10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 26. - 13:40:44 10/10 Előzmény Alibaba24
(1910/2630)
Teljesen egyetértek! Tegnap Behlül kimutatta a fogafehérjét, hogy mennyire jellemtelen, gerinctelen, felelõsséget nem vállaló alak.
10/10
Alibaba24 2012 szept. 26. - 10:42:54 10/10
(1909/2630)
Nekem a véleményem Behlülrõl hogy gyáva,a gazdagságot és a kényelmet el nem hagyó hozomány vadász!!!
Bihter pedig valóban harcol/na érte,de ezt nem érdekli,inkább mélyen letiporja õt.
Azért írom ezt mert valahogy Bihtert is meglehet érteni...
Igaz eléggé utálatos tud lenni mostanában,de hát a szerelem az mindent kihoz az emberbõl.
Nihal meg olyan szekér után megy aki valójában nem vette fel,csak látszólagosan.
Nemsoká vége lesz,igaz szomorú lesz,sajnos.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 26. - 09:45:30 7/10
(1908/2630)
Szerintem Bülent azzal, hogy megkérte Denisét, hogy töltse ott az éjszakát, Bihternek is "üzenni akart"! Egyebekben osztom a véleményeteket!
_Selma 2012 szept. 25. - 21:07:15
(1907/2630)
Lehet, hogy nem szólította anyának, mégis, most hogy áll a bál, azért a Madmazel jelenléte az ami megnyugtatja, és biztonságérzetet ad neki a káoszban. Külön kérte, h este aludjon a házban, szerintem azért ez is beszédes.
liliteve 2012 szept. 25. - 20:59:05
(1906/2630)
De a nevelõnõ, az nevelõnõ. Jó volt köztük mindig a kapcsolat, de nyilván anyának azért sem szólította, mert mégiscsak egy nevelõnõ, nem pedig az apja új felesége.
liliteve 2012 szept. 25. - 20:55:09
(1905/2630)
A szeretet jegyében történõ hallgatàs nyilván azért van, h ne csak 10 részes legyen egy sorozat. Csak persze pont azzal ártanak a legtöbbet, h hallgatnak...

Sztem Nihallal kötendõ házassággàval a megtiszulàst Behlül úgy értékeli, h boldoggá teszi Nihalt, így boldoggá teszi Adnant is. Persze ez már nem fog kiderülni, mert akkor még vagy 1000 részt kellene leforgatni a törököknek.:)
Illiona 2012 szept. 25. - 20:41:13
(1904/2630)
még egy mondat ahhoz, hogy Bülent annyira anyának akarta szólítani Bihtert. ez egy olyan gesztus volt a részérõl, amit Bihter nem kért tõle.
Vagyis Bülent valakit mindenképpen anyának akart már szólítani, és Bihter csak elfogadta.
Bihter csak épp odakerült, nem is ismerte még. a nevelõnõ meg csecsemõkora óta nevelte, és nem jutott az eszébe hogy anyának hívja. Ez azért sokat elárul róluk
Illiona 2012 szept. 25. - 20:32:40
(1903/2630)
Bülent volt eddig a sorozatban az egyetlen, aki tiszta és bûntelen volt. Ha nem lennének ezek a mostani események, akkor valószinûleg egy lelkileg üres, semmilyen férfi válna belõle, hála a nevelõnõ áldásos tevékenységének, és az apja töketlenségének. Ahhoz, hogy igazi férfi váljék belõle, Behlül jelenléte volt az egyik fontos és pozitív dolog. Nem hiszem az öreg házmester sok csínytevésben segített neki. Bár egy gyermeknek a szeretet is nagyom fontos, de fontos a pozitív minta a vidámságra, életrevalóságra is. Most mindketten megtanulják Nihállal együtt, mi az élet, amit ha nem burokban nevelik õket, akkor fokozatosan megtanulhattak volna, és nem 1-2-3 nap alatt.
Azt is sajnálom, hogy Bülent az ÉLET ISKOLÁJÁBAN az elsõ igazi tapasztalatait, az elsõ nagy drámát hallgatózással tapasztalta meg. Legalább ezt jól megtanította neki a nevelõnõ + a cselédség.
_Selma 2012 szept. 25. - 19:18:44
(1902/2630)
részben igazad van, de azért az én elvem az, hogy több szem többet lát:) dehát tudom, hogy a Madmazel nem ilyen játékos. Mindenestre kötélbõl vannak az idegei.

