offtopic
handi99 2012 júl. 13. - 18:35:04
(970/2630)
Köszi!

SPOILER

Szóval az elsõ gondolatom volt a helyes: tényleg bosszúból tette.

"Behlül pedig bánatában levágatja a haját": Hülyegyerek kinézete lett. :-P


SPOILER VÉGE
liliom31 2012 júl. 13. - 18:34:08
(969/2630)
Ez a mai rész is nagyon jó volt. Behlül azzal a tükörrel nagyot ütött. Mondjuk olyanok, mint az óvodások ahogy szívatják egymást, de mégis látszik, hogy oda vannak egymásért. Behlül biztos nem azért adta Bihternek a tükröt, hogy láthassák Adnannal a szerelmüket, inkább, hogy lássa meg benne Bihter saját magát, hogy mit mûvel. Bebbõl a szempontból Behlünek sem ártana egy tükör, de hagyjuk :-)

Firdeusz ismét nagyot alakított és persze mindeki bekerül a hálójába.

Adnan nem volt semmi a fürdõszobás jelentetnél ahogy kedvesen segített beülni Bihternek a kádba és persze közben jól végigmérte éhes szemmel. Szánalmas volt :-)
handi99 2012 júl. 13. - 18:28:53
(968/2630)
Javaslat a békés fórumozás jegyében: spoiler esetén a hozzászólást az "Elküld (offtopic)"-kal küldjük. Aki pedig nem akarja elolvasni a spoilereket kattintson a jobb felsõ sarokban lévõ "offtopic elrejtése"-re. Szerintetek elfogadható?
bloodofthedragon 2012 júl. 13. - 15:58:23
(967/2630)
Tudjátok a spoilerezéssel csak az a baj, hogy ígyis-úgyis elolvassa az ember (elvégre nincs mód kifehérezni, mint jobb helyeken)...tudom, vessek magamra:)
liliom31 2012 júl. 13. - 15:43:03
(966/2630)
***SPOIlER***Bocsi, ha tudom, hogy ez ennyire érzékenyen érint benneteket nem írom le még spoilerben sem, de szerintem érthetõ, ha elõbb utóbb lefekszik a mennyasszonyával végül is ez a 21. század. Csak azért tarottam fontosnak, hogy Bihternek erõs indoka volt az abortuszra, mert itt kezdte meglátni, hogy Behlül és Nihal között komoly kapcsolat van (mégha nem is szenvedélyes szerelem) :-) ***SPOILER VÉGE***
Lina88 2012 júl. 13. - 15:28:20
(965/2630)
***SPOILER***

Köszi az infót! Azért azt nem gondoltam volna, hogy Nihallal is lefekszik, de ez Behlül, "hogy szakadna le az ég"!

***SPOILER VÉGE***
9/10
pankor 2012 júl. 13. - 15:27:15 9/10
(964/2630)
SPOILER!!!!!!!!!
Komolyan képes lesz lefeküdni vele? Ez már mindennek a teteje! :@
SPOILER VÉGE!!!!!!!!!!
liliom31 2012 júl. 13. - 15:17:53
(963/2630)
***SPOILER váLASZ*** Bihter sem tudja, hogy kitõl terhes, mert Behlülel és Adnannal is volt, de valószínûbb, hogy Behlültõl ezért amikor elõször elmegy abortuszra meggondolja magát, aztán késõbb mégis elveteti mert Behlül lefekszik Nihallal ***SPOILER VÉGE***
Lina88 2012 júl. 13. - 15:09:59
(962/2630)
***SPOILER***


Sziasztok! Én is belekukkantottam néhány részbe és annyit kivettem, hogy Bihter terhes lesz, gondolom Behlültõl, csak arra lennék kíváncsi, hogy önszántából veteti el a gyereket, vagy lesz valami baja? Vagy talán mégis Adnantól lenne?

SPOILER VÉGE
liliom31 2012 júl. 13. - 14:57:54
(961/2630)
***SPOILER VÁLASZ**Sok minden vezet oda, hogy Bihter az a bizonyos estély után újra bosszúból lefekszik Adnannal, de persze leginkább saját magának tesz ezzel rosszat. A kiváltó ok az, hogy Firdeus mesterkedése célba ér azzal kapcsolatban, hogy Nihalt és Behlült összeboronálja. Az egész ház Nihal és Behlül állítólagos titkos szerelmétõl hangos. Adnan számon is kéri ezt a fiún aki persze azt vallja neki, hogy õ tényleg szerelmes Nihalba. Azért vallja ezt, mert Adnan meghallja amikor Bihternek azt mondja, hogy õ szerelmes és Adnan azt hiszi, hogy Nihalról beszél, emelett Firdeus is fenyegetõleg próbál meg hatni rá. Bihter a kialakult helyzet miatt Behlült hibáztja és Behlül meg Bihtert és a anyját. Valamint Behlül teljesen kiakad, hogy most már nem csak Adnant veri át, hanem Nihalt is és neki már ez sok. Ezen megint jól összevesznek és Bihter bosszúból odaadja Nihalnak a Behlültõl kapott nyakláncát, Behlül pedig bánatában levágatja a haját és úgy megy Nihallal az estélyre. Amikor haza ér a család az estélyrõl Firdeus azzal cukkolja Bihtert, hogy folyamatosan azt hangoztatja, hogy Nihal és Behlül milyen szép pár. Erre Bihter behívja Adnant a szobájába azzal a címszóval, hogy segítse le a ruháját, amikor viszont a férfi ki akar menni a szobájából Bihter marasztalja és lefekszik vele. Behlül pedig leissza magát és a kanapén tér magához másnap reggel.Az egészben az a ciki, hogy most is lenne esélyük viszakozni, mert közben Nihal is rájön, hogy Behlül nem úgy érez iránta ahogy õ gondolta és próbálja kiverni a fejébõl Behlült. Ki is dobja a fiútól kapott rózsát stb. ***SPOILER VÉGE***
9/10
lilei 2012 júl. 13. - 11:27:41 9/10
(960/2630)
Neki ez már nyûg...ugyanolyan erõszak, mint ami volt, hiába szelíd a téma:-)...már nem akarja a testi érintkezést...csak kötelesség...na ez ült ki az arcára.
handi99 2012 júl. 13. - 10:51:56
(959/2630)
SPOILER:

Igaz.
Nekem az egész jelenet furcsa volt: Adnan úgy állt Bihter mögött (amíg az végre leszedi a sminket), mint egy rakás szerencsétlenség. Miután Adnan lehúzta a cipzárt, távozott volna, de Bihter marasztalta. Ehhez képest nem volt lelkes a lány.


SPOILER vége
handi99 2012 júl. 13. - 10:41:01
(958/2630)
Tudom, hogy nem írtál. Csak vkinek a hozzászólására reagáltál, hogy a végét illetõen nem titkol semmit, mert már mindenki látta. Erre válaszoltam, hogy a történtet végrõl továbbra is csak a SPOILER megjelöléssel "beszéljünk".
9/10
lilei 2012 júl. 13. - 10:34:45 9/10
(957/2630)
Szerintem azzal, hogy elfogadta újra az erõszak után...már arra nincs lehetõsége, hogy elutasítsa...
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 13. - 10:28:18 10/10
(956/2630)
Dejó, hogy leírtad! Nekem nagyon tetszett. :D
10/10
csikosi 2012 júl. 13. - 10:24:19 10/10 Előzmény handi99
(955/2630)
Én nem írtam olyan történést, ami még nem jelent meg!
Milyen spoiler-rõl beszélsz?
Édrekes amit írtál nekem.
Szi:
bloodofthedragon 2012 júl. 13. - 10:16:03
(954/2630)
Hát akkor bizonyára én vagyok túl liberális de azért ez elég erõs kijelentés, ennyi és ekkora hibát amit felsoroltál szinte bármelyik szereplõnél találunk, de azért emberileg így ledegradálni õket durva, szerintem.

Más: nemrég nézegettem török enveket és jelentésüket, és ez vagy szándékos, vagy én magyarázom bele, némelyik beszélõ név, de a legtöbb inkább ironizál, pl.:

Bihter = the most good = "a legjobb, a legfõbb jó" (bár szerintem az angol változat nyelvtanilag így nem helyes)- erõs irónia
Nihal = fiatal ültetvény, csemete (ez sok tekintetben igaz a szermélyiségére is)
Behlul = (sokat) mosolygó = ez jellemezheti gyerekességét, a problémákhoz való hozzáállását és állandó menekülési kényszerét
Hilmi = szelíd, nyájas (úri)ember (szerintem nyájas mindenképp, egyébként ez is inkább irónia)
handi99 2012 júl. 13. - 09:41:50
(953/2630)
Én is így gondolom.
handi99 2012 júl. 13. - 09:40:49 Előzmény liliom31
(952/2630)
SPOILER-kérdés:


Belenéztem az 56. részbe (nálunk majd a 112. lesz): Adnan, hogy kerül vissza Bihter ágyába?
Bihter így akar bosszú állni Behlülön, v. Adnant akarja megjutalmazni a türelméért, v. csak kellett neki egy férfi?
Mondjuk, Bihter nem volt túl lelkes.


SPOILER vége
7/10
kiskukac63 2012 júl. 13. - 08:09:42 7/10
(951/2630)
"Én a csillogó szemû nõt szeretem
kinek oly karcsú a lába, sudár az alakja.
S ha azt kérded: mennyire? A válaszom: nagyon is!

Szeretem, ha riadt, vagy bánatos
és szeretem, hogy védtelen,
mert féltõn átkarolhatom, megvédhetem.
A ha azt kérded: mennyire? A válaszom: nagyon is!

Ha megpillantom, szépsége mindig elkápráztat.
De szeretem, ha egy nõ eszes,
ki gondolkodik, alig szól, de sokat tud.
Aki mindig és mindenhol vonzó nõ.
S ha azt kérded: mennyire? A válaszom: nagyon is!
Szívemben lángoló, soha ki nem hunyó tûz lobog.
Egy nõ legyen az oka, ha majd egyszer meghalok!"

Az Adnantól elhangzott vers.