Illiona 2012 aug. 13. - 20:47:46
(1370/2630)
Egyetértek veled teljesen. Sõt, ma mindenkivel egyetértettem.
7/10
kiskukac63 2012 aug. 13. - 20:44:47 7/10
(1369/2630)
Én ma nem igazán értettem Hilmit! Ha az az alapállás, hogy Adnannal ádáz ellenségek, akkor miért akart ma borítani?! Hiszen még csak erõs gyanúja van,jelenleg nincs megdönthetetlen bizonyítéka a B+B románcról! Ha mindenképpen ártani akar Adnannak, lerombolni az üzleti+magánéletét, akkor úgy logikus, ha atombiztosra megy és utána leplezi le a bûnösöket. Most teljesen úgy tûnt, mintha sajnálná Adnant, és "súgni" akarna neki, éppen Õ, aki többször csalta a feleségét! Vagy egyszerûen csak mindenáron botrányt akart és az alkohol megoldotta a nyelvét?!
Bihter ma folyamatosan kiválóan fogalmazott, minden szava telitalálat volt, csakhát a stílusa, kiráz tõle a hideg! Nem csoda, hogy Behlült is erõsen felpaprikázta!
És milyen igaza volt Bülentnek, amikor Denise asszonnyal beszélgetett Nihalról és Behlülrõl. Teljesen õszintén és helyesen érzi és értelmezi a helyzetet fiatal kora és tapasztalatlansága ellenére!
bloodofthedragon 2012 aug. 13. - 20:43:39
(1368/2630)
Más: Besírt már nem sajnáltam volna ha feldobja a talpát esküszöm, telejsen irritáló és életképtelen (és nem az egészségi állapotára értem) középszerû kis talpnyaló. Mellette Behlült is milliószor többre becsülöm.
bloodofthedragon 2012 aug. 13. - 20:40:33
(1367/2630)
Tetszett ahogy Behlül behúzott Hilminek egyébként is idegesített legalább szimpatikus gonosz lenne, de nem az (arról nem is beszélve, hogy eléggé kétdimenziós, sablonosan megírt karakter), egyszerûen a való életben sincs ínyemre ha valaki a háta mögül áskálódik bele más életében és próbálja tönkretenni a másikét csak hogy a saját malmára hajtsa a vizet és persze kompenzáljon valamit ami neki nincs.

Behlül hamarabb is kitalálhatta volna a fedõsztorit hogy Hilmi Nihalt sértegette egyébként, jobbat úgyse tudott volna ami nem bukott volna meg ha Hilmi által kitudódik a dolog -márpedig a kezében volt az irányítás még bizonyíték híján is-, nem kellett volna feleslegesen leordítania Nihal fejét meg hebegni-habogni a bácsikája meg mindenki elõtt, nem kell túl agyafúrtnak és talpraesettnek lenni ehhez, nnem volt túl életszerû, meg kevésbé kelt gyanút hogy ha rögtön kitalál mást.
liliom31 2012 aug. 13. - 19:22:06
(1366/2630)
Ó a mai rész. Még szerencse Bihternek és Behlülnek, hogy ennek a Himlinek már nincs nagy hitelessége Adnan szemében, különben nagy bajban lennének.

Bihternek bár a hárpia stílusától kiver a víz igaza volt abban, amit Behlülnek mondott. Legalább is még!

***SPOIlER***
Mondjuk érdekes lesz amikor Behlül kezd közel kerülni Nihalhoz, már nem lesz ennyire felsõbbséges Behlüllel szemben. Annyira még sem érezheti nyeregben magát amikor mostantól meg akar akadályozni minden helyzetet ami alatt Nihal és Behlül közelebb kerülhetnének egymáshoz és megõrül a féltékenységtõl.
***SPOIlER VÉGE***
liliom31 2012 aug. 13. - 19:12:22 Előzmény Adanvariel
(1365/2630)
Bihter és Behlül részesei lehettek ennek az biztos. Hogy megérte nekik hát abban nem vagyok biztos.

Tiszta szívbõl kívánom neked, hogy átélj egyszer hasonlót, csak a sorozatbéli tragikus körülmények nélkül:-)
liliom31 2012 aug. 13. - 19:02:03 Előzmény Adanvariel
(1364/2630)
Igen végül is jó színésznek tartom, csak tudod ha egyszerûen egyet értek veletek akkor nem tudtam volna ilyen cifra körmondatokat írni :-D
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 14:05:02 9/10
(1363/2630)
húú...nem akartam cinikus lenni, de még annak látszani sem....egyszerûen én szeretem az ilyen embereket akik nem hétköznapian élik meg az életüket, szerelmüket...én sajnos szürke kisegérke vagyok...erre vonatkozott csak a hozzászólásom:-)
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 12:28:32 10/10 Előzmény lilei
(1362/2630)
Ez a fajta szerelem soha nem tudatos. Nem lehet eldönteni, hogy bekövetkezik-e.
Remélem megélem én is egyszer :)))
Amúgy nem kell cinikusnak lenni, ugyanúgy értékes a "normális" kapcsolat is.
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 09:00:49 9/10
(1361/2630)
Hajrá akkor:-)....ilyen perzselõ szerelmet nem szabad kihagyni...ne legyünk szürke egerek...azért én maradok a párom mellett...szürke kis inci-finci vagyok:-)
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 08:37:22 10/10
(1360/2630)
"csak"?
..hát élném inkább át az õ szerelmüket mint leélni az életemet
valaki mellett,aki mellett nem érzek ilyet!
Ha egyszer, akkor is megéri..
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 08:34:54 10/10
(1359/2630)
Ha modell, akkor még nagyobb elismerés neki!! :))
Nekem tök hiteles és Bihter is.
De egyébként mindenki, csak akik a fõszerepekben vannak, azok érdekesebbek,
róluk szól nyílván, ezért jobban figyeli õket az ember:))
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 08:33:18 10/10
(1358/2630)
Akkor végeredményben csak az a véleményed, hogy jó színész... :)))
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 07:41:00 9/10
(1357/2630)
Valóban a B+B párosnak a szenvedélyes szerelem van leosztva csak, de abban nagyon jók!
Õk sosem maradnának egymás mellett...Behlülnek mindíg is lelkiismeretfurdalása lenne...Bichtert vádolná, Bichter meg vágyna arra, hogy kiálljon õmellette mint társ...na ezt meg nem kapná meg sosem.
Ez egy fellángolás volt...sajnos Bichter részérõl fájdalmasabb a felismerés, hogy a kapcsolat lassan kezd zátonyra futni és igazából még ki sem hajóztak:-)
Ugyanolyan rongy ember lett, mint az anyja...és a férfi sem szereti eléggé ahhoz, hogy társa legyen ebben a bûnben.
Neki csak a fájdalom maradt már. Behlül még eljátszadozik a gondolattal, hogy talán nem is lesz olyan rossz Nihallal:-)
Nihal meg....na szerintem, ha ezt a sorozatot folytatnák, akkor még a végén történteket is megbocsátaná Behlülnek , csakhogy vele legyen. Szerintem még az apja haragja sem számítana akkor neki:-)
liliom31 2012 aug. 12. - 22:44:53
(1356/2630)
Szerintem külsõleg nem illenek össze, nem is a magasság különbség miatt, meg nem is a korkülönbség miatt (Hazal Kaya az életben sokkal idõsebb férfiakkal járt azt hiszem legutóljára 37 éves pasassal), csak valamiért, talán nincs meg közöttük a kémia, inkább jó barátoknak tudnám õket elképzelni de nem szerelmeseknek. Ha ezeket figyelmen kívül hagyom akkor szerintem jó páros lehetnének ha Bihter nem jött volna a képbe. Jól kiegészítik egymást ember ként és a jót hozzák ki egymásból. Nihal életet tanul Behlültõl és Behlül Nihaltól otthont, szerelmet, tisztaságot. De annyi a ha..., hogy hát nem is tudom. Szerintem Bihter és Behlül nagyon összeillenek külsõleg. Ami fura egyébként mert pl Beren Saat igazi szerelme inkább hasonlít egy fiatalkori Adnanhoz. A film szempontjából szerintem az õ végzetük az, hogy ebben a szerelemben maximum lángon égjenek annak minden következményével, de nem tudom õket elképzelni a gyerekeiket nevelve Bihtert aki várja haza Behlült a munkából és meleg biztonságos fészket teremt számára. Nihalt annál inkább.
bloodofthedragon 2012 aug. 12. - 22:00:09
(1355/2630)
A Behlül+Nihal páros egész szimpatikus lenne, HA eltekintünk a dolgok hátterétõl meg következményeitõl, ti hogy vagytok vele?:) Bihtert én szerettem amíg nem lett ilyen elmebeteg hárpia.
liliom31 2012 aug. 12. - 21:23:16
(1354/2630)
Én azért ezzel nem értek egyet teljesen. Szerintem a Behlült játszó színészben az a jó, hogy látszik rajta a fejlõdés. Az elején nem volt valami extra, csak nézett a szép szemeivel. A vége felé fõleg ahol szélsõséges helyzetekben volt, már nagyon profi volt. Lást 57.rész Besírrel a jelentet a kórházban. Szerintem a Bihtert alakító Beren Saat nagyon jó volt végig, szinte érezni lehet a fájdalmát. De szerintem a Nihalt alakító színésznõ is nagyon jó a korához képest azért ne felejtsük el, hogy ebben a filmben csak 19-20 éves. Egyébként én mindegyik színésznek nézem a most játszott sorozatát is. Már leírtam, hogy Kivanc-nak a Küzey-Güneyben nyújtott alakítása szenzációs, fõleg akinek az Ezel tetszett érdemes nézni, bár rosz ránézni szegényre, mert csont sovány. Egy börtönbõl szabadult fiút alakít akinek nem valami nagy az IQ-ja, beszédhibás, és elég agresszív, de annál nagyobb a szíve és megcsillogtatja az énektudását is (nagyon szép hangja van) de végre nem egy szépfiút alakít. Beren Saat a Fatmagulu Sucu Ne-ben egy falusi lányt játszik akit megerõszakolnak, nagyon jó itt is. A Nihalt alakító színésznõ pedig azóta sok filmben játszott de a legsikeresebb sorozata az Adini Feriha Koydum, ahol egy szegény lányt alakít aki gazdagságra vágyik és beleszeret a számára elérhetetlen gazdag fiúba. Õ is nagyon jó itt, nem az a naív lány.

Küzey Güney http://www.youtube.com/watch?v=PxwhD8rsebE
Fatmagülü Sucu Ne: http://www.youtube.com/watch?v=m-3otR--i-M&feature=relmfu
Adini Feriha Koydum: http://www.youtube.com/watch?v=Jt29IzhPn_4&feature=relmfu
9/10
lilei 2012 aug. 12. - 20:29:43 9/10
(1353/2630)
Az a srác aki Behlült játssza egyébként modell...és nem színész....de nagyon jól alakít:-)
Írtam már itt egyszer, hogy ezek a törökök az életben is jó színészek lehetnek , ha ilyen jó modelljeik vannak akik így tudnak színészkedni:-)
Annak idején az Ezelben is modell volt mind a két fõszereplõ...úgy fedezték fel õket a filmesek:-)
Egyszóval, mindenki játéka tökéletes szerintem, annyira hihetõen alakítanak, hogy el is hiszem mindrõl, hogy az életben is olyanok, mint amit itt eljátszanak:-) Egyedül Besír játéka nem 100 százalákos és Nihaté sem....de azért õk sem rosszak, de õk nem mozgatják meg az agyamat:-)
10/10
Adanvariel 2012 aug. 12. - 17:18:26 10/10
(1352/2630)
A srác, aki Behlül-t játsza, komolyan nagyon jó színész! Erre mostanában jöttem rá, mert annyira benne vagyok a történetben sokszor, hogy eszembe se jut, hogy ezek színészek :D De most megfigyeltem, hogy tök hitelesek a félrepillantásai meg ilyenek. Nálam színészileg õ viszi a pálmát. Bihter-t látnom kellene valami másban is, hogy ezt eldöntsem, mert amúgy jó õ is, de hát egy ilyen szép lánynak nem nehéz eljátszani a szerelmest. Csak pislog kettõt, aztán mindenki elhiszi :DDDDDDD
liliom31 2012 aug. 12. - 16:51:57
(1351/2630)
Igen én is ha saját aggyal gondolkodom és sok mindent nem hinnék el amit pl Behlül elõad. Ha mondjuk valaki akit én nagyon szeretek megkérné a kezem, talán nekem sem az jutna elõször eszembe, hogy biztos átvág, hiszen a tett önmagáért beszél, az viszont tény, hogy Nihal esetében az is közrejátszik, hogy annyira szeretné azt ha igaz lenne iránta Behlül szerelme, hogy egy kis struccpolitika is belejátszik az õ esetében . Furcsa, mert Behlül érzelmei Bihter felé még akkor is kifejezõek amikor csak rá pillant, viszont a tetteiben egy lehetõséggel sem élt, hogy az õvé lehessen teljesen. Nihal esetében a külvilág felé meg akar felelni az elvárásoknak megjegyzem ezzel a saját bõrét is mentve, viszont nem gondol abba bele, hogy Nihal várni fogja azokat a csókokat, öleléseket. Ennyire azért õ sem naiv. Egy ideig bele tudja majd magyarázni azt, hogy zavarban van, meg óvja az ártatlanságát de nem sokáig :-)