kevinspéci 2008 jan. 07. - 13:55:01
(9/29)
Mer' különben nem tudnád, mirõl szól. :)
kevinspéci 2008 jan. 03. - 11:21:44
(8/29)
Nem azt állítottam, hogy nem voltak benne jó részek. Valóban kedves kis film. Dehát francia film esetében nálam magas a mérce! S ez egy picit gyengébbre sikeredett, de persze szerethetõ alkotás.
dancika 2008 jan. 02. - 18:07:23
(7/29)
Szerintem épp attól olyan jó ez a film, hogy nem harsányak a poénok benne, hanem inkább olyan kedvesek, visszafogottak.
Ha ma azt halljuk, hogy egy film vígjáték, azonnal valami térdcsapkodósra gondolunk, de attól még lehet jól szórakozni egy filmen, hogy csak jókat mosolygunk rajta.
Én például hangosan nevettem Daniel és az ügyvéd párbeszédein, fõleg, amikor Daniel õrjöngött. :-) Vagy azon, amikor Gad morfondírozik, hogy mit mondhatna a rendõrségnek, nem vittek el semmit, viszont feltettek egy függönyt. :-)
1/10
anna2008 2008 jan. 02. - 14:43:51 1/10
(6/29)
A rekláma sokkal jobb volt, mint maga a film. Nem bírtam végignézi, számomra rém unalmas volt...
santi84 2008 jan. 02. - 12:59:20
(5/29)
Már rég meg akartam nézni ezt a filmet, ezért is örültem neki, hogy végre leadták a TV-ben.
Nekem kimondottan tetszett. Azonban egyet kell értenem az elõttem szólókkal. Tényleg többet is ki lehetett volna hozni belõle. Csak egy példát említenék, például a másik topmodell esete.(okozhatott volna akár egy kis bonyodalmat is) Érzésem szerint hirtelen lett vége a filmnek, az volt az érzésem, hogy valami hiányzik, nincs befejezve a történet.
Mindezek ellenére tetszett a film. Leginkább a függönyös részt szerettem benne.
kevinspéci 2008 jan. 02. - 12:36:53 Előzmény dancika
(4/29)
Én is Otöjl miá tekintettem meg, dehát láttam már tõle nem egy jobb filmet.
A történet ötletes, a színészek jók, valahogy mégse volt igazán jól összerakva ez a film szerintem. A sztori kissé kidolgozatlannak tûnt nekem, többet is ki lehetett volna belõle hozni. Egyszer se fogtam a hasam a röhögéstõl.
atomasd 2008 jan. 01. - 20:09:43 Előzmény gentlespider
(3/29)
Elõször nem értettem miért említed meg a gödröcskéket ... de aztán megláttam :) Ritkán látni ennyire bájos arcot, egészen elbûvölt :)
dancika 2007 jún. 07. - 12:46:17
(2/29)
Nekem is nagyon tetszett a film, többször is megnéztem, elsõsorban Daniel Auteuil miatt, aki itt ugyan undok szerepet játszik, de így is nagyon jó! Igazán kedves, helyes film, mindig jókedvem lett utána. Gad szuper, én is láttam már több filmben és jó felfedezni, hogy egyre jobban kibontakozik a színészi tehetsége, simán lehet rá építeni egy filmet. Talán egyszer õ is ismertebb lesz nálunk is. Egyik színészre sem tudnék rosszat mondani, mindnyájan jól játszanak!
gentlespider 2007 ápr. 28. - 10:10:52
(1/29)
Tegnap láttam ezt a filmet. A kritika ugyan nem rajong érte, de ha vki könnyed és felhõtlen szórakozásra vágyik, megigézik egy ultrasármos "balek" nagy kék szemei, és egy bombázó szívdöglesztõ gödröcskéi, annak ideális. :) És Gad Elmaleh továbbra is egy ISTEN. Nem ez a legnagyobb szerepe, de ha az ember látta a többit, akkor azt is látja, hogy ez a fickó sosem ugyanazt a figurát nyomja kétszer. És ez a lefésülthajú stílus... ennek a dögös palinak még ez is jól áll. :P
Mottó: "Si on reste collés comme ça, pendant longtemps, moi aussi, je deviens un con." ;-D