Bülent témában még annyit elfeljettem, hogy õ belé már most több gerinc és igazságérzet szorult, mint valaha is Behlülbe.
handi99 2012 szept. 25. - 19:12:25
(1901/2630)
Ha Deniz asszony nem állítja le Nesrint, akkor hamarasan õ is ott állna az ajtaja elõtt, mert Bihter tuti, hogy kirúgná.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 25. - 19:08:43 7/10
(1900/2630)
Denise asszonyt szerintem egyetlen dolog vezérli: "türelem rózsát (=Adnant) terem!" Õ végtelenül ráér kivárni a sorát, a világ minden kincséért sem áskálódik, igyekszik csitítgatni a dolgokat, csendben végzi mindennapi feladatait, mint aki teljesen tudatában van annak, hogy az idõ neki dolgozik! Az az érzésem, hogy ha megdönthetetlen bizonyíték lenne a kezében, Õ akkor sem vállalná fel, hogy robbantson.
handi99 2012 szept. 25. - 19:08:00
(1899/2630)
Behlül hirtelen milyen bátor lett. :) Vártam, hogy Firdevs az arcára fagyasztja a mosolyt Beºir említésével. Kár, hogy ez elmaradt.
Behlül szerintem jobban járt volna, ha megint megkéri Bihtert, hogy engedje el. Úgy talán lett volna esélye. Ez a mai megjegyzése egy nyilt kihívás volt Bihter számára.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 25. - 19:02:58 7/10
(1898/2630)
Hát én sem értem Behlült: per pillanat Õ van sokkal nagyobb bajban, milyen alapon fenyegetõzik és zsarol?! Firdi szénája elég jól áll Cetinnél, ha Adnannál kifelé áll a rúdja, átköltözik Cetin rezidenciájára! És Behlül?! Ha Firdeus teríti a lapokat, igaz, hogy a lányát is bemártja (bár annak szerintem már igazán nem oszt-nem szoroz) de Behlülnek mindenféle szempontból annyi!!! Nemcsak gyáva, határozatlan, rongy-ember, hanem végtelenül buta is!
_Selma 2012 szept. 25. - 19:00:06
(1897/2630)
Igen, igen a Madamazel is leállítja Nesrint, hogy nem foglalkozzanak ilyen bolond dolgokkal, holott õ is hónapok óta azon reszket, hogy honnan ásson már elõ vmi bizonyítékot. De abban megértem, hogyha ez nincs a kezében, akkor nem sok jóra számíthat. Bihter és az anyja megenné õt reggelire, és persze az imádott Adnan is ugrana.
_Selma 2012 szept. 25. - 18:50:34
(1896/2630)
Mekkora arca lett már Behlülnek!!!! Holott erkölcsi megítélésben õ sem jobb a Deákné vásznánál. Még ha csapda is volt az ex-es ügy (és tényleg gáz amit Firdiék mûvelnek), azért õ is csípõbõl hazudott Nihalnak „-Évek óta nem találkoztunk Sedef-el bla bla”, és a bácsikája ellen elkövetett bûnrõl már nem is beszélek. Az eszem megáll komolyan…. különben én igazán eddig sem értettem, amirõl állandóan lamentált, hogy majd Nihal megtisztítja! Mégis, ez a házasság hogy tudná elmosni az Õ és Bihter bûnét??? Ha a felesége lenne Nihal, akkor is nap, mint nap bele kellene néznie Adnan szemébe, mind annak a tudatában amit a múltban elkövetett!!!! Vagy gondolom úgy van vele, hogy az idõ minden emléket megszépít. Így érthetõ, hogy neki az optimális helyzet az lett volna, ha Bihter elhúz messzire, õ pedig élheti a tökéletes életét. áhhhhhh féfiak……..
liliteve 2012 szept. 25. - 18:33:39
(1895/2630)
Egyet értek veled.

