liliom31 2012 júl. 11. - 18:54:05
(890/2630)
Ez a mai rész nem volt semmi!

Firdeus imét hülyíti Nihalt. A házassági évfordulói ünnepségen Adnan által mondott vers valóban gyönyörû volt, kár, hogy Adnan Bihter lelkébe nem lát bele! Egyébként a vendégsereg képmutatók gyülekezete volt. Bihtert sajnálom, mert a nyaka körül egyre jobban szorul a hurok. Mit gondol meddig tudja Adnant távol tartani az ágyától, míg meggyógyul és nem lesz több indok. Ráadásul azzal, hogy Adnan kiáll mellette a feljelentési ügyben, csak még jobban úgy fogja érezni, hogy tartozik neki.

Ilyen amikor akasztják a hóhért!

Behlül szerintem nem ettõl a cselekedetétõl nem szereti eléggé Bihtert ez csak szex volt. A testi megcsalásnál sokkal rosszabb ha a lelkedet csalja meg valaki legalábbis nekem ez a véleményem. Ez csak egy buta cicababa volt akit Behlül lefektetett, hát egészségére.(Attól persze nem volt tõle szép csak szerintem nem ez a legrosszabb amit Bihterrel tesz) Talán nem is csak azért csinálta, hogy bosszút álljon Bihteren, lehet, hogy testi kielégüléssel akarta csillapítani a lelki fájdalmát. Egyébként nagyon vicces volt ahogy Behlül kifordult a discoban a székkel és mustrálta a nõi kínálatot.

A háziak viszont jó fejek voltak ahogy mulattak, õk legalább jól érezték magukat. Cemile nagyon csinos lett. Azt viszont nem értettem, hogy mitõl lett "Európai" a kinézete.
Csitrom 2012 júl. 11. - 18:41:03
(889/2630)
Sziasztok! Tudna nekem vki segíteni abban, hogy van-e olyan link, ahol megtalálom azt a részt, ahol ma táncolt Bichter és Adnan a partin? Vagy magát a zenét? Köszönöm, Marianna!
antsa10 2012 júl. 11. - 18:36:43
(888/2630)
Tipikus pasi! (tisztelet a kivételnek) Ha nincs ló jó a szamár is!!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 11. - 18:28:34 7/10
(887/2630)
Gyönyörû volt az a vers,amit Adnan mondott Bihternek. Kár, hogy sem a szívéhez, sem az agyához nem jutott el!
No és a vége?! Még mindig van, aki úgy gondolja, hogy Behlül éppen eléggé szereti Bihtert? :)
liliom31 2012 júl. 11. - 16:21:33
(886/2630)
Ha-ha, na jó enyhén túloztam, de abban megegyezhetünk, hogy merész ruha volt de jól állt neki ;-D
bodzás 2012 júl. 11. - 16:07:54
(885/2630)
köszönöm, de jó:)
bloodofthedragon 2012 júl. 11. - 14:35:40
(884/2630)
158
bodzás 2012 júl. 11. - 14:17:58
(883/2630)
Tudja valaki, hány részes a sorozat? elõre is köszi a választ
bloodofthedragon 2012 júl. 11. - 13:38:39
(882/2630)
Én Nihallal úgy vagyok, hogy egyszer fent, egyszer lent, legutóbb is úgy nyilatkoztam hogy nagyon idegesít, aztán elgközelebb kiderül hogy nem tudom mégse teljes szívbõl utálni.:D
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 júl. 11. - 12:47:24 10/10 Előzmény liliom31
(881/2630)
Nekem majd kiesett a szemem, de nem láttam be Bihter köldökéig!!! Sajnálom, mert szívesen megnéztem volna!!!
9/10
lilei 2012 júl. 11. - 12:27:21 9/10
(880/2630)
Valahogy nekem a karaktere mintha olyan lenne, mint a mostani...talán a nézése miatt...mint egy 12-éves, úgy tud szinte megfigyelve nézni:-)...azért az a sorozat is tele lesz szenvedéssel...úgy látom:-)
liliom31 2012 júl. 11. - 11:35:01 Előzmény Adanvariel
(879/2630)
Örülük, hogy van még egy ember legalább aki szereti õt. Nálam sokkal fiatalabb és valószínûleg kicsit anyai szemmel is nézem õt. Szerintem is nagyon szép, olyan az arca, mint a hold. Sajnálom, hogy tényleg sok hülye felnõtt veszi körül és mindenki csak hazudik neki. Õ egyébként a fõszereplõk közül akinek azon kívül, hogy fut Behlül után tényleg semmi bûne nincs. Én is voltam ilyen idõsen szerelmes egy fiúba aki miatt telesen kifordultam önmagamból, mindaddig amíg fel nem szállt a lila köd. Szerintem õ is változni fog és érettebb lesz.

Én azért is vagyok elfogult vele szemben, mert a színésznõt nagyon bírom. Még csak 22 éves de már rengeteg filmben játszott. Szerintem nagyon ígéretes színésznõ. Akit érdekel nézze meg ennek a filmnek az elõzetesét amiben játszik"Ay Büyürken Uyuyamam" http://www.youtube.com/watch?v=TcGy5Tn8hTM

Na itt már egész más karaktert játszik. :-)
10/10
csikosi 2012 júl. 11. - 10:53:35 10/10
(878/2630)
fridi és behlül féltik a kifogyhatalan pénztárcát.
hameg már átlátja bihter a dolgokat, akkor mit akar még? elment az esze.
Ennyire még egy nagyon szerelmes nõnek sem szabad viselkednie.
Menjen el egyedül, ha nem tetszik neki a gazdagság.
10/10
Bihter 2012 júl. 11. - 10:46:08 10/10
(877/2630)
Én több okból nem kedvelem túlzottan Nihalt.
Az elsõ egy elég szubjektív ok, hogy én szívem szerint azt szeretném, ha Behlül és Bihter egymáséi lehetnének, és ezért Nihalt, mint "zavaró tényezõt" tekintem.
A második, objektívebb okom, hogy amikor én 19 éves voltam, nagyon szerelmes voltam valakibe, de akkor sem viselkedtem soha így. Egy nõben legyen tartás (ez Bihterre is igaz, mit akar még ezek után Behlültõl?), és ne mutassa már ki ennyire, hogy odáig van meg vissza egy férfiért. Milyen alapon nyomozgat, kér számon Behlültõl bármit?
A harmadik dolog: a beceneve is mutatja, a durcás jelleme...Én egyszerûen nem szeretem a durcás jellemvonást, ill. azt aki folyton durcás, mogorva. Persze neki is vannak jó pillanatai, és valóban nem tehet róla, hogy fülig beleesett ebbe a széltolóba, de kicsit jobban is titkolhatná...
A színésznõ maga egyébként tényleg gyönyörû, fõleg az arca. Amúgy csinos is, csak ne adjanak rá feszülõs pólót,mert egy pici hasa azért van, nem a legvékonyabb alkat, de ez nem is baj, csak akkor mást kell kihangsúlyozni. Az arca azonban igazi klasszikus szépség és kiválóan alakítja a szerepét.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 11. - 09:27:30 7/10
(876/2630)
Nihal valóban nem tehet a "nemszeretem" tulajdonságairól.Amikor elveszítette az édesanyját, nyilván túlszerették, túlkényeztették, úgy nõtt fel,mint egy széltõl is óvott palánta az üvegházban. Ez valamilyen szinten természetes, de éppen ezek a körülmények hozták azt, hogy sok helyzetben enyhén szólva is kifogásolható a modora, viselkedése, idegesítõek a beszólásai.Az sem válik az elõnyére, hogy igazán bizalmas, intim viszonyt (amit ideális körülmények között egy lány az édesanyjával szokott megteremteni!) sem Denise asszonnyal, sem "Dömdöm"-l nem tudott megvalósítani. S valószínûleg az sem a legjobb, hogy a párkapcsolati kérdésekben pedig Firdeus asszony a mestere. Nekem szimpatikusabbak a nyitott, talpraesett, igazi vagány csajok, akik reálisan értékelik a körlüttök levõ világot és benne saját magukat.Hangsúlyozom, arról nem Nihal tehet fõleg, hogy Õ nem ilyen.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 11. - 06:57:18 10/10
(875/2630)
Ezt nem értem amúgy, hogy mi a baja sok embernek Nihal-al. Egy szerelmes kamasz. Szerintem pont õ az egyik olyan szereplõ, aki nem tényleg nem tehet semmirõl, arról meg fõleg nem, hogy szerelmes szegény. Én inkább sajnálom, de közel sem utálom. Nekem nagyon szimpatikus. Aki játsza színésznõ pedig gyönyörû, annyira szép zöld szemei vannak! :)
liliom31 2012 júl. 10. - 23:58:43
(874/2630)
Örülök, hogy nem egyoldalúan ítéled meg a szereplõket. Szerintem egyikünk sem azt teszi aki itt véleményt ír le, csak mind más-más oldalról közelítjük meg a dolgokat. Szerinem ez nem is baj. !!! :-)

Annak a taglalása, hogy Behlül igazán szereti e Bihtert és fordítva, nyílván azért kerül elõ újra és újra, mert az ember szeretné megérteni, hogy azok akik "ennyire szeretik" egymást, hogy tehetnek újból és újból ennyi szõrnyûséget egymással. :-(

Én is nézem Behlül emberi oldalát és sok szemponból meg is értem a tetteit, de ha így nézzük akkor Bihtert is meg lehet érteni ugyan ezen okoból és az én "védencemet" Nihalt is akit úgy látom kevesen szeretnek, de minden szereplõnek van egy oldala amit meg lehet érteni még Fridinek is.

A mai részben Peyker engem komolyan meglepett, viszont Nihat nagyon jól látja a dolgokat kár, hogy Peyker az anyja befolyása alatt van akárcsak Bihter.

Rizát én is nagyon hiányolom, de remélem hamarosan visszatér és Bülent is aki nagyon szórakoztató tud lenni.
antsa10 2012 júl. 10. - 23:56:02
(873/2630)
Hát igen, Peykerrõl is kiderült, hogy anyja lánya ( pedig eleinte nem így állították be)!!!!
Nihatot meg porig alázta a kis mondókájával! Ezek szerint nem tartja annyira a férjét, hogy annak munkája alapján ítélik meg, hanem a rokoni szálak alapján.
Sztem tök jogos volt Nihat felháborodása és beszólás ( "tudjuk, hogy Firdeus milyen törtetõ"-nem szó szerint idéztem)!!!
antsa10 2012 júl. 10. - 23:48:37
(872/2630)
:-))))))
9/10
lilei 2012 júl. 10. - 21:53:25 9/10
(871/2630)
mellette...na ...így akartam:-)