5 perccel ezelőtt sem volt fent a 155. ,pedig hétfőn volt esedékes.
Bocs, de nem violt időm visszaolvasni. ] Ide írd a spoileres tartalmat

[/spoiler]
zuzuzu777 2022 nov. 16. - 09:54:58 Előzmény mihenike
(622/900)

Jó napot! Az igazság az, hogy a 150 után nem merek hozzászólni, mert nem láttam, ugye azt ígértem, hogy megvárlak, viszont fórumokat olvastam. Elküldöm, hogy ne szálljon el, de rögtön folytatom (


10/10
mihenike 2022 nov. 14. - 07:59:27 10/10 Előzmény zuzuzu777
(621/900)

Sziaaaaaa :-)

Jaaaj egyszerüen nincs idöm regenyt irni, de jövö heten jövök a szokäsos reszletes beszämolokkal :-) Viszont a sorozatot nezem, csak irni nincs idöm, a magyar felbontäs szerinti 300. resznel tartok es ha a nyomozäsom helyes volt, akkor a tv a 415. resznel hagyta abba.

Egy szo mint szäz ennyit mär regen nevettem, mint az elmult 10-15 resznel :-)
Sahika megjätszott a halälät (de annyira tudtam, hogy nem halt meg a vipera) majd ugyebär megzsaroltäk Hassan Alit a felvetellel, amin rajta van a gyilkossäg/tengerbe dobäs es Endert kellett volna elvennie, hogy ne kerüljön börtönbe, de a fätyol alatt Sahika lapult ;-) en akkorät röhögtem ;-) Azota persze ö a "fönökasszony" es Enderek is visszaköltözhettek egy paoltäba :-) Tudod putribol palotäba, palotäbol putriba ;-) Yildiz es azannya is mindig alakitanak valamit, föleg, amiota az anyos pajtäs is beköltözött :-) Talän a legviccesebb az volt, mikor elmentek egy plasztikai sebeszhez :-) Illetve meg röviden es tömören itt rontja a levegöt Cansu is, aki halälosan szerelmes Sätänkäba. (irtad, hogy ö is gyilkos vagy gyilkos lesz?) Azota mär többször ettek szemszeket Hassan Ali adanai konyhäjäbol .. :-)

Ps feldobott vmit a youtube, hogy Zeynep utän a Lejla nevezetü fruska is visszatert, vagy az megint csak ätveres?