És ebben a sorozatban a kutyán kívül mindenki más reménytelenül szerelmes vkibe. És olyan balfekek, mert egyiknek sincs bátorsàga, h színt valljon. Jemile, a Madmazel, Behlül. Szép kis társaság:) mindannyian kezet foghatnànak.
alanis 2012 szept. 25. - 18:16:55
(1894/2630)
Bihter ahogy közölte Behlül-el, hogy nem, még nincs vége, olyan érzésem lett, hogy ennek a valaminek, ami kettejük között volt/van csak akkor lehet tényleg vége, ha õ mondja ki. amire a mostani állapot szerint esély sincs. :)

ahogy halad elõre a történet, egyre inkább csak egy embert tudok igazán sajnálni, az pedig Bühlent. szegény gyerek akkorát csalódott Bihterben, akit anyjaként szeretett. ezért az egyért mélyen megvetem Bihtert. Behlül miatt valahogy nem megy. :)

van az úgy, hogy az ember annyira görcsösen ragaszkodik a szerelemhez, ahhoz az érzéshez, amit annak hisz, hogy komplett hülyeségeket csinál. persze sorozat szintjén még extrémebb dolgokat tesz az ember, mint amit el tudna képzelni a való életben.

a Madmazel-t viszont végképp nem értem. hiába mentegeti a cselédség elõtt azt, amit õ (is) sejt vagy már érez, hogy igaz lehet, miért nem áll már ki és mondja el Adnan-nak. tudja, hogyha tárgyalás lesz és ott szembesítésre kerül a sor, minden borul és az tényleg a mélybe taszítja azt az embert és családját, akiket imád. Beshir és õ nyakig benne vannak ebben az egész hazugság folyamatban. lehet õket mentegetni, hogy a szeretet az, ami visszatartja õket, de éppen emiatt hibásak. legalábbis számomra.
9/10
lilei 2012 szept. 25. - 16:26:41 9/10
(1893/2630)
szerintem csak azért nem mondja el Bichter, mert még reménykedik abban, hogy egyszer Behlül még az övé lesz.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 25. - 13:33:54 10/10
(1892/2630)
Véleményem szerint Behlül egy gyáva, jellemtelen ember, retteg attól, hogy kitudódik a Bihterrel való kapcsolata. Én Bihter helyében elmondanék Adnannak mindent, hiszen már nincs vesztenivalója. Adnan az esetleges botrány miatt nem merne semmit sem tenni, mert arra rámenne a hírneve, kiderülne, hogy Hilminek igaza volt, az összes újság, TV, stb.. a Ziyagil család botrányától lenne hangos, ezt meg nyilván nem szeretné. Behlül "szerelme" Nihal iránt szánalmas, egyáltalán nem érzékelhetõ. Nihal valóban szereti Behlült, de fordítva ez nem így van, Behlül csak érdekbõl játssza el a "szerelmes" võlegényt.
9/10
lilei 2012 szept. 25. - 12:02:32 9/10
(1891/2630)
Egyértelmûen az látszott az arcán, hogy hiába ecsetelte elõtte Bichter, hogy már nem érdekli Behlül, csak azt akarja bebizonyítani, hogy a fiú még mindíg szereti õt....de amit Kátya elmondott abból lejött neki, hogy az esküvõt akarják megakadályozni, mert Bichter még mindíg szereti.:-)...és a gúny csak annyi volt, hogy na ugye megmondtam már: Tiszta Firdeus lánya! :-)
Nekem ez jött le.