10/10
Adanvariel 2012 aug. 31. - 22:01:28 10/10
(1590/2630)
***SPOILER***


Arra leszek kíváncsi nagyon, hogy mit írt neki Behlül abban az e-mail-ban, amit Bihter a telefonjára kapott meg?

Mert utána döntött úgy, hogy kibékül Adnan-al, legalábbis nekem ez jött le.


***SPOILER VÉGE***
10/10
Adanvariel 2012 aug. 31. - 21:56:35 10/10
(1589/2630)
Számomra nem volt egyértelmû, hogy most Bihter miért hazudta azt, hogy mégse terhes?!
Mármint, azt értem, hogy azért, mert látta Behlül-ön, hogy ezzel se tudja magához húzni és mégis
inkább úgy vélte, hogy akkor azt mondja neki, hogy csak kitalálta. Próbálkozik, kapálózik magyarul.
De a színészi játékban nem láttam ezt, nem volt az arcán a csajnak, hogy "akkor most taktikát váltok"
Rájöttem, hogy ez a bajom sokszor, hogy nekem kell kitalálni a színészi játék hiányosságai miatt,
amit a színésznek kellene. Néha ezért érthetetlenek a tetteik, esküszöm.
liliom31 2012 aug. 31. - 21:54:34
(1588/2630)
Bihter szerintem eleve rossz taktikát használt, ha Behlült a gyerekkel akarta zsarolni, mert tényleg nem lehet benne biztos, hogy kié a gyerek, másrészt már megismerhette volna Behlült annyira, hogy õt ilyen bejelentéssel csak pánikba ejteni lehet, meg elijeszteni, de megfogni semmiképp. Amikor pedig azt mondta Behlülnek, hogy nem terhes ha igaz, ha nem akkor is még nagyobb butaságot követett el. Mindenképpen õ jön ki rosszul a történetbõl (A megnemszületett babáról ne is beszéljünk aki eszköz Bihter számára). Látszik szegényen, hogy nagyon kapálódzik. Egyébként nem nagyon értem Bihter esetében, hogy miért esik egyfolytában teherbe? Egy okos, mûvelt nõ. Nem ismeri a fogamzásgátlót? Vagy tudat alatt akar gyereket?

A Madmazellel szerintem nincsen semmi baj. Tényleg úrinõ és nagyon jó szándékú. Az elején tényleg sótlan volt, de néhányszor megmutatta a humoros oldalát is. Szerintem az õ egyetlen hibája az, hogy ezen a családon kívül nincs senkije. Õk az õ családja, és azért, hogy megtartsa õket nem mer teljesen egyenes lenni velük. Mindig csak körülír, finomkodik és pont ettõl válik gyanússá mindenki számára.

Behlül esetében úgy látom, most már fuldoklik és Nihal személyében találta meg a mentõövét. Most már kapaszkodni fog belé kétségbeesetten, és ha Bihter érzi is ezt elfogadni nem fogja tudni.
nituli 2012 aug. 31. - 20:14:50
(1587/2630)
Igen, értem, de akkor is gáz!
7/10
kiskukac63 2012 aug. 31. - 20:12:59 7/10
(1586/2630)
Éppen arról beszéltünk "Antsa10"-l, hogy vsz.nem hazudik Bihter, amikor azt állítja, hogy terhes, csak miután látja, hogy Behlül ennek picit sem örül, azt hazudja, hogy: nem terhes! De majd kiderül pontosan nemsokára!
10/10
édesmaya 2012 aug. 31. - 19:49:12 10/10
(1585/2630)
Teljesen egyetértek veled! A számból vetted ki a szót! Gratula a pontos fogalmazásért, én is ilyennek látom õket!
nituli 2012 aug. 31. - 19:16:22
(1584/2630)
Hát elég szánalmas, ha valaki úgy akarja megnyerni a másik szerelmét, hogy azt hazudja, hogy terhes...aztán meg közli, hogy bocs, mégsem! Mégis mit várt, hogy Behlül örömtáncot lejt, hogy mégsem várnak babát?

Én legtöbbször nagyon bírom Firdeust,igazi díva, persze józan paraszti ésszel megáldva. :D Hibázni nem lehet, mert könnyen az utcán találja magát a lányával együtt. Szerintem ezért is próbálja bebiztosítani magát Cetinnel.

Bihter meg tényleg önzõ, olyan szívtelenül otthagyta szegény Bülentet is, sírva. Nem gondol bele, hogy az õ dolgai hány ember életére vannak kihatással.
7/10
kiskukac63 2012 aug. 31. - 19:05:09 7/10
(1583/2630)
Nekem is így rémlik! Szegény Bihter, a lelke és szíve mélyén már tudja, hogy mindenképpen Õ a vesztes, nem a legideálisabb pasiba szeretett bele, és vergõdései folytán egyre rosszabb trükköket vet be, hogy mindenáron magához kösse Behlült!
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 aug. 31. - 18:59:21 10/10
(1582/2630)
Behlül egy nagy nulla, egy jellemtelen, döntésképtelen, kétoldali munkaundortól szenvedõ senki, Firdeusz és Katja két szarkeverõ szemétláda, Bihter gyönyörû szép, de tényleg Firdi lánya - én sajnálom, mert Õ legalább kiáll a szerelméért, ne úgy, mint a sz@rf@..ú Behlül!!!! Behlül nem érdemli meg BIHTERT!!!!!!!
Denisa a legkarakánabb és a legpozitívabb szereplõ, az öreg egy hülye dúvad, egy majom!!!!!
antsa10 2012 aug. 31. - 18:59:14
(1581/2630)
Én sajnáltam Bihter a mai rész végén! Persze ocsmány dolog terhességgel zsarolni vkit, de Behlül igazán a lelkébe taposott szegénynek.
Spoile
Jól emlékszem Bihter tényleg terhes?

Sztem csak azért mondta Behlülnek, hogy nem, mert tudta jól nem õt fogja választani!
nituli 2012 aug. 31. - 18:40:22
(1580/2630)
Nahát, hogy mekkora kavarógép ez a Bihter! És hogy beszólt neki Behlül a végén...! Igaza volt!
7/10
kiskukac63 2012 aug. 31. - 10:37:44 7/10
(1579/2630)
A hozzászólások elején Denise asszonyt már jól kitárgyaltuk többen is. Akkor valaki azt írta, hogy kíváncsi lesz,hogyan fog változni a nézõk véleménye róla a cselekmények elõrehaladtával!? Nem igazán tudom, hogy mire gondolt, mert Denise asszony valóban egyforma: mûvelt,korrekt, mindkét gyereket vitathatatlanul szereti, nem igazán pletykás, bár leskelõdni Õ is szeret, szépen bánik a cselédekkel, nem egy kavarógép. Becsületére szóljon, hogy Bihter megjelenésekor képes volt platói szerelmét Adnan irányában továbbra is titkolni, magába zárni. Jelen pillanatban én nem tudom eldönteni, hogy miért nem árulja el, amit sejt vagy tud a házban történtekrõl, s ha igazán fontos neki Nihal boldogsága, vele is konkrétabban beszélhetne. Az motiválja a hallgatását, hogy "lassú víz partot mos": az idõ az õ kezére játszhatja végülis Adnant és ezért hagyja a történéseket a maguk útján haladni, vagy az tartja vissza, hogy õszinteségével bánatot okozhat Nihalnak és Adnannak,vagy esetleg mindkettõ?! Bármi is van a háttérben, szerintem ez azért egy kicsit beárnyékolja a róla kialakult abszolút pozitív véleményt. Továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy mindezektõl függetlenül én "sótlan"-nak tartom: alig mosolyog, túlzottan visszafogott,nem sok szenvedély szorult bele,szereti a magányt, stb. Bár meglehet, Adnan épp egy ilyen típusú nõ mellett lenne igazán boldog.
10/10
csikosi 2012 aug. 31. - 09:48:11 10/10 Előzmény ehajno
(1578/2630)
Végülis kétfelõl csurgatták, honnan biztos ez a liba, hogy behlülé az a szerencsétlen gyerek.
Egyszer már andnan bizonyította, hogy képes nemzeni!
Jaj de kultúrált voltam.
Szia.
10/10
radics József 2012 aug. 31. - 06:30:58 10/10 Előzmény pankor
(1577/2630)
Nem rossz film.elejétõl nem néztem nem szeretem az ilyen délutáni sorozatokat.Ezt a sorozattót is azért nézem mert
szüleim nézik.És valahogy meg kedveltem.Most már mindig nézem.Hát igen van ilyen az életben is.!A filmben a kis fiú
a legjobb.
zandra 2012 aug. 31. - 00:31:43
(1576/2630)
Nem tartozik a családhoz szervesen? Gyakorlatilag õ nevelte fel a két gyereket. Az ilyen kötelék szerintem nem olyan dolog, ami egy idõ után csak úgy lejár. Nem hiszem, hogy mondjuk Bihternek több joga lenne a hozzájuk, csak mert papíron Adnan felesége, õ soha semmit nem adott nekik (érzelmileg mondom) ellenben a Madmazellel, aki a fél életét velük töltötte.
zandra 2012 aug. 31. - 00:26:47
(1575/2630)
Ez a Nihal leány vakabb, mint Stevie Wonder. Addig oké, hogy rózsaszínköd meg minden, de ez azért, hogy valaki ennyire ne lássa Behlültõl az erdõt, szvsz, kissé észbeli hiányosságokra is vall...

Nálam továbbra egyetlen makulátlan szereplõ van a sorozatban (bár a kedvencem akkor is az a béka Hilmi, micsoda ellentmondás:D), és az a Madmazel, nekem õ etalon és kész. Általában nem szoktam szeretni a Teréz anya karaktereket, de benne egyáltalán nincs semmi méz meg máz, nem mellesleg igazi úrinõ (nem mint a milliárdos üzletember-feleségek,khmm) diszkrét, és még azokhoz is jó, akik vele szemben szemetek. Pedig lenne oka haragudnia Bihterre (aki bunkó vele, kutakodik a holmijai között, ellene uszítja Adnant) mégis szinte felmentette Adnannál...szóval továbbra sem értem, hogy egyesek miket látnak szegény asszony szándékai mögé.

Épp ezért haragudtam mindenkire a mai részben, fõleg a hálátlan kis libára. Azért a 18 év alatt megismerhette volna annyira a Madmazelt, hogy ne tudjon róla elképzelni ilyesmit. Nem tudom mit csinál ez a Behlül a nõkkel, de mindenki megbolondul mellette?!

Firdeus meg nem tudom mit képzel magáról megtûrt személyként, hogy elküldjön bárkit is a házból.

Idegesítõ ez a sorozat, mondtam már? :D
Illiona 2012 aug. 30. - 22:20:44
(1574/2630)
Deniz azért különös helyet foglal el, mert õ az aki mindenott ott van, vagy leskelõdve - hallgatózva, vagy ténylegesen, (hiszen igy mutatkozott be az 1. részben már,) de a családhoz szervesen nem tartozik.
Nem családtag, és nem tartozik a cselédekhez sem. De õ lélekben oda képzeli magát egyenrangúként Adnan mellé, de valójában lóg a levegõben. Az hogy olyan mintha családtag lenne, az nem ugyanaz, mint a családtag! Csakhogy a gyerekek közben felnõttek, Bülent utál zongorázni, így tényleg lejárt volna az ideje.
Sajnálom hogy a sunyisága végül gyõzedelmeskedik.
7/10
kiskukac63 2012 aug. 30. - 21:40:18 7/10
(1573/2630)
Nihal egyszerûen lezárta akarattal a szívének és az agyának azt a részét, ami megkérdõjelezné Behlül érzéseit,s ami esetleg felnyithatná a szemét! Az egész filmen végigkövethetõ, hogy aki neki tetszõ dolgokat mond Behlüllel kapcsolatban, az kedves személy, azzal mézes-mázos, udvarias, azt szereti, aki pedig ennek ellentmond, vagy megfogalmazza kételyeit, azzal undok, durci, meg olyankor ájuldozik. Tipikus példa erre, ahogyan Ezellel viselkedett és Firdeushoz való viszonya: amíg Firdi nem kezdte el fûteni az agyát Behlülrõl, addig betolakodó, élõsködõ boszorkánynak tartotta, kerülte, nem gyõzte adagolni a megjegyzéseit, utána meg szinte a barátnõjévé vált, kereste vele a kapcsolatot, minden szavát szentírásnak tartotta és vakon követte.
9/10
pankor 2012 aug. 30. - 21:36:56 9/10
(1572/2630)
Teljesen egyetértek. Ezt már egyszer valamikor kifejtettem. Akkor szereti igazán Nihalt ha felnyitja a szemét, nem úgy ha befenyíti Behlült, és tényleg a helyes megfogalmazás h "szarra építeni várat" elég gáz.
bloodofthedragon 2012 aug. 30. - 21:34:44
(1571/2630)
Nem hiszem el hogy még a sorozat sikerére való tekintettel sincs olyan vállalkozó szellemû professzionális fordító,
aki lefordítaná magyarra a regényt (valaki novellának írta egy angol cikk alapján, téves, "novel" regényt jelent).:/ pedig biztos lenne rá igényt. de egy barátnõm aki kint volt törökben azt mondta ott se találta egy könyvesboltba se, ami érdekes