10/10
Keeley 2012 júl. 03. - 19:23:20 10/10
(750/2630)
én úgy írtam volna meg, hogy csörög Behlül telefonja, beszélget vele a kiscsaj és közben megszólal Bihter telója is. Aztán Nihatnak leesne, hogy az a csengõhang ismerõs neki :D
A holnapi részben Bihter mondhatja azt is, hogy õ odaköltözött pár napra, hogy nyugi legyen és Behlül exe csak féltékeny, azért talál ki ilyen sztorikat :D gyors sms Behlülnek hogy ne jöjjön vissza és kész :))))
liliom31 2012 júl. 03. - 19:22:16
(749/2630)
Igen szerintem is Behlül gyenge ember és férfi. Behlül mindig akkor hagyja magára Bihtert amikor a lánynak szûksége lenne rá. De azért én úgy gondolom, hogy Bihtert sem lehet felmenteni, és nem csak azért mert megcsalta a férjét. Behlül akarja Bihtert, de nem akarja elhagyni a családját, és szerintem nem a pénz miatt, hanem mert neki a család aki befogadta a legfontosabb, Bihter pedig a második, de van annyira önzõ, hogy egyikrõl sem tud lemondani. Bihter pedig menekülni akar a házasságából és az anyjától de erre egyedül nincs ereje, épp csak az a baj, hogy nem látja be, hogy Behlül erre a legalkalmatlanabb személy. Az nem kétséges, hogy szenvedély van közöttük, lehet, hogy szerelem is, de szokták mondani, hogy az ember általában nem a nagy és szenvedélyes szerelmeivel házasodik össze.
Szerintem nem az a fontos ki kezdte a viszonyt. Mind a ketten egyformán benne voltak csak volt, hogy az egyik akarta jobban és volt, hogy a másik.

A mai részben szánalmas volt Behlül amikor megkérdezte a lánytól, hogy védekezik e. 1. Miért nem gondoskodott õ a védekezésrõl? 2. Miért pont most jutott ez eszébe? 3.Mitõl fél jobban, hogy ha Bihter teherbe esik, hogy a gyerek tõle lesz, vagy, hogy Adnantól?
Tutyila 2012 júl. 03. - 19:15:22
(748/2630)
Nekem is fura a viselkedése.egy pár dolog jutott az eszembe róla. Most,hogy Bihter képes lenne mindent feladni,már nem a tiltott gyümölcs,és már nem is kell. Vagy nem tud hogyan viszonyulni a jelenlegi helyzethez. Most támogatnia kéne Bihtert.
A másik ami feltûnt(nem elejétõl nézem a sorit),hogy itt senkinek nincs magánélete. A személyzet,a család sem hagy nyugtot senkinek. A kis csaj egyszerûen idegesít- tudom,hogy még tapasztalatlan,meg minden- de tutira azért mondták neki a ház dolgot,hogy oda menjen....ez annyira átlátszó...
Én simán megléptem volna Bihterrel,már jó régen...
10/10
Bihter 2012 júl. 03. - 18:53:58 10/10
(747/2630)
Sziasztok, na végre regisztráltam magamat, eddig csak olvasgattalak Benneteket...:)

Ti hogy ítélitek meg Behlül viselkedését, amióta Bihter odaköltözött?

Az utolsó részt már láttam, de nem tudom, hogy pontosan hogy jutnak el a végkifejlethez...

Ami viszont nagyon rossz érzéseket kelt bennem, az Behlül mostani viselkedése...nekem úgy tûnik, hogy õ nem egyszerûen gyenge, hanem inkább igaziból nem fûzik mély érzelmek Bihterhez. Talán inkább csak a tiltott dolgok izgalma vonzza hozzá...
Annyira sajnálom Bihtert, mert õ az, aki tulajdonképpen el lett csábítva, hiszen eleinte megpróbált ellenállni, de végül leszállt a lila köd a szívére:( És õ mindent feladna, de nincs kiért...:(
Természetesen nem szép az, amit Bihter tesz, de amit Behlül szerintem sokkal inkább elítélendõ. Bihter ugyanis kész borítani, mindent feladni, míg Behlül nem. Pedig az elõbbi vesztene többet...

Sajnos az életben is ez van általában, a nõk inkább érzelmi alapon döntenek, míg a férfiakat az alsó fele vezérli:)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 03. - 18:37:10 7/10
(746/2630)
Érdekesen alakult a mai rész is. Bihter nem fél attól, hogy ilyen savanyú, sebeit nyalogató csaj hosszútávon nem vonzó Behlül számára?! Firdinél egyértelmûen kibújt a szög a zsákból: szerinte Bihter egyszerûen ostoba, ha veszni hagyja a vagyont, a hírnevet, a boldogság, a szerelem, a vonzódás úgy látszik nála nem szempont. Besír vajon tényleg nem biztos még a dolgában, vagy csak nem akart Denise asszonynak vallani, s ezért hazudta azt, hogy csak képzelõdött?! Nihal meg piszkosul megbízik Behlülben, ha elõtte elhiszi a telefonban, hogy még Amerikában van, aztán csak rápróbál arra, amit Ezeltõl hallott
9/10
lilei 2012 júl. 03. - 13:32:56 9/10
(745/2630)
Amúgy én egyszer lemaradtam a filmrõl, de másnap sehol sem tudtam még megnézni:-( Lehet, hogy azóta ennyire frissen felpakolják a részt, de akkor én még vártam egy pár napot rá.
megiscsak 2012 júl. 03. - 11:04:17
(744/2630)
Szia! Nem szoktad online megnézni másnap?
9/10
lilei 2012 júl. 03. - 07:13:22 9/10
(743/2630)
Bichter, miután megtörtént az erõszak nagyon összezuhant. Adnan kezét ellökte amikor az fel akarta segíteni az agyból és azt mondta neki, hogy hozzá ne nyúljon....Adnan elvonult a mûterembe, Bichter meg a fûrdõbe, hogy lemossa a gyalázatot magáról. Összepakolt és elindult, de közben Firdivel találkozott akinek leesett az álla. Na anyuka gyorsan fellopakodott a hálószobába és ott látta, rögtön tudta, hogy mi történhetett. Többször akarta elérni a lányát, de az nem vette fel a telót. Természetesen Bichter Behlülhöz ment, aki nagyon meglepõdött és nagyon megdöbbentette ez az esemény. Ezen kívûl semmi konkrétat nem mondott Pl.na akkor elmegyünk innen messzire vagy ilyesmi, csak hagyta aludni a kanapén Bichtert és reggel csinált neki reggelit. Persze ölelgette, puszilgatta, de egyenlõre ennyi a nagy együttérzése:-) Adnan is nagyon magába zuhant, sírt, rítt, már bánja nagyon amit tett. Többször hívta, de amikor már reggel volt azt mondta behlül, hogy vegye fel, mert különben kerestetni fogja. Erre felvette ami megkönnyebbülés volt már eleve Adnan-nak és csak azt mondta a lány, hogy egy pár napot szeretne egyedül tölteni, hogy döntsön. Kérte Adnan, hogy ne legyen azért igazságtalan a döntésében. Firdi is próbálkozott Adnannal beszélni és szinte az jött le, hogy Bichter még fiatal, tapasztalatlan...ne hagyják el egymást.
Közben a gyerekek visszajöttek pont a reggeli események közepébe amikor Firdi hallgatózott:-) Egyébként neki meg egy csomót távolítottak el a mellébõl , azért volt távol, de azt csak Kátyának mondta el, mert azon látszott, hogy az beleolvasott a z.jelentésébe és sajnálta az asszonyát.
Ezel pedig elhívta magához Nihalt békülni, mert nem akarja azt a sok perksg-et kifizetni...és azt mondta, hogy mostmár tudja, hogy nem Nihál volt aki, mint lány akkor képbe került Behlülnél...de ze még csak telefon, ezután megy egy Nihal majd hozzá...kb ennyi
8/10
mamucili 2012 júl. 03. - 00:11:17 8/10
(742/2630)
Antsa10 és lilei! Mindkettõtöknek köszönöm a tájékoztatást, de sajnos a mai részt sem láttam. Kérnék szépen megint segítséget! Köszönöm :-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 02. - 21:17:46 7/10
(741/2630)
Behlül reakciója sokatmondó volt. Ebben a helyzetben Bihter gondolom, a vigasztaláson és az öleléseken kívül mindenképpen várt volna valami biztatót a jövõjükkel kapcsolatosan Behlültõl, ami elmaradt. Hibát hibára halmoznak mindketten, és még mindig azon görcsölnek, hogy ne tudódjon ki a dolog. Azért "jó" volt látni Firdit, amint kétségbeesett, hogy kicsúsztak a kezei közül a szálak, és szembesülhetett vele, hogy azért nem minden úgy történik mindig, ahogyan Õ szeretné.
9/10
lilei 2012 júl. 02. - 20:17:48 9/10
(740/2630)
Köszi az útbaigazítást. Amúgy valahogy az a vonal nem nagyon tudja lekötni a figyelmemet. Nihat nem tudom, hogy miért vette fel a kesztyût Behlüllel szemben? Azért , mert anno járt Peykerrel és féltékeny? Ugyan már. Olyan kis szürke páros, semmi önálló gondolat....csak a két család eseményei vezérlik a mindennapjaikat.
Behlül meg...na õ tényleg nem állt ki most sem Bichter mellett, be van ijedve, hogy mi lesz ezek után vele:-(
Amúgy csak egy férfi tud úgy a nõ vállára teríteni egy plédet, hogy a székkel együtt takarja be:-DD
Ezt csinálta a kis sete-suta Behlül:-)
missvicky 2012 júl. 02. - 20:05:09 Előzmény Illiona
(739/2630)
Milyen érdekes. Az alatt a néhány rész alatt, amióta nézem a sorozatot, én is ilyen karakternek ismertem meg Firdeuszt. Ezért nem értettem, miért ez a nagy ellenszenv. Nekem is szimpatikus, legalábbis inkább elviselem, mint Bihtert...
missvicky 2012 júl. 02. - 20:02:12 Előzmény kiskukac63
(738/2630)
Köszönöm szépen!
liliom31 2012 júl. 02. - 18:47:15
(737/2630)
Nihatot abból a szempontból megértem, hogy Himli mégis csak az apja és nem akarja magára hagyni. De ebben a helyzetben az lenne a helyes, ha kilépne Adnantól és egyenesen elmondaná neki mit érez.

Igen érdekes volt ahogy Behlül Bihterrel viselkedett amikor megtudta, hogy Adnan megerõszakolta. Nem állt egyértelmûen a lány mellé ebben a helyzetben. Úgy látszik mellette van, de csak ült mellette bús képpel és attól végképp tartozkodott, hogy megitélje a bácsikája tettét. Bihternek pedig itt lett volna az alkalom és az indok, hogy végleg elhagyja Adnant.

Firdeuson is látszott, hogy nagyon jól tudja a szobában hagyott jelekbõl, hogy mi is történt valójában. Mégis Adnan elõtt a lányára kente a felelõsséget, persze most is csak a saját érdekeit nézve.

Elif is töri a fejét valamin, hogy elhívta magához Nihalt.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 02. - 16:34:57 7/10
(736/2630)
Nihat sajnos, a Behlül színrelépésének köszönhetõ féltékenysége és írigykedése miatt meginogni látszik Adnanhoz való hûségében, korrektségében, gyorsan elfelejti, hogy amikor kitagadta Hilmi, Adnan karolta fel, megbízott benne, munkát adott neki és mostanában részesedést stb. Az apja arra veszi rá, hogy alakítsanak közösen különbözõ cégeket, (nyilván Adnan tudta nélkül) és titokban vásárolják fel a Zyagil-részvényeket, azaz ezzel simán tönkre tehetik Adnant. A pénteki részben erre utalt Ahsen, illetve itt hazudott egy nagyot Nihal Peykernek a cégalakítással kapcsolatban.
Bihter borzasztóan viselkedett megint, holott tisztán látnia kellene, hogy Behlültõl mire számíthat. (Jó, az is nagyon fontos! :))) Ha eddig érthetetlen módon halogatta, most kellett volna "tálalnia" és vallania Adnannak, nem várni, feszíteni a húrt a végtelenségig és kihozni a férjébõl az állatot!
liliom31 2012 júl. 02. - 16:03:06
(735/2630)
Igen én is bírom néha, de így külsõ szemlélõként. Ha velem tenné meg mindazt amit Bihterrel és Adnannal meg a családjával (Még ha nem is tudatosan csinálja) az azért nem semmi. Hogy tejbetök az egy dolog, de buta is, mert azzal az indokkal nem viszi el Bihtert messzire, hogy nem akarja a családját bántani, azonban nem gondol bele abba, hogy pont azzal, hogy maradnak sebeznek meg mindenkit egyre jobban. :-(

Kíváncsi vagyok a mai részben (bár tudom) :-) ha megtudja, hogy Adnan mit tesz mi lesz a reakciója.
liliom31 2012 júl. 02. - 15:57:15
(734/2630)
Igen, teljesen jól hallottad én is nagyon szeretem. Georges Bizet: Gyöngyhalászok (The Pearl Fishers, Le Pecheurs de Perles):-)

http://www.youtube.com/watch?v=1-ABzLhOIpE
10/10
hunyadig 2012 júl. 02. - 15:13:05 10/10
(733/2630)
Ha jól rémlik bár nem vagyok benne biztos a Behlül a Gyóngyhalászt hallgatta becsukott szemmel az udvaron, legalábbis Én annak tuladonítottam be.

Segítsetek hogy jól sejtettem e?

Tisztelettel: hunyadig!
9/10
lilei 2012 júl. 02. - 07:37:34 9/10 Előzmény liliom31
(732/2630)
Behlül mindíg is egy tejbetök sztem. Már azt sem hiszem el, hogy csak a nagybácsi miatt keres kifogásokat. Bichternek pedig már akkor fel kellett volna nyilnia a szemének, amikor Behlül meggondolta magát és nem ment el vele a háztól.
Ugyan...mit vár tõle ezek után? Most is megfutamodott...inkább házat bérel, minthogy elvigye magával jó messzire.
Pofátlan sokszor...de én amúgy szeretem ahogy játszik...már teljesen kezdem "megutálni" :-)....á de nem...szeretem én amúgy, csak ne lenne ilyen kis semmi férfi.:-)
zandra 2012 jún. 30. - 23:15:56
(731/2630)
Én is így vagyok, szinte a legtöbb szereplõt felpofoznám, a házban egyedül a Mademoiselle a szimpatikus, mióta nem olyan bõgõ masina mint a sorozat elején.

Házon kívül meg Hilmit bírom, igazi Jockey Ewing